Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to jakiś duch w kamienicy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#16

Muhomorniczy..
  • Postów: 136
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Od małego borykam się z fobią społeczną ocierającą się autyzm więc pie. konwenanse jadę z bansem.
  • 1

#17

emadni.
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a teraz to ja zaczynam nawet rozumieć Twoje zachowanie, bo Asperger (Twój opis pasuje idealnie do jednej z form tej choroby.) to bardzo trudna choroba i rozumiem już skąd twój jad i cała reszta.
no i dlaczego wysyłasz wszystkich do psychologów..
  • 0

#18

Muhomorniczy..
  • Postów: 136
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

lekarz jak widać nic nie zaradził.

nie jest cudotwórca

boje się jak się bałam, a jedyną różnicą jest to, że zdaje sobie sprawę z głupoty.

gdybyś zdawała sobie sprawę z głupoty to byś się nie bała

chciałabym Ci uświadomić jeszcze jedną rzecz skoro już chcesz o tym rozmawiać: po pierwsze jak ktoś usłyszy idź się lecz to się zamknie w sobie, jak usłyszy od bliskich coś jest nie tak, może coś z tym zrobisz to się nad sobą zastanowi.

nie ma reguły co od kogo cza usłyszeć, niektórym kop pomaga drudzy zamkną się w sobie ale przed kim? przed sobą samym, tu niema szkodliwości

nie wróż mi też paranoi, bo najwyraźniej też nie wiesz co to jest.
nie wróżyłem ci paranoi ale skoro ja wspominasz to pewnie tak to czujesz i masz rację

ah i jeszcze jedno nie wiem czy wiesz ale lekarze z przyjemnością dają głupie pigułki od których ma się jeszcze gorsze halucynacje już nie mówiąc o odrętwieniu i otępieniu.. to jest wskazanie do odebrania dziecka.

zależy co na co, w gruncie rzeczy prawda lecz czy ma ktoś alternatywę mając omamy ?
i nie nazywaj mnie chorą bo wg lekarza do którego mnie wysyłasz nic mi nie jest, po prostu się boję (a jest to najlepszy specjalista w Krakowie.)

żaden specjalista nie dzieli się z pacjentem swoja opinią na terapii, tylko konował


a teraz to ja zaczynam nawet rozumieć Twoje zachowanie, bo Asperger (Twój opis pasuje idealnie do jednej z form tej choroby.) to bardzo trudna choroba i rozumiem już skąd twój jad i cała reszta.
no i dlaczego wysyłasz wszystkich do psychologów..

mylisz się, to nawiedza mnie po prostu szatan , teraz twój wniosek powinien ulec zmianie o 180 stopni , poradź mi księdza bo pamiętaj maksymę - racjonalizm tez ma swoje granice
Imputujesz mi aspergera a to szatan, od razu widać iż chodzisz do specjalisty, jesteś rozgoryczona i wysyłasz wszystkich do psyholga :( .

Użytkownik Muhomorniczy. edytował ten post 24.06.2010 - 21:17

  • 0

#19

emadni.
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miło mi, że opisujesz siebie, ale ja już nie uwierzę w żadne Twoje słowa.
Ah i nie mam zamiaru odpowiadać już Tobie, napędzanie machiny Twojego bądź co bądź chorego umysłu mnie nie bawi.

ps. czytanie ze zrozumieniem się kłania.. i to nie jednego postu a wszystkich moich wypowiedzi oraz całego tematu.

Użytkownik emadni edytował ten post 24.06.2010 - 21:22

  • 0

#20

Muhomorniczy..
  • Postów: 136
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

zapędziło się krętacza w kozi róg i tyla
  • -1

#21

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhomorniczy. luzuj bajere, na forum prowadzi się rzeczową dyskusję - wycieczki osobiste sobie podaruj.

Co do autorki tematu, opowiedz coś więcej o sobie. Nie wykluczam oczywiście żadnego wytłumaczenia sprawy, może to być na dobrą sprawę wszystko, sam mieszkam w domu który ma "złą atmosferę", i ludzie faktycznie źle się w nim czują. Czy szukałaś pomocy u specjalisty ? Różnego rodzaju, bo na forum to cokolwiek trudno jest powiedzieć.

Pozdrawiam :).
  • 0



#22

ewa.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Och Kubku,prawidłowo reagujesz.Słowo "spier*alaj" jest do sytuacji jak najwłaściwsze.Nie pozwól z mieszkania się wykurzyć.To Twój teren i innym do niego basta.Jestem prawie sąsiadką Twoją,też 5 minut od Ciebie pieszo do mnie.Kraków zaczyna być baardzo dziwnym miastem.

Ja mam jedną radę.Reaguj jak reagujesz.Robisz to doskonale.Poradzisz sobie z tatałajstwem,na męża rzeczywiście nie licz.Nie zrozumie.
  • 0

#23

NiktWazny.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Och Kubku,prawidłowo reagujesz.Słowo "spier*alaj" jest do sytuacji jak najwłaściwsze.Nie pozwól z mieszkania się wykurzyć.To Twój teren i innym do niego basta.Jestem prawie sąsiadką Twoją,też 5 minut od Ciebie pieszo do mnie.Kraków zaczyna być baardzo dziwnym miastem.

Ja mam jedną radę.Reaguj jak reagujesz.Robisz to doskonale.Poradzisz sobie z tatałajstwem,na męża rzeczywiście nie licz.Nie zrozumie.



Szczególnie rejony Starowiślnej opiewają w dziwne zdarzenia co dziewczyny? :)
Napisz do mnie Kubek, może będę w stanie pomóc Ci w Twoim małym kłopocie.
Pozdrawiam
  • 0

#24 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Skoro on nie jest przywiązany do tego mieszkania , to co da przeprowadzka. Jak to się nachylało nad twoim dzieckiem to twoje dziecko płakało? Jeżeli to by było takie złe , to twoje pociecha powinna wyczuć jego intencje . Wiele się mówi o dziecięcej wrodzonych zdolnościach postrzegania , które z wiekiem zanikają.
  • 0

#25

ewa.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zawsze chodzi o mieszkanie,ale zawsze chodzi o duszę.Może dziewczyna ma doskonalić się?Przecież krzywdy /jak dotąd/ niechciany gość nie robi.Manifestuje obecność.Po coś.Wyjaśni, albo niech spyla.Tu to nie jego świat.Cokolwiek nie powiecie ja wiem że BÓG JEST i ...CHRONI.Dziewczyna dzielnie walczy i chwała jej /o ile rzeczywiście nie ma podłoża chorobowego/.To tyle.
  • 0

#26

ZielonyKubek.
  • Postów: 39
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na temat choroby się nie wypowiem, pozwólcie ;)
Księży nie wezwę, żeby mi kropili mieszkanie wodą, bo, wybaczcie, nie chcę urazić wierzących, ale nienawidzę tego złodziejstwa w czarnych kieckach.
Dolg - córka wtedy spała.

Wczorajszej nocy znów się coś dziwnego stało. Można to wytłumaczyć, owszem, ale jak się już dzieją różne takie sprawy to... Otóż przyjechała do nas moja mama. Moja mama ma właśnie zdolności w tym kierunki, wróżenie z kart, prorocze sny, te bajery, i ogólnie to mi wierzy ale nie wypowiada się zanadto, odcina się od tematu. Kupiła córce zabawkę, która wydaje dźwięki (dziecięcy śmiech, boing i whoopie!) ale tylko jak się ją zegnie. Wczorajszej nocy mała się obudziła, moja mama też i tak siedzieliśmy we czwórkę ok. 3:00, zabawka leżała na stole którego nikt nie potrącał, nie dotykał, i się jej włączył ten dziecięcy śmiech. Tej zabawce. Której nikt nie zgiął. Popatrzyłam na matkę w sposób "a widzisz?". Może jakaś wada techniczna, nie wiem, nie mówię że to duchy, ale jakbym była sama w domu, w nocy, ciemno i ten dziecięcy śmiech znikąd, to bym się, za przeproszeniem, usr*ła ze strachu. Ale było zapalone światło, 4 osoby w pokoju... mimo to i tak mi się nieswojo zrobiło.
Mama powiedziała, że tak to jest jak się zadaje z nieczystymi siłami. Nieczyste siły? Tyle tylko, że mamy nieco inną wiarę, ale nawet jej w żaden sposób nie kultywujemy, nic z tym nie robimy, nie wywołujemy żadnych duchów ani nic. Nawet z kart nie wróżę i horoskopów nie czytam, więc nie wiem już jakie to "nieczyste siły" :P
Ktoś (przepraszam, zapomniałam nicka) wysłał mi wiadomość, żebym się skontaktowała z grupą Anomalium. Cały czas przetrawiam ten pomysł, musiałabym jeszcze mężowi o nim powiedzieć, a trochę się krępuję. Jakby to wyglądało, wie ktoś? Nie za bardzo chcę mieć najazd na mieszkanie ludzi z wahadełkami albo pułapkami na duchy jak w Ghost Busters ;) Nie wiem czego się po tym spodziewać. Ale cały czas to rozważam.
  • 0

#27

Wodzu.
  • Postów: 22
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będzie to wyglądać tak, że ktoś od nas przyjedzie do Ciebie, porozmawia, popatrzy, a jak się zgodzisz to zostanie na noc by zrobić parę zdjęć czy poeksperymentować z EVP. A jak nas człowiek potwierdzi, że nikogo nie wkręcasz i nie bajerujesz i faktycznie w domu coś się dzieje (a jak ktoś nas wkręca to umiemy to rozpoznać), a Ty wyrazisz zgodę, to nasz człowiek wyelminuje cokolwiek straszy w Twoim domu - czy będzie to przysłowiowa uszkodzona rura czy "duch" faktyczny. Znając też życie, najazdu nie będzie i więcej jak dwóch osób od nas nie musisz się spodziewać - nie masz nawiedzonego hotelu, tylko prywatne mieszkanie :).
  • 0

#28

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muhomorniczy. luzuj bajere, na forum prowadzi się rzeczową dyskusję - wycieczki osobiste sobie podaruj.

Co do autorki tematu, opowiedz coś więcej o sobie. Nie wykluczam oczywiście żadnego wytłumaczenia sprawy, może to być na dobrą sprawę wszystko, sam mieszkam w domu który ma "złą atmosferę", i ludzie faktycznie źle się w nim czują. Czy szukałaś pomocy u specjalisty ? Różnego rodzaju, bo na forum to cokolwiek trudno jest powiedzieć.

Pozdrawiam :).


Ty śmiesz mówić o rzeczowej dyskusji? Zdaję sobie sprawę z ostrego tonu, ale pan Muhomorniczy jest jedyną osobą która napisała coś rzeczowego w tym temacie. Podobne halucynacje - "Cieniści Ludzie" - cóż za poetycka nazwa!; "planety" za oknem; "mnisi" okrążający dom - to urojenie typowe dla osób albo zażywających narkotyki lub przeżywających alkoholowe delirium; albo chorujących na schizofrenię, epilepsję - w skrajnych przypadkach guza mózgu. Poczytaj o tym w Necie, nie będę robił tu za forumowego lekarza. Zdajesz sobie sprawę, z czym zadzierasz? Z własnym życiem!
Niewątpliwie twoje długotrwałe urojenia wywołały u ciebie nerwicę, która odpowiada za mniej dokuczliwe ataki - poruszające się klamki, przedmioty, zagadkowe cienie. Sam fakt, ze widok mary nie wywołał u ciebie strachu lecz złość, świadczy o problemie - podświadomie byłaś przekonana o nierealności swego wyobrażenia, zatem reagowałaś jak we śnie - nieracjonalnie (przeklinanie, próby przegonienia "intruzów"). Idź się zbadać - co ci szkodzi?
Gdybyś na przykład uderzyła się w głowę, dajmy na to, w coś, czego nie widziałaś; a mimo to czuła ból - to czy nie poszłabyś do lekarza mimo faktu, że pozornie walnęłaś się o coś nieistniejącego? Z tym jest tak samo. Nieważne, za co uważasz swoje duchy (jeśli w ogóle ich nie wymyśliłaś z nudy, koleżanko droga); problem jest i tak sobie nie ustąpi. Ksiądz i inni matacze też nie pomogą.
  • 0

#29

emadni.
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ZielonyKubek daj się namówić, przynajmniej będziesz spokojna, że coś robisz (:

Sniffer kolejny specjalista z internetu.. ona nie szuka porady psychologa (gdyby chciała sama by poszła). Jeżeli macie zamiar wystawiać diagnozy to lepiej zamilczcie.
Jak już pisałam, nie lubię ludzi, którzy stawiają siebie jako specjalistów i wydają wyroki na lewo i prawo.
  • 0

#30

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale kochanie, sama to robisz - kto przed chwilą ryczał, żeby zgłosiła się do jakichś tałatajów od EVP (połowa do nic nie warci wyłudzacze kasy)? My tu rozwiązujemy PRAWDZIWE problemy. Mnie nie obchodzi, że to forum paranormalne. Jeśli ktoś by tu napisał, że kosmici kazali mu się powiesić, więc właśnie idzie kupić sznur, to co? Radziłabyś mu zanotować to w kajeciku czy raczej starała odwieść od samobójstwa?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych