Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory Prezydenckie 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
694 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory Prezydenckie 2010 - II TURA (316 użytkowników oddało głos)

Na kogo będziesz głosował/a ?

  1. Głosowano Bronisław Komorowski (PO) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Głosowano Jarosław Kaczyński (PiS) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#646

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mnie zastanawia jedno - pamietacie poprzednie wybory i Panią Jarucką co udup**a Cimoszewicza ?

wiemy kto za nią stał a teraz Cimoszewicz przekazuje swoje poparcie PO ???!!!

co tam musieli mu zaoferować albo znaleść jakiegoś haka że on poparł PO które go załatwiło w poprzednich wyborach ???

to zresztą pokazuje jacy oni wszyscy są siebie warci

jeszcze najśmieszniejsze że media nagle całkowicie już zapomniały o sprawie jaruckiej :D

a i jeszcze w mediach pytania są "co zaoferuje PO za poparcie SLD /Napieralskiego ?"

przecież oni już dali prezesa NBP ... no chyba że to tylko zaliczka, ew. tym kupili głosy Cimoszewicza ale to tylko oczywiście czyste spekulacje :)

Użytkownik rolpiek edytował ten post 22.06.2010 - 10:29

  • 2

#647

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[...]
jeszcze najśmieszniejsze że media nagle całkowicie już zapomniały o sprawie jaruckiej :D
[...]


Przeoczyles fakt ogloszenia wyroku, o ktorym bylo glosno w mediach przez chyba 2 dni. 
Zrodlo. To, ze czegos nie zauwazylismy nie oznacza, ze tego nie ma... 

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 22.06.2010 - 11:07

  • 2

#648

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Większość z Was narzeka na to, że media kreowały w kampanii tylko 4 kandydatów z największych partii. Ale wystarczy przeczytać ostatnie 2 strony tego wątku by zauważyć, że już wybucha kłótnia, w której to głównymi bohaterami są znowu partie i ludzie będący aktualnie przy władzy. Dlatego też ci dwaj kandydaci przeszli do II tury wyborów. Ci sami ludzie od 20 lat rządzą tym krajem i nic dobrego z tego nie wynika. Przecież człowiek uczy się na błędach, a tutaj widzę odwrotność. Im więcej o kimś się mówi-nawet negatywnie, to ma większe poparcie.
  • 0

#649

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

PaZi, widzę, że przesłuchanie sobie urządziłeś.

@Yawgmoth
Czy mógłbyś mi wyjaśnić na czym polega to przejmowanie władzy przez PO i w którym miejscu jest ono bardziej chytre na władze niż PiS?

To, że PO jest bardziej pazerna na władze, zobaczyliśmy już w 2005. Nie widzę potrzeby, by coś tutaj dodatkowo wyjaśniać.

I co takiego złego PO zrobiło że nie lubisz tej partii tak bardzo?

Napisała program. Posługujesz się dziwnymi kryteriami - "nie lubisz". Czy każdego z milionów wyborców pytasz, dlaczego nie głosowali na platformę/Tuska/Bronka ? Ludzie po prostu mają inne poglądy. Moje poglądy nie pokrywają się zbytnio z wizją PO.

Na kogo głosowałeś w 2005 roku

Na Samoobronę ;) Ciekaw jestem jak to wpłynie na analizowanie mnie.

czy pasowała ci sytuacja gdy PiS miał pełnię władzy i wykorzystał tą władzę do eliminowania przeciwników i sprzymierzeńców politycznych?

Nie. Ale nie rozumiem skąd to pytanie, skoro już około 5 razy wyjaśniłem, dlaczego zagłosuję na Jarka.

Proponuję wrócić do meritum, czyli wyborów PREZYDENCKICH 2010. W dalszy OT nie dam się wciągnąć, bo mi nie wypada. I a propos tych wyborów, to coraz mniej prawdopodobne, by Napieralski poparł Bronka, czytając wypowiedzi polityków. Ale ciekaw jestem, co ewentualne poparcie zmieni i czy nie jest tak, jak mówi Xellos:

Zastanawia mnie w tym, jaki wpływ na swój elektorat ma Napieralski :) Moim zdaniem marginalny i te jego 13% zrobi co zechce. To ludzie ledwo co pozyskani i nie przywiązani do SLD.

Nie wiem czy takie poparcia robią na ludziach wrażenie. Czy poparcie Cimoszewicza coś dało ? Raczej tego nie widać. Tym bardziej Pana Golloba, Smudy, itp.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 22.06.2010 - 11:34

  • 0



#650

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zróbcie nową ankietę z Kaczyńskim i Komorowskim tylko.

Cóż, jeszcze ludziom obrzydnie ta pełnia władzy PO (i całej tej bandy...) i wybiorą pana Janusza za 5 lat :)
  • 0

#651

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jestesmy juz po pierwszej turze, wiec pozwole sobie zadac pytanie dotyczace Korwina-Mikke. Pytanie do osob sledzacych wypowiedzi i zycie polityczne w/w polityka. W 2007 roku, a dokladnie 7 pazdziernika w czasie prawyborow we Wrzesni doszlo do glosnej na owe czasy sprawy obrazenia niepelnosprawnej dziewczynki (a w szerokim kontekscie niepelnosprawnych) jedna z wypowiedzi: "w klasach integracyjnych dzieci zdrowe przejmują schorzenia od niepełnosprawnych" wiecej (zrodlo) jak wiadmomo Pan Korwin wytacza proces dziennikowi za pomowienie i przeinaczanie jego wypowiedzi o czym pisze na swoim blogu (wpisy od 10 pazdziernika) i teraz pytanie: Czy ktos wie jak sie zakonczyl ten proces???

Dla wszystkich rozgoraczkowanych informacja: moje pytanie wynika z czystej ciekawosci i nie ma na celu oczerniania czy tez wielbienia w/w Pana.
  • 0

#652

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Yawgmoth, nie robię przesłuchania tylko normalnie rozmawiam. Nikt inny tutaj nie podjął się rozmowy dlatego pytania kieruję do ciebie. I nie jest to OT bo cały czas jest mowa o polityce. Skoro związałeś ściśle wybór prezydenta z partią no to trudno żebym pominął ten aspekt.

Oprócz tego że PO przegrała w 2005 roku to ja nie widzę żadnego powodu to mówienia że jest chytra na władzę bardziej od PiSu na podstawie tamtych wyborów.

Wytłumacz mi krótko lub podlinku twoje posty w których wyjaśniasz dlaczego głosujesz na jarka bo nie jestem na bierząco w temacie, zaglądałem tutaj raz na tydzień może żeby ostatnią stronę przeczytać.

Pozdrawiam
  • 0

#653

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

PaZi, nie ma co podlinkowywać - prawie wszystkie moje posty po 20 czerwca.

Czy ktos wie jak sie zakonczyl ten proces???


Hmm, a miało nie być OT.

Sprawa rzeczywiście ciężka, pod tym względem, że niewiele na ten temat mówią same Google. Jedyny link, mówiący coś o dalszym ciągu sprawy, na jaki wpadłem, był dopiero na 3 stronie (słowa kluczowe: proces korwin mikke niepełnosprawnej) i... nie działał ("strona o podanym adresie nie istnieje."), ale i tak sam "opis" linku uchylił rąbka tajemnicy:

Dołączona grafika

i z kontekstu wynika raczej, że proces zakończył się pomyślnie dla JKM, ale o lepsze źródło ciężko.

EDIT:

chyba nie o ten proces chodziło :D Sorry. Ciężko coś na ten temat znaleźć i mnie to zmyliło ;)

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 22.06.2010 - 14:35

  • 0



#654

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ironmacko dobre pytanie też bym chciał się tego dowiedzieć
Co do wyborów to było wiadomo że tak się skończy pierwsza tura i podejrzewam że to się już nie zmieni, co do tego przejmowania władzy przez PO też trochę uważam że tak będzie jak wygra Komorowski, bo tak to przynajmniej jeden drugiemu na ręce patrzył co robi

To jest oczywiście moje zdanie ktoś inny może mieć inne:)
  • 0

#655

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy ktos wie jak sie zakonczyl ten proces???

Hmm, a miało nie być OT.
Sprawa rzeczywiście ciężka, pod tym względem, że niewiele na ten temat mówią same Google. Jedyny link, mówiący coś o dalszym ciągu sprawy, na jaki wpadłem, był dopiero na 3 stronie (słowa kluczowe: proces korwin mikke niepełnosprawnej) i... nie działał ("strona o podanym adresie nie istnieje."), ale i tak sam "opis" linku uchylił rąbka tajemnicy:

Dołączona grafika

i z kontekstu wynika raczej, że proces zakończył się pomyślnie dla JKM, ale o lepsze źródło ciężko.

Czytam: Wybory Prezydenckie 2010 - to jaki OT ???
Co do "linku", ktory zamiesciles, dotyczy on procesu wytoczonego JKM przez Partie Kobiet... tak wiec nie dotyczy sprawy JKM vs Dziennik, chodz dotyczyl tych samych wydarzen... idac dalej z tego co widac, mozna raczej wnisokowac, ze JKM wypowiedzial kontrowersyjne zdania, a sad tylko stwierdzil ze zyjemy w demokracji i kazdy moze miec swoje poglady.

PS.
Taki len to nie jestem zeby wujka googla nie uzywac...;) 

Edit: Ha widze ze sie zorietowales ze to nie ten proces...:)

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 22.06.2010 - 14:38

  • 0

#656 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

I co takiego złego PO zrobiło że nie lubisz tej partii tak bardzo?


Może zorientuj się nieco w genezie tej partii sprzedawczyków.
Polecam frazę "grupa Bilderberg", skraca czas orientowania się...

Był taki wielki napis w moim liceum:

"Takie będą Rzeczypospolite jakie młodzieży chowanie..."

Chłop miał rację...

pozdrawiam ciepło
  • 2

#657

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do wypowiedzi JKM, to jak zwykle całkowicie wyrwano ją z kontekstu jego wypowiedzi i później zmanipulowano przez różne "źródła", oraz różne wypowiedzi między innymi tego pana, a cała zaistniała sytuacja była wynikiem prowokacji przeprowadzonej przez tego pana (ten sam wiec wyborczy).
Na temat procesu wypowiem się jak znajdę źródło...

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 22.06.2010 - 15:00

  • 0



#658

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co do wypowiedzi JKM, to jak zwykle całkowicie wyrwano ją z kontekstu jego wypowiedzi i później zmanipulowane przez różne źródła, oraz różne wypowiedzi między innymi tego pana, a cała zaistniała sytuacja była wynikiem prowokacji przeprowadzonej przez tego pana (ten sam wiec wyborczy).
Na temat procesu wypowiem się jak znajdę źródło...

Hmmm, wyrwano z kontekstu...???  Jestes rzecznikiem Pana JKM? Twoj post mozna strescic: nieprawda, wrabiaja go... 
Mam prosbe jak nie masz nic sensownego do napisania w kwestii zadanego przeze mnie pytania (dla przypomnienia: jaki byl wyrok sadu?) to prosze Cie nic nie pisz... Jak pisalem wyzej: pytanie zadalem po pierwszej turze, aby nikt nie odniosl wrazenia, ze probuje zdyskredytowac Twojego guru..., lub wszczynac jalowa dyskusje...
PS. 
Jak juz znajdziesz zrodlo o ktore pytam, chetnie poczytam... 

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 22.06.2010 - 15:31

  • 0

#659 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiem, że PiSowcy zaraz znajdą trzy miliony wymówek, ale to aż kuje w oczy jak Jaro wchodzi SLD w dupę... Zauważyliście to? To nawet Komorro nie jest taki nachalny...
  • 0

#660

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


[...]
jeszcze najśmieszniejsze że media nagle całkowicie już zapomniały o sprawie jaruckiej :D
[...]


Przeoczyles fakt ogloszenia wyroku, o ktorym bylo glosno w mediach przez chyba 2 dni. 
Zrodlo. To, ze czegos nie zauwazylismy nie oznacza, ze tego nie ma... 



nic nie przeoczyłem, wiem że wydano wyrok,

dla ciebie rozumiem to normalne jakby człowiek z konkurencyjnej partii X załatwił że wykosili cie np. z konkursu na dyrektora to przy nastepnym konkursie na dyrektora firmy poparłbyś tą partie X ...

dla mnie logiczne jest że ta partia X jest moim wrogiem w takiej sytuacji

poparcie w takiej sytuacji świadczy jednoznacznie o jakiś zagrywkach pod stołem

i to mnie szokuje że nikt na to nie zwrócił nawet uwagi - to tak jakby Kaczyńscy wywalili Leppera za afere w której okazał się niewinny i Lepper w następnych wyborach popiera Kaczyńskich ...

wtedy TVNy trąbiły by o tym nonstop a w sytuacji Cimoszewicz - PO cisza ...

Użytkownik rolpiek edytował ten post 22.06.2010 - 15:43

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych