Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory Prezydenckie 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
694 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory Prezydenckie 2010 - II TURA (316 użytkowników oddało głos)

Na kogo będziesz głosował/a ?

  1. Głosowano Bronisław Komorowski (PO) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Głosowano Jarosław Kaczyński (PiS) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#676

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim, czy to Prezydent czy poseł, ma to być praca. Praca za nasze pieniądze.

Jak idę do pracy, to zostawiam swoje prywatne myśli w domu.

Moim prawdziwym zamiarem to może być, kopnąć szefa w zadek. Ale idę i pracuję a swoje fantazje zostawiam w głowie.

Tak więc nie widzę przyczyn dla których kandydat na prezydenta musi opowiadać swoje wszystkie myśli.

A kryształowi ludzie nie istnieją, są natomiast tacy co w towarzystwie potrafią się zachować i tacy co buzia im się nie zamyka. Gdyby taki Papież jako przedstawiciel kościoła katolickiego gadał co mu ślina na język przyniesie to kościół by upadł :)


A PiS to sobie strzelił samobója, Arłukowicz dzisiaj zagiął na amen Cymańkiego w TVN-ie. Taka z nich lewica jak z koziej d...

Aż trudno uwierzyć, że Kaczyński połasił się na te 13% ludzi, którzy pewnie nie pójdą wcale do wyborów...zamiast skupić się na swoim sztywnym stałym elektoracie. Za chwilę może on odpłynąć.
  • 0

#677

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Proszę o zmienienie ankiety i dodaniu tylko dwóch kandydatów, I tura już dawno za nami jest :)


zamiast skupić się na swoim sztywnym stałym elektoracie. Za chwilę może on odpłynąć.


I odpłynie, zobaczysz. Już wielu zwolenników JKM stracił liżąc pupcię Napieralskiemu.

Użytkownik martius edytował ten post 24.06.2010 - 12:29

  • 0

#678

Putin.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


edit: Burnago
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Warn za obrazę i offtop.

Użytkownik Burnago edytował ten post 24.06.2010 - 13:45

  • -6

#679

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Aidil, masz rację, ale wytłumacz to ludziom na Podkarpaciu. Oglądałem dziś Jarkacza, który gadał dyrdymały a ludzie się cieszyli. Choć fakt z lewicą się nieźle zapędził. Kiedy o tym myślę, to przypomina mi się Boguś Linda jako Petroniusz mówiący do Chilona:
- Nie wytrzymasz.

nie mają wielkiego poparcia, via JKM


Bo akurat niektóre myśli JKM są tak głupie ( kobiety bez prawa głosu), że aż żal tyłek ściska.


Podkarpacie i tam małopolskie to miejsce gdzie ludzie mają chyba najbardziej konserwatywną mentalność tradycje i szacunek do władzy. Czym się może pochwalić mazowiecka przesiedleńcza inteligencja czyli elektorat Komora ?
  • 0

#680

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

szacunek do władzy


Biorąc pod uwagę, że opuszczając wiec zachowywali się agresywnie wobec ludzi Komorowskiego (wolontariuszy) to ich szacunek ogranicza się jedynie do osoby Jarosława.

Czym się może pochwalić mazowiecka przesiedleńcza inteligencja czyli elektorat Komora


Hmm...tym, że podobnie jak reszta zachodniej Polski lepiej się stara o środki unijne i umie je spożytkować?


A PiS to sobie strzelił samobója, Arłukowicz dzisiaj zagiął na amen Cymańkiego w TVN-ie. Taka z nich lewica jak z koziej d...



Lubię Arłukowicza z chęcią bym to zobaczył :)
  • 0

#681

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Biorąc pod uwagę, że opuszczając wiec zachowywali się agresywnie wobec ludzi Komorowskiego (wolontariuszy) to ich szacunek ogranicza się jedynie do osoby Jarosława.

Jakoś mnie to nie grzeje. Zwrot ku PiSowi przypisuje się głównie temu że tereny pisowskie to tereny zaborów i tradycja powstań, stąd niechęć do proniemieckiej PO. ale nie mówmy że ciemnota z polski południowo wschodniej nas tylko uwstecznia bo karierowicze i krawaciarze ze stolicy czyli największy elektorat platformy to potomkowi własnie takich ludzi, których teraz cechuje miałkość i rozlazłosć polityczna bez własnego zdania w stylu "byle nie PiS". to ja dziękuje.

Użytkownik michał p edytował ten post 24.06.2010 - 13:36

  • 0

#682 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

A mnie się wydaje, że elektorat PiS skupia się i składa głównie z osób, mających bardzo roszczeniowe podejście do życia. Partia ta, ukierunkowała się na osoby mające właśnie takie podejście w stylu: Dlaczego on to ma, a ja nie? Przecież to nie fair, ja też to chcę. Nie wspominam tu też o osobach kiepsko wykształconych żyjących głównie dzięki walce z tajemniczym "układem", z wszechobecnymi spiskami i w ogóle.

Lizanie po dupce SLD, uważam za kompletny upadek tej partii - co by tu nie mówić, ale coś takiego to już nawet nie jest obłuda czy hipokryzja... to jest... chore... Wydaje mi się również, że taka walka o przychylność Grzesia, jest troszkę bez sensu - podejrzewam, że zarówno on, jak i reszta zarządu "lewicy", zdaje sobie sprawę, że "pocałunek" ze strony PISu to taki "pocałunek śmierci", który się dla nich bardzo nieciekawie skończy.

Wielu, na wyborców PO mówi, że to 'lemingi' głosujące tak, jak im to powie Donek. To co mam myśleć w takim razie o elektoracie prawicowej partii, która nagle stała się jednak bardziej lewicowa niż prawicowa, "no bo zawsze tak było, tylko nikt o tym głośno nie mówił"? 5 lipca, znów stanie się jednak prawicą? :roll:

Użytkownik Razor edytował ten post 24.06.2010 - 13:48

  • 2

#683

Sai Baba.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Dla mnie to Polacy są i tak naiwniakami, bo uwierzyli, że te partię czymkolwiek się od siebie różnią. Cwaniak na cwaniaku, razem obalili już nie jedną flachę, a przed kamerami różnice poglądów, spory i ogólnie cyrkowe przedstawienie. Ludzie, obudźcie się - ci nasi politycy to w większości marne aktorzyny, sprzedajne marionetki, które nie mają poglądów, tylko chęć stania przy korycie. Partie lewicowe, prawicowe, liberalne, konsewatywne to bujda na resorach. Kilkuset kolesi się dogadało, że będą się co czas jakiś wymieniać przy stołkach i robią szopkę dla naiwnych umordowanych wojnami i komuną Polaków. 90% z nich to Żydzi, albo pochodzenia Żydowskiego. Kwaśniewski (jego ojciec NKWDzista mordował żołnierzy AK), Kaczyńscy (mieli cudownie za komuny), Tusk, Schetyna, Kalisz, Mazowiecki, Geremek, Borowski, Napieralski, Bartoszewski, Cimoszewicz itdalej, itpodobni, etcetera. Długo by wymieniać. Mieli kasę, pozakładali partie, przybrali różne pozy, różne szaty, przekonali Polaków, że naprawdę różnią się poglądami i siedzą przy korycie, co jakis czas się zmieniając. Ja to widzę tak, że żydowskie NKWD wymordowało nam większą część inteligencji, a w ich miejsce weszli "swoi". Przejęli nasz rząd, gospodarkę, ministerstwa,w tym najważniejsze edukacji i do dzisiaj nas sobie tak wychowali, że myślenie przyprawia nas o zawrót głowy, a już podejrzenia, że to jakiś żydowski spisek jest największym idiotyzmem z możliwych. Nie ma żadnego spisku, Urban, Michnik, Waltery i inne 'inteligenty' robią nam z lewa i prawa wodę z mózgu i przekonują, ze w Polsce nic złego się nie dzieje, że przejecie przez komunistów naszego majątku, wykupywanie go przez żydów, ogłupianie naszej młodzieży, niszczenie narodu, więzi rodzinnych, patriotyzmu, też Kościoła (chociaż do niego nie chodzę) to naturalna, konieczna i racjonalna kolej rzeczy. Za lat kilkanaście/dziesiąt bracia starsi w wierze będą mieć wszystko pod kontrolą, a my nieświadomi będziemy dla nich za*... ć za bezcen z wacikami w nosach. Promują swoje gwiazdeczki - non stop w internecie, telewizji Herbuś, Doda, Wałęsówna, Kwaśniewska, Mucha, Herbuś, Doda, Chylińska, Brodzik, Kwaśniewska, Tuskówna, Doda, Herbuś, Andrzejewicz, Mucha, Wojewódzki i od nowa. Promują swoją rozpacz po holocauscie, promują swoja kulture, sposob myslenia i pogardę dla Polski (Wojewódzki nawet umieścił naszą flagę w gównie) i Polaków.

Dlatego tez te całe spory polityczne uważam za śmiech na sali. Spieracie się tutaj Komorowski, Kaczyński, Mikke ( no ten chociaż czasami wali straszną prawdę między gały)... Kłócicie się kto lepszy, a kto piękniej mówi. Moim zdaniem całkowicie bez sensu. Który z nich powie nam prawdę o 11 september, który powie prawdę o Wałesie Bolku, o Magdalence, zbrodni Okrągłostołowej? Myślałem że Kaczyńscy jeszcze coś tam próbują zrobić, ale Lechu chlast podpisał zbrodniczy Traktat Lizboński... nie czytając go nawet. Źle się dzieje w państwie polskim, ale media o tym nie powiedzą. Oni do końca będą nam mówić, że wszystko jest cacy, że zmierzamy ku dobremu, a jest całkowicie odwrotnie. Chciałbym się mylić, wierzę w polską młodzież, w polską inteligencję. Ale mam świadomość, że O=N=I mają niesamowity potencjał, ich plan jest już realizowany od kilkudziesięciu, jak nie dłużej, lat. Mają pieniądze, rzeszę wspierających ich ludzi i naiwne, wyniszczone i ogłupione społeczeństwo. Taka mieszanka nie oznacza nic dobrego.

Nie wiem na kogo zagłosuję. Śmierć Lecha wskazuje, ze on i jego otoczenie bronili jednak naszych interesów. Tak na chłopski rozum można to wytłumaczyć, ale... No własnie, zawsze jest ale. Jest nim piękna zasada - nie ufaj nikomu ;) ale tak myśląc można totalnie zwariować.

Użytkownik Sai Baba edytował ten post 24.06.2010 - 14:19

  • 10

#684

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sai baba pozamiatał, niech ktoś zamknie temat ;)

Michał P, akurat Wielkopolska i Śląsk tez walczyły w powstaniach, ba znajdowały się pod zaborem Pruskim, a jakimś cudem głosowali na proniemiecką PO.

Prawda jest taka, ze wschód Polski jest bardziej wierzący i stąd ten podział na Polskę Komorowskiego i Polskę Kaczyńskiego (tak, wiem, że to duże uproszczenie) .
  • 1

#685

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W rosyjskich zaborach zawsze była bieda i nierozwój i pewnie dlatego ludzie tam są tak religijni i propisowi.

Sai baba
Musisz być naprawdę ślepy żeby nie zaważać różnic programowych. Jedni chcą Polski socjalnej drudzy liberalnej (no nie do końca ale nie wiem jak dokładniej określić politykę PO), natomiast 3 kandydat JKM chce zmiany ustroju. Gdzie tu są te rzekome podobieństwa? Czy jesteś kolejnym dla którego jedyne kryteria oceny to nastawienie do 911 bullshit i fakt że ktoś się wybił? Jesteś zwykłym marudą który nie ma własnych pomysłów ale potrafi krytykować wszystkich dookoła.

Pozdrawiam
  • 0

#686 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Jesteś zwykłym marudą który nie ma własnych pomysłów ale potrafi krytykować wszystkich dookoła.


Jakiś mądry człowiek powiedział Ci trochę prawdy - tzn że demokracja zarówno w Polsce jak i większości krajów na świecie to mrzonki w które wierzą tylko niedoinformowani obywatele a Ty mu tak dziękujesz?

Trochę więcej otwartości na świat i wiary w bliźnich, nie każdy wchodzi na to forum żeby promować jedyną słuszną prawdę podawaną w publicznych mediach.

Pisałem wcześniej - google nie boli, np dużo wątpliwości na temat PO może rozwiać fraza "PO i grupa Bilderberg".

Nie zauważyłem też żeby Sai wspominał coś o WTC - Twój post to doskonały przkład jednej z kilku najprostrzych technik manipulacyjnych - daltego podaję kilka ciekawych linków mogących pomóc zrozumieć użytkowniów typu Pazi:

link 1

link 2

link 3

pozdrawiam
  • 3

#687

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja nie widzę żeby w promowaniu jednej "prawdziwej" prawdy był inny ode mnie. Też uważasz że wiesz najlepiej tyle że twoja podstawa z argumentów polega na zwykłej negacji.

"Który z nich powie nam prawdę o 11 september"

Jeśli ty tak czytasz posty ludzi którzy się z tobą zgadzają to nie wiem po co ja sie do ciebie jeszcze odzywam.

Pozdrawiam
  • 1

#688

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Sai Baba no ładnie pocisnąłeś, że ktoś się odważył :)
Zaraz forumowa Hasbara wyskoczy z antysemityzmem.

Cała prawda niestety, polecam zapoznać się z planem Bermana.

Cwaniak na cwaniaku, razem obalili już nie jedną flachę, a przed kamerami różnice poglądów, spory i ogólnie cyrkowe przedstawienie.


Wspomnałem już o tym.

@PaZi jak byś był tak inteligentny jak to mawiają media o wyborcach PO to byś zauważył ze od 20 lat rządzący "różnymi" drogami kierują się ku jednemu celowi, a dalej totalnie nic się nie zmieniło :)

Jakiś mądry człowiek powiedział Ci trochę prawdy - tzn że demokracja zarówno w Polsce jak i większości krajów na świecie to mrzonki w które wierzą tylko niedoinformowani obywatele a Ty mu tak dziękujesz?


True.

Co do ankiety, to nie mam już do niej uprawnień, niech modek któryś się tym zajmie.
  • 0



#689 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Zaraz forumowa Hasbara wyskoczy z antysemityzmem.


Uważaj bo dostaniesz ostrzeżenie za prowokację.



Widzę, że Mikke wygrał na forum w pierwszej turze :) To dobrze, że taki wynik uzyskał u nas ale mamy jakby trochę bardziej inteligentne środowisko.
  • 0

#690

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bardziej inteligentne to krzywdzące,bo niby czemu ktoś kto jest spoza forum ma być głupszy.
Prędzej użytkownicy są mniej zmanipulowani i wolno myślący z tym ciężko się nie zgodzić. Nam nikt nie mówi, co mamy myśleć.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych