Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7694 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#4186

ImpacT.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Brak komentarzy sceptyków - teoria potwierdzona bo nie mają argumentów.
Komentarze obalające - teoria tez potwierdzona bo ktoś się udziela.

To już nie wiadomo jak się wypowiadać ;)
  • 1

#4187 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Najlepiej z sensem :) Czasami nie warto się wysilać by skomentować kretynizmy...
  • 0

#4188 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

takie coś spotkałam na yt ale nie wiem ocb. ?
co sądzicie naukowcy nasi kochani ?
  • 0

#4189

ImpacT.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To obłoki srebrzyste

http://pl.wikipedia....

Ale tak naprawdę są to chemtraile rozsiewane na sporej wysokości przez tajne samoloty na granicy kosmosu, żeby szybciej szło to trucie!
  • 0

#4190

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Od "znafców" chemitrails dowiedziałem się że te obłoki to właśnie rozpylana chemia na wysokości 80+ km przez samoloty X-15 :)

Ciekawe za ile dowiemy się że chemtrails jest rozpylane przez Międzynarodową Stację Kosmiczną ISS ? :P
  • 0

#4191 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciekawe za ile dowiemy się że chemtrails jest rozpylane przez Międzynarodową Stację Kosmiczną ISS ?



przez stację itp, to jest "rozpylany" kosmiczny syf zwany - śmieciem Dołączona grafika.

Dołączona grafika

Użytkownik mroova edytował ten post 19.06.2013 - 18:07

  • 0

#4192

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6638
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od "znafców" chemitrails dowiedziałem się że te obłoki to właśnie rozpylana chemia na wysokości 80+ km przez samoloty X-15 :)


Nie Kostek, oni są w błędzie. Quintus o Wielu Twarzach dowodził tutaj, że to robota kulek, a kulki jak wiadomo, mogą latać w kosmosie.



#4193

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z sensem czy bezsensu fakt jest taki, że emocjonalnie 90% sceptyków tego portalu od 5 lat z uporem maniaka pilnuje tego tematu ; - )


I słusznie - po to jest forum, by dyskutować. Chyba nie chciałeś stworzyć z tego forum bastionu jedynie prawdziwej prawdy z którą dyskutować nie wolno?

P.S.
Chemtrailowcy od tych 5 lat wstawiają często te same filmy, które już od kilku lat są wyjaśnione. Czasami jak z chemtrailowcem dyskutuję, to niemal widzę przed sobą Homera Simpsona.

http://www.youtube.com/watch?v=MtObrnaovrI

Użytkownik pdjakow edytował ten post 20.06.2013 - 06:44

  • 1

#4194

granda.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój odnośnik
Ci ludzie tam tworzą jakaś panikę, bo ktoś sobie lata helikopterem? Nie mogę uwierzyć w to co czytam. Ci ludzie mają prawo wyborcze? Chociaż może w większości to zwykłe dzieciaki, które jeszcze nie miały lekcji fizyki w szkole? Z jednej strony naprawdę nieźle się uśmiałem, ale z drugiej szkodami mi tych ludzi. Mania prześladowcza jest zaburzeniem psychicznym. Mam nadzieję, że te osoby mają jakąś bliską osobę, która wyśle ich do lekarza zanim będzie za późno.
  • 1

#4195

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Niestety są to dorośli ludzie, którzy twierdzą, że przy pomocy miedzianej rury, kwarcu i opiłków metalu zalanych żywicą w formie z wiadra (urządzenie to wzmacnia ich "intencje rozpędzenia chmur"), ustawionych w ogródku, rozpędzają chmury na niebie, a panowie w czarnych helikopterach zatrzymują się przez to nad ich domami i "obczajają" ich w oknach...

A chembuster najtańszy nie jest oraz nie każdemu się chce go robić, więc niektórzy zwęszyli interes i je sprzedają. Cała prawda o chemtrails - kasa, sława i kasa.

http://www.greenharm...a.htm#chem_mini

Chembuster mini - 370zł
Chembuster standard podstawa - 650zł
Chembuster standard całe działo - 1150zł
Chembuster OWOC ŻYCIA, całość - 1250zł

Znikanie chmur może być spowodowane eliminacją nagromadzonej się w nich dużej ilości negatywnej energii (DOR).


Zastanawia mnie też co chmury mogą mieć z jakąkolwiek niegatywną energią wspólnego, toż to podstawa obiegu wody w atmosferze, fundament życia na naszej planecie.

Gdy zakupiłem "chembustera mini" ze sklepu internetowego (LINK!) i zamontowałem go na swoim balkonie to jeszcze tej nocy miałem ciekawy sen. Znajdowałem się na balkonie i zauważyłem, że leci samolot który wypuszcza chemtrails. Tam gdzie była biała smuga znajdowała się również czarna smuga zrobiona z czarnej, negatywnej energii (DOR). Nagle zobaczyłem jak "chembuster mini" wsysa z nieba do środka rury ową energię i niebo zostało pozbawione energii DOR. Mnie osobiście mocno przekonuje ten sen.


A to pozostawię bez komentarza :D

Użytkownik skittles edytował ten post 20.06.2013 - 11:37

  • 7



#4196

skar.
  • Postów: 187
  • Tematów: 7
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chembuster mini - 370zł
Chembuster standard podstawa - 650zł
Chembuster standard całe działo - 1150zł
Chembuster OWOC ŻYCIA, całość - 1250zł


Pozazdrościć pomysłu. Osoba, która to wymyśliła jeżeli ma choćby minimalny ruch to całkiem nieźle na tym zarabia :).
  • 0

#4197 Gość_Creator

Gość_Creator.
  • Tematów: 0

Napisano

Na chwilę obecną widzę tu konkurs na najbardziej "dowcipny" wpis tygodnia w temacie chemtrails. Pachnie gimnazjum.
  • -2

#4198

Anders.
  • Postów: 97
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Niestety teoria spiskowa o chemtralis nie musi być tylko teorią. Istnieje wiele doniesień z różnych stron świata o tym jak koncerny farmaceutyczne zapewniają sobie rzesze klientów. Wiele się mówi tutaj o wielkich żydowskich rządach które chcą zniszczyć ludzkość ale te rządy to nie jest sitwa siedząca gdzieś niewiadomo gdzie tylko bogacze, ułamek najbogatszych, znane nam wszystkim twarze. Oni z racji tego że mają kupe pieniędzy mogą sobie ustawiać świat jak chcą a rządy nic nei mogą bo to oni je kontrolują.
  • -3

#4199

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Na chwilę obecną widzę tu konkurs na najbardziej "dowcipny" wpis tygodnia w temacie chemtrails. Pachnie gimnazjum.


Zwyczajnie jest to poziom do jakiego się trzeba zniżyć, aby w ogóle myśleć o dyskusji na ten temat ze zwolennikami tej teorii. Wybacz, ale dla mnie ktoś, kto się dziwi że jedna smuga zachowuje się tak, a druga inaczej i mimo prostych wyjaśnień dziwi się nadal, jest godny ubolewania.

Żeby nie zapłakać gorzko nad merytorycznym przygotowaniem zwolenników chemtrails do tej dyskusji i nad ich wiedzą na temat zjawisk fizycznych rządzących smugami kondensacyjnymi, trzeba się czasem pośmiać.

Edit
I jeszcze jedno, jak ci się nie podoba, że sceptycy się tu wciąż wypowiadają, to idź sobie na jakieś DI, lub inne Zmiany na Ziemi, gdzie nadzwyczaj bystrym redaktorom można wcisnąć największy kit, a oni to łykną. Jak ci oczywiście odpowiada poziom "wieczorem widziałem smugi a rano kaszlałem", lub "przyśniło mi się, a więc musi to być prawda".

Użytkownik pdjakow edytował ten post 21.06.2013 - 11:06

  • 5

#4200

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pojawiają się też takie "kwiatlki", jak np. to:

Zdjęcie potwierdzaące chemitrails... tak, to jest dowód! :P

http://zatruteniebo.wordpress.com/2010/06/04/przelomowa-informacja-o-chemtrails-na-portalu-gazeta-pl/#comment-2994


albo....

http://zatruteniebo.wordpress.com/faq/#comment-3009

eva ...... pisze:
20 Czerwiec 2013 o 23:41

jeszcze inny fakt,mieszkam w Dublinie ,tu sypia juz dzien i noc bez przerw,czasem leci samolot przez dlugi czas wypuszcza smoge biala ,a po chwili z biala zamienia sie w bardzo ciemna prawie czarna,jak to wytlumacza Ci ,chcialabym napisac niedowiarki ,ale juz byla mowa o tym to nie jest sprawa wiary, tylko wyparcie,i Ci ktorzy chca wmowic wszystkim ,ze to smogi kondensacyjne,jeszcz e trzeba dodac ,ze ludzie myslacy nie poczuja sie jak smieci ,zle cos chyba odebrales ,artykol bardzo dobrze jest napisany ,w taki sposob ,zeby dotrzec do prostych ludzi ,tych ktorzy prawie nic nie dopuszczaja do siebie,tu chodzi o nasze zycie ,a nie jakies fochy ,bo nie taka forma ,kogo to obchodzi najwarzniejsze znalezc sposob na zatrzymanie tego ,a nie zastanawiac sie jak kto to napisal,BOZE LUDZIE ZAWSZE ZASTANAWIAJA SIE NAD TYM CO NIE TRZEBA


To jest po Polsku ? :)

Już nawet nie wnikam w sprawę fizyki (białe w dzień, a pod wieczór robi się czarne) :) hehe
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych