Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#4171

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Matko, ludzie ten temat został już wyczerpany dwa lata temu a wy dalej to ciągniecie.


My wiemy, że został wyczerpany, entuzjaści chemtraili tego nie wiedzą. Np. zaraz wróci pan Nic i oznajmi, że jesteś Żydem i ma gdzieś Twoje zmanipulowane fotki ;)

P.S.
A w sondzie głosowałeś? :P

Użytkownik pdjakow edytował ten post 28.05.2013 - 12:27

  • 1

#4172

Marines.
  • Postów: 42
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dopiero teraz zagłosowałem za opcją iż "Teoria o Chemtrails została obalona".
  • 0

#4173

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W końcu przeczytałem cały temat i widząc robione tutaj co rusz przekręty zwolennika chemtrails zapytam tylko o jedno - Nic albo Slimok, na które konto tam się zalogujesz najpierw, odpowiedz na jedno, proste pytanie:

Skoro proces depopulacji za pomocą oprysków chemicznych przeprowadzany jest na całym świecie od ponad 10 lat w każdy możliwy sposób (dysze, dodatki do paliwa, hologramy, cienie, UFO, meteoryty, rakiety z kosmosu itd.) to jak to możliwe, że na świecie ludzi tylko przybywa?

Ja znam tylko jednego antysemitę który u nas gości(ł), to była trójca przenajświętsza o niku(ach) @Frank Drewin, @Quintus Maximus, @Walczący z Trolami, a teraz także @Nic, który się właśnie zdemaskował przez swoje antysemickie poglądy.


Czuję się urażony... A ja? ;)
  • 0



#4174

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czuję się urażony... A ja? ;)


Nie rozumiem, mam Cię dopisać do listy Żydów, czy do listy tych, którzy Żydów widzą wszędzie. Bo widzisz, mamy dwie listy, ta druga opcja zostanie rozstrzelana dostanie nagrody.
  • 0

#4175

Kumaty.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

skittles

A do czego tu się odnosić? Nie masz najmniejszego pojęcia o najprostszych zjawiskach fizycznych zachodzących w atmosferze i wypisujesz takie brednie, że głowa boli. Nie dziwię się, że twoje wyssane z palca teorie pozostają bez odpowiedzi, bo zwyczajnie nikomu się nie chce po raz setny (nie przesadziłem z liczbą - temat jest olbrzymi a te same dyrdymały opowiadał już każdy "oświecony", który właził tu bez zapoznania się z resztą postów) dementować głupot, za które na kartkówce w gimnazjum dostałoby się jedynkę.

Ale dobrze, odpowiem. Z grubsza masz rację

Nie no myślałem ze padnę jak przeczytałem to co napisal ten czlowiek. Takiej ilosci glupot i zaprzeczen w jednej wypowiedzi trudno szukac gdzie indziej.

Zauwazyliscie, że niebo na horyzoncie od paru lat jest białe?! Nigdy wczesniej tak nie bylo. Ciekawe czy ma to zwiazek z tym tematem.

Co do kwestii zydowskiej poruszanej w tym temacie to zastanawia mnie dlaczego za samo zasugerowanie komus ze jest Zydem leca ostrzezenia i bany? Gdybyscie nie byli Zydami to chyba takie insynuacje by po was splywaly co nie? Ostatnio jakis profesor PAN powiedzial pare słów prawdy o zydowskich zbrodniach i juz go wywalili z kierowniczego stanowiska. Jestesmy niewolnikami we własnym panstwie. Antysemityzm moze dotyczyc semitow (dzisiejszych Palestynczykow), a dzisiaj wiekszosc Zydow to azjacji z nad morza kaspijskiego. Takze nie nobilitujcie się azjaci, ze jestescie jakimis semitami, do tego pewnie jeszcze potomkami dwunastu zaginionych plemion Izraela ;) Beka normalnie.

edit Yaw
Multikonto.

  • -3

#4176

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

skittles

A do czego tu się odnosić? Nie masz najmniejszego pojęcia o najprostszych zjawiskach fizycznych zachodzących w atmosferze i wypisujesz takie brednie, że głowa boli. Nie dziwię się, że twoje wyssane z palca teorie pozostają bez odpowiedzi, bo zwyczajnie nikomu się nie chce po raz setny (nie przesadziłem z liczbą - temat jest olbrzymi a te same dyrdymały opowiadał już każdy "oświecony", który właził tu bez zapoznania się z resztą postów) dementować głupot, za które na kartkówce w gimnazjum dostałoby się jedynkę.

Ale dobrze, odpowiem. Z grubsza masz rację

Nie no myślałem ze padnę jak przeczytałem to co napisal ten czlowiek. Takiej ilosci glupot i zaprzeczen w jednej wypowiedzi trudno szukac gdzie indziej.

Dlaczego nie cytowałeś dalszej części postu, tylko wyrwałeś fragment, w dodatku dokonałeś własnej edycji. To jest bezczelna manipulacja.


Zauwazyliscie, że niebo na horyzoncie od paru lat jest białe?! Nigdy wczesniej tak nie bylo. Ciekawe czy ma to zwiazek z tym tematem.

Zawsze tak było, masz kiepską pamieć.
  • 1

#4177

MEfi..
  • Postów: 412
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...)
Zauwazyliscie, że niebo na horyzoncie od paru lat jest białe?! Nigdy wczesniej tak nie bylo. Ciekawe czy ma to zwiazek z tym tematem.
(...)



To zupełnie normalne, ponad horyzontem patrzysz przez gęstsze warstwy powietrza niż np. patrząc prosto do góry. Jest tak odkąd pamiętam, a parę latek już mam ;)

Poza tym, ponad miastami niebo może wyglądać nieco inaczej niż np. na pustyni, albo po prostu na wsi. W górach inaczej niż nad morzem, itd.
  • 0



#4178

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

edit Yaw
Multikonto.


Ziew.

Ale w sumie ciekawe czyje. Ponieważ znów pojawili się Żydzi stawiam tym razem na Kumatego Angelusa Maximusa Walczącego z Trollami Rexa Nica.

Zauwazyliscie, że niebo na horyzoncie od paru lat jest białe?! Nigdy wczesniej tak nie bylo. Ciekawe czy ma to zwiazek z tym tematem.


Zaskakujące, że to samo słyszałem parę lat temu.

Dlaczego nie cytowałeś dalszej części postu, tylko wyrwałeś fragment, w dodatku dokonałeś własnej edycji. To jest bezczelna manipulacja.


Za edytowanie niby cytowanej wypowiedzi celem jej zmanipulowania powinien być osobny ban. Ale to podobno my oszukujemy i jesteśmy "be".

Edit:

dlaczego zasugerowanie komus ze jest Zydem leca ostrzezenia i bany?


Ponieważ sugestia ta jest wygłoszona w sensie pejoratywnym i ma na celu zdyskredytowanie dyskutanta:

jesteś wynajętym Żydem do ogłupiania ludzi


Użytkownik pdjakow edytował ten post 31.05.2013 - 20:41

  • 0

#4179

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rap Chemtrails :D :D :D

Koleś ze sreberkiem na głowie, no po prostu nie mogę :D


  • 0

#4180

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedno jest pewne - chemtraile przedostały się do kultury masowej.
  • 0

#4181

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niezłą wtopę zrobili "wyznafcy chemitrails"

Artykuł o.... WODZIE w smugach chemiczncych :P

Kwas protonowy w chemtrails

Kwas protonowy "dihydrogen monoxide", w skrócie DHMO jest bezbarwny, bezwonny, nie ma smaku i zabija corocznie tysiące ludzi. Większość zgonów powoduje obecność DHMO w płucach. Amerykańscy Naukowcy twierdzą "DHMO jest głównym składnikiem ChemTrails"

Po ostatniej wypowiedzi Amerykańskiego doradcy prezydenta B. Obamy, na temat Geo-Inżynierii, coraz więcej ludzi otwiera usta. Badania powietrza prowadzone przez amerykański National Institute of Environmental Health Sciences wykazały ciągłą obecność DHMO w atmosferze. Potwierdzają ja również ostatnie badania meteorologiczne. W międzyczasie wielu przedstawicieli dużych organizacji, takich jak NASA, US Airways,USAF, itp. przyznaje że widoczne na niebie smugi ciągnące sie za samolotami składają się w ponad 90% z DHMO.

Wieloletnie badania prowadzone przez instytuty naukowe nad monotlenkiem diwodoru, wskazują że DHMO jest:

głównym składnikiem kwaśnych deszczów,
przyczynia się do zwiększenia efektu szklarniowego na Ziemi,
współuczestniczy w procesach erozji gleb,
przyspiesza korozję i rdzewienie wielu metali
został wykryty w komórkach nieuleczalnych nowotworów złośliwych
jest używany w produkcji i dystrybucji pestycydów
był używany w nazistowskich obozach pracy na skalę przemysłową
jest jedną z głównych przyczyn powstawania huraganów w tym huraganu Katrina.
w różnych postaciach fizycznych odpowiada za destabilizacje el-ninio i la-ninia.

Lekarze i naukowcy z WorldHealthOrganization uważają że objawy spożycia DHMO mogą obejmować nadmierne pocenie się, zwiększenie ilości oddawanego moczu, a nawet zaburzenia samopoczucia, nudności, wymioty, zaburzenia równowagi elektrolitycznej organizmu a w skrajnych przypadkach obrzęk mózgu. Kontakt skóry z DiHydroMonoOxygen-em w postaci gazowej powoduje ciężkie oparzenia II i III stopnia. Poparzenia takie goją się niezwykle ciężko i długo, gdyż niemożliwe staje się usunięcie DHMO z organizmu bez uśmiercenia tkanki żywej.

Postać stała DHMO w długotrwałym kontakcie doprowadza do poważnych uszkodzeń tkanek żywych. Nadmiar DHMO w organiźmie powoduje hiponatermię. Potwierdzona została 100% śmiertelność uzależnionych od DHMO osobników już w kilka dni od zaprzestania przyjmowania środka.

http://zmianynaziemi...-sie-chemtrails


Temat szybko znikł bo się skapnęli że dali się zrobić w bambucho :)

Użytkownik Kostek edytował ten post 13.06.2013 - 16:29

  • 1

#4182

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat szybko znikł bo się skapnęli że dali się zrobić w bambucho :)


To mniej więcej określa stan wiedzy zwolenników chemtrails. DHMO zresztą jest tak stare, że aż wszyscy o tym chyba zapomnieli.
  • -1

#4183

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Próbowałem się powstrzymac... nie udało się :P

"Czarny helikopter w akcji" :)

http://davidicke.pl/forum/post168734.html#p168734

Zabawni są ci ludzie, a pewnie nawet nie zdają sobie z tego sprawy :)
  • 3

#4184 Gość_Creator

Gość_Creator.
  • Tematów: 0

Napisano

Beka to jest z tych co zajadle od wielu wielu lat bronią stanowiska, że chemtrails to wymysł. Ile energii i czasu na to poświęcone. :)
  • -12

#4185

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Beka to jest z tych co zajadle od wielu wielu lat bronią stanowiska, że chemtrails to wymysł. Ile energii i czasu na to poświęcone. :)


Ja mam z kolei straszną bekę z tych, którzy w chemtrails wierzą :)
Jakie wymyślne argumenty, jaka szeroka wiedza z zakresu fizyki atmosfery, jakie wyważone argumenty i kultura wypowiedzi! Jakaż olbrzymia doza obiektywizmu i jakież rzetelne sprawdzanie źródeł informacji, które w żadnym wypadku nie pozwalają przepuścić bzdetów w postaci DHMO!

Chapeaux Bas!
  • 5


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Google (1)