Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7694 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#4156

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6638
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

QM powrócił w innym wcieleniu. Zdradziła Cie kompromitująca nieznajomość fizyki na poziomie gimnazjum. Zapewne Slimok to twoje alter ego do "robienia sobie dobrze". Szybko bracie wpadasz, bo pękasz jak żarówka.
Przynajmniej teraz znamy powód Twojego "mijania się z prawdą".



#4157

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A teraz ja, Kostek i inne wynajęte Żydy idziemy odpalić HAARP i okaleczyć kilka krów.

Ja mam zlot agentów i agenciorów NWO w barze. Będziemy omawiac nowe sposoby ogłupiania lemingów :P

Cheers!
  • 0

#4158

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A co do minusowania moich wypowiedzi obojętnie jaką treść zawierają [ciach]

Twoje posty zawierają stały i niezmienny poziom tak więc co się dziwić.
Co rusz strzelasz sobie samobója.
Piszesz że twoje posty są merytoryczne. Najpierw wyskakujesz z petycja do Białego Domu gdzie wg Ciebie brakowało kilkudziesięciu podpisów z 100 000. Niestety ich było kilkadziesiąt. A od jakiego czasu ta teoria jest propagowana w USA ? I tylko tyle osób jest się pod tym podpisuje ? Szybko zapomniałeś o tej petycji.

Dziwią Ciebie smugi zostawiane podczas manewrów dwóch wojskowych myśliwców. Chcesz podobne z drugiej wojny światowej ? Proszę bardzo:

Link
Link

http://www.youtube.com/watch?v=wfOrez6q7WM

Oczywiście wschodząca gwiazda Wyznawców Kościoła Chemtrailsowego, Tanker Enemy, ma na to odpowiedź.

http://www.youtube.com/watch?v=YNF2YXnEDmY
http://www.youtube.com/watch?v=N304lzfVgN8

Na szczęście ludzie swój rozum mają, co widać po tej petycji do Białego Domu, i mało kto łyka te głupoty serwowane przez zwolenników tej teorii. Nawet nie wiem czy jest sens prostować te 'dowody' zwolenników. Zastanawiam się wręcz czy taki QM/Nic/WzT to właśnie nie jest agent rządu który ma za zadanie ośmieszyć teorię i siać zamęt na forach by nikt normalny w to nie uwierzył i nie zaczął się zastanawiać. Bo kto w to uwierzy gdy zacznie czytać o między wymiarowych technologiach umożliwiających transport wielu ton tajemniczej rozpylanej substancji, czy hologramach i latających kulkach.

Merytoryczna dyskusja ze strony zwolenników teorii chemtrails ? Wolne żarty. Dla nich dyskusja jest merytoryczna tylko wtedy gdy im się przytakuje. A gdy nie, to albo się banuje osoby podejrzane o kontakt z Illuminati, albo trzaska drzwiami krzycząc coś o Żydach.

Wystarczy poczytać forum DI. Jest tam taki delikwent który co chwila wrzuca jakiś filmik ze smugami. Gdy wrzucił filmik gdzie, wg niego, maszyna dwusilnikowa zostawia trzy smugi, to ktoś, zresztą również zwolennik tej teorii, napomknął nieśmiało że na zbliżeniu widać że to DC10, maszyna jak by nie patrzeć trzy silnikowa. Czy przyznał się do ewidentnego błędu ? Nie, skąd. Zarzucił owej osobie kontakty z Agenturą.

Jak na takim forum rzucę teorię, że rząd porozumiał się z obcymi z wnętrza Ziemi i chemtrails ma zmniejszyć populację, by zrobić miejsce dla obcych, oraz przygotować dla nich środowisko, a także za pomocą HAARP przygotować nas na ich nadejście, to podejrzewam że zyskałbym całkiem spore poparcie.

Użytkownik dzastin edytował ten post 25.05.2013 - 18:11

  • 3

#4159

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście każda teoria jest akceptowalna, pod warunkiem, że musi być oparta na spisku. Nawet najbardziej niedorzeczne kulki, czy hologramy. Chemtrails to taki odpowiednik teorii smoleńskiej, w której samolot w ogóle nie wystartował, ba - delegacja pewnie nie istniała. Kompletnie niedorzeczne? Owszem, ale na parę milionów ludzi znajdzie się co najmniej setka, która w to uwierzy.

Podobnie jest z chemtrailami. Kompletnie niedorzeczne, ale zawsze znajdzie się pewien odsetek osób, które uwierzą w największą niedorzeczność i będą jej bronić. Ponieważ z reguły argumenty spiskowców rozbijają się zwykle o kwestie naukowe, pojawia się po jakimś czasie ton agresywny, a w przypadku pana Nic, WzT, czy Angelusa Maximusa - Jak - Mu - Tam - Rex'a z innego forum (które najpewniej są jednak jedną i tą samą osobą) koniecznie muszą być wspomniane Żydy, które tą chemię rozpylają. Nie zgadzasz się? No to jesteś Żydem. Fizyk atmosfery się nie zgadza? Jest Żydem.

Zaskakujące, ale najprawdopodobniej w tym szaleństwie Żyd wierzący (a w przypadku tego co tu widzę, raczej powinno się wręcz napisać wyznający) w chemtrails, wcale Żydem nie jest.

Miałem już od chemtrailowców życzenia rychłej śmierci, widziałem propozycje wysadzania samolotów i generalnie mam obawy, że to szaleństwo w końcu znajdzie jakiejś ujście.

No, ale wiecie - wtedy to będzie 'false flag' przygotowane z pewnością przez Żydów.
  • 4

#4160

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

po 1 .

Chemitrails to PRAWDA

po 2.

ONZ TO POTWIERDZILO -.-


po 3.



http://nowaatlantyda...ne-nad-szwecja/



jest tego wiecej wystarczy tam poszukac i przeczytac dokladnie a nie wmawiac samemu sobie ze to zwykla smuga kondensacyjna


ps to tak jakbyscie sobie wmawiali ze parowki sa z miesa lol




p.s 2


QM powrócił w innym wcieleniu. Zdradziła Cie kompromitująca nieznajomość fizyki na poziomie gimnazjum. Zapewne Slimok to twoje alter ego do "robienia sobie dobrze". Szybko bracie wpadasz, bo pękasz jak żarówka.
Przynajmniej teraz znamy powód Twojego "mijania się z prawdą".



ze co?

admin moze sprawdzic po ip ze nie jestem tym za kogo mnie uwazasz arobienie dobrze zostaw se na osobnosc



i do tego nie wytrzymam.............Ziomek wmawia mi ze jestem maniakiem teori spiskowych sam klejac nowa teroie na moj temat HAHA...HA





@down


Nie nie chowam sie nawet moge ci podać



83.5.14.99

Użytkownik Slimok edytował ten post 25.05.2013 - 19:43

  • -5

#4161

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ONZ TO POTWIERDZILO -.-


Hej, chłopcy i dziewczęta, ja ONZ zdradzę wam sekret. Trujemy was i chcemy was wymordować w ramach depopulacji. Ale ciii, to sekret.


admin moze sprawdzic po ip ze nie jestem tym za kogo mnie uwazasz arobienie dobrze zostaw se na osobnosc


Oczywiście pod warunkiem, że nie chowasz się za proxy lub torami.
  • 0

#4162

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy analiza składu chemicznego wody (np. ze stawu) w rejonie o małym uprzemysłowieniu, mogłaby dać odpowiedzieć na pytanie czy faktycznie ktoś nam serwuje darmowy koktajl w postaci chemtrails ? Chodziłoby mi o analizę wody pod kątem obecności aluminium i baru.

Użytkownik michal28 edytował ten post 25.05.2013 - 19:44

  • 0

#4163

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


ONZ TO POTWIERDZILO -.-


Hej, chłopcy i dziewczęta, ja ONZ zdradzę wam sekret. Trujemy was i chcemy was wymordować w ramach depopulacji. Ale ciii, to sekret.


admin moze sprawdzic po ip ze nie jestem tym za kogo mnie uwazasz arobienie dobrze zostaw se na osobnosc


Oczywiście pod warunkiem, że nie chowasz się za proxy lub torami.



tak sie sklada ze ONZ potwierdziło rozpylanie a tu akurat doradca Obamy


http://astromaria.wo...ratuje-planete/
  • -2

#4164

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tak sie sklada ze ONZ potwierdziło rozpylanie a tu akurat doradca Obamy
http://astromaria.wo...ratuje-planete/



Halo, Ziemia do Slimoka!
Tam nic takiego nie powiedziano. Może zacznij myśleć samodzielnie, a nie czytaj astroawarię? :P
I szczerze, Slimok - użyj wyszukiwarki, w tym temacie. Ten doradca nazywa się Holdren.



Czy analiza składu chemicznego wody (np. ze stawu) w rejonie o małym uprzemysłowieniu, mogłaby dać odpowiedzieć na pytanie czy faktycznie ktoś nam serwuje darmowy koktajl w postaci chemtrails ? Chodziłoby mi o analizę wody pod kątem obecności aluminium i baru.


Pewnie tak. I sami spiskowcy dowiedli (patrz przykład ze słoikiem), że nic takiego niema miejsca.
  • 0

#4165

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

czy napisalem doradca czy napisalbym holdren to ta sama osoba wiec szczegolnie to nie zmienia mojej wypowiedzi.





zwolennicy teori chemitrails (w tym ja) nie mowia tylko o rozpylaniu tego swinstwa w celu ochrony planety przed promieniowaniem....
naszym zdaniem ma to tez zwiazek z urządzeniem do sterowania pogodą (HAARP), bo przeciez wiadomo ze metale przewodza prad a co za tym idzie mozna za pomocą fal elektromagnetycznych"sterowac" w jakis sposob pogodą.


I nie mowie ze w 100% to wiem- teoria jest niestety tylko terorią ,czyms niepewnym i ani my ani wy nie mozecie powiedziec ze macie racje bo nie macie na to dowodów tak jak i my ich nie mamy. heh...


Kłócąc sie nie dojdziemy do niczego bo i tak każdy zostanie przy swoim i bedzie wynajdywal informacje i kazdy je znajdzie czy to na + czy na - dla tej teorii


Myśle ze temat moznaby juz zamknąć bo nawet jezeli bedzie mial 10000000000000 stron to i tak nikt do porozumienia nie dojdze w tej kwestii. Ankieta pokazala wynik i tyle....

Użytkownik Slimok edytował ten post 25.05.2013 - 21:04

  • 0

#4166

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

zwolennicy teori chemitrails (w tym ja) nie mowia tylko o rozpylaniu tego swinstwa w celu ochrony planety przed promieniowaniem....
naszym zdaniem ma to tez zwiazek z urządzeniem do sterowania pogodą (HAARP), bo przeciez wiadomo ze metale przewodza prad a co za tym idzie mozna w ten sposob "sterowac" pogodą.


I nie mowie ze w 100% to wiem- teoria jest niestety tylko terorią ,czyms niepewnym i ani my ani wy nie mozecie powiedziec ze macie racje bo nie macie na to dowodów tak jak i my ich nie mamy. heh...



Problem polega na tym, że po pierwsze:

1) Holdren to nie ONZ
2) Holdren nie powiedział słowa na temat chemtrails
3) ONZ nie powiedziało nawet słowa o chemtrails

To co tam powiedziano, to to że rozpylenie (np. związków siarki) w atmosferze mogłoby obniżyć temperaturę globalną. I ten właśnie pomysł wyśmiał później Al Gore - zresztą słusznie.

Z tego wynika, że twierdzenie:

tak sie sklada ze ONZ potwierdziło rozpylanie


Jest nieprawdziwe.
Dlaczego więc szerzysz nieprawdziwe informacje?

Edit:

Pytanie kolejne:
Dlaczego w momencie, gdy udowadniam ci fałszerstwa i nieprawdy szerzone przez "oświecone" strony o chemtrailach, nagle okazuje się iż:

temat moznaby juz zamknąć


Przecież jest to doskonały przyczynek do podyskutowania o kłamstwach i tym kto naprawdę kłamie. A może astromaria to Żyd wprowadzający zamęt? Wszystko możliwe u spiskowców.

Użytkownik pdjakow edytował ten post 25.05.2013 - 21:04

  • 3

#4167

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tak sie sklada ze raz juz link podrzucilem i po primo nie napisalem nigdzie ze Holdren to ONZ -.- napisalem :




tak sie sklada ze ONZ potwierdziło rozpylanie a tu akurat doradca Obamy





a apropo onz przeczytaj końcówke tego tematu.....



Mój odnośnik





i napisalem zeby możnaby zamknac temat bo komplentnie nia ma sensu kłócenie sie o cos czego tak naprawde ani ty ani ja nie potwierdzimy mozemy sobie podrzucac jedynie jakies wskazowki na tak i na nie....




tak btw.


Co wy tak na tych żydów naskakujecie??Predzej używałbym stwierdzenia islamista samobójca...

Użytkownik Slimok edytował ten post 25.05.2013 - 21:28

  • 0

#4168

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a apropo onz przeczytaj końcówke tego tematu.....



No ale Slimok, nie rozśmieszaj mnie. Ja pytam o stanowisko ONZ, a nie co twierdzą na ten temat astroawarie, czy kapłani Atlantydy

Więc jeszcze raz:

Poproszę o link do stanowiska ONZ w sprawie chemtrail. Nie Astroawarii, nie Atlantydów - ONZ. Atlantydów odrzucam już proszę ciebie na dzień dobry, po zdaniu:

"Tak powiedziała w wywiadzie dla szwedzkiego dziennika “Katrineholms Kuriren” szefowa szwedzkiej Partii Zielonych – Pernilla Hagberg."

Zdanie to zawiera nieprawdę. Pernilla Hagberg NIE jest szefową szwedzkiej Partii Zielonych.
http://sv.wikipedia....i/MiljĂśpartiet
Nawet nie jest wspomniana. Jest pewnie szeregowym członkiem partii.
Po raz kolejny więc zapytam:
Dlaczego odsyłasz mnie do stron piszących kłamstwa. Jeszcze raz i poczuję się obrażany.

Ale nie spuszczaj tak główy, razem z tobą jest wszak eskadra Ashtara!
http://www.ashtarcom...ernilla-hagberg

Z Bogiem, do gwiazd.

Użytkownik pdjakow edytował ten post 25.05.2013 - 21:44

  • 3

#4169

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a apropo onz przeczytaj końcówke tego tematu.....

Mój odnośnik


Ciekawy cytat z linku powyżej:

“Te długie, białe smugi utrzymującego się długo w powietrzu zamglenia, spryskiwane zazwyczaj z nieoznaczonych samolotów nie sa typowymi smugami kondensacyjnymi”

Możesz to w jakiś sposób wyjaśnić ? Chętnie także zobaczę zdjęcia takich maszyn. Widywałem już tysiące maszyn przelatujących na wysokości przelotowej i żadna nie była nieoznakowana.

KAŻDY zwolennik chemtrails unika tego tematu jak ognia, a jest on kluczowy dla całej sprawy. Pytanie dlaczego, skoro dziennie nad głowami latają setki samolotów które ich opryskują ?

tak btw.

Co wy tak na tych żydów naskakujecie??Predzej używałbym stwierdzenia islamista samobójca...

Ja znam tylko jednego antysemitę który u nas gości(ł), to była trójca przenajświętsza o niku(ach) @Frank Drewin, @Quintus Maximus, @Walczący z Trolami, a teraz także @Nic, który się właśnie zdemaskował przez swoje antysemickie poglądy.

Kolego @Slimok, masz teraz poważny problem, bo musisz się wytłumaczyć ze swoich kłamstw które zostały Tobie udowodnione. Zresztą nie tylko Tobie, ale może chociaż Ty nie uciekniesz i się przyznasz do szerzenia kłamstw i przeprosisz za to.
  • 4

#4170

Marines.
  • Postów: 42
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Matko, ludzie ten temat został już wyczerpany dwa lata temu a wy dalej to ciągniecie. Zacytuje tu swoją wypowiedź z innego forum :

Są to najzwyczajniejsze w świecie smugi kondensacyjne które raz mogą znikać zaraz za samolotem a niektóre mogą się ciągnąć kilometrami, wszystko jest zależne od wielu czynników atmosferycznych takich jak ciśnienie, wilgotność, wysokość itp. Na dodatek już w latach .70 udowodniono że smugi kondensacyjne mogą zmieniać się w chmury typu cirrus i zazwyczaj tak się dzieje. Głupie jest też twierdzenie że do paliwa są dodawane owe chemikalia, paliwo przed wlaniem do samolotu przechodzi przez szeregi testów co uniemożliwia kombinowanie przy nim. Gdyby chemikalia były rozpylane ze zbiorników znajdujących się na samolocie to wyleciałyby one w ciągu 2 sekund i zamiast opaść nad terenem nad, którym zostały rozpylone opadną parę tysięcy kilometrów dalej niesione przez prądy atmosferyczne.
A tutaj zdjęcia "chemtrails" z lat 50
Dołączona grafika


  • 3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych