Skocz do zawartości


 Ruszyła okolicznościowa Liga Typerów z okazji Euro 2024 - zapraszamy do typowania wyników meczów! 


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7696 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#361

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szkoda czasu na te minusy. Niedługo będzie mnie można nazwać reporterem ;)

Muhad, wyskakujesz nagle jak filip z konopii po uropie i nagle masz problem ze wszystkimi sceptykami. Widać że ten urlop był za krótki. Mnie i kilku sceptyków już admini nie raz prostowali i z naszej strony mało widzę prowokacji. Skoro uważasz się za takiego inteligenta to przynajmniej udawaj że nim jesteś. Kulturalny człowiek nie wdał by się w żadną pyskówkę i używał języka który mu przystoi, a ty nie dość że często sam je wywołujesz to w tym momencie jeszcze opluwasz wszystkich. Jeśli uważasz że to sceptycy prowokują to nie odpowiadaj na zaczepki tylko pisz cały czas swoje i ignoruj je.

Tak czy siak, chyba największy problem panów od ts jest brak dowodów naocznych. Pokazują oni zdjęcia nieba poprzecinanego paskami, lub cienkimi chmurami. Wasz problem polega na tym że smugi kondensacyjne to nic innego jak chmury o utworzone sztuczne. A chmury jak to chmury, rozwiewają się, zanikają lub stoją w miejscu (zależnie od wiatru). Natomiast wy przypisujecie chemtrailsom wyjątkowe właściwości typu nagłe zaniknięcie (przerwy w smugach) lub pokrycie nieba cienką warstwą chmur. Niech mi ktoś teraz wyjaśni gdzie jest ta różnica pomiędzy chemtrailsami a smugami? Skoro chemtrails=chmury=smugi kondensacyjne <- wszystkie 3 wymienione rzeczy mają takie same właściwości, także życzę powodzenia.

Pozdrawiam
  • 0

#362 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Lynx ubzdurał sobie, że Muhad nie umie odróżnić smug od spiskowej chmurki zatruwającej.


Czyli że istnieje taka "chmurka zatruwająca", która nie ma odpowiednika (wygląd i inne właściwości) wśród smug kondensacyjnych? Bo wydaje mi się, że wiele ostatnich postów w tym temacie wyjaśniało, że smugi jakie zostawiają zwykłę samoloty mogą przyjmować przeróżne kształty (szybko zanikające, wąskie długo zanikające, szeroko rozlewające się na niebie itp) i jest to udokumentowane i naukowo wyjaśnione.


Czyli to, czyli tamto. Co to, quiz? Otóż mam wiedzę w zakresie tego tematu, a to że się w nim nie wypowiadam pod Wasze dyktando to jest tylko przejaw szacunku do siebie samego, bo gdybym to zrobił i dał się wciągać w te Wasz przykre gierki i marne prowokacje, to niewiele bym się od Was różnił. Idź Aquila na gg do funfli, by dali Ci kolejne plusy. Ops. Zapomniałem. Tiamat dostał karę.

Szkoda czasu na te minusy. Niedługo będzie mnie można nazwać reporterem ;)
Skoro uważasz się za takiego inteligenta to przynajmniej udawaj że nim jesteś. Kulturalny człowiek nie wdał by się w żadną pyskówkę i używał języka który mu przystoi,


Ty smarkaczu już lepiej nie poruszaj aspekt kultury. Przypomnieć Ci Twoje bezczelne pisanie do Przema? Tak, tak, gówniarzu. Chodzi o socjalistyczne pały i aluzje do Przema, jakich się dopuściłeś.
Znów piranie się zlazły.
  • 0

#363

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli nie chcesz napisać jasno i wyraźnie, że nie da się odróżnić na oko trujących chemtrails od zwykłych, nieszkodliwych smug?

Idź Aquila na gg do funfli, by dali Ci kolejne plusy. Ops. Zapomniałem. Tiamat dostał karę.


Ech... i kto to mówi...

Ty smarkaczu już lepiej nie poruszaj aspekt kultury. Przypomnieć Ci Twoje bezczelne pisanie do Przema? Tak, tak, gówniarzu. Chodzi o socjalistyczne pały i aluzje do Przema, jakich się dopuściłeś.


Jak wyżej - czy Ty czasem nie miałeś też bardzo poważnych spięć z wyżej wymienionym moderatorem?
  • 3



#364 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Czyli nie chcesz napisać jasno i wyraźnie, że nie da się odróżnić na oko trujących chemtrails od zwykłych, nieszkodliwych smug?


Moja dyskusja ze Staniqiem i z Lynxem nie dotyczyła tego aspektu, więc jeśli chcesz pofantazjować, to sobie obejrzyj film fantazy, to może zaspokoisz swoje ...zachcianki. Dam Ci radę. Odejdź od komputera i najlepiej poznaj jakąś dziewczynę, to Ci może Twój procesor odpocznie. Baby Ci trzeba, baby. Dawnoś żeś kija nie moczył najwyraźniej, a podobno wędkowanie relaksuje. Nie bądź taki spięty.

Ech... i kto to mówi...


Heh...dobry jesteś. Zapomniałeś, że moja inicjatywa wynikła z powodu zabaw Tiamata.
  • 0

#365

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

I kolejny raporcik ;)

Zdobędę się na mój szczyt kultury i inteligencji i zignoruję jakiekolwiek twoje zaczepki. Poczekam na merytoryczne posty.

Co do Przema to ciebie to zupełnie nie dotyczy, więc się do tego nie mieszaj. Sprawa ta jest już dawno załatwiona i od czasu moich zatargów z Przemem i złozenia skargi (nie wiem czy aby to na niego tak nie wpłynęło, czy miał wtedy jakiś kiepski okres) uważam go za jednego z najlepszych moderatorów. Coś ci nie wyszło.

A więc czekamy na merytorykę. Ja również z chęcią pociągnął bym dalej temat o aerodynamice. Ktoś chętny?

Pozdrawiam
  • 0

#366 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak wyżej - czy Ty czasem nie miałeś też bardzo poważnych spięć z wyżej wymienionym moderatorem?


Cywilizowany człowiek potrafi zapomnieć przeszłe uszczypliwości. Natomiast jaskiniowiec nie. Zresztą co Ciebie interesują nasze prywatne sprawy? Prowadzisz jakiś własny kącik na stronie Pudelek.pl?

I kolejny raporcik ;)

Zdobędę się na mój szczyt kultury i inteligencji i zignoruję jakiekolwiek twoje zaczepki. Poczekam na merytoryczne posty.

Co do Przema to ciebie to zupełnie nie dotyczy, więc się do tego nie mieszaj. Sprawa ta jest już dawno załatwiona i od czasu moich zatargów z Przemem i złozenia skargi (nie wiem czy aby to na niego tak nie wpłynęło, czy miał wtedy jakiś kiepski okres) uważam go za jednego z najlepszych moderatorów. Coś ci nie wyszło.

A więc czekamy na merytorykę. Ja również z chęcią pociągnął bym dalej temat o aerodynamice. Ktoś chętny?

Pozdrawiam


Jesteś konfidentem i zepsutym dzieciakiem.

A skoro jesteś taki nadgorliwy i taki spięty, to dam Ci identyczną radę. Nie mieszaj się w dyskusje moje i Lynxa, bo Ciebie ona nie dotyczy.
Trybisz, czy trzeba Cię wysłać do zegarmistrza?


Merytoryczne...hehehe.... Dobre, dobre. Za dużo telewizji i debat politycznych się naoglądało dziecko.





P.S: zaproście kogoś więcej do tych prowokacji w moim kierunku, bo słabo sobie radzicie. Za wolno Wam PW i gg działa. Kółko wzajemnej adoracji najwyraźniej nie zdążyło się jeszcze odpowiednio zorganizować.







Kwitując krótko.

Zabawy plus minus Aquila wynikły wpierw od Twojego funfla, który Cię "wspierał". Szkoda, że nie jesteście tacy krytyczni wobec niego, bo dopuścił się oszustwa. Natomiast moją inicjatywę to się krytykuję. No cóż, wszak nie należę do kółeczka wzajemnej adoracji. I dzięki Bogu :)

Widzę, że pokory to nikt z Was nie nabrał po tamtych wydarzeniach. Zero wniosków, zero skruchy. Niebywałe i zatrważające.


Idę stąd, bo z bandą mitomanów i sługusów na zlecenie nie będę rozmawiał. Moralność jest Wam całkowicie obca.

Edycja: Przemo.

Jesteś konfidentem i zepsutym dzieciakiem.

Zakładam, że masz na to jakieś kwity? Bo jak nie masz to będzie kiepsko.

Pierwsze ostrzeżenie. Przynajmniej do przedstawienia kwitów. :)

Użytkownik Przemo edytował ten post 27.05.2010 - 22:01
Reakcja na raport.

  • -1

#367

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli ustalmy - nie da się na oko odróżnić czy dana chmura to trujące "chemtrails" czy też nie. A że udowodnione jest (za pomocą zdjęć nawet sprzed 50 lat), że smugi jakie pozostawiają samoloty mogą przyjmować przeróżne formy, to chyba łatwo dojść do wniosku, że ten wątek można sobie spokojnie darować.

Nie ma też ani pół śladu w postaci zebranych chemikaliów - wiemy już, że filmik z analizą chemiczną zawartości słoika nie jest żadnym dowodem.

Póki co zwolennicy chemtrails nie przybliżyli się ani o pół kroku gdy idzie o udowodnienie tego złowrogiego zjawiska. Mnie to nie dziwi :)
  • 2



#368

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad, Twojej ostatniej reakcji na moją ostatnią wypowiedź nie skomentuję, bo to zwykłe dno i trzy metry mułu (zresztą, każdy sam może zweryfikować prawdziwość Twoich twierdzeń). A jeśli chcesz mnie tymi pełnymi niezdrowej emocji personalnymi podjazdami sprowokować, to nie uda Ci się. Mnie już Twoje głębokie wynurzenia (a raczej zanurzenia) dawno przestały "wzruszać". Użyj lepiej RZECZOWYCH ARGUMENTÓW, wtedy może coś z tego będzie.

Wy tak lubicie mącić i pieprzyć trzy po trzy, odwracać tu uwagę od problematyki. Rozmowa zeszła do poziomu, w którym udający głupiego, Lynx ubzdurał sobie, że Muhad nie umie odróżnić smug od spiskowej chmurki zatruwającej.

Temat dotyczy chemtrailów i jednym z rozpatrywanych problemów jest kwestia odróżniania ich od zwyczajnych smug kondensacyjnych. Jak dotąd, żaden ze zwolenników teorii chemtrailów nie przedstawił jednoznacznego kryterium ich rozpoznawania. Ty także wzbraniasz się przed udzieleniem jakichkolwiek informacji w tym temacie. Z racji tego mnie też zaczyna się powoli "bzdurać", iż faktycznie nie umiesz rozróżniać tych dwóch typów tworów.
  • 1



#369 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Czyli ustalmy - nie da się na oko odróżnić czy dana chmura to trujące "chemtrails" czy też nie. A że udowodnione jest (za pomocą zdjęć nawet sprzed 50 lat), że smugi jakie pozostawiają samoloty mogą przyjmować przeróżne formy, to chyba łatwo dojść do wniosku, że ten wątek można sobie spokojnie darować.

Nie ma też ani pół śladu w postaci zebranych chemikaliów - wiemy już, że filmik z analizą chemiczną zawartości słoika nie jest żadnym dowodem.

Póki co zwolennicy chemtrails nie przybliżyli się ani o pół kroku gdy idzie o udowodnienie tego złowrogiego zjawiska. Mnie to nie dziwi :)



Sory, ale super wzroku supermana nie posiadam ani mikroskopu w oczach. Chyba, że Twoje abstrakcyjne myślenie całkowicie przestało działać i już nie odróżniasz fantazji od rzeczywistości. Cóż, maniakalne siedzenie przed necikiem robi z mózgu kisiel.
A wszelakie bawienie się w używanie słów dowody (w doświadczalnym znaczeniu) poprzez internet brzmi po prostu komediowo i kabaretowo.
Stary, dowody w kontekście takich tematów zbiera się w terenie i w laboratoriach, zbierając do tego dokumentacje.

Muhad, Twojej ostatniej reakcji na moją ostatnią wypowiedź nie skomentuję, bo to zwykłe dno i trzy metry mułu (zresztą, każdy sam może zweryfikować prawdziwość Twoich twierdzeń). A jeśli chcesz mnie tymi pełnymi niezdrowej emocji personalnymi podjazdami sprowokować, to nie uda Ci się. Mnie już Twoje głębokie wynurzenia (a raczej zanurzenia) dawno przestały "wzruszać". Użyj lepiej RZECZOWYCH ARGUMENTÓW, wtedy może coś z tego będzie.


Wy tak lubicie mącić i pieprzyć trzy po trzy, odwracać tu uwagę od problematyki. Rozmowa zeszła do poziomu, w którym udający głupiego, Lynx ubzdurał sobie, że Muhad nie umie odróżnić smug od spiskowej chmurki zatruwającej.

Temat dotyczy chemtrailów i jednym z rozpatrywanych problemów jest kwestia odróżniania ich od zwyczajnych smug kondensacyjnych. Jak dotąd, żaden ze zwolenników teorii chemtrailów nie przedstawił jednoznacznego kryterium ich rozpoznawania. Ty także wzbraniasz się przed udzieleniem jakichkolwiek informacji w tym temacie. Z racji tego mnie też zaczyna się powoli "bzdurać", iż faktycznie nie umiesz rozróżniać tych dwóch typów tworów.



Ty, nie filozofuj mi tu. Sam do mnie zacząłeś pisać, więc się ogarnij człowieku. Z Tobą rzeczowo się nie rozmawia, bo Ty swoje schemaciki od razu rzucasz pełne głupawych ogłupiaczy, które vkali wykazywał. Ciebie też przejrzałem w areodynamice, dzięki bzdetom jakie wypisywałeś. Ty to dopiero podjazdy robiłeś - niestety, nieskuteczne.
Fakt, ludzie widzą rozmowę. Fakt, milutki nie jestem, ale znam Was od lat i takich jak Wy, z problemami w głowach, się tępi.

Edycja: Przemo. Muhad, robisz gnój w temacie. 7 w większości zasadnych raportów w ciągu kilkudziesięciu minut. Nawet gdybym nie chciał muszę zareagować.
Kolejny warn i 48 godzin przerwy na ochłonięcie. Krótka przerwa, za to dotkliwa, całkowita blokada dostępu do forum. Jaki jestem niesprawiedliwy napiszesz za dwa dni.

Użytkownik Przemo edytował ten post 27.05.2010 - 22:18
Reakcja na raport.

  • -1

#370

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Otóż mam wiedzę w zakresie tego tematu, a to że się w nim nie wypowiadam pod Wasze dyktando to jest tylko przejaw szacunku do siebie samego

Muhad, jak na razie to się w ogóle nie wypowiadasz, tylko toczysz pianę i plujesz dookoła. Dobrze, że już sobie poszedłeś, ale szkoda, że za chwilę wrócisz.

---EDIT---
@up: a nie mówiłem?

Stary, dowody w kontekście takich tematów zbiera się w terenie i w laboratoriach, zbierając do tego dokumentacje.

Najlepsze jest to, że zwolennicy "chemtrailsów" nic w tej kwestii nie robią, zupełnie jakby im na tym nie zależało, albo jakby mieli świadomość tego, że cała ta teoria jest wierutną bzdurą.

Użytkownik Lynx edytował ten post 27.05.2010 - 22:11

  • 1



#371

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6652
  • Tematów: 770
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad : cyt.: " Czyli to, czyli tamto. Co to, quiz? Otóż mam wiedzę w zakresie tego tematu, a to że się w nim nie wypowiadam pod Wasze dyktando to jest tylko przejaw szacunku do siebie samego, bo gdybym to zrobił i dał się wciągać w te Wasz przykre gierki i marne prowokacje, to niewiele bym się od Was różnił. "

Skoro taka wiedzę posiadasz i nie chcesz się nią podzielić , to co robisz na tym forum ? Podobnie jak Q.M. wpadłeś opluć wszystkich ,powywijać szabelką , a później w nogi ...

Przestań prowokować czepiając się mojego niku . Kreujesz się na przywódcę ( Muhad ib Lisan al-Gaib - to przywódca nomadów w Tibii ) , a przewodzisz sam sobie , paradoksalnie prowadząc się jak ślepiec . Jeżeli to forum i ta dyskusja nie spełnia Twoich oczekiwań , daj sobie człowieku spokój i nie marnuj swojego wspaniałego - przerośniętego intelektu . Przeszkadzają ci sceptycy ? Pewnie czarnoskórzy , Żydzi i Azjaci tez .

Przerost formy nad możliwościami ...



#372

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sory, ale super wzroku supermana nie posiadam ani mikroskopu w oczach.


Czyli rozpoznawanie za pomocą samej obserwacji kształtu - odpada. A to bardzo ważne, bo póki co najlepszym "dowodem" na chemtrails miał być wygląd niektórych smug. Co do mikroskopu - przecież kilka stron wcześniej mamy filmik o pewnym mężczyźnie, który był tak przekonany o prawdziwości chemtrails, że zbierał wodę do słoika a potem dał ją do laboratorium. Wynik - o ile się nie mylę to stężenie wszystkich związków chemicznych w nieszkodliwej normie. Czyli "mikroskop w oczach" również nie pomaga w udowodnieniu chemtrails.

Poza tym - pisanie tego, co piszesz w odniesieniu do mnie i innych i jednoczesne używanie wielkiej litery w wyrazach takich jak "ty", "tobie" (co oznacza elementarny szacunek dla tej osoby) podpada pod hipokryzję.
  • 2



#373

muchomor.
  • Postów: 84
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad:
dowody w kontekście takich tematów zbiera się w terenie i w laboratoriach


No to na co czekasz? Dołączona grafika
  • 0

#374

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@up

Nie wiem na co Muhad, ale Ty na pewno na:

3.2 Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.
3.13 Staraj się nie umieszczać postów jednozdaniowych, a tym bardziej jednowyrazowych.


Już dość bałaganu w tym temacie. Wróćcie do merytorycznej dyskusji, o ile ten temat, w ogóle takową pamięta ;)

I na przyszłość: jak ktoś łamie regulamin, to wystarczą same raporty, bo notabene odpowiadanie na wycieczki personalne, lub spam, jest zazwyczaj spamem (niektórzy robią to sprytnie wrzucając jakieś nawiązanko do tematu, inni mniej sprytnie). Mogło się skończyć na czymś więcej, niż ukaraniem głównego sprawcy. I nie powinniście mieć wtedy pretensji, do moderatora.
  • 0



#375

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6652
  • Tematów: 770
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dwa dni czekałem na jakieś rewelacje i .... nic .
Łączenie faktów zupełnie ze sobą niezwiązanych i ogólna absurdalność teorii budzi politowanie lecz nie to mnie martwi. Martwi mnie ilość młodych ludzi dających wiarę hochsztaplerskim bajaniom a co za tym idzie wciąż malejący poziom zdolności logicznego myślenia tychże, który (wbrew roztrząsanym na lewo i prawo tytułom magisterskim) maleje w zastraszającym tempie...
Martwi mnie również ucieczka głównych zwolenników teorii ,którzy brak argumentów nadrabiali agresją . Zapewne zatrzymanie się dyskusji będzie skutkowało zamknięciem tematu ,choć liczę na coś więcej ze strony " tych którzy wierzą " w chemitrails , bo przeciwnicy teorii u mnie prowadzą 10:0.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych