Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7695 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#346 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

No a kto powinien dostarczyć takich dowodów, jeśli nie zwolennicy "chemtrailsów"?


Ja o niebie, Ty o chlebie. WIesz jaki Ty głupawy post wcześniej napisałeś w komentarzu na mój post? Dość naiwny kolega Staniq zażyczył sobie dowodów internetowych na chemiczne trucie opryskami. Ja więc odpisałem, że naiwnością jest życzyć sobie takich dowodów z internetu na coś, co jest maskowane. Ty natomiast wyskakujesz, jak Filip z konopii z gadką, że - no ale przecież dowody na smugi kondensacyjne znajdziemy w bibliotekach, itd. Koleś, czy Ty czasem się czytasz, co Ty wypisujesz? Nie pierwszy raz wprowadzasz dezinformację i chaos informacyjny. Ogłupiasz ludzi, jak inni mózgowcy, co myślą, że są bystrzejsi od nas, oszołomów. Już kiedyś Ci to wytknąłem, jak w przypadku tematu o aerodynamice, którego byłem autorem. Pisałem wtedy, że temat dotyczy skrzydeł niesymetrycznych a Ty w kilku postach pisałeś, jako że temat jest o symetrycznych a ja sam utworzyłem go w oparciu o symetryczne, co było - niestety dla Ciebie - o niesymetrycznych. Myślałeś pewnie, że te Twoje zabawne sztuczki zamotają mój umysł. Mówiłem Ci to nie jeden raz. Wybacz, ale te Twoje próby manipulacji mną i moją wiedzą Ci nie wychodzą, bo jesteś dla mnie za krótki kolego. Robisz to celowo. Normalny człowiek tak się nie zachowuje. Najwyraźniej upatrujesz w tym jakiś cel, który najbardziej jest Tobie znany. Na pewno nie jest to cnotliwe dociekanie prawdy, tylko zwyczajnie bezczelnie panoszenie się tu dezinformacją i celowym wprowadzaniem wbłąd czytelników. Słuchaj no, ludzie może i są zajęci tyraniem w pracy i nie mają czasu na refleksje, ale głupi to na pewno nie są, więc nie bądź na tyle bezczelny i opanuj bajerę, bo Ci ona nie wychodzi. I zapamiętaj sobie jeszcze jedno. Za każdym razem wyłapię te Twoje durnoty i matactwa słowne, aż w końcu dojdzie do tego, że sam się udławisz swoimi próbami ogłupiania ludzi.

Na przykład ty, zamiast wszczynać kolejną pyskówkę, mógłbyś dowieść, że to, co zwolennicy teorii spiskowych nazywają smugami chemicznymi, to coś diametralnie róznego niż zwykłe smugi kondensacyjne. Jak na razie z przedstawionych przeze mnie i innych sceptyków informacji wynika, że jest to jedno i to samo zjawisko opisywane w różnych publikacjach od czasów drugiej wojny światowej.


Tak, a świstak siedzi...

Według mnie naiwne jest twierdzenie, że istnieje spisek, bez choćby jednej słabej poszlaki za tym przemawiającej. Bo skoro nie w bibliotekach i nie w Internecie, to niby gdzie można znaleźć jakieś dowody, że "chemtrails" to tajne opryski, a nie zwykłe smugi kondensacyjne?


Załóż okulary, Panie Hilary.

A wielkim poetą to był Słowacki ;-P


Słowacki był biseksualistą i zazdrosnym o twórczość Mickiewicza egocentrykiem, z którym bił się przez dwa tygodnie na poduszki w zamknięciu.



P.S: Aquila , widzę Cię pod tematem. Jesteś tu jedyny z Artusem. Dzięki za minusa dla mnie i za plusa dla Lynxa. Ładna wazelina i dzięki jeszcze za dostarczenie mi kolejnego dowodu na brak w Tobie krytycznego wglądu na bzdury jakie wypisuje Lynx. Nie wiem za co doceniłeś post Lynxa, na pewno nie za merytorykę. Bawcie się dalej dzieciaczki. Niezłe jajca. Najwyraźniej zamieniasz się miejscami z Tiamatem. Jesteście wszyscy po jednym pieniądzu.

Użytkownik Muhad edytował ten post 27.05.2010 - 17:54

  • -2

#347

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

WIesz jaki Ty głupawy post wcześniej napisałeś w komentarzu na mój post? Dość naiwny kolega Staniq zażyczył sobie dowodów internetowych na chemiczne trucie opryskami. Ja więc odpisałem, że naiwnością jest życzyć sobie takich dowodów z internetu na coś, co jest maskowane. Ty natomiast wyskakujesz, jak Filip z konopii z gadką, że - no ale przecież dowody na smugi kondensacyjne znajdziemy w bibliotekach, itd. Koleś, czy Ty czasem się czytasz, co Ty wypisujesz?

Tak, zawsze czytam swoje posty po ich napisaniu, choćby po to, żeby poprawić ewentualne pomyłki. W tym przypadku też czytałem i wiem, że napisałem coś więcej niż tu przytaczasz. Napisałem mianowicie, że na "chemtrailsy" nia ma żadnych dowodów. Jeśli to nazywasz dezinformacją, to proszę o konkretne argumenty, a nie toczenie piany.

Z kolei nazywając "chaosem informacyjnym" przytaczane przeze mnie dowody na to, że "chemtrailsy" to zwykłe smugi kondensacyjne, stawiasz się w świetle osoby ślepo zapatrzonej w histeryczne wrzaski zwolennikow teorii spiskowych. Twój kolejny komentarz jasno wskazuje, że nawet się z nimi nie zapoznałeś, tylko z góry nastawiłeś się na bezkompromisową konfrontację i obrzucanie błotem. Zarzucasz mi brak merytoryki, a sam uprawiasz pyskówkę na poziomie Quintusa. I dziwi cię jeszcze, że dostajesz minusy?

Chętnie podyskutuję z tobą o różnicach między "chemtrailsami" a smugami kondensacyjnymi. Jeśli nie chcesz ze mną rozmawiać, to z równie wielką przyjemnością poczytam racjonalną wymianę zdań między tobą, a PaZim lub którymkolwiek innym forumowiczem. Tylko proszę, skończ z tym pieniactwem i zacznij gadać do rzeczy.

Edycja: Przemo. Proszę, żebyś więcej tego nie robił. Do takich rozmów służy PW. Ciężko doszukać się merytorycznych stwierdzeń. Choć zapraszasz do merytorycznej rozmowy.

Użytkownik Przemo edytował ten post 27.05.2010 - 22:46

  • 2



#348

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co mnie obchodzą informacje internetowe na temat powstawania smug kondensacyjnych, skoro tu chodziło o pokazanie dowodów internetowych na Chemtrails, jako formę chmur chemicznych?

No tak. Można było spodziewać się takiej reakcji. Ścisłe i bardzo precyzyjne informacje opisujące fizyczne mechanizmy powstawania i ewolucji chmur kondensacyjnych nie są warte jakiegokolwiek zainteresowania. ;)

A może jednak zainteresowałbyś się podlinkowanymi przez Lynxa publikacjami? Może zgłębiłbyś nieco podstawowych zagadnień z fizyki atmosfery? Ostatnio wcielałeś się w eksperta z zakresu aerodynamiki, więc z wtajemniczeniem się w to pokrewne zagadnienie nie powinieneś mieć większego problemu...


A jeśli już mowa o chaosie, dezinformacji i aerodynamice:

Nie pierwszy raz wprowadzasz dezinformację i chaos informacyjny. Ogłupiasz ludzi, jak inni mózgowcy, co myślą, że są bystrzejsi od nas, oszołomów. Już kiedyś Ci to wytknąłem, jak w przypadku tematu o aerodynamice, którego byłem autorem. Pisałem wtedy, że temat dotyczy skrzydeł niesymetrycznych a Ty w kilku postach pisałeś, jako że temat jest o symetrycznych a ja sam utworzyłem go w oparciu o symetryczne, co było - niestety dla Ciebie - o niesymetrycznych. Myślałeś pewnie, że te Twoje zabawne sztuczki zamotają mój umysł. Mówiłem Ci to nie jeden raz. Wybacz, ale te Twoje próby manipulacji mną i moją wiedzą Ci nie wychodzą, bo jesteś dla mnie za krótki kolego. Robisz to celowo. Normalny człowiek tak się nie zachowuje. Najwyraźniej upatrujesz w tym jakiś cel, który najbardziej jest Tobie znany. Na pewno nie jest to cnotliwe dociekanie prawdy, tylko zwyczajnie bezczelnie panoszenie się tu dezinformacją i celowym wprowadzaniem wbłąd czytelników.

Ja cały czas mam nadzieję na odrodzenie się dyskusji (oczywiście merytorycznej) w aerodynamicznym wątku o 9/11. Niestety, po moim poście, w którym zaapelowałem do Ciebie, abyś w końcu ustalił swoje sprzeczne ze sobą "zeznania", znikłeś bez śladu.
  • 1



#349 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Lynx. Uspokój się i bez takiej emocjonalnej czkawki, bo Ci bokiem wyjdzie i jeszcze się usmarkasz do tego.
Tak, jasne. Zawsze czytasz. Gdybyś to robił, to nasza rozmowa nie wyglądałaby tak:

Ja: piszę o skrzydłach niesymetrycznych

Lynx: Użyłeś swoich argumentów na podstawie symetrycznych.

Ja: Nieprawda, masz profile skrzydeł , na tacy. Mój temat jest na podstawie niesymetrycznych.

Lynx: No dobrze, ale te nie masz dowodów na to, że te skrzydła symetryczne bla bla bla...

I tak w koło Macieju było. Normalnie jakbym rozmawiał z osobą, która została dotknięta porażeniem mózgowym (bez urazy).
Wybacz za porównanie, ale tak to można odebrać.

Dlatego Cię uprzejmie proszę. Zanim zabierzesz głos, pomyśl.

Napisałeś:

Twój kolejny komentarz jasno wskazuje, że nawet się z nimi nie zapoznałeś, tylko z góry nastawiłeś się na bezkompromisową konfrontację i obrzucanie błotem. Zarzucasz mi brak merytoryki, a sam uprawiasz pyskówkę na poziomie Quintusa. I dziwi cię jeszcze, że dostajesz minusy?

Moja rozmowa miała inne podłoże a Ty zacząłeś pierniczyć od rzeczy. Dobrze wiesz o co chodzi, więc nie udawaj głupiego. Wystarczająco prosto wyjaśniłem o co biega. Mam Ci tłumaczyć, jak pięciolatkowi? SY-LA-BICZ-NIE ?

No tak. Można było spodziewać się takiej reakcji. Ścisłe i bardzo precyzyjne informacje opisujące fizyczne mechanizmy powstawania i ewolucji chmur kondensacyjnych nie są warte jakiegokolwiek zainteresowania. ;)


Przestań pieprzyć, za przeproszeniem, bo to czy ja się interesuję, czy nie, to wiem ja najlepiej, więc bez urojonych insynuacji proszę, Piętaszku.

A może jednak zainteresowałbyś się podlinkowanymi przez Lynxa publikacjami? Może zgłębiłbyś nieco podstawowych zagadnień z fizyki atmosfery? Ostatnio wcielałeś się w eksperta z zakresu aerodynamiki, więc z wtajemniczeniem się w to pokrewne zagadnienie nie powinieneś mieć większego problemu...


Idź lepiej dalej manipuluj zdjęciami z różnych katastrof, jak to robiłeś w dyskusji z Vkali. A moje zainteresowania zostaw w spokoju. Zapewniam Cię, że są bardzo wszechstronne. Jak chcesz leczyć swoje frustracje na forum (głównie dla młodzieży) niedoceniony fizyku, to rób to kosztem kogoś innego. Nie robisz na mnie żadnego wrażenia marności nad marnościami.


Ja cały czas mam nadzieję na odrodzenie się dyskusji (oczywiście merytorycznej) w aerodynamicznym wątku o 9/11. Niestety, po moim poście, w którym zaapelowałem do Ciebie, abyś w końcu ustalił swoje sprzeczne ze sobą "zeznania", znikłeś bez śladu.


Bo głupoty wypisywałeś, to nie miałem do czego się odnosić. Nawet nie umiałeś wybronić się przed Kozakiewiczem, który ma duże pojęcie o tej tematyce, bo dla własnego hobby składa modele samolotów, którymi później bawi się w powietrzu. Lata, bo zna się na ich konstrukcji i zna zasady lotu. A Ty marny uczony, który skończył przed monitorem frustrujesz się tylko, że faceta zagiąć nie umiałeś.

Użytkownik Muhad edytował ten post 27.05.2010 - 19:25

  • 2

#350

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam Ci tłumaczyć, jak pięciolatkowi?

Tak, proszę, wytłumacz mi jak pięciolatkowi czym różnią się "chemtrailsy" od smug kondensacyjnych. Skoncentruj się na temacie, bo póki co odpłynąłeś i chyba nawet nie wiesz w jakim wątku się wypowiadasz.
  • -1



#351

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Aquila , widzę Cię pod tematem. Jesteś tu jedyny z Artusem. Dzięki za minusa dla mnie i za plusa dla Lynxa.


Plusa faktycznie dostał, bo dzielnie trzyma się na stanowisku, ale z minusem chybiłeś. Bardzo dawno ode mnie żadnego nie dostałeś, wybacz ;) Widzę jednak, że nic a nic się nie zmieniłeś.

A że po raz kolejny wyszła nam sprawa "internetowych dowodów" - zazwyczaj slogany typu "w internecie dowodów nie znajdziesz", "internet kłamie", "media kłamią" itp są puste - bo osoba je wypowiadająca wcale nie ma tego na myśli. To, co ma na myśli to przeważnie "wasze źródła internetowe kłamią, moje zaś są w porządku i głoszą prawdę, więc oto kopiuję i wklejam tutaj ich zawartość aby się nią z wami podzielić".

Jedyne, czym zwolennicy TS kierują się dzieląc strony na "dobre" i "zakłamane, zmanipulowane, cenzurowane przez złe rządy" to własne poglądy - gdy strona się z nimi zgadza (czyli prezentuje "dowody" na chemtrails, spisek 9/11, atlantydzkie pochodzenie piramid itp) to jest super - należy podać link, skopiować zawartość i cieszyć się, że "jednak w internecie są tacy, co głosić prawdy się nie boją". A gdy strona broń Boże obala te mity - no to nie ma innej opcji - musi być zakłamana, przecież to oczywiste.

Dlatego proszę nie mówić, że "w internecie nie znajdziesz dowodów". Internet to tylko forma przekazu, jak książka, czasopismo lub program w TV. Jasne jest, że strony może tworzyć każdy kto chce i pisać co chce, ale po to mamy własny rozum, aby ocenić czy ta dana strona jest w porządku, czy też nie. Rozum, nie "lubię/nie lubię".
  • 6



#352 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mam Ci tłumaczyć, jak pięciolatkowi?

Tak, proszę, wytłumacz mi jak pięciolatkowi czym różnią się "chemtrailsy" od smug kondensacyjnych. Skoncentruj się na temacie, bo póki co odpłynąłeś i chyba nawet nie wiesz w jakim wątku się wypowiadasz.


Nie rób z siebie większego głupa niż jesteś, chociaż nim nie jesteś, tylko udajesz. Nie obrażaj mojej inteligencji, a przy okazji swojej. Ja się tu nie wypowiadałem w formie czym jest smuga a czym chemtrailsy. Moja rozmowa była w innej formie, więc ja nie muszę Ci przytakiwać i robić to co sobie zażyczysz. Jak chcesz podnieść swoją wartość, to idź do domu publicznego, a tam spełnią Twoje wszystkie zachcianki.

Aquila , widzę Cię pod tematem. Jesteś tu jedyny z Artusem. Dzięki za minusa dla mnie i za plusa dla Lynxa.


Plusa faktycznie dostał, bo dzielnie trzyma się na stanowisku, ale z minusem chybiłeś. Bardzo dawno ode mnie żadnego nie dostałeś, wybacz ;) Widzę jednak, że nic a nic się nie zmieniłeś.

A że po raz kolejny wyszła nam sprawa "internetowych dowodów" - zazwyczaj slogany typu "w internecie dowodów nie znajdziesz", "internet kłamie", "media kłamią" itp są puste - bo osoba je wypowiadająca wcale nie ma tego na myśli. To, co ma na myśli to przeważnie "wasze źródła internetowe kłamią, moje zaś są w porządku i głoszą prawdę, więc oto kopiuję i wklejam tutaj ich zawartość aby się nią z wami podzielić".

Jedyne, czym zwolennicy TS kierują się dzieląc strony na "dobre" i "zakłamane, zmanipulowane, cenzurowane przez złe rządy" to własne poglądy - gdy strona się z nimi zgadza (czyli prezentuje "dowody" na chemtrails, spisek 9/11, atlantydzkie pochodzenie piramid itp) to jest super - należy podać link, skopiować zawartość i cieszyć się, że "jednak w internecie są tacy, co głosić prawdy się nie boją". A gdy strona broń Boże obala te mity - no to nie ma innej opcji - musi być zakłamana, przecież to oczywiste.

Dlatego proszę nie mówić, że "w internecie nie znajdziesz dowodów". Internet to tylko forma przekazu, jak książka, czasopismo lub program w TV. Jasne jest, że strony może tworzyć każdy kto chce i pisać co chce, ale po to mamy własny rozum, aby ocenić czy ta dana strona jest w porządku, czy też nie. Rozum, nie "lubię/nie lubię".


Kolejny muszkieter...

Idź Ty lepiej dorośnij i oderwij się od tego monitora. Dziwi mnie to, że tu przesiadujesz codziennie przez lata nie mając zainteresowań PARAnormalnych, bo nie wierzysz w zjawiska paranormalne. Jesteś zlepkiem samozaprzeczeń. Fanatyk paranormalny, który neguje tu wszystko. Aplauz.
  • -1

#353

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widze że Muhad zniżył sie do poziomu Quamliwusa Maximusa .

Idź Ty lepiej dorośnij i oderwij się od tego monitora.


typowy atak ad personam jak sie nie ma dowodów i racji .

Edycja: Przemo. Twój wpis jest również personalnym atakiem nie zawierającym ani grama merytoryki, a do tego OT. Więc ostrzegam.
  • 0



#354 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Zanim zabierzesz głos przeczytaj dokładnie czego dotyczyła rozmowa, a potem się wymądrzaj.
  • 0

#355

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja się tu nie wypowiadałem w formie czym jest smuga a czym chemtrailsy.

A powinieneś, bo tego właśnie dotyczy ten wątek. Jak chcesz bić pianę i obrażać innych, to przerzuć się na priv.

Użytkownik Lynx edytował ten post 27.05.2010 - 20:02

  • 0



#356 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wy tak lubicie mącić i pieprzyć trzy po trzy, odwracać tu uwagę od problematyki. Rozmowa zeszła do poziomu, w którym udający głupiego, Lynx ubzdurał sobie, że Muhad nie umie odróżnić smug od spiskowej chmurki zatruwającej.
  • 0

#357

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To ja się zapytam po co Muhad wracasz na to forum po takiej kompromitacji ? Bo ja zauważam, że chyba tylko po to by robić bezsensowne zamieszanie i obrażać oponentów bo wybacz ale te Twoje dziecinne teksty to już tu chyba na nikim nie robią wrażenia. Zero jakichkolwiek merytorycznych argumentów tylko ciskanie się bez ładu, składu i sensu + ataki personalne i ciągłe żale na wszystko. Szkoda, że nie ma tu opcji "Ignore" bo z chęcią bym Ciebie i Quintusa tam wrzucił po to by darować sobie czytanie waszych defekacji intelektualnych.

Wy tak lubicie mącić i pieprzyć trzy po trzy, odwracać tu uwagę od problematyki. Rozmowa zeszła do poziomu, w którym udający głupiego, Lynx ubzdurał sobie, że Muhad nie umie odróżnić smug od spiskowej chmurki zatruwającej.


Bełkot, bełkot, bełkot i tak w każdym poście. Masakra.

Użytkownik balas edytował ten post 27.05.2010 - 20:27

  • 0

#358

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lynx ubzdurał sobie, że Muhad nie umie odróżnić smug od spiskowej chmurki zatruwającej.


Czyli że istnieje taka "chmurka zatruwająca", która nie ma odpowiednika (wygląd i inne właściwości) wśród smug kondensacyjnych? Bo wydaje mi się, że wiele ostatnich postów w tym temacie wyjaśniało, że smugi jakie zostawiają zwykłę samoloty mogą przyjmować przeróżne kształty (szybko zanikające, wąskie długo zanikające, szeroko rozlewające się na niebie itp) i jest to udokumentowane i naukowo wyjaśnione.
  • 0



#359

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zanim zabierzesz głos przeczytaj dokładnie czego dotyczyła rozmowa, a potem się wymądrzaj.


calutki temacik przeczytałem już dawno ( zanim sie zarejstrowałem ) i widze doskonale że robisz to samo co Quamliwus Maximus . Mieszasz , kręcisz , ignorujesz zbyt trafne pytania , obrażasz wszystkich którzy ośmielą sie z tobą nie zgodzić i generalnie masz mega kompleks " Jedynego Świadomego Herosa Walczacego z Systemem " .
  • 0



#360 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To ja się zapytam po co Muhad wracasz na to forum po takiej kompromitacji ?


Z taką aluzją to Ty mały hipokryto do Tiamata powinieneś się udać.
  • -3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych