Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#2686

polak7.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Wlasnie skonczylem ogladac bardzo dobry film na ten temat:


Przeciez oficjalnie przyznano, ze jest rozpylane aluminium. Zrobil to David Keith, jeden z naukowcow, ktory jest za to odpowiedzialny.
Gdybym nie widzial tego video, to moje wiadomosci na temat chemtrails dalej bylyby niewielkie.

Zamiast czytac wypowiedzi roznych osob zapoznajcie sie z tym filmem.

Dla mnie taki kostek jest trollem, gdyby nie jego dzialania to zobaczylbym ten film o wiele wczesniej. Typowa dezinformacja.
  • -6

#2687

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@
Proponujesz film, a nie znasz jego treści. Próbujesz zrobić z nas idiotów? Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd? W którym miejscu przyznano, że aluminium jest rozpylane? Kto to powiedział?
David Keith jest wybitnym naukowcem z dziedziny badania klimatu i atmosfery. Omawia on możliwości, powtarzam jeszcze raz, możliwości. Nie powiedział, że to się dzieje teraz.



#2688

polak7.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ok, sorry moj blad. Duzy blad. Co nie znaczy, ze aluminium rozpylane nie jest ;>
Dowody sa, nic wiecej do dodania raczej nie mam.
  • -4

#2689

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@
To nie znaczy, że jest rozpylane. Dowodów nie ma. Pojawia się natomiast nowy wątek. Moim zdaniem na projekcie się skończy, no może faza próbna jeszcze, ale kasiorki nie starczy na więcej.

Tutaj masz link: http://www.paranorma...158#entry461158



#2690

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Dla mnie taki kostek jest trollem, gdyby nie jego dzialania to zobaczylbym ten film o wiele wczesniej. Typowa dezinformacja.


Koleś, wypraszam sobie ! Skoro jesteś taki "oświecony" to wytłumacz mi jakim cudem coś rozpylone na 10-12 km opada na zimie w takim stężeniu aby zaszkodzić zdrowiu ludzi ?

Skoro jesteś tak "oświecony", to wytłumacz mi w jaki sposób to jest rozpylane ? Pokaż mi zdjęcia maszyn z tymi instalacjami do oprysku ?

Skoro jesteś tak "oświecony" to powiedz mi jak w Troposferze zachowują się związki chemiczne biorąc pod uwagę prądy wstępujące i zstępujące, ogromne wahania ciśnień ? To kluczowe zagadnienia gdyż to ma związek z "celowym" opryskiwaniem danego obszaru.

Skoro jesteś tak "oświecony" to powiedz mi jakim sposobem cała flota "nieoznakowanych samolotów NATO" lata sobie nad Polską oraz Europą... ba, nawet nad całym Globem bez zauważenia przez tysiące Spotterów ?

Skoro jesteś tak "oświecony" to powiedz mi gdzie te "nieoznakowane samoloty NATO" lądują ? Przecież podczas "oprysku" tych maszyn w powietrzu są tysiące... gdzie są bazy, jaką one muszą mieć przepustowość, jak ogromne muszą być zasoby tych "chemikaliów" ?

Zastanowiłeś się nad tym... nie, oglądnąłeś film i uważasz że zjadłeś wszelkie rozumy i że jesteś ekspertem... Jakby na tym filmie powiedzieli że zrzucają na nas żaby, to byś w to uwierzył !

Nie masz żądnej wiedzy na temat lotnictwa, fizyki i meteorologi, do tego nazywasz mnie trollem nie wiedząc że zajmuje sie od lat lotnictwem...

Wróć się do szkoły, a następnie zainteresuj się takimi dziedzinami jak lotnictwo... wtedy pogadamy. Na ten moment sam jesteś zwykłym dezinformatorem i co gorsza zwykłym nieukiem.

I na koniec jeszcze jedno... Taka jedna "oświecona" na swoim blogu zaprezentowała kilka zdjęć satelitarnych pokazujące chmury (w jej mniemaniu sztuczne chmury wywołane przez samoloty), ale, i tu UWAGA... nad Morzami i Zatokami... A więc ich teoria znowu się sypie, gdyż przecież chemtrails są rozpylane TYLKO nad obszarami zamieszkałymi !

Więc o co chodzi ? Znowu teoria chemtrails przechodzi ewolucję w ich chorych umysłach ?

Ciekawe !
  • 14

#2691

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kostek bardzo fajny post. [CIACH!]

A ja słowa napisane poniżej poświadczam swoim moderatorskim autorytetem ;)

Aquila

  • 0



#2692 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

Bardzo proszę, by nie wrzucać tu komentarzy w stylu zdjęć takich jak powyżej. Posty takie będą usuwane, a autorzy nagradzani urlopem.
  • 0

#2693

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O Q...wa... Oni chcą lecieć do radia ze sfałszowanym zdjęciem.. co za..... "oświecone barany" !

http://czasprzebudze...h-slijmy-maile/
  • 0

#2694

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ale które to zdjęcie jest sfałszowane?
  • 0

#2695

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To jest fałszywka:

http://grawitacja44....ils-dla-rmf.jpg

A tu oryginał:

http://www.airliners...0-LR/0855967/L/
  • 1

#2696

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

A no widzę napis na ścianie :lol

Kostek, widzę że pracujesz w tym temacie, wskazujesz debilizmy "przebudzonych", tak jak i ja to robię w temacie (bądź nie bądź w sumie żartobliwym) o nibiru :P Także plus(y) dla Ciebie.
  • 0

#2697

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A no widzę napis na ścianie :lol

Kostek, widzę że pracujesz w tym temacie, wskazujesz debilizmy "przebudzonych", tak jak i ja to robię w temacie (bądź nie bądź w sumie żartobliwym) o nibiru :P Także plus(y) dla Ciebie.


Ja tylko pokazuję i udowadniam debilizm osób "oświeconych" w sprawie chemtrails. Robie to gdyż mam odpowiednią wiedzę na temat lotnictwa której nie mają "zwolennicy", staram się w ten sposób obnażać ich fałszywą naturę.

Powtórzę to jeszcze raz... skoro według zwolenników jest coś rozpylane za pośrednictwem samolotów, "nieoznakowanych samolotów NATO" to dlaczego do jasnej cholery od ładnych kilku lat nie pojawiła się u mnie taka maszyna ? Odkąd fotografuję samoloty które zostawiają masę długotrwałych smug nie ma tych rzekomych "nieoznakowanych cystern" ? WTF ? Wszystkie te maszyny które zostawiają te smugi to są rejsowe maszyny, także nasze LOTy....

To całe "chemtrails" to jest dla mnie zwykły wymysł chorych umysłów!
  • 3

#2698

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież to staroć:

KLIK

A ja już wysłałem do tego samego pana z RMF swojego maila z obszernym wyjaśnieniem o co w tym wszystkim chodzi ;)
  • 0



#2699

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Aquila

I bardzo dobrze zrobiłeś... ja także wysłałem im maila, ale treść jest bardziej ogólna i nie zbyt rozbudowana. Ale najważniejsze jest to aby tych "chemicznych" odseparować od zdrowego społeczeństwa.

A swoją drogą, szkoda że kolega polak7 nie raczy odpowiedzieć na tak proste pytania które zadałem... czyżby były one zbyt skomplikowane dla "oświeconego" rozumu ? :D

Użytkownik Kostek edytował ten post 20.09.2011 - 23:26

  • 0

#2700

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Boże oni dalej wałkują to zdjęcie ??....

Przecież ta fota była debunkowana tyle razy że chociaż przypadkiem da sie wpaść na wyjaśnienie co to takiego , po co czemu i dlaczego Oo.

Aquilla

Dobry pomysł z tym wysyłaniem maila z wyjaśnieniami do RMF :) Trza tą chorobe umysłowa ograniczać żeby nie pozarażała nowych ludzi .

Kostek

Nie licz na odpowiedź , ja podobne pytania zadawałem wiele razy i nigdy nie doczekałem sie odpowiedzi .
A ten blog Zatrute niebo - nie mam pytań , takiej ilości paranoi nie spotkasz nawet w Naszym Dzienniku ani Der Sturmer .
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych