Skocz do zawartości


Zdjęcie

reputacja - konkretny problem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
153 odpowiedzi w tym temacie

#61

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale chyba Kozakiewicz nie do końca rozumiesz o co chodzi - no nie? Jeżeli Muhad nabijał reputacje radosławowi tylko za pomocą swojego konta to nie ma problemu, jednak wszystko wskazuje na to, że robił to też z konta brata, więc... domyśl się... I może powinieneś trochę wyluzować, bo twój post-laurka dla Muhada jest raczej tylko pretekstem do pojeżdżenia sobie po Aquili i wszystkich, którzy mają odmienne zdanie niż twój "przyjaciel"...

#62

Ferdynand.
  • Postów: 143
  • Tematów: 38
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat - Parlament bez dwóch zdań.

Zachowujcie się tak dalej, bo to nawet śmieszne jest. :) (nie było tutaj ironii)

Mało się wypowiadam, ale dużo czytam. Muhad, człowiek, który uważa się za wysoką inteligencje, chociaż w rzeczywistości jest średnio-inteligentem, którego gwiazdeczki reputacji w ogóle nie interesują ;) Tak Muhad, wierzymy na słowo(wiem co odpiszesz za 14 dni - że mam szczeniackie teksty) Prawda wyszła na jaw, trolle są wśród nas. Aktualny system reputacji pogorszy sytuacje, więc żeby było ok. to albo usunąć rep. lub przywrócić jawną.

Mimo wszystko nie nudze się, a nawet fajnie mi się czyta. Bez Muhada - kurcze - może być jednak troche nudniej. Wracaj do nas stary!


Normalnie.

#63

LotosUR.
  • Postów: 146
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Beznadziejna dyskusja.
Dlaczego ? Bo i tak nie dojdzie do ujawnienia kto kogo plusował/minusował.
A kiedy nawet dojdzie do tego, to zacznie się dopiero podział na grupki na dobre.
Plusowałem radoslawa najczęściej. Dlaczego ? Nie dlatego by odskoczył użytkownikowi Aquila, tylko dlatego że rzeczowo i konkretnie bronił się ciekawymi argumentami. Kto z was ma odwagę się przyznać kogo plusował ? Popatrzymy wtedy prawdzie w oczy. A jeżeli tego nie ma, to o co tu dyskusja ?
Pozdrawiam.

#64 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Spowiedź powszechna xD Oświadczam publicznie, że nabijałem reputację Muhada - było kilka dni, gdzie wykorzystałem cały limit na plusy dla niego. Amen! 

Reputację także powinieneś zlikwidować. Postaraj się zrozumieć prostą zasadę...zabierzesz broń walczącym, to przestaną jej używać z prostego względu - nie będzie jej. Proste, to jest bardzo proste. A co pozostanie? Pozostanie tylko argument słowny. Eurycide, zrób to dla dobra "równości". Zabierz wszystkie narzędzia użytkownikom, a zrozumiesz, że to będzie Twój najlepszy ruch i do tego pozbędziesz się większości problemów.


O to to to - podpisuję się obiema rękami i powtarzał to będę kiedy tylko zdarzy się okazja: reputacja powinna zostać zlikwidowana.



#65

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Plusowałem radoslawa najczęściej. Dlaczego ? (...) dlatego że rzeczowo i konkretnie bronił się ciekawymi argumentami.


To chyba znamy dwóch różnych Radosławów, ale to tak tylko przy okazji.



#66

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Spowiedź powszechna xD Oświadczam publicznie, że nabijałem reputację Muhada - było kilka dni, gdzie wykorzystałem cały limit na plusy dla niego. Amen! 

O to to to - podpisuję się obiema rękami i powtarzał to będę kiedy tylko zdarzy się okazja: reputacja powinna zostać zlikwidowana.


..eury73, z twojego zachowania, zauważonego również we wcześniejszych twoich postach tego wątku wnoszę, że masz mocne powody by się bać upublicznienia,..by nie rzecz "bać się tak, jak diabeł święconej wody" ...ale tak już jest gdy ktoś zrobił i nadal robi z siebie i w sobie piekło,... a upublicznienie ciebie nie minie,..i nie mówieę, że na tym forum,..wówczas to dopiero będzie piekło

Użytkownik vkali edytował ten post 02.04.2010 - 19:47


#67

Hajime.
  • Postów: 81
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

up@

Jak mówią Chińczycy "Dopiero ze szczytu góry można ocenić rozległość równiny". Szybko wyciągasz wnioski, nic nie dzieję się bez przyczyny zawsze są jakieś powody, intencje... Niekoniecznie muszą być złe.

#68

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Temat - Parlament bez dwóch zdań.

Zachowujcie się tak dalej, bo to nawet śmieszne jest. :) (nie było tutaj ironii)

Mało się wypowiadam, ale dużo czytam. Muhad, człowiek, który uważa się za wysoką inteligencje, chociaż w rzeczywistości jest średnio-inteligentem, którego gwiazdeczki reputacji w ogóle nie interesują ;) Tak Muhad, wierzymy na słowo(wiem co odpiszesz za 14 dni - że mam szczeniackie teksty) Prawda wyszła na jaw, trolle są wśród nas. Aktualny system reputacji pogorszy sytuacje, więc żeby było ok. to albo usunąć rep. lub przywrócić jawną.

Mimo wszystko nie nudze się, a nawet fajnie mi się czyta. Bez Muhada - kurcze - może być jednak troche nudniej. Wracaj do nas stary!


Normalnie.


Nie doceniasz Muhada. Poza tym on siedzi w poezji, a żeby napisać sonet, to trzeba być inteligentnym, bo to najtrudniejsza forma poezji i mało kto z piszących w ogóle sobie z nią radzi. Ale to tak na marginesie. Nie znasz człowieka, to go nie oceniaj, i na pewno nie jest trollem, tylko typowym indywidualistą, który jak coś robi, to do końca.

Ale chyba Kozakiewicz nie do końca rozumiesz o co chodzi - no nie? Jeżeli Muhad nabijał reputacje radosławowi tylko za pomocą swojego konta to nie ma problemu, jednak wszystko wskazuje na to, że robił to też z konta brata, więc... domyśl się... I może powinieneś trochę wyluzować, bo twój post-laurka dla Muhada jest raczej tylko pretekstem do pojeżdżenia sobie po Aquili i wszystkich, którzy mają odmienne zdanie niż twój "przyjaciel"...


Mam do tego postu prawo, bo znam go osobiście i nie wchodź nam w życie osobiste z łaski swojej, a jeśli brakuje Ci kultury osobistej, to może czas najwyższy na odrobinę lekcji w związku z tym? Jednak doświadczenie nauczyło mnie, że niektórzy ludzie są niereformowalni.
Tłumaczę Ci, że nie ma podstaw do tego, by snuć tego typu domniemania, bo oboje korzystają z kont a jeśli masz problem z przyswojeniem tej mało złożonej informacji, to już na pewno nie jest to moja wina. Cały szum opiera się na domysłach i obsesjach na jego punkcie i to z w całej złożoności nie ja powinienem wyluzować ^^.

#69

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tłumaczę Ci, że nie ma podstaw do tego, by snuć tego typu domniemania, bo oboje korzystają z kont a jeśli masz problem z przyswojeniem tej mało złożonej informacji, to już na pewno nie jest to moja wina.


Podstawy są, nawet dość niezłe. Dowodów nie ma, ale tylko dlatego, że nie sposób tego sprawdzić na odległość.



#70

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mam do tego postu prawo, bo znam go osobiście i nie wchodź nam w życie osobiste z łaski swojej,


"Nam"? Lolz... Nowego znaczenia nabiera twoja "postawa obronna" :o

Poza tym, jeśli to faktycznie twój przyjaciel, to chyba powinieneś z nim poważnie pogadać. Bo jeśli 28-letni, dorosły facet poświęca czas na zabawy takie jak motyw przewodni tego tematu, tzn, że chyba ma jakiś problem. Gdyby mój przyjaciel miał takie "jazdy", to pewnie by mnie to martwiło.

#71

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wspominając o przekonaniu, że niektórzy użytkownicy forum "zostali zwerbowani jako tajni agenci mający na celu sianie dezinformacji". Sądząc po spamie, jakim mnie męczył na PW, on naprawdę w to wierzy :o



#72

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie bądź śmieszny. Podstawy to niezłe są, ale w Twoim przypadku. Jesteś inicjatorem dezinformacji powszechnej w internecie, co wiem doskonale po pracy, jaką wykonuję, bo u nas pojęcie dezinformacji jest znane i my jesteśmy tego świadomi. Jesteś także inicjatorem pisania postów pod publikę, by móc Ci nabijać reputację i też Twoje podwórko tak samo notorycznie minusowało Dominika. Kto wówczas zareagował? Kompletnie nikt. A tu nagle pojawiły się dwa lub trzy tematy, w których psioczyliście i na Przema i na Dominika. Jak nie poskutkowało, to zabrał się za to Yawgmoth, który wykorzystując status adepta postanowił uprzykrzyć życie drugiemu użytkownikowi. Dlaczego tego nie zrobił w Twoim przypadku? To oczywiste. Druga strona medalu to taka, że tolerujecie własne, a jak ktoś postąpił w celowy sposób identycznie, to zrobiliście z tego aferę. To się nazywa obsesja. Macie najwyraźniej poważny problem. Zainicjowałeś też tutaj dawkę wyrachowanego szyderstwa, który sam zauważyłem.

I tak w ogóle dobrze, że w ogóle zauważyłeś, bo nie ma jak zweryfikować, czy Dominik korzystał z konta brata, czy oboje z niego korzystają. W takiej sytuacji wydaliście osąd i wyrok bez jakichkolwiek dowodów. Tak to zachowywali się zbrodniarze polityczni i wojenni. Nic Was nie odróżnia od najgorszych. Te same metody, tyle że wirtualne.

Gdybym miał tak postąpić chociaż raz w życiu, to zapadłbym się pod ziemię ze wstydu, a Ty go po prostu Aquila nie masz. Mało kto go ma tutaj.

EDIT Admin:
Dołączona grafika
To moje ostatnie upomnienie.

#73

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W świetle powyższego wpisu przyjaźń Was łącząca wydaje się wręcz naturalna i jak najbardziej na miejscu :)



#74

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


Mam do tego postu prawo, bo znam go osobiście i nie wchodź nam w życie osobiste z łaski swojej,


"Nam"? Lolz... Nowego znaczenia nabiera twoja "postawa obronna" :o

Poza tym, jeśli to faktycznie twój przyjaciel, to chyba powinieneś z nim poważnie pogadać. Bo jeśli 28-letni, dorosły facet poświęca czas na zabawy takie jak motyw przewodni tego tematu, tzn, że chyba ma jakiś problem. Gdyby mój przyjaciel miał takie "jazdy", to pewnie by mnie to martwiło.


Rozważniej dobieraj słowa. To nie jest mój przyjaciel, to dobry kolega z pracy i cenię tego człowieka za idealizm i uczciwość cywilną. A jeśli myślisz, że Dominik nie ma co robić, tylko robić jazdy, to najwyraźniej brakuje Ci zdrowej oceny. On pracuje i to często po, 12, 13 godzin, bo wierzy w to co robi i kocha to co robi, a to forum jest dla niego cenne z punktu społecznego, a wiedza jaką posiadamy oboje na temat celowych dezinformacji na zlecenie korporacji, gazet czy rządu, zobowiązuje Muhada do reakcji. Gdyby był tchórzem bez odwagi, dodając brak wiedzy w tym zakresie, to pewnie by to po nim spływało i w ogóle nie odezwałby się. Jest jednak inaczej. Przemyśl sobie swoje manipulacyjne odwracanie kota ogonem, bo w ten sposób nic nie zyskasz.

#75

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kozakiewicz

Mam do tego postu prawo, bo znam go osobiście i nie wchodź nam w życie osobiste z łaski swojej, a jeśli brakuje Ci kultury osobistej, to może czas najwyższy na odrobinę lekcji w związku z tym? Jednak doświadczenie nauczyło mnie, że niektórzy ludzie są niereformowalni.
Tłumaczę Ci, że nie ma podstaw do tego, by snuć tego typu domniemania, bo oboje korzystają z kont a jeśli masz problem z przyswojeniem tej mało złożonej informacji, to już na pewno nie jest to moja wina. Cały szum opiera się na domysłach i obsesjach na jego punkcie i to z w całej złożoności nie ja powinienem wyluzować ^^.



Kpisz sobie chyba. Po pierwsze to kultury od Ciebie na pewno nie będę się uczył i chyba się trochę zapomniałeś. Po drugie możesz sobie krzyczeć dalej, a Muhad i tak dostał na co zasłużył. Po trzecie jak chcesz mu wystawiać laurki to bardzo proszę, ale daruj sobie te ociekające złośliwością i chamstwem wycieczki pod adresem każdej innej osoby, której zdanie nie pokrywa się ze światopoglądem Muhada.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych