Skocz do zawartości


Zdjęcie

OOBE - pytania i odpowiedzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
591 odpowiedzi w tym temacie

#91

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam astralnych. Dzisiaj o 4:00 spotykamy się pod wieżą eiffel'a. Kto pełnoletni niech przyleci z browarami, kto niepełnoletni - niech bierze jakiś sok czy coś. Do zobaczenia.
  • 0

#92

DracoPSI.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zadałbym pytania gdyby była na nie już odpowiedz!

A to ze podałem linka mój błąd!
  • 0

#93

DLeo.
  • Postów: 78
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Pare dni temu trafilem na to forum, calkiem przypadkowo. Przegladajac tematy ktore sa tutaj poruszane zobaczylem wlasnie "Poza Ciałem" i przypomniala mi sie sytuacja z dziecinstwa.

Mialem 5 moze 6 lat, w ciagu dnia mama polozyla mnie spac i pamietam to jak dzis gdy zobaczylem siebie (znajdowalem sie dokladnie nad swoim cialem), ale nie z zamknietymi oczami, ale jak je zamykalem. Nic wiecej juz nie pamietam, ale bardzo czesto zdarzalo mi sie powracac do tego myslami.

Co o tym myslicie? Ja osobiscie wierze w OOBE chocby z tego powodu, ze wydaje mi sie ze czegos podobnego doswiadczylem. Mam zamiar popracowac nad soba zeby wywolac u siebie wlasnie taki KONTROLOWANY stan, ale mam kilka pytan:

1. Czytalem mase wypowiedzi ale w wiekszosci nie ma nic konkretnego np. ze moge przeniesc sie "gdzies" i "cos" zobaczyc. Ale czy moge przeniesc sie na jakis stadion na ktorym rozgrywany jest mecz wlasnie we chwili w ktorej doswiadczam OOBE? Chodzi mi o to czy przemieszczam sie w czasie rzeczywistym i w rzeczywistym swiecie, czy moze przenosze sie zupelnie w inne miejsce.

2. Czytalem o demonach, duchach i tym podobnych "istotach". Moje pojecie o duchach i demonach jest dosyc male, nigdy sie specjalnie tym nie interesowalem wiec chce zapytac jakim sa dla mnie zagrozeniem w tym stanie.

3. Podobno doswiadczajac OOBE moge wywierac znikomy wplyw na swiat rzeczywisty, jak mam to rozumiec?

4. Czy podczas OOBE moge sie uczyc?? np. zobacze przed soba ksiazke do anatomii, biore ja do reki i ryje jak najety. Bedzie z tego jakis ciekawy efekt?

To narazie tyle

Pozdrawiam
Leo

Edit:Asieńka [21.11.2007] Proszę, nie umieszczaj w dwóch różnych tematach tego samego posta.

  • 0

#94

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja mam pytanie do znawców tematu - czy wyjście po za ciało można nazwać wędrówką duszy? Wychodzimy duszą z tego ciała czy tylko umysłem...jak to jest?
  • 0

#95

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Metampsychoza, reinkarnacja, an tropizm , theta zjawiska, transmigracja oraz wędrówka dusz, jest to opisanie mniej więcej tego samego zjawiska postrzeganego przez pryzmat kulturowy.
Oobe jest natomiast podróżą astralną, ciałem astralnym-psychicznym.
  • 0



#96

DLeo.
  • Postów: 78
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma nikogo kto moglby odpowiedziec na moje pytania??
  • 0

#97

elizoj.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lol, a czy może mi ktoś powiedzieć ja się tego nauczyć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bo podobno jak się chce nauczuć telekinezy to często trzeba opuszczać swoje ciało.
a więc czekam na podpoiwdź :D :D :D
  • 0

#98

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

DLeo bo nikt nie ma ochoty odpowiadać na pytania, na które odpowiedź znajduje się na forum. Czytaj ze zrozumieniem wówczas nie będziesz musiał zadawać takich pytań.

elizoj Ty tak samo wysil sie i poczytaj.

Traktujcie moją wypowiedź jako upomnienie za następne zaśmiecające posty posypią się nagrody.
  • 0



#99

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Elizoj - mamy rożne predyspozycje. Dla jedna osoby szybciej poradzi sobie z podróżami astralnymi inna z telekineza.
A tak naprawdę, to musimy poradzić sobie sami ze sobą.

Osoby które doświadczyły już podroży i telekinez ze zdziwieniem mogą stwierdzić, ze tak na prawdę przyczyna niepowodzenia w większości tkwi w ich umyśle. Pamięci - to jest nie możliwe, to nie istnieje, to są bzdury, zabobony i głupoty.
A przecież każdy z nas jest i chce być postrzegany jako mądry. I mamy problem.
należy przebudować spojrzenie na świat. Wówczas zmiany na poziomie postrzegania pozwolą nam na świadome podróże, przecież je odbywamy co noc, nieświadomie. Telekineza to co innego? Nie koniecznie.
  • 0



#100

gangbang23.
  • Postów: 11
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakos tydzien temu postanowilem sie wyciszyc i medytowac (wtedy nie wiedzialem co to w ogole jest OOBE). Usiadlem sobie na lozku, zamknalem oczy i probowalem sie skupic tylko na ciszy, ktora mnie otacza. Mialem dziwne uczucie jakby "cisza byla coraz glosniejsza i sie sciszala" lecz jak to juz przeszlo zdalem sobie sprawe ze sie boje. Normalnie zaczelo u mnie wzrastac uczucie strachu jakby ktos mnie obserwowal lub cos w tym stylu.
Co to moze byc? Spotkal sie ktos z was z czyms takim?
  • 0

#101

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co to moze byc? Spotkal sie ktos z was z czyms takim?


Ja się spodkałem... za każdym razem jak zamykam oczy i zaczynam medytować.
Mam też uczucie jak by ktoś mnie obserwował...

Wynika to prawdo podobnie z tego że twoja świadomość nie wie co się dzieje w pokoju i dlatego odczuwasz strach.
A to że masz wrażenie że ktoś się na ciebie patrzy to też wytwór wyobraźni... Żeby to sprawdzić to pojdź w odludne miejsce (sam) i w ciszy zamkinij oczy... Też będziesz miał wrażenie że ktoś się na ciebie gapi :D
  • 0

#102

gangbang23.
  • Postów: 11
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli ktos moglby mi podac linki na tym forum do:
Zagrozen OOBE
I jak przejsc w ten stan
  • 0

#103

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie ma zadnych zagrozen w oobe/ld .

Jakby jakies byly to kazdej nocy nie budziloby by sie tysiace ludzi.


niech ktos zrobi faqa i napisze wielkimi czerwonymi literami


NIE MA ZADNYCH ZAGROZEN.

a ten kto mowi ze sa jakeis to sie bzdur naczytal
  • 0

#104

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli ktos moglby mi podac linki na tym forum do:
Zagrozen OOBE
I jak przejsc w ten stan


Zagrożeni nie ma tak jak pisze "----"
a pod tym linkiem masz "23 sposoby na OOBE":

"23 sposoby na OOBE"
  • 0

#105

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obserwujemy siebie.
W trakcie kiedy twoje ciało " siedzi ", ty obserwujesz siebie z poziomu subtelniejszego.
Powoli zmienia się twoja percepcja.
Z czasem poznasz ten stan, stan który jest dla ciebie bardziej naturalny niż ten który teraz uznajesz za naturalny.
Medytacja, oobe ,ld są najbardziej naturalnymi znanymi nam stanami.
Przecież śpimy i śnimy każdej nocy, oobe - jest świadomą podróżą po świecie astralnym. Lp jest naszym świadomym snem. Dla dla naszej świadomości snem przecież jest również nasze życie na Ziemi.
Patrząc z takiej perspektywy nasze życie na Ziemi jest mniej realne niż nasze świadome lp.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych