Skocz do zawartości


Zdjęcie

OOBE - pytania i odpowiedzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
591 odpowiedzi w tym temacie

#76

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czy ktos, kto potrafi wyjsc z ciala,moze wyciagnac z ciala druga osobe,ktora jest daleko? i ta druga osoba tez by tego chciala? takie 'spotkanie',da sie tak?
jesli glupie pytanie,to przepraszam,malo czasu mam,zeby poszukac ;d



Jak masz mało czasu to jak hym... cokolwiek ....?

Bemol - na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź.
Zacznij, po próbuj a później zadawaj pytania.
Wtedy chętnie odpowiem.
  • 0



#77

Szaman-x.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już od pół roku ćwiczę oobe i nie mogę osiągnąć tego stanu. Głównie problem mam z tym że nie mogę osiągnąć sennego paraliżu ( ciało uśpione a umysł rozbudzony ) Udało mi się tylko raz i to jeszcze jak poszedłem spać, obudziłem się na brzuchu, rozkryty i czułem jakąś obecność za mną i słyszałem jakieś głosy, strasznie się bałem, szybko chciałem się obrócić, ale nie mogłem dopiero za jakieś 20 sekund udało mi się obrócić, zobaczyłem że nic nie ma i długo się nad tym zastanawiałem. Tych co osiągnęli oobe lub mogą osiągnąć każdej nocy paraliż senny to proszę o napisanie dokładnie jak to osiągnąć.
  • 0

#78

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co mi wiadomo nie każdy jest w stanie wejść w OOBE, ale pole do popisu pozostawię ekspertom.

Pozatym wydawało mi się że gdzieś na forum czytałem o uzyskaniu stanu paraliżu sennego. Poszukam, a jak znajdę to wrzucę tutaj.

@EDIT:
Tutaj masz temat z opisem Paraliżu: http://www.paranorma...hp?showtopic=63
Kojarzę, że paraliż senny można wywołać poprzez świadome wybudzenie się.
  • 0

#79

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W OOBE- pytania i odp. znajdziesz pomoc. Przenoszę.
  • 0

#80

***katrin***.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cześć, mam pytanie, czt to prawda że każdej nocy podczas snu,,wychodzimy z siebie''? :?: :?: :?:
  • 0

#81

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poniekąd.
Gdzieś zasłyszałem teorię jakoby podczas snu jesteśmy cały czas w astralu i nasze ciało astralne lewituje ponad naszym ciałem fizycznym (stąd uczucie spadania podczas nagłego przebudzenia).
Jednak, mogę się mylić. Aby nie mącić Ci w głowie poczekam na wypowiedzenie się użytkownika o obszerniejszej wiedzy na powyższy temat...
  • 0

#82

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Popatrz na siebie tak:
Twoja świadomość ( czyli najprawdziwszy Ty ) postanawia zejść na Ziemię.
Jej wibracja jest bardzo wysoka.
Schodząc coraz niżej wchodzi w mniej subtelne ciała dopowiadające wibracją
( warunkom ) panującym w coraz to niższych światach.

Ciało fizyczne i kolejne ciała mają strukturę porowatą.
Poszczególne ciała wychodzą w siebie.
Dlatego jesteśmy cały czas we wszystkich światach.
Oczywiście gorzej jest ze świadomością tego.
Jak również z naszym ewolucyjnym rozwojem.

Można popatrzeć z drugiej strony.
Na ciało fizyczne nakłada sie ciało astralne, które jednocześnie jest w tobie.

Na te dwa ciała nakłada sie ciało mentalne które wchodzi w dwa poprzednie itd.
Przebywanie więc w świecie astralnym jest dla nas naturalnym stanem.
Tylko często nie uświadamiamy sobie tego.

W trakcie snu odbywamy podróże... można zacząć robić to świadomie.
  • 1



#83

shoter.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam pytanie:

czy podczas OOBE możemy rozmawiać z innymi osobami które też są astralni?

(witam,ponieważ to jest mój pierwszy post na forum :) .(przez 5 dni byłem biernym obserwatorem -.-))
  • 0

#84

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

LOL, astralni? A co to w ogóle za dziwne określenie?
  • 0

#85

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chyba chodziło mu o osoby będące w astralu :P

Tak, można się z nimi porozumiewać ;) Chyba że są gdzieś na wyższym poziomie i są niedostrzegalni ;]
  • 0



#86

O_x_X_x_O.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem gdzieś ze są nawet organizowane jakieś spotkania w astralu ale nie wiem czy to prawda :rotfl:




Ogólnie to zastanawiam się czy uda mi się kiedy kolwiek wytrenować OOBE. Już kilka tygodni jak nie kilkanaście staram się to osiągnąć ale nic z tego nie wychodzi, probowałem kilku technik i jedyne co udaje mi się osiągnąć po stanie relaksacji (wszystko staram się robić tak jak powinno być to zrobione) to drgawki na twarzy lub większej części ciała ale nic poza tym ;/ zaczynam powoli wątpić w to czy uda sie. np kiedy staram się zastosować technikę liny, kiedy zaczynam wyobrażać sobie że wspinam sie po niej mam w pewnym momencie te drgawki po których moje ciało astralne teoretycznie powinno zacząć się oddzielać od fizycznego wszystko idzie dobrze do tego momentu ale na tym się kończy. Z tego co wyczytałem pomocne są jakieś dźwięki poszukam odpowiednich mp3 i spróbuje z ich pomocą...
Chciałem tylko dodać ze LD udało mi się wytrenować dzięki radą zawartym na tej stronce i miałem nadzieję ze z OOBE też tak będzie ale jak na razie się trochę przeliczyłem, chyba za bardzo chce osiągnąć ten stan ale bardzo mnie on fascynuje i ciągle mam nadzieje na sukces a jak będzie to się okaże.

Wasze rady byłyby mi bardzo pomocne i byłbym wdzięczny <pomocy>
  • 0

#87

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O-x-X-x-O - zadałeś pytanie o podróże astralne, ale dlaczego śmiejesz się?

Jednocześnie podejmujesz próby doświadczenia OOBE.

Hym....
  • 0



#88

OrBs.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już od pół roku ćwiczę oobe i nie mogę osiągnąć tego stanu. Głównie problem mam z tym że nie mogę osiągnąć sennego paraliżu ( ciało uśpione a umysł rozbudzony ) Udało mi się tylko raz i to jeszcze jak poszedłem spać, obudziłem się na brzuchu, rozkryty i czułem jakąś obecność za mną i słyszałem jakieś głosy, strasznie się bałem, szybko chciałem się obrócić, ale nie mogłem dopiero za jakieś 20 sekund udało mi się obrócić, zobaczyłem że nic nie ma i długo się nad tym zastanawiałem. Tych co osiągnęli oobe lub mogą osiągnąć każdej nocy paraliż senny to proszę o napisanie dokładnie jak to osiągnąć.


Witam jestem nowym użytkownikiem forum ... Do rzeczy ja równiez od jakiegos pół roku staram sie osiągnąc OObe z różnymi rezultatami zawsze myslałem ze to proste jak barszcz leczzz sprubuj nie myslec o niczym przez pięc sekund :| cięzko nie ... Nie prawdą jest tez równiez ze pewne osoby nie mogą osiągnąc OOBE tak samo nie prawdą jest że pewne osoby nie mają zdolności paranormalnych wszyscy je mamy lecz w toku ewolucji i bezustannego prania mózgu zdolności te zostały uśpione, a to co uspione zawsze mozna obudzic. Jedni potrzebują na to 3 dni inni kilku lat ... OOBE osiągałem nie raz co najdziwniejsze prawie zawsze nieswiadomie tzn kładłem sie naplecach ( jak dla nie najlepsza pozycja dobrze sie oddycha i nie jest tak łatwo zasnąc ) i relaxowałem wyciszałem az wreszcie stwierdziłem ze nie ma sensu ... gwałtownie obracałem sie na bok i nagle BOOM widze Siebie z góry niestety moje oobe jest przewaznie wypełnione myslokształtami przez co nie raz myliłem je z LD ale poi osiągnieciu LD nie miałem wątpliwości co do mego OOBE ;-] ... Moze zamiast probowac wchodzic w stan astralny pomyslk i popraktykuj medytacje wyciszające to pomaga w pozniejszych probach ... To wszystko ... ooo i polecam BWG ale tylko na początek ... Zapomniałem o czakrach one tez mają duzo do powiedzenia w szczególnosci czakra splotu słonecznego bo ona jest najwazniejsza w osiąganiu OOBE moze masz poblokowane czakry
  • 0

#89

DracoPSI.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć. Czy istoty nie fizyczne które napotkam na swojej drodze mogą być niebezpieczne??
Przeczytałem na innym forum o takich istotach i mam wątpliwości. Pozdrawiam

Edit:[21.11.2007] Asieńka
Regulamin 7.8Na forum nie można reklamować innych stron internetowych, za wyjątkiem specjalnie przeznaczonego do tego celu pola "Strona WWW" w profilu użytkownika (nie dotyczy forum hydepark oraz grup VIP, Adept, Moderatorzy).
Usunęłam link.

  • 0

#90

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

DracoPSI W jakim celu umieściłeś link do tego forum w swoim poście?
Skoro potrafiłeś przeczytać tamto forum to i nasze poczytaj zanim coś napiszesz. Z pewnością znalazł byś tutaj odpowiedź na zadane pytanie.
Radzę, przeczytaj regulamin zanim coś napiszesz:
7.8 Na forum nie można reklamować innych stron internetowych, za wyjątkiem specjalnie przeznaczonego do tego celu pola "Strona WWW" w profilu użytkownika (nie dotyczy forum hydepark oraz grup VIP, Adept, Moderatorzy).
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych