Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oszustwo globalnego ocieplenia wyszło na jaw


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
201 odpowiedzi w tym temacie

#181

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

^ a ja tak dla przypomnienia dodam, że z cały tym globalnym ociepleniem to nie chodzi o to żeby wmówić ludziom czy ono jest czy go nie ma, tylko chodzi o to, że trzeba ludzi przekonać, że globalne ociepleniem jest spowodowane przez ludzi. To jest podstawa całego przekrętu właśnie.
  • 0

#182

MalyBRW.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam dawno tu nie zaglądałem...widzę, że dużo się pozmieniało i nawet zaczęliście się interesować NWO, masonerią, "illuminatami" bardzo się cieszę z tego powodu ponieważ teraz to jest najważniejsza kwestia dla ludzkości...sam siedzę w tym już 2 lata i mam nadzieję, że będę mógł w tym temacie wiele wnieść od siebie, na początek dodam, że amerykańska telewizja FOX to jedna z "macek" nwo...jej celem jest zamydlenie nam wszystkim oczu...nie polecam i odradzam bo pokazują w niej tylko to co "oni" chcą żebyś mi widzieli i wierzyli w to co tam pokazują, jednym słowem pomijają ważne i prawdziwe informację...ba praktycznie takowych nie ma tam...
  • 0

#183

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

^ paranormalne.pl jest świadome działań telewizji FOX (i manipulacji umysłu), a nawet podejrzewa, że pracują w niej zmiennokształtni reptilianie 8)
  • 0

#184

MalyBRW.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja nie wierzę w tych całych "reptilianów" czy jak im tam, ale wierzę, że coś wielkiego nadchodzi...czuję to...czuję, że w przeciągu 2 lat coś się wydarzy...obym się mylił i oby nie było za późno...kiedy to wszystko się zacznie dziać...obyśmy zdążyli się przebudzić...a tak btw poczytałem wiele wątków na forum(tych starszych) wiele z nich już od jakiegoś czasu jest zamknięte, moją uwagę przykuł wątek o digital tv(box) nigdy wcześniej nie słyszałem, o tych "cichych dźwiękach" i, że mogą one prowadzić do kontroli umysłu itd...nie wiem czy w to wierzyć czy nie...muszę zbadać to dokładniej najpierw "po swojemu" ;D przechodząc do sedna, mieszkam teraz w Anglii i tu już wszyscy musieli wymienić zwykłe anteny domowe, stacjonarne (nie wiem jak dokładnie i fachowo się to nazywa) właśnie na te digital tv box'y czyli wychodzi na to, że o wiele wcześniej niż zakładano...weird...

Użytkownik MalyBRW edytował ten post 23.01.2010 - 23:06

  • 0

#185

EpicFail.
  • Postów: 208
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

szkoda, że sprawa, dla wyjaśnienia której niektórzy ludzie powinni poruszyć niebo i ziemię, po prostu ucichła (z resztą tak, jak przewidziałem).
chyba, że ma ktoś jakieś nowe informacje na ten temat, ja nie mogłem nic nowego znaleźć.
  • 0

#186

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

szkoda, że sprawa, dla wyjaśnienia której niektórzy ludzie powinni poruszyć niebo i ziemię, po prostu ucichła

Być może dlatego, że media, które najgłośniej krzyczały o skandalu i z góry wydały wyrok skazujący nie chcą przyznać się do błędu. Przecież już pod koniec marca Komisja Nauki i Technologii Parlamentu Brytyjskiego badająca "klimatgate" ogłosiła raport jednoznacznie stwierdzający niewinność CRU i prof. Jonesa w odniesieniu do ukrywania i fałszowania danych. Trwają jeszcze prace dwóch innych komisji, których zadaniem jest pełna weryfikacja metodologii stosowanej w CRU.
  • 0



#187

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciąg dalszy postępowania w sprawie "climategate", czyli rzekomego fałszowania danych klimatycznych przez czołowych naukowców optujących za antropogenicznymi przyczynami globalnego ocieplenia. Prof. Michael Mann (to ten Mike od "Mike's Nautre trick" i zarazem autor rekonstrukcji klimatu znanej jako krzywa hokejowa) został oczyszczony ze stawianych mu zarzutów przez komisję śledczą działającą przy Uniwersytecie Penn State w Pensylwanii. Komisja uznała, że w swoich badaniach Mann postępował zgodnie ze standardami naukowymi oraz że nie fałszował danych klimatologicznych i nie ukrywał ich przed innymi naukowcami ani przed opinią publiczną. Pełny raport komisji znajduje się tutaj. Polecam go wszystkim, którzy wciąż uważają, że antropogeniczne ocieplenie jest wymysłem złych naukowców spiskujących przeciw całemu światu.
  • 0



#188

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lubiany i szanowany przez wielu forumowiczów portal onet.pl donosi o ostatecznym werdykcie w aferze "Climatgate". Jak widać, zwolennicy AGW mieli rację, naukowcy zostali oczyszczeni z zarzutów, a całe zamieszanie nie było warte funta kłaków.
  • 0



#189

EpicFail.
  • Postów: 208
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a co innego mieli stwierdzić? od tego zależą stołki i reputacja w świecie nauki :>
  • 0

#190

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że istnieje globalne ocieplenie. Jednak my nie mamy na niego ŻADNEGO wpływu. Mamy ocieplenie całego Układu Słonecznego. Tylko jak wytłumaczyć anomalie na innych planetach? My ich praktycznie w ogóle nie doświadczamy, a" wielki świat nauki o niczym nas nie informuje". Oczywiście, że nie informuje, bo nie może, co mieliby nam powiedzieć? Że planety cały czas oddalają się od Słońca a mimo to się ogrzewają? Nie mogą nam tego powiedzieć, gdyż musieliby nam wyznać, że planety ogrzewają się od środka- czego też nigdy nie zrobią.

Miałem to tłumaczyć tutaj, jednak okazuje się, że zbyt dużo materiałów się zebrało, postanowiłem stworzyć osobny temat poświęcony temu zagadnieniu, więc po wyjaśnienia zapraszam tutaj:

http://www.paranorma...showtopic=24162

Pozdrawiam

Użytkownik Shay edytował ten post 08.07.2010 - 01:43

  • 0

#191

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a co innego mieli stwierdzić? od tego zależą stołki i reputacja w świecie nauki

Spodziewałem się takiej reakcji: najpierw wszyscy denialiści domagali się powołania niezależnej komisji, a kiedy powstało ich kilka i ogłosiły wyniki swoich prac, to nagle zarzucają im współudział w spisku :-D Dziwne, że nie było protestów, kiedy komisje dopiero powoływano. Najwyraźniej denialistom nie zależy na poznaniu prawdy, tylko na sianiu zamętu i trwaniu przy swoich złudzeniach.


Oczywiście, że istnieje globalne ocieplenie. Jednak my nie mamy na niego ŻADNEGO wpływu.

Wiesz, Shay, myślę, że wyszło by ci na zdrowie, gdybyś na chwilę wyrwał się ze zmanipulowanego przez Wilcocka świata i zapoznał się choćby z podstawowymi argumentami zwolenników AGW. Wprawdzie nie sądzę, żeby to spowodowało zmianę twojego światopoglądu, ale przynajmniej wtedy byś wiedział na jaki temat toczy się dyskusja.
  • 0



#192

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Manipulowanego świata Wilcocka? I to mówi osoba wierząca we wszystko co głosi TV i oficjalne źródła jako" prawdę bezsprzeczną" :) Nie rozśmieszaj mnie, bo manipulotarów to masz po drugiej stronie srebrnego ekranu, którzy od lat starają Ci się wmówić, żebyś żył w strachu przed globalnym zagrożeniem jakim jest" terroryzm", że wojnę US z Wietnamem rozpoczęli sami Wietnamczycy, że ataki na WTC były dokonane przez" terrorystów", że lewactwo i jego pochodne typu socjalliberalizm czy inne twory centrolewicy to najlepsze z systemów, które można zaproponować społeczeństwu, blokując przy tym wszelkie ruchy prawdziwej prawicy i liberałów, co więcej wmawiają Ci, że obecny socjalizm jest kapitalizmem, że nikt nie wiedział wcześniej, że w Zatoce Meksykańskiej może nastąpić katastrofa, mam wymieniać dalej? Nawet jakby Ci powiedzieli, że święty Mikołaj istnieje, to też byś uwierzył?

To jest manipulacja, głoszą takie treści BEZ ZAJĄKNIĘCIA.

A co do globalnego ocieplenia zacytuję tu już, by nie wdawać się w spory, najmądrzejszego człowieka jakiego możesz( przynajmniej czasami) zobaczyć w TV, mianowicie pana z mojego avataru. " To są złodzieje, poprzez kłamstwa uda im się oszukać ludzi by co roku wydawali bilion dolarów na tą farsę, a ile im się uda ukraść? 5mld? Reszta przepadnie, bo tu chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby ukraść".

Najbardziej dobitnie przekazana myśl, również najbardziej trafna.

Ty zdajesz sobie sprawę ile to jest 1% światowego PKB? Zdajesz sobie sprawę jaka to jest farsa wmawiana ludziom na każdym kroku, angażowanie pachołków nie mających pojęcia co i kogo reprezentują, którzy zaczepiają Cię na ulicach prowadząc ankiety na temat globalnego ocieplenia? Nie mamy na to wpływu czy będzie goręcej czy nie, tak już jest na Ziemi, raz jest cieplej a raz chłodniej, musisz się z tym pogodzić. I mam wrażenie, że nie dociera do Ciebie, ile oni zamierzają pieniędzy wyrzucić w błoto, 1% światowego PKB, chyba nie zdajesz sobie jednak sprawy co to jest. Nawet jakby Al Gore i spółka chciały ukraść 100% światowego PKB to NICZEGO nie zmienią. 1% PKB, ponad bilion dolarów, myślisz, ze to są pieniądze rządów? To są pieniądze Twoje, moje, moderatora, babci sprzedającej Ci bilet w kiosku, poławiacza ryb z Bora- Bora. W tym tkwi problem, że ludzie nie wiedzą skąd biorą się pieniądze na podatki, nie potrafią zrozumieć, że rządy nie mają pieniędzy, mają je ludzie, którzy dają się rządom okradać.

Pozdrawiam" nie manipulowanych"przez TV;)

Użytkownik Shay edytował ten post 08.07.2010 - 13:57

  • 1

#193

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

JKM ekspertem od globalnego ocieplenia, badania klimatu na podstawie ankiet, PKB jako realna gotówka... Z takimi banialukami trudno nawiązać jakąkolwiek polemikę, więc nawet nie będe próbował. W każdym razie dzięki za informacje o tym, co nadają w TV, bo od 10 lat nie miałem z nią styczności :-D
  • 1



#194

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chodzi mi o to, że ma pojęcie o tym, że jest to farsa i nie boi się o tym głośno mówić- a że robi to na swój sposób- nikogo dziwić nie powinno;) Czegokolwiek byśmy nie nazwali realną gotówką, PKB jest to Produkt Krajowy Brutto. 1% od wypracowanych zysków każdej osoby- podstawowy miernik dochodu narodowego. Ludzie się bogacą( naprawdę, jest ich bardzo dużo, pomimo socjalizmu, biurokracji, ograniczeń, przepisów, nie brakuje przedsiębiorców), są to potężne kwoty, które mimo wszystko miały by być płacone na Al Gore i spółkę- bo w tym rzecz. To, że 99% pieniędzy na świecie to wirtualny wytwór bankierów- to nie o tym mowa. Oczywiście, standard złota/ srebra, czegokolwiek co by stanowiło prawdziwą wartość pieniądza- ale w tym systemie jednak ludzie wierzą, że pieniądz ma wartość i oddawanie czegokolwiek co ma potencjalną wartość na farsę jest oszustwem- tyle ode mnie w tym temacie

Pozdrawiam
  • 0

#195

olorin.
  • Postów: 222
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi mi o to, że ma pojęcie o tym, że jest to farsa...

A można wiedzieć skąd on wie, że to jest farsa? Pisze gdzieś o tym? Można prześledzić gdzies tok jego rozumowania w tym temacie?

Użytkownik olorin edytował ten post 08.07.2010 - 14:46

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych