Skocz do zawartości


Zdjęcie

Galerianki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Zagadka tkwi w tym, że oni mają oczy, uszy i mózg, a jeszcze nie nauczyli się ich używać.Albo po prostu są konformistami.

#17

hm0.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

JEDYNE co możecie zrobić dla lepszej przyszłości, to wychować właściwie własne dzieci i pilnować z kim się zadają (bardzo ważne!). Ale i tak muszę Was zmartwić: ku****wo istnieje od początku świata i nikt tego nie zmieni. Zawsze będą chętne do dawania i chętni do płacenia, więc przestańcie się tym zamartwiać.
A słowa "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie" napisał Andrzej Frycz Modrzewski w połowie XVI (szesnastego) wieku.

#18 Gość_Nestor

Gość_Nestor.
  • Tematów: 0

Napisano

Generalnie się zgadzam z wyjątkiem punktu o pilnowaniu z kim się zadają nasze dzieci. Myślę, że nie można decydować o tym z kim mają się spotykać, a z kim nie. Taka dyktatura raczej nie zrodzi nic dobrego. Za to może warto się nieco wcześniej zastanowić, od czego będzie zależeć z kim nasze dzieci będą chciały się zadawać?

Mnie tam jakoś nigdy nie ciągnęło do kumplowania się z marginesem społecznym (przepraszam za tą mocną i pewnie trochę krzywdzącą generalizację). A za mojego młodu też były takie osoby. Jak się dało to utrzymywałem z nimi dobre kontakty, ale zawsze bez zbytniego angażowania się.

#19

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobra prowokacja nie jest zła, a poza tym może wywołać dyskusję. Chyba jest ona potrzebna.



#20

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Natalia Telejko jest autorką słynnych słów:

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"


Autorem tych słów jest Andrzej Frycz Modrzewski Cytat z księgi V pt. "O szkole", wchodzącej w skład renesansowego dzieła z 1551r. pt. "O poprawie Rzeczypospolitej". Mylnie przypisywany S. Staszicowi lub J. Zamoyskiemu.
A nie Natalia Telejko

#21

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Korciło mnie by wypowiedzieć się już o 4 nad ranem, jednakże składnia owego postu była by niska. Jak na cholerę, zawaliliście cały temat odpowiedziami co przedłużyło moje przeglądanie go, ale cóż :)

Zanim wyjdę ze swoją refleksją, pozwólcie iż odniosę się do jeszcze jednego:

w sylwestra to się działo... aż szkoda pisać.


Paris, z chęcią posłucham to dla mnie nie nowość... Samemu miewa się "koleżanki" ledwo zaczynające gimnazjum a pijące na imprezie więcej, niż ja z nie jednym kolegą razem wzięci, kiedy taka laska zaczyna pływać po imprezie można z nią zrobić na prawdę wiele,a na prawdę wiele już widziałem. Bywają też takie, co swych ust używają gdy zabraknie na colę... szkolna reputacja "lodziary" może być przecież zupełnie inaczej zinterpretowana, złudne nadzieje... Znam i takie, co uważają swą dupę za kartę przetargową... jeżeli 15 - latka, pieprzy się częściej niż zawodowa ku*wa to coś tu jest nie tak.


Oczywiście, może boleć iż przyszło żyć w czasach gdzie ciało kobiety traci swą wartość, a ona sama zatraca szacunek do siebie. Ale bądźmy szczerzy, czy kogoś z nas to bardziej obchodzi. Miliony ahh i ehh, w tego typu tematach jak to jest źle na świecie, nie wyprowadzą tych dziewczyn na prostą, nie pokarzą im jak żyć godnie i jednocześnie szanować swoje ciała. One same też tego raczej nie zrobią, choćby dla zwykłej wygody... Po co mam się uczyć, dam dupy i po sprawie. Dość zatrważająca jest znieczulica na tego typu występki, zamiast wyciągnąć pomocną dłoń częściej spluwa się w twarz, uroczymi epitetami. Wielki świat, zmieniają małe uczynki...

Nie raz, nie dwa wychodziłem z inicjatywą do młodszych rówieśniczek... starając się przywrócić je do porządku, zdarzało się iż bywałem wyśmiany przez otoczenie, lub też dostawało się wpier*ol, od kolegów małoletniej ślicznotki... Jeżeli już wgłębiłem się w ten temat, pozwolę sobie zamieścić pewną konwersacje między mną a jedną z takich dziewczyn.
- Jakby nie patrzeć gratuluję, mniemania o sobie...
- Znowu pierd*lisz Arek
- Bywa...
- Zamierzasz zarzucić mi szlaban na dupę, czy skończysz się czepiać...
- A pieprz się kiedy chcesz, jutro, pojutrze w czwartek, jednakże nie pozostawaj idiotką dzisiaj. Zamiast ruszać dupą, rusz czasem głową...

Po dziś dzień, mam lekkie problemy z lewą ręką przez dress-friendsa...

To nasz świat, który spoczywa w naszych rękach. To nie jej problem, to nie ich problem, to nasz problem. Do póki dalej będziemy tolerować tak lekki tryb życia, za kilka lat wychodząc z domu oberwiemy kulkę od gówniarza chcącego zaimponować kolegą. Jestem mizantropem, często bywam infantylny i ordynarny, ale jeżeli sprawa zaczyna drażnić mnie samego... znaczy to iż, zeszła już na bardzo zły tor.

To nie jest tak iż istnieje tylko jedna strona młodzieży, jest też ta druga. Szanująca siebie, ustanawiająca sobie nowe cele, mająca wielkie aspiracje i dążąca ku wykreowaniu własnego ja, by sprawdzić się w życiu dorosłym. Oby nie doszło do tego, iż młodzież (na pokroju forum) typu Bayakusa, Dona czy też zaliczmy w to i mnie, nie musiała być mniejszością rzeczywistego świata i odskocznią od wciąż obracającego się koła debilizmu.

Dużo zależy od rodziców dziecka, jeżeli rodzice to idioci i wychowywanie dziecka odstawiają na boczny plan. To idąc drogą dedukcji, dziecko będzie idiotą.

Użytkownik Makbet edytował ten post 20.08.2009 - 18:16




#22

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Makbet, no rzeczy działy się straszne...
I było to jeszcze jak byłam jeszcze w podstawówce, czyli ja miałam około 13, a owa dziewczyna 14...
Podobno, ale nie na pewno,z dwoma starszymi mężczyznami poszła pod wieczór do opuszczonej chaty (sory za ten brzydki język) żeby im obciągnąć, wtedy oni wzięli ją, żeby z nimi piła.
Poszli na 12 (jak nie wyższe) piętro w bloku, gdzie inni mają zdaje się pralnie...
Po dwunastej stałam na balkonie, a miałam go naprzeciwko tego bloku. Wiele osób wtedy było na balkonach, świętować nowy rok. Po chwili wszystkich wzrok przykuł balkon, gdzie znajdowała się moja koleżanka z dwoma starszymi mężczyznami.
Wzięli ją za nogi i wisiała głową w dół na balkonie (dodając, że byli pijani, więc mogli ją upuścić i dziewczyna by się zabiła...
Rankiem znaleziono ją z twarzą w śniegu na działkach... nie miała na sobie spodni...
Z tego co wiem dalej umawia się z tymi jak i z innymi facetami.
Żal mi jej nie jest, bo ona wie dokładnie co robi. A teraz, ma 17 lat i jest tylko gorsza.

#23

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bywa i tak, każdy ma taki świat jakiego oczekuje...

Weźmiecie mnie za chama, ale powyższa historia mnie śmieszy. Przepraszam...



#24

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bywa i tak, każdy ma taki świat jakiego oczekuje...

Weźmiecie mnie za chama, ale powyższa historia mnie śmieszy. Przepraszam...

A według mnie to co ta dziewczyna z sobą robi jest żałosne.

#25

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na przyszłość, nie cytuj całej wypowiedzi powyżej. Używaj skrótu "@up" :)



#26 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

nie miała na sobie spodni...


Uuuuaaaaa! Jedno jest pewne. Mogła sobie odmrozić kaśkę i straciłaby narzędzie pracy.

#27

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co prawda filmiki pokazywały problem dotyczący dziewcząt, ale was panowie ta sytuacja też dotyka. Pofolgujcie sobie z przygłupimi żartami.



#28

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


nie miała na sobie spodni...


Uuuuaaaaa! Jedno jest pewne. Mogła sobie odmrozić kaśkę i straciłaby narzędzie pracy.

Jeśli to miało być śmieszne, to uwierz, że nie było -.-
Chyba nikt by nikomu tego nie życzył, nawet komuś takiemu jak ona.

#29 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

To nie miało być śmieszne. To jest zwyczajne stwierdzenie faktów. Czemu myślicie, że to jest powód do żartów? Smutna historia smutnej dziewczyny ale czy warto jej żałować?

#30

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie też bawi ta historia. ;) Czemu mam jej żałować? Przecież ona tego nie chce, nie chce żeby jej żałowano. Lubi się ku..ć to proszę bardzo. Zawsze się znajdzie ktoś kto ją przeleci z miłą chęcią.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych