Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiany w reputacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
258 odpowiedzi w tym temacie

#241

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Macie chore zabawy dzieci, chore.

#242

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się, nawet na forum są spiski i Muhad je odkrył.



#243

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zaczynam dostrzegać podział. Oby ta choroba nie była zaraźliwa dla innych. Kiedyś nie było komputerów i młodzież miała zdrowe umysły. Gdyby to ode mnie zależało wywaliłbym internet do kosza i wszystkie gry.

#244

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Yawgamcoś... już wiadomo kto wyprowadził Quidama z równowagi psychicznej (rzekomej zresztą). Jeśli jednak Ty jesteś odpowiedzialny za obrażanie go na gg o którym wspominał to znaczy, że przegiąłeś.


Lizicośtam (fajnie tak ?), chyba się nieco zagalopowałaś z tą sugestią. Nawet nie zamierzam się do tego szerzej odnosic.



#245

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zaczynam dostrzegać podział. Oby ta choroba nie była zaraźliwa dla innych. Kiedyś nie było komputerów i młodzież miała zdrowe umysły. Gdyby to ode mnie zależało wywaliłbym internet do kosza i wszystkie gry.


To mam propozycję: zacznij od siebie^^

#246

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak na serio; wyluzujcie chłopaki, to tylko reputacja, kobiety na to nie patrzą

Ja tam nie wiem... wiosna idzie, testosteron w żyłach buzuje, okres godowy się zaczyna... Powszechnie przecież wiadomo, że wielkość penisa jest proporcjonalna do punktów reputacji, to chłopaki prężą się jak mogą ;]

#247

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Yawgamoth jak piszę na szybko coś to zazwyczaj nie sprawdzam nicków. Jak już to livicośtam znaczna różnica występuje pomiędzy literką v i z, nawet wzrokowa.
A co do kolegi Quidama faktycznie/być może się zagalopowałam. Z tym, że nie oskarżyłam Cię o to na co wskazuje użycie słowa "jeśli" w kontekście całej wypowiedzi. Tak między prawdą a Bogiem, to któż wie czy ktoś go katował na gg, różnie z jego osoba było. Mnie na przykład oskarżył o wyzywanie jego matki co nigdzie absolutnie nie miało miejsca. Wybacz więc jeśli odebrałeś to jako oskarżenie, jeśli jednak ktoś naprawdę posunął się do wulgaryzmów na prywatnym komunikatorze to posunął się za daleko.



#248

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Brak czasu nie zmienia faktu, że takie przekształcenia nicków (XXX+"cośtam") nie są mile odbierane. Inną sprawą jest "Yaw" Muhada, które jest po prostu niezłośliwym zdrobnieniem (przynajmniej tak to odbieram). Ale ok, zostawmy to.

Co do Quidama, to właśnie odebrałem to jako sugestię. Skoro nie taki był zamiar, to OK. Ale pozwolisz, że wyjaśnię czemu taki zarzut byłby dla mnie absurdalny - tak się składa, że to On mnie na priv próbował zamęczac, co skończyło się ignorem, którego nie zdjąłem do dziś :)



#249

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To chyba stylu nie zmienił, mnie też zamęczał mimo usilnych próśb o zaprzestanie. Skończyło się ignorem i banem czasowym. Dla niego.



#250

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak na serio; wyluzujcie chłopaki, to tylko reputacja, kobiety na to nie patrzą

Ja tam nie wiem... wiosna idzie, testosteron w żyłach buzuje, okres godowy się zaczyna... Powszechnie przecież wiadomo, że wielkość penisa jest proporcjonalna do punktów reputacji, to chłopaki prężą się jak mogą ;]


To Radek i Aquila mają chyba jak trzecia noga :D



#251

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak, gdyby ta ilość jeszcze od nas zależała :P Na szczęście siebie punktować nie można.



#252

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No dobrze ale ustalmy jedno. Jest li szansa jakaś na wgląd w autorstwo reputacji konkretnej notki albo globalny listing kto mi najczęściej plusował/minusował (choć przyznam, że pierwsza wersja jest mi bliższa) ?

Użytkownik Bierdol edytował ten post 04.03.2010 - 18:38


#253

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Informuję także, że mam dostęp (jednak) do historii reputacji każdego użytkownika. Na pewno dane te będą przydatne. Zaznaczam jednak, że nie zamierzam nikogo rozliczać za przyznane czy odebrane punkty (niewiele mnie to obchodzi), jednakże w sytuacji, w której reputacja danej osoby zostanie wybitnie podbita / obniżona w krótkim czasie - z równolegle wielu tematów, przez tzw. spamerów - na pewno będę interweniował.


Biorąc pod uwagę to co się dzieje, uważam że powinniśmy poznać głównych aktorów reputacyjnej farsy.



#254

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to jedziemy, okaże się, kto jest największym hipokrytą. Z drugiej jednak strony, czy jest sens, skoro reputacja w tym wydaniu to tylko zabawa ?

#255 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tiamat , czy to tak trudno zauważyć, że ten cyrk rozpoczął się od sytuacji, kiedy Radkowi przyznano tytuł - Zasłużony i Aquila, jak i jego fani nie mogli tego przeboleć, że Radek odfrunął na 100pkt reputacji przed naszą gwiazdeczkę? W dwie trzy doby nabić ponad 100pkt to rozumiem, że to tylko przypadek w kręgu "dorosłych ludzi". A w tej krainie to różowe smoki też są?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych