Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiany w reputacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
258 odpowiedzi w tym temacie

#226

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja powiem tylko tak - trzeba mieć spore problemy z matematyką, by nie widzieć, że również administracja świetnie się bawi reputacją. O jednego moderatora, to bym mógł nawet własną rękę postawić w zakładzie, ale dziwi mnie też zupełny brak reakcji Eurycide - i tu pytania:

Eury, zajmujesz się jeszcze tym forum w ogóle ? Czy obecny skrypt umożliwia podgląd dla wszystkich userów, kto przydziela reputację ? Czy jest to do zrobienia ? Lud oczekuje ( ;) ) jakiejś odpowiedzi, a w przypadku odmowy jakieś uzasadnienie moze ? I tak - wiem, że jesteś właścicielem forum.

Z jednej strony widzę postęp w pozycjonowaniu paranormalnych, a z drugiej tolerancję dla takiego syfu, jaki się dzieje - manipulowanie reputacją, z konta brata, wklejanie wypowiedzi zbanowanych userów, wycieczki personalne. Czyli zależy Ci na rozwoju forum czy nie ? Bo ja w tym logiki nie widzę.



#227

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A jak im napiszesz na priv co o tym myślisz, to jeszcze rżną głupa i udają wielce poważnych i taktownych.

#228 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Yaw mam dość tej hipokryzji Twojej.

Tiamat Ciebie lubię za plemiona, z czasów gdy graliśmy. Pokazałeś ludzkie oblicze :)

Mam pytanie do moderatorów. To, że AlienGrey znów zablokował na 7 dni vkali z powodu śmiesznego argumentu, to już wiem, ale jakim prawem zablokował mu komunikator?? Pytam się ! Jakim prawem zablokowaliście mu możliwość porozumiewania się na stopie PW?? Czy Ty AlienGrey już doszczętnie pozbawiłeś się rozsądku?? Powinni Cię zdjąć z tej funkcji, bo tylko plujesz w twarz przyzwoitości.
Co złego w PW widzisz? To nie dotyczy dyskusji forumowych. To co zrobiłeś pokazuje Twoje personalne i poglądowe motowacje. Wstyd.

Użytkownik Muhad edytował ten post 02.03.2010 - 12:51


#229

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Yaw mam dość tej hipokryzji Twojej.


Już Ci pisałem - nie oceniaj innych własną miarą. Chciałbym żeby ujawniono dotychczas rozdane punkty - kto, komu, ile, gdzie. Byłby pewnie niezły ubaw z widoku, jak się uwijał na 2 zmiany Muhad1 i Muhad2 (Legalize) :D A ja nie mam nic do ukrycia.



#230 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Sorka kolego. Jak mnie minusowaliście masowo, to było dobrze. A jak Aquili ubyło kilka minusów to zaczynasz siać lament. To jest hipokryzja człeku.

I zakładanie czegoś z góry to już jest godne podziwu. Wyobraź sobie, że mój brat czytuje forum, tylko nic już nie pisze, bo nie ma ochoty na błazenady w Waszym wykonaniu. Nic Ci do tego, a zakładać że ja wchodzę na jego konto, to sobie możesz...bo to pozostaje tylko w sferze Twojego domysłu.

Przemo, mam prośbę. Czy możesz odblokować kominikator vkalego? Jakim prawem Alien mu go zablokował? Forum to jedno a PW to drugie. Jakoś Quintus był emocjonalny, dostał odpoczynek na 30 dni ale PW ma dostępne.

Coś jest nie halo i nie podoba mi się takie postępowanie. Jest to niesprawiedliwe i karygodne.

#231

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sorka kolego. Jak mnie minusowaliście masowo, to było dobrze.


Pewnie się spodziewasz, że zaprzeczę i tu się zdziwisz, ale... tak :) Przeczytaj sobie swoje posty ze stycznia. Obecnie prezentujesz szczyt elokwencji, w porównaniu do nich, choć czasem nadal Ci się coś wymsknie.

A jak Aquili ubyło kilka minusów to zaczynasz siać lament. To jest hipokryzja człeku.


Pokaż mi gdzie Aquilla kogoś obraża. Nie wiem, możesz nawet temat założyć, w swoim stylu. Zbierz tam te ataki, jakich dopuszczał się notorycznie Aquilla, zamiast odnieść do argumentów. Naświetl to. Niech mit stanie się prawdą, jak to było z Troją.

I zakładanie czegoś z góry to już jest godne podziwu. Wyobraź sobie, że mój brat czytuje forum, tylko nic już nie pisze, bo nie ma ochoty na błazenady w Waszym wykonaniu. Nic Ci do tego, a zakładać że ja wchodzę na jego konto, to sobie możesz...bo to pozostaje tylko w sferze Twojego domysłu.


Żal możesz mieć tylko do siebie, bo pierwszy głos o to, że wchodzisz na konto brata podniósł Tiamat, a Ty nie zaprzeczyłeś, nawet po moim poście wtórującym Tiamatowi, bo po prostu zostałeś przyłapany na gorącym uczynku. Dopiero teraz zaprzeczasz, co dla mnie jest niewiarygodne.

Czekam na głos Eurycide, w tej sprawie.



#232

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A jak im napiszesz na priv co o tym myślisz, to jeszcze rżną głupa i udają wielce poważnych i taktownych.


Mówisz konkretnie o mnie? Popisałeś się "Kulturą" (przez duże K) na pw jako, że nie lubię niedomówień postanowiłem Ci opisać sprawę dość szczegółowo, bo po co masz się męczyć od tego braku doinformowania, i nie mów mi tu o rżnięciu głupa, udawaniu wielce poważnego i taktownego, bo w tej chwili to Ty się kompromitujesz drogi kolego... a to, że wymagam kultury, szacunku to już Twój wielki problem, Twoich plusów, Twoich minusów i Twojego widzenia wszechświata.

edit. Z tego co pamiętam to Ty plusowałeś posty Aquili sprzed czterech lat i Ty mi mówisz człowieku o rżnięciu głupa...

Pozdrawiam

Użytkownik Artus edytował ten post 02.03.2010 - 14:09


#233 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a Super Moderatorzy? To kto w takim razie zablokował vkali komunikator? No Eurycide na pewno tego nie zrobił.

Pewnie się spodziewasz, że zaprzeczę i tu się zdziwisz, ale... tak :) Przeczytaj sobie swoje posty ze stycznia. Obecnie prezentujesz szczyt elokwencji, w porównaniu do nich, choć czasem nadal Ci się coś wymsknie.


To poczytaj posty balas, Pazi, QQRIVERA, Tiamata i innych, które posiadały takie teksty, jak świr, chory psychicznie i inne niewybredne tekściki.
Aquila stosuje często chamski cynizm. To, że nie robi tego w prostacki sposób nie znaczy, że nie obraża. On po prostu nie przekracza granic nazewnictwa.

Pokaż mi gdzie Aquilla kogoś obraża. Nie wiem, możesz nawet temat założyć, w swoim stylu. Zbierz tam te ataki, jakich dopuszczał się notorycznie Aquilla, zamiast odnieść do argumentów. Naświetl to. Niech mit stanie się prawdą, jak to było z Troją.


Minusy nie dostaje się tylko za obrażanie, czego sam jestem przykładem. Potraficie dać mi 3 minusy nawet za post, w którym nie ma ani jednej personalnej uwagi.


Żal możesz mieć tylko do siebie, bo pierwszy głos o to, że wchodzisz na konto brata podniósł Tiamat, a Ty nie zaprzeczyłeś, nawet po moim poście wtórującym Tiamatowi, bo po prostu zostałeś przyłapany na gorącym uczynku. Dopiero teraz zaprzeczasz, co dla mnie jest niewiarygodne.


Żal - wow. Pojechałeś teraz typowym onet.pl Wiesz kto posługuje się takimi określeniami typu żal.pl lub poka cycki.pl? Miałem kretyna w pracy kilka lat temu ze wsi, który używał takich określeń do kobiet. Typowy frustrat i prostak. Nie sugeruje Tobie nic, ale takimi określeniami posługują się dzieci, które mają pstro w głowie i nic więcej.

Mój chrześniak grał w taką grę Metin. Raz przeczytałem chatroom i co chwila było można zobaczyć teksty.

O jaki żal...itp. a to teksty gówniarzy po 10 lat.

I do nieczego nie zostałem przyłapany. Do niczego się nie przyznałem. Nigdzie nie napisałem, że wszedłem na konto brata. Brat sam wchodzi na swoje konto i mówię Ci to oficjalnie.

#234

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Yyy porównujesz "ale żal"/"żal.pl", do zwrotu "mieć do siebie żal" ? Aha... Muszę w takim razie mamie - polonistce powiedzieć, że jest neokidem z onetu ;) Bez przesady. Nie wierzę, że nie spotkałeś się z takim zwrotem "mieć do siebie/kogoś żal/pretensje".

Fakt, że nie dostajesz minusów tylko za obrażanie. Przyznam, że kojarzę sytuację, gdy sam Ci dałem, a nikogo nie obraziłeś (bezpośrednio), a było to, gdy po długim i rzeczowym poście Trajana, napisałeś jakieś jedno zdanie kpiące z wikipedii. O tego typu zagrywki również mi chodzi.

To poczytaj posty balas, Pazi, QQRIVERA, Tiamata i innych, które posiadały takie teksty, jak świr, chory psychicznie i inne niewybredne tekściki.
Aquila stosuje często chamski cynizm. To, że nie robi tego w prostacki sposób nie znaczy, że nie obraża. On po prostu nie przekracza granic nazewnictwa.


Ale jeszcze przed chwilą rozmawialiśmy o Aquilli (choć nie wiem czemu, skoro to Mariush zgłosił... ciekawe zjawisko). Aquilla stosuje cynizm, ale w stosunku do argumentów, a raczej "argumentów". Jak myślisz, że popierałbym drwienie z rozmówcy, to sprawdź mój stosunek (w archiwalnych postach) do postów Quindama, który przecież był sceptykiem (czyli niby byliśmy po jednej stronie barykady ?). Choć tutaj jest cienka granica w tym co mówię, bo niektórych userów zwyczajnie nie da się traktować poważnie. Sam Muhad sygnalizowałeś, że dyskretnie odcinasz się od stylu dyskusji Quintusa czymś w stylu "Quintus jest jaki jest" :D



#235

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


A jak im napiszesz na priv co o tym myślisz, to jeszcze rżną głupa i udają wielce poważnych i taktownych.


Mówisz konkretnie o mnie? Popisałeś się "Kulturą" (przez duże K) na pw jako, że nie lubię niedomówień postanowiłem Ci opisać sprawę dość szczegółowo, bo po co masz się męczyć od tego braku doinformowania, i nie mów mi tu o rżnięciu głupa, udawaniu wielce poważnego i taktownego, bo w tej chwili to Ty się kompromitujesz drogi kolego... a to, że wymagam kultury, szacunku to już Twój wielki problem, Twoich plusów, Twoich minusów i Twojego widzenia wszechświata.

edit. Z tego co pamiętam to Ty plusowałeś posty Aquili sprzed czterech lat i Ty mi mówisz człowieku o rżnięciu głupa...

Pozdrawiam


Akurat nie Ciebie miałem na myśli pisząc tego posta, ale w Twoim przypadku faktycznie przesadziłem z formą wiadomości za co przepraszam, jeśli uraziłem. Było to pisane o trzeciej nad ranem po "ciężkiej" nocy, także trochę mnie poniosło.
I nie widzę nic złego w dawaniu plusów ani minusów, ale niech nikt nie udaje, że chodzi tu tylko o niezależne plusowanie danych, wartościowych postów. Bo dla mnie to nie jest przypadek, że prawie codziennie w odwiedzinach profilu radosława i Aquili jest róznica jednej minuty u danych użytkowników i nagły spadek punktów u jednego i wzrost u drugiego. Wielokrotnie to obserwowałem. To jest masowe dawanie plusów i minusów nawet bez czytania wypowiedzi. Ja tego nie robię i nie widzę nic złego w tym, że dałem Aquili plusy w archiwalnych, zapomnianych tematach, które doskonale znam i sam w nich uczestniczyłem. I ja się nie bawię w masowe minusowanie radosława, a po chwili w plusowanie Aquili, tym się różnimy. Przemo nigdzie nie pisałem o archiwalnym minusowaniu radosława przez moją osobę, tylko o plusowaniu Aquili. Do działów w których udziela się czynnie radosław, nawet nie zaglądam. Dostał ode mnie parę minusów w temacie o Gizie i obróbce kamieni szlachetnych, to wszystko.
Podsumowując, ja nie widzę nic złego nawet w takim masowym wyścigu dla wyłonienia jakże zaszczytnego pierwszego miejsca w reputacji, ale niech nikt nie udaje, że tego nie robi i że głównym powodem takiego działania są sympatie i antypatie, a nie merytoryka wypowiedzi. Ten system jak widać rodzi tylko kontrowersje, nic więcej.

#236 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Fakt, że nie dostajesz minusów tylko za obrażanie. Przyznam, że kojarzę sytuację, gdy sam Ci dałem, a nikogo nie obraziłeś (bezpośrednio), a było to, gdy po długim i rzeczowym poście Trajana, napisałeś jakieś jedno zdanie kpiące z wikipedii. O tego typu zagrywki również mi chodzi.


Mam Ci pokazać post w aerodynamice, w którym się napracowałem a dostałem chyba 4 minusy? Zresztą tu nie ma o czym dyskutować. Zachowujecie się jak nastoletni zagniewani młodociani..., jak jacyś gagsta wirtualni.

Ja już skończyłem ten temat i nie mam zamiaru dalej tego wałkować. Najpierw patrze na własne rączki a potem na cudze ,dzieci wirtualnego świata.

#237

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do Radka to nie ma sprawy - rozmawialiśmy na PW i on wie o co chodzi ;)

Inną sprawą jest to, że moim zdaniem sytuacja wygląda tak:

Zwolennicy TS prezentują swoje "dowody" i uważają je za absolutną prawdę podczas gdy tak naprawde są one beznadziejne. Minusy sypią się od sceptyków (którzy nie mogą przejść obok bzdur) i od osób które sceptykami nie są, no ale widzą poziom "argumentów" i sposób dyskusji. Zwolennicy TS odbierają to jako spisek "sceptyków" i atak personalny i odwzajemniają się minusami które przyznawane są wyłącznie "za autora" a nie za treść.

W każdym razie stoję na stanowisku, że reputacja bardziej odzwierciedla sympatie i antypatie niż określa wartość wpisów.


Zależy kto jak do niej podchodzi. Ja podchodzę do niej poważnie i oceniam treść, nie użytkownika. Problem tkwi nie w systemie, ale w podejściu do niego.



#238

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

osób które sceptykami nie są, no ale widzą poziom "argumentów" i sposób dyskusji.


Mam wrażenie, że tutaj Aquilla mnie trafnie określił. W bycie sceptykiem dałem się jakoś dziwnie wmanewrować. Muhad mnie do tego przekonał :D Tak na poważnie - moje podejście do wielu kwestii niestety od stycznia 2008 (moja rejestracja) zmieniło się diametralnie. Niestety bo "para" jest fascynujące i ciekawsze i przez to miałem nieraz problem by "porzucić dawne wierzenia" ;)

Ja już skończyłem ten temat i nie mam zamiaru dalej tego wałkować. Najpierw patrze na własne rączki a potem na cudze ,dzieci wirtualnego świata.


Jak jest naprawdę wiesz tylko Ty jeden, ale jakby zapytać userów, kto jest bardziej przywiązany do tego forum, to wątpię, żeby znalazła się choć jedna osoba, która by mnie wskazała. Tekst nietrafiony, jeśli był do mnie.

Wiem, że to było wałkowane, ale stary system reputacji był lepszy i wiernie odzwierciedlał wkład danego usera w forum.



#239

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad czy Ty w każdym temacie, w co drugim poście musisz pisać o mnie? Zakochałeś się? To się już żenujące robi... Odpuść sobie, bo przybiera to oznaki jakiejś niezdrowej obsesji...

#240

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A jak mam takie pytanie; jeżeli, któryś z panów będzie miał już tysiaka w reputacji to wyprawi bankiecik jakiś? Ja się z chęcią pisze :mrgreen:

Tak na serio; wyluzujcie chłopaki, to tylko reputacja, kobiety na to nie patrzą , jednakże widzę na forum grupy wzajemnej adoracji, a to już takie fajne nie jest. Yawgamcoś... już wiadomo kto wyprowadził Quidama z równowagi psychicznej (rzekomej zresztą). Jeśli jednak Ty jesteś odpowiedzialny za obrażanie go na gg o którym wspominał to znaczy, że przegiąłeś.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych