Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiany w reputacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
258 odpowiedzi w tym temacie

#211

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja na przykład (co już napisałem kiedyś Muhadowi na PW) dużo pracuję na komputerze, piszę albo czytam rozmaite rzeczy i co chwila mogę zaglądać na forum - zajrzę, sprawdzę czy jest coś nowego, a jak nie ma, to wracam do roboty. Za kilkanaście minut mogę zrobić to samo. Ale żeby na podstawie tego budować nową teorię spiskową... :P A z opcji "anonimowy" nigdy nie korzystałem.


EDIT - swoją drogą, może kiedyś umówimy się na SB (wszyscy rzekomo używający wielu kont) i zrobimy mały pokaz "błyskawicznej umiejętności wylogowywania się i logowania ponownie na inne konta"? ;)



#212

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Choć jak Eurycide powie Ci, że IP wszyscy mamy inne, no to przecież zaraz pewnie wyskoczysz z tym, że "w CIA nauczyli was jak się skutecznie maskować"


Ukryć się łatwo. Gorzej z ukryciem faktu, że się ukrywasz. Gdy ktoś korzysta z proxów, tora, itp, to admin to widzi.

Dobra, mogę się wylogować, bo mam trochę roboty jeszcze ;) ?



#213

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dajcie już spokój Muhadowi, to wcale nie jest śmieszne...

#214 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Przyznam, że nie chce mi się czytać już tych wypocin o reputacji - wolę inne tematy, więc zapytam krótko - sugeruje się tu, że ja to Aquilla ? Oczekuję tylko odpowiedzi TAK/NIE, bez żadnych filozofii, ani uwag, że nieuważnie czytałem, bo sam to przyznaję.

EDIT:

chyba nie, ale nie wiem w takim razie po co jestem większą czcionką (?)


Nie chodzi o to, że Ty to Aquila i odwrotnie.
Tu chodzi o coś innego.

Muhadzie, nie zniżam się do poziomu osób takich jak Quintus Maximus i nie zakładam sobie tutaj innych kont. Co więcej - wiesz czym zalatuje przeświadczenie, że istnieje jakiś spisek wymierzony przeciwko Tobie?

Widzę, że dołączyłeś do osób, które zarzucają mi bawienie się w jakieś multikonta. Albo zwróć się do Administratora i przedstaw nam tu dowody, albo z łaski swojej przestań opowiadać wyssane z palca i rzecz jasna niczym nie poparte bzdury.

Choć jak Eurycide powie Ci, że IP wszyscy mamy inne, no to przecież zaraz pewnie wyskoczysz z tym, że "w CIA nauczyli was jak się skutecznie maskować" Dołączona grafika

Poza tym - chyba niektórym naprawdę ciężko pogodzić się z systemem reputacji i bardzo kole ich ona w oczy. Szkoda tylko, że jedyną opcją, jaka przychodzi do głowy jest "spisek złych sceptoli" zamiast myśli, że może faktycznie z tymi minusowanymi postami jest coś nie do końca w porządku.




Wyjaśnij mi kim jest ten nowicjusz, który był anonimowy i akurat wtedy, gdy nie było QQRIVERA zalogowanego. Wyjaśnisz mi ten fenomen? Bo to nie jest normalne , że gość ma 3 posty i wszystkie do mnie i snuje swoje wywody filozoficzne i charakterystykę mojej osoby.

#215

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A powiedz mi - skąd ja mam wiedzieć kim on jest? Nie interesuje mnie to. Multikonta to sprawa moderatorów i administratora, nie moja. Nie szukaj wszędzie spisku. I może w końcu powiesz jasno i wyraźnie - uważasz, że QQRIVER i ja to ta sama osoba? Albo że mam tutaj jakieś inne konto?



#216

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad,
jeśli Ci to pomoże w Twoim śledztwie, to ja zawsze loguję się jako "anonimowy". :) Tak, że jeden z anonimów na Twoich listach to na pewno jestem ja (jestem zalogowany gdzieś od 13:00, też pracuję dużo na komputerze)



#217

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wyjaśnij mi kim jest ten nowicjusz, który był anonimowy i akurat wtedy, gdy nie było QQRIVERA zalogowanego. Wyjaśnisz mi ten fenomen? Bo to nie jest normalne , że gość ma 3 posty i wszystkie do mnie i snuje swoje wywody filozoficzne i charakterystykę mojej osoby.


W każdym poście musisz coś o mnie napisać, dziękuję to bardzo miłe, że poświęcasz mi tyle uwagi, ale pragnę zauważyć, że nie mam dwóch kont. Zresztą gdybym posiadał dwa konta to już dawno dostałbym bana. Wiem, że bardzo pewnie tego chcesz, ale nie mam zamiaru popełnić tak głupiego błędu.

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 25.02.2010 - 17:55


#218 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A powiedz mi - skąd ja mam wiedzieć kim on jest? Nie interesuje mnie to. Multikonta to sprawa moderatorów i administratora, nie moja. Nie szukaj wszędzie spisku. I może w końcu powiesz jasno i wyraźnie - uważasz, że QQRIVER i ja to ta sama osoba? Albo że mam tutaj jakieś inne konto?


Daj już sobie spokój z takimi tekstami , jak spisek, bo do tej sytuacji to kompletnie nie pasuje. Każdy temat próbujesz sprowadzić do cynicznych podtekstów.

I nie rób z siebie nie wiem kogo, bo przyszedł nowicjusz i wiem, że to któryś z Was.
Nie dość ,że miał tupet, to do tego był bezczelny. 3 posty i 3 do mnie...w takie zbiegi okoliczności ja nie wierzę.

Użytkownik Muhad edytował ten post 25.02.2010 - 18:04


#219

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad, a może Ty na takie traktowanie sobie po prostu zasłużyłeś? Nigdy Ci to do głowy nie przyszło? Skoro pojawiają się coraz to nowe osoby i wszystkie twierdzą o Tobie to samo, to może jest coś na rzeczy? Ja absolutnie nie twierdzę, że coś jest nie tak, żebyś później się na mnie nie wyżywał, tylko dziwi mnie, że tyle osób podziela w sumie jedno zdanie.

Ninja edit:

No dobra, banana mam wielkiego na twarzy jak widzę twoją złość przelewaną na posty z powodu rosnącej reputacji Aquili. Damn, to tylko forum internetowe :D

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 25.02.2010 - 19:55


#220

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Póki co dopatrywanie się w tym wszystkim zakładania przez "nas" (jakbyśmy naprawdę byli jakąś jedną, zorganizowaną grupą) rozmaitych kont tylko po to, aby Ci szkodzić na rozmaite sposoby (czy to przez minusowanie czy też pisanie postów) to właśnie dopatrywanie się spisku - masz spiskująca grupę ("źli sceptole"), wspólny cel (atakowanie Muhada), działanie (minusowanie, pisanie postów itp) i ofiarę spisku - Ciebie. Być może masz rację w jakimś stopniu - może są osoby na tyle niepoważne aby się tak bawić, ale możesz spokojnie wyłączyć mnie z tego grona. Nie bawię się w takie głupoty. Myślę, że Tiamat, Yawgmoth, QQRIVER, Mariush itp również myślą tak samo.

edit AlienGrey
W tym temacie omawiamy nowy system reputacji, a nie kto ile ma kont!
OT będzie bezwzględnie kasowany.




#221

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawe kto pierwszy osiągnie 1000, Radek czy Aquila heh'o'heh :)

#222

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

przyjdzie mam ^^, poziom reputacji mierzyć na kilogramy @@.



#223

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to ja wtedy wygram hehe, jestem pewien.

#224

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

konia ^^, jakiego konia ... ;-) o tych źrebakach mówisz ;-)



#225

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro temat dotyczy zmian w reputacji, to podzielę się ciekawą obserwacją.

Przed napisaniem ostatniego mojego posta na forum miałem 482 punkty reputacji. Troszkę później, mimo tego, że za owego posta otrzymałem kolejne 2 punkty, moja reputacja spadła do 477. Wszystko stało się przeciągu minut. Ktoś tu najwyraźniej świetnie się bawi. ;)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych