Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiany w reputacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
258 odpowiedzi w tym temacie

#151

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żeby była jasność, chcę oświadczyć, że nie mam nic wspólnego z faktem, że reputacja Muhada w krótkim czasie wzrosła z wartości ujemnej do obecnych ponad 60. punktów. I nie łażę za jego tematami, jeśli już, to odzywam się głównie tam, gdzie wywołuje mnie do odpowiedzi - tak jak w tym wątku.



#152 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie zależy mi i mam w nosie to , czy uważasz inaczej. Nie jeden użytkownik zauważył, że jestem walczak. Ja nie daję sobie w kaszę dmuchać i będę o tym mówił dalej i nagłaśniał, bo te śmieszne "akcje" zdradzają prawdziwe motywacje. Niektórym to nie pasuje, więc nie dziwię się że nazywa się mnie trolem i dodaje to, że mi zależy... Jasne. świstak siedzi.....

#153

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żeby była jasność, chcę oświadczyć, że nie mam nic wspólnego z faktem, że reputacja Muhada w krótkim czasie wzrosła z wartości ujemnej do obecnych ponad 60. punktów.


Również nie mam nic wspólnego z nagłym wzrostem reputacji Muhada. Tak jak ktoś wspomniał - powinieneś Muhad zwrócić się do Eurego, kto Cię tak plusuje i za co. I przy okazji mogliby ich numery IP porównać.



#154 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mi nie chodzi o plusowanie mojej osoby, a dodawanie plusów w postach, które atakują moją osobę. Czasem za chamstwo i cynizm oponent dostanie np. 7 plusów, co jest żałosne. Chodzi mi też o to, kto mnie notorycznie minusuje każdego dnia w miejscach, gdzie z punktu regulaminowego tych minusów nie powinienem mieć w ogóle. Rozumiesz o co chodzi?

#155

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak, tylko nie bardzo wiem, gdzie Cię ostatnio atakowano. Ataki na Quintusa widziałem, ale sam sobie na nie zapracował ucinając każdą dyskusję kolorowymi i wielkimi sloganami"temat jest zamknięty, ten i ten to manipulatorzy, wszystko zostało udowodnione". Ja mogę otwarcie powiedzieć jakiego rodzaju posty plusuję, a jakiego minusuję, jeśli kogoś to interesuje.



#156

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi nie chodzi o plusowanie mojej osoby, a dodawanie plusów w postach, które atakują moją osobę. Czasem za chamstwo i cynizm oponent dostanie np. 7 plusów, co jest żałosne. Chodzi mi też o to, kto mnie notorycznie minusuje każdego dnia w miejscach, gdzie z punktu regulaminowego tych minusów nie powinienem mieć w ogóle. Rozumiesz o co chodzi?

Muhad, pomijam fakt, że najwyraźniej drażni cię, że dostajesz mniej punktów reputacji niż twoi oponencie, powiem tylko, że regulamin forumowy nie ustala zasad przyznawania punktów reputacji. Każdy może głosować według własnego uznania i zdaje się, że właśnie tak jest. Ale stawiasz tutaj poważny zarzut, który powinien być rozpatrzony przez administrację. Dobrze by było, gdybyś wskazał który to atakujący twoją osobę (a nie twoje poglądy) post, pełen chamstwa i cynizmu, dostał 7 plusów. Myślę, że to naprawdę trzeba wyjaśnić.



#157 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Lynx nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Przez ostatni tydzień prócz tego, że moje rozmowy są z Aquilą, Mariushem, to jesteś Ty, Ironmacko, PaZi, Trajan i inni i każdy z Was prowokuje mnie na różne sposoby. Może liczycie na to, że powiem w zamian parę słów za dużo? :) Acha.;-)
I nie wiem co rozumiesz przez słowo atak? Ja użyłem go w kontekście takim, że jak piranie chodzicie, szpilki wwiercacie w boczek i nagradzacie się za czepialstwo. Z mojej strony koniec tematu. Tu nie ma o czym dyskutować.

Użytkownik Muhad edytował ten post 08.02.2010 - 19:04


#158

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli odpowiedzi na twoje posty nazywasz prowokowaniem cię, to faktycznie nie mamy o czym dyskutować.



#159 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Bądź poważny Lynx. Jest różnica między dyskusją a dyskusją, a w Twoich zazwyczaj przejawia się ironia i szyderstwo. Widzę, że limit się zaczął i w 15 min zniknęło mi 3 reputacji. Piranie się znów zebrały? :)

Użytkownik Muhad edytował ten post 08.02.2010 - 20:01


#160

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trudno mi zachować powagę, gdy widzę jak bardzo użalasz się nad tym, że ubywa ci reputacji, na której i tak ci w ogóle nie zależy. Ale cóż, może tylko ja tak mam. W końcu nie jetem doskonały.



#161 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ty to nazywasz użalaniem się cyniku. A ja zwracam uwagę na wasze dziecinne zabawy...o ja zabierzmy mu punkty, to się wkurzy..pokażemy innym, że to nas się lubi a muhada nie. Prawda ?? Naiwniaki :)

#162

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja powiem tyle - skończcie robić szopkę, bo to się robi śmieszne i zarazem tragiczne.

Edit: literówka

Użytkownik Lia edytował ten post 08.02.2010 - 20:26


#163

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja się w ten sposób nie bawię. Natomiast fakt, że rzeczywiście się denerwujesz, gdy ktoś daje ci minusa, jest dobrze widoczny w twoich postach.



#164 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Lia, masz rację. Jednak nie wydaje mi się, że dobrze jest przemilczeć takie zasady przyznawania reputacji i obecną sytuację. Ja jestem za jej całkowitym zlikwidowaniem. Sama dyskusja bez pierdół.


Lynx, cokolwiek byś nie próbował pisać i w cokolwiek wierzysz, to jest to chybione. Przykro mi :)

Użytkownik Muhad edytował ten post 09.02.2010 - 09:35


#165 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

Uświadomiłem sobie nagle, że aktualny system jest dosyć daremny.
Gdyby pozwalał na pokazywanie plusów i minusów niezaleznie, miałoby to jakiś wymiar.
Taka obserwacja, mi jakoś na punktach nie zalezy osobiście.

Użytkownik xoenx edytował ten post 09.02.2010 - 17:09



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych