Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwalczaj Nowy Porządek Świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#76 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

1. Piszesz, że ta sprawa z BBC to jakiś argument za spiskiem władz.

2. Odpowiadam, że to zwykła pomyłka jakich było wiele i pytam się co tak właściwie to, że w BBC tak powiedziano wg Ciebie udowadnia.


Aquila? Czy ja mam Ci wydrukowac, czy Ty udajesz głupiego, czy nim jesteś? Wybacz mi taki ton, ale ręce mi opadają...

Sory, ale kiedy reporter mówi na żywo o tym, że budynek WTC7 zawalił się, kiedy widac dokładnie (pokazują strzałką na tym materiale), że ten budynek stoi i do tego kamerzysta robi perfidne zbliżenie, to co to ma byc? Pomyłka?? Kuźwa.... Aquila rusz głową i pomyśl !! Ta Twoja pomyłka była dwukrotnie i nie ma tu mowy o przypadku... Reporter najwyraźniej zaufał informatorowi, ale że jest idiotą powiedział o tym "fakcie" 20 minut za wcześnie.

Poza tym zdarzały się też sytuacje w których media informowały o śmierci porwanych przez terrorystów zakładnikach w Afganistanie albo Pakistanie (tak przy okazji sprawy naszego rodaka zamordowanego w Pakistanie) a później okazywało się, że oni zostali uwolnieni. I żaden tu spisek ani jakikolwiek dowód na spisek - po prostu chaos.


Jakie to jest durne usprawiedliwianie mediów !!

Człowieku, zabicie zakładnika to inny kaliber...


Dobra...po tym Twoim tłumaczeniu się straciłem chęc do jakiejkolwiek dyskusji...
To jest wręcz niewiarygodne.



Krótki rachuneczek dotyczący problemu liczby żydowskich ofiar.

W obu wieżach WTC pracowało ok. 50 000 osób. Spiskowcy (w tym Muhad) sugerują, iż tego feralnego dnia do pracy nie przyszło 4 000 żydowskich pracowników (co oczywiście jest jawną bzdurą).


Owszem, to jest bzdura... Bo ja napisałem o ilości 1,500

sayonara Super Mario...
Szkoda gadac.

Untitled, kwestia zawalenia się wież WTC była dyskutowana wielokrotnie. Polecam zwłaszcza trzy wątki:
MITY 9/11 (1) - Niegroźne uderzenia samolotów w WTC
MITY 9/11 (2) - Perfekcyjnie przeprowadzone wyburzenie wież WTC
Dlaczego zawaliły się wieże WTC?
Na pewno znajdziesz tam masę argumentów do samodzielnego przemyślenia :-)


Tak Lynx... są tak rzetelne, jak obiecywanie Busha dotyczące pokoju na ziemi...
Naiwniak.


muhad .Nie chce nikogo obrazić ale ty ku@#a jak sie uprzesz to nic nie jest w stanie Cie przekonać :\ .I to w każdym temacie masz juz jakąś obsesje i to bardzo niezdrową :\ . Zaraz zaczniesz myśleć ,że Cie matka we śnie chce zabić bo jest podwładną "elity " ... :D


Spróbuj jeszcze jeden raz obrazic mnie w taki sposób, mieszając do tego moją matkę... !
Wara mi !
  • 0

#77

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sory, ale kiedy reporter mówi na żywo o tym, że budynek WTC7 zawalił się, kiedy widac dokładnie (pokazują strzałką na tym materiale), że ten budynek stoi i do tego kamerzysta robi perfidne zbliżenie, to co to ma byc? Pomyłka?? Kuźwa.... Aquila rusz głową i pomyśl !! Ta Twoja pomyłka była dwukrotnie i nie ma tu mowy o przypadku... Reporter najwyraźniej zaufał informatorowi, ale że jest idiotą powiedział o tym "fakcie" 20 minut za wcześnie.


Wystarczyło, że do redakcji dotarła wiadomość (o której było wiadomo już na długo wczesniej), że budynek jest bliski zawalenia. I tak w toku przechodzenia z rąk do rąk "bliski zawalenia" przemienił się ostatecznie na "zawalił się". Poza tym posłuchaj co sama reporterka mówi zapytana o WTC 7 - "details are very, very sketchy". Nawet nie "very sketchy" (czyli mówiąc potocznie bardzo mgliste, bardzo szkicowe, bardzo niepełne), ale "very very sketchy" - co dobitnie podkreśla, że ci ludzie w ogóle nie mieli pojęcia co dokładnie się stało, a że musieli coś mówić, to wkradła się im pomyłka.

Widzę, że nie zrozumiałeś o co mi chodziło z tym rzekomym spiskiem. No nic. Ale nie odpowiedziałeś też co dokładnie to wg Ciebie znaczy.

Jeżeli uważasz, że to jakikolwiek dowód na spisek, to znaczy to, że ktoś będący w spisku chciał podzielić się wiedzą na temat zawalenia się WTC 7. I teraz pytanie - gdybyś był częścią elit władzy i zaplanował morderstwo cywilów na taką skalę, to czy dzwoniłbyś do BBC i informował ich "słuchajcie, za 20 minut wyburzymy WTC 7, ale nie mówcie o tym już teraz. Co??? Powiedzieliście? A niech was szlag!"? Albo w jakikolwiek inny sposób wciągał tych maluczkich reporterów do spisku?

Mnie właśnie (podobnie jak w innych spiskowych stwierdzeniach) przeraża ten bezsens - co mieliby niby osiągnąć ci złowrodzy mordercy informując BBC "hej, wyburzymy za chwilę WTC 7"? Skąd w ogóle pomysł, żeby narażać całą operację na tak ogromne ryzyko popełniając coś tak idiotycznego?

Dobra...po tym Twoim tłumaczeniu się straciłem chęc do jakiejkolwiek dyskusji...
To jest wręcz niewiarygodne.


Ja myślę, że tu wszyscy tracą ochotę do dyskusji, ale z innego powodu.
  • 0



#78

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Owszem, to jest bzdura... Bo ja napisałem o ilości 1,500

A źródło tej wiedzy kryje się w...?
A i co było w tych 1.500 Żydach szczególnego, że zostali ostrzeżeni. Bo ta 80-tka już została przeznaczona na zmielenie...

Wara mi !

:hm: chyba: "wara ci" albo "wara tobie"!
  • 0

#79

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

:hm: chyba: "wara ci" albo "wara tobie"!


Chciał napisać "warna mi !" ;)

Sorry, musiałem.
  • 0



#80 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wystarczyło, że do redakcji dotarła wiadomość (o której było wiadomo już na długo wczesniej), że budynek jest bliski zawalenia. I tak w toku przechodzenia z rąk do rąk "bliski zawalenia" przemienił się ostatecznie na "zawalił się".


Aquila. Napiszę krótko i więcej się nie udzielę w tym temacie, bo to nie ma żadnego sensu.
WTC7 to budynek CIA, nie został trafiony samolotem i nie miał prawa się zawalic.
Masz odpowiedź.



Pozdrawiam wszystkich, którzy żyją w świecie o różowych barwach.
  • 0

#81 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

muhad .Nie chce nikogo obrazić ale ty ku@#a jak sie uprzesz to nic nie jest w stanie Cie przekonać :\ .I to w każdym temacie masz juz jakąś obsesje i to bardzo niezdrową :\ . Zaraz zaczniesz myśleć ,że Cie matka we śnie chce zabić bo jest podwładną "elity " ... :D


Spróbuj jeszcze jeden raz obrazic mnie w taki sposób, mieszając do tego moją matkę... !
Wara mi !



Nie stwierdziłem , że twoja mama to k@#!#a tylko dałem wstawkę przed słowem uparty sorry jeżeli przez to się poczułeś urażony ale głównie chodziło mi o twoje podejście... a nie rodzine ....

Dołączona grafika
  • 0

#82 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Z tego co widzę, to już dostałeś za idiotyzmy kilka minusów, więc mnie teraz nie przepraszaj, tylko się pilnuj.
Jeśli chcesz mnie obrazic, to obrażaj sobie jak chcesz, ale nie mieszaj do tego mojej matki prymitywie.

Dołączona grafika
  • 0

#83

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat się widzę rozwinął, jako sceptyk postanowiłem aktywnie dalej głosu nie zabierać Aquila i NoMeansNo, dość dobrze punktują słabe punkty teorii.

Dobra...po tym Twoim tłumaczeniu się straciłem chęc do jakiejkolwiek dyskusji...
To jest wręcz niewiarygodne.

Moim zdaniem za bardzo się irytujesz, kiedy ktoś ma inne zdanie... Kiedy nie potrafisz już znaleźć odpowiedzi to wycofujesz się z rozmowy, ale nie o tym chciałem...

Skąd masz te informacje? Z głównych nurtów ??

I tu mam wątpliwości, bo to częsta argumentacja teoretyków spiskowych. Czy fakt, że informacja jest spoza głównych nurtów implikuje jej prawdziwość ? Skąd wiecie kto naprawdę stoi za teoriami spiskowymi i co chce przez to osiągnąć ?
  • 0

#84 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Moim zdaniem za bardzo się irytujesz, kiedy ktoś ma inne zdanie... Kiedy nie potrafisz już znaleźć odpowiedzi to wycofujesz się z rozmowy, ale nie o tym chciałem...


Nie. Nie jest tak, że nie potrafię znaleźc odpowiedzi.
temat 9/11 był wałkowany i wałkowany, więc nie widzę sensu do tego wracac.
Poza tym żaden tutaj sceptyk nic nie udowodnił a przeciwnicy postawili odpowiednie ku temu argumenty.
Wielu z nich już się w ogóle nie udziela.

Ja chyba też na tym zakończę.

Pozdrawiam.
  • 0

#85

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aquila. Napiszę krótko i więcej się nie udzielę w tym temacie, bo to nie ma żadnego sensu.
WTC7 to budynek CIA, nie został trafiony samolotem i nie miał prawa się zawalic.


CIA akurat mieściło się tylko na jednym z 47 pięter. Samolotem nie został trafiony, lecz dostało się mu szczątkami wież WTC i to nieźle, a na praktycznie wszystkich piętrach szalały pożary (wbrew kłamstwom spiskowym istniały budynki ze stalową konstrukcją, które zawaliły się w wyniku pożaru i mam na to dowód, jesli chcesz wiedzieć). Co więcej, strażacy już wczesniej wyciągnęli ludzi z budynku, bo wiedzieli, że on się niebawem zawali.


Ale wg Ciebie repoterzy BBC jak i strażacy zapewne byli w spisku i wiedzieli, że zły rząd chce budynek wyburzyć.

Dalej nie odpowiedziałeś jasno na pytanie:


O czym świadczy wg Ciebie to, że reporter BBC powiedział przedwcześnie o zawaleniu się WTC 7?

dodam do niego kolejne:

Po co zły rząd, planując wyburzenie WTC7, miałby informować jakichś reporetów z BBC o tym wydarzeniu, ryzykując ujawnienie całej tajemnicy?
  • 0



#86

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przepraszam za to nieśmiałe wtrącenie, ale w którym miejscu convers obraził Muhada, czy też jego matke? Ludzie, przeszukajcie moje posty, a będzie tam podobnych około 50. Dajcie mi więc ostrzeżenie za każdy, albo zacznijcie przeglądać temat nim coś zrobicie.
Jak można równorzędnie traktować nazwanie kogoś "prymitywem" do zwykłej wypowiedzi?
Convers JEDYNIE zauważył, słusznie zresztą, że Muhad ma obsesje na punkcie "elity" i powinien udać się do psychiatry.
  • 0

#87 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Z tego co widzę, to już dostałeś za idiotyzmy kilka minusów, więc mnie teraz nie przepraszaj, tylko się pilnuj.
Jeśli chcesz mnie obrazic, to obrażaj sobie jak chcesz, ale nie mieszaj do tego mojej matki prymitywie.

Dołączona grafika



Stary Ty naprawdę jesteś nietegest :\ . Po pierwsze nie obraziłem twojej matki i daleko mi do obrażania innych ludzi niż tych z którymi rozmawiam ....

I sorry ale Ja Cie od prymitywów nie wyzywam i naprawdę nie mam zamiaru takowym prymitywem się stać zniżając się do twojego poziomu ,obrażając innych nie mając do tego jakichkolwiek podstaw.

i to by było na tyle ... :|
  • 0

#88 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie powiedziałem, że obraziłeś moją matkę, tylko obraziłeś mnie mieszając do tego właśnie moją matkę.
Dobra, koniec z tym...

A Ty Aquila, jesteś zbyt krótkowzroczny i tak łatwo klasyfikujesz ludzi, kto nadaje się do psychiatryka, a kto nie.

Wiedziałeś o tym, że David Icke chcąc wyleczyc ciężką chorobę wyjechał do Ameryki łacińskiej (chyba Peru..jakieś starożytne miejsce), i tam na miejscu został wyleczony. Dostał drgawek i leżał godzinę w takim stanie. Miał podobne objawy jeśli chodzi o rytm serca i oddechu, jak podczas medytacji samadhi. Od tamtej pory zaczął dostawac masę informacji w wizjach, które zaczął weryfikowac podczas swojej 20 letniej podróży po całym świecie.
Ten człowiek zrobił więcej w 20 lat, niż Ty dokonasz przez całe swoje życie. To, że to nie mieści się w Twoim pojmowaniu (z jakiś tam powodów), to już Twój problem, ale to nie jest powód, by tak mocno z niego szydzic, tylko dlatego że nie podoba Ci się jego pogląd na temat tego kim My jesteśmy i co tu robimy.

Nawet nie oglądnąłeś tego wykładu. On nie porusza tylko aspekt Królowej jako Jaszczurki.
Jest tam szereg informacji, które zbierał, które dotyczą naszego mózgu... to tylko zaledwie procent tego. Ty kompletnie nic nie wiesz o tym, co ten facet mówił. Nic...

I proszę Cię, z łaski swojej, nie odpisuj mi już.. Nie mam ochoty z Tobą rozmawiac.
I czerp dalej sobie te informacje z głównych nurtów informacyjnych. Brawo, daleko zajdziesz.
Większośc amerykanów jest przekonana o tym, że całe to zamieszanie z września 2001 to pic na wodę fotomontaż. Skądś to się musi brac... ale Ty, jako Polak wiesz lepiej.



Berith...a Tobie nic nie odpowiem.. Psychologią zajmuję się od kilkunastu lat i sam lepiej wiem, czy to miejsce jest dla mnie odpowiednie.


P.S: Widzę, że dostałem warn.. Rzeczywiście traktujecie ludzi równo. Mnie jak obrażają, to nie widzę nagrodzonych. Ok.

Pozdr.
  • 0

#89

hunter22.
  • Postów: 167
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zwalczajmy nowy porządek świata wszyscy jesteśmy jednym i miłość ino moze nas zjednoczyć już teraz rozumiem wołali o miłość teraz rozumiem projekt cheops mówi prawde.
  • 0

#90

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A Ty Aquila, jesteś zbyt krótkowzroczny i tak łatwo klasyfikujesz ludzi, kto nadaje się do psychiatryka, a kto nie.


Ten człowiek twierdzi, że brytyjska królowa (i nie tylko) to jaszczurka z gwiazdozbioru Smoka :o Więc za kogo innego mam go uważać?

Wiedziałeś o tym, że David Icke chcąc wyleczyc ciężką chorobę wyjechał do Ameryki łacińskiej (chyba Peru..jakieś starożytne miejsce), i tam na miejscu został wyleczony. Dostał drgawek i leżał godzinę w takim stanie. Miał podobne objawy jeśli chodzi o rytm serca i oddechu, jak podczas medytacji samadhi. Od tamtej pory zaczął dostawac masę informacji w wizjach, które zaczął weryfikowac podczas swojej 20 letniej podróży po całym świecie.


Jak na razie są to opowieści. Ile w nich prawdy to wie tylko sam zainteresowany - bo ani nie Ty, ani nie ja.

Ten człowiek zrobił więcej w 20 lat, niż Ty dokonasz przez całe swoje życie. To, że to nie mieści się w Twoim pojmowaniu (z jakiś tam powodów), to już Twój problem, ale to nie jest powód, by tak mocno z niego szydzic, tylko dlatego że nie podoba Ci się jego pogląd na temat tego kim My jesteśmy i co tu robimy.


Cóż, nie wiadomo jeszcze co mi się uda w życiu osiągnąć, więc trochę za wcześnie na takie wywody. A ten człowiek mi się nie podoba, bo wg mnie plecie kompletne bzdury, ot co. Nie oceniam ludzi pod kątem po prostu "lubię/nie lubię", ale "mówi sensownie/plecie głupoty".

Nawet nie oglądnąłeś tego wykładu. On nie porusza tylko aspekt Królowej jako Jaszczurki.



Ale robi i to! Wybacz, ale co by mi było po dokumencie o tym jak Al-Kaida sama przeprowadziłą zamach i żadnego spisku nie było, skoro wyprodukowałby go facet, który na początku wstawiłby informację, że jest święcie przekonany, że Osama został zahipnotyzowany przez Kosmitów-Warzywa z niewidzialnego ksieżyca Saturna i na pamiątke tego wydarzenia co roku zjadałby ceremonialnie kabaczka?

I czerp dalej sobie te informacje z głównych nurtów informacyjnych. Brawo, daleko zajdziesz.


Po pierwsze to nie wiem na czym opierasz ten zarzut o "główne nurty", a po drugie to ciekawe jak w porównaniu do nich wyglądają "dokumenty" wyprodukowane przez nastolatków, którzy oficjalnie przyznają, że te ich dziełka pierwotnie zostały nagrane jako sensacyjna fikcja. Tak sam stwierdził Alex Jones od Loose Change. Ale kiedy spostrzegł, że ludzie skłonni są odbierać to jako prawdę, od razu się przestawił i teraz nie dość, że zarabia na naiwności ludzi, to jeszcze udziela masy wywiadów. Cwaniaczek :)

Większośc amerykanów jest przekonana o tym, że całe to zamieszanie z września 2001 to pic na wodę fotomontaż. Skądś to się musi brac... ale Ty, jako Polak wiesz lepiej.


No, to jest argument, chylę czoła. Ale w takim razie większość Amerykanów też jest przekonana o tym, że istnieje Bóg osobowy i jest nim ten opisany w Biblii. I co z tym fantem? A ilu Amerykanów nie ma pojęcia gdzie jest San Marino? I co z tego? A ilu jeszcze ludzi na świecie jest święcie przekonanych, że to jednak Allach jest prawdziwy?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych