Skocz do zawartości


Zdjęcie

Teoria ewolucji Darwina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
267 odpowiedzi w tym temacie

#91

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lynx,  odnies sie do tego co dal Ariel:)

Z Arielem zgadzam się w stu procentach :-]

przeciez ludzi nie bylo wtedy:)

A więc jednak nie ingerencja ludzka. Czyli co? Kataklizm, który się wymknął Bogu spod kontroli? (przypominam, że rozmawiamy o kreacjonizmie).
  • 0



#92 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Lynx, "Z Arielem zgadzam się w stu procentach :-] " przerob na Sadhu.

Pomylilem sie, chodzi mi o Sadhu`a
co jest tego powodem?

A więc jednak nie ingerencja ludzka. Czyli co? Kataklizm, który się wymknął Bogu spod kontroli? (przypominam, że rozmawiamy o kreacjonizmie).

Proces naturalny w ktory Bóg nie ingeruje.
  • 0

#93

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lynx,  "Z Arielem zgadzam się w stu procentach :-] "
co jest tego powodem?

Moje poglądy na zasady prowadzenia dyskusji są identyczne z jego poglądami na ten sam temat ;->

Proces naturalny w ktory Bóg nie ingeruje.

Z mojej strony EOT w kwestii paradoksów kreacjonizmu. Dwie strony kręcenia się w kółko w nadziei, że moje argumenty zostaną choćby częściowo zrozumiane, w zupełności wystarczą.
  • 0



#94 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Lynx,  "Z Arielem zgadzam się w stu procentach :-] "
co jest tego powodem?

Moje poglądy na zasady prowadzenia dyskusji są identyczne z jego poglądami na ten sam temat ;->

Proces naturalny w ktory Bóg nie ingeruje.

Z mojej strony EOT w kwestii paradoksów kreacjonizmu. Dwie strony kręcenia się w kółko w nadziei, że moje argumenty zostaną choćby częściowo zrozumiane, w zupełności wystarczą.


Chodzi mi o Sadhu ,nie Ariela...I konkretnie...Co jest w tym tekscie ze uwazasz ze Popiera Darwinizm?



Co do Twojej wypowiedzi drugiej. To samo moge powiedziec.

taka jest prawda, Ty nie zrozumiesz mnie a ja Ciebie.Koniec dyskusji?

P.S ocen fachowym okiem jak mozesz temat o nowym znalezisku- bloki znacznie ciezsze.
  • 0

#95

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chodzi mi o Sadhu ,nie Ariela...I konkretnie...Co jest w tym tekscie ze uwazasz ze Popiera Darwinizm?

Proszę, nie wmawiaj mi czegoś, czego nigdy nie twierdziłem. Dla jasności: ten tekst nie popiera darwinizmu. Nie jest też spójną hipotezą. To czysta fantastyka.

P.S ocen fachowym okiem jak mozesz temat o nowym znalezisku- bloki znacznie ciezsze.

Hmm?
  • 0



#96 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

wychodzi na to ze wszystko co nie popiera darwinizmu nie jest spójna hipotezą lub to fantastyka. Oczywiscie teoria Longo ktora podwaza darwinizm rowniez jest fantastyką, jest zwykłą hipotezą niespójną,ktora nie opiera sie na dowodach naukowych.



Hmm? - rozumiem brak koncepcji:>
  • 0

#97

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wychodzi na to ze wszystko co nie popiera darwinizmu nie jest spójna hipotezą lub to fantastyka. Oczywiscie teoria Longo ktora podwaza darwinizm rowniez jest fantastyką, jest zwykłą hipotezą niespójną,ktora nie opiera sie na dowodach naukowych.

Moim zdaniem bzdury piszesz, ale nie zamierzam Cię przekonywać ;->

rozumiem brak koncepcji:>

Nie. Brak zrozumienia o jakie znaleziska i bloki Ci chodzi.
  • 0



#98 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

wychodzi na to ze wszystko co nie popiera darwinizmu nie jest spójna hipotezą lub to fantastyka. Oczywiscie teoria Longo ktora podwaza darwinizm rowniez jest fantastyką, jest zwykłą hipotezą niespójną,ktora nie opiera sie na dowodach naukowych.

Moim zdaniem bzdury piszesz, ale nie zamierzam Cię przekonywać ;->

rozumiem brak koncepcji:>

Nie. Brak zrozumienia o jakie znaleziska i bloki Ci chodzi.


No wlasnie, Twoim zdaniem bzdury plece. :> wcale mnie to nie dziwi.

Brak zrozumienia? lol przeciez juz tam dorzuciles swoje 3 grosze:>
  • 0

#99

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie teoria darwina jest sluszna ze w tym ze kazdy organizm dazy do rozwoju i rozwija sie a takze ze slabsze gatunki wymieraja - dla mnie to prawda.. nie zgodze sie tylko z teoria ewolucji czlowieka- pochodzenie od malp

heh.. nasi ulubiency sie znowu kloca... :lol : ciekawe czy chociaz polowa postow lynxa nie jest wynikiem klotni z muhadem i innymi userami :lol :
  • 0

#100

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a co przeczy na 100% pochodzeniu człowieka od małp?
  • 0



#101

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aquila, to są tylko teorie ;)

a nie zawsze teoria musi być prawdziwa :]
  • 0

#102

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aquila, z małpami mamy wiele wspólnego i nikt do tego nie ma wątpliwości... Pomyśl raczej co się stało że jesteśmy jedynym takim wyjątkowym gatunkiem na Ziemi??
  • 0

#103

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No cóż, co się stało? Stać moglo się wiele, mogli przyjść kosmici i dodać geny nas zapładniając, mogła dokonać się ewolucja przy odpowiednich warunkach, mogło stać sięwiele scenariuszy. Na teorię Darwina mamy spore dowody i długoletnie badania. Natomiast wielu naukowców w ogóle neguje kosmitów na Ziemii i zwala to na karb potrzeb religijnych człowieka w erze technologii.

Oczywiście, że wszystkie teorie to tylko i wyłacznie teorie, ale jedne są mniej, a inne bardziej prawdopodobne.

Chodzi jedynie o to, żeby nie odrzucać lekką rączką dokonań badań wielu lat nauki tylko dlatego, "bo mi się ta teoria nie podoba".
Jeżeli mówicie o rzetelnym badaniu każdej teorii przed wybraniem, to powiedzcie mi czy zagłębiliście się dokładniej w teorię Darwina i czy wykryliście w niej tak wielką masę błędów?

I jeszcze jedno co do tych rewelacji. Otóż ostatnio w nauce jest nowa moda, która mnie osobiście bardzo denerwuje i jednak osłabia troszkę mojąwiarę w 'przłomowe naukowe odkrycia". Otóż kiedyś zbierało się dowody, a potem po ichopublikowaniu kasę na dalsze badania. Teraz nierzadko moi kochani naukowcy robią tak że wypuszczą na rynek sensacyjną wiadomośc tylko po to, żeby dopiero zebrać kasę na właściwe badania, czy w ogóle mają rację... nie podoba mi się to wybitnie i tutaj mam masę zastrzeżeń co do nowych 'przełomowych' odkryć. Teoria Darwina jednak, powstała dawno temu, i jak na razie nie ma zbyt wielu dowodów, które by jej naprawe zaprzeczały, ani tych, które by zaprzeczały że w przypadku człowieka nie miała miejsca.
  • 0



#104

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pomyslmy, naszych konkurentów, neandertalczyków, zjedliśmy, inne gatunki poszły slepą ścieżką ewolucyjną jeśli chodzi o inteligencję.
Dlatego jesteśmy sami.

Gdyby nie ograniczenia środowiska i brak kończyn, delfiny miałyby szansę też mieć cywilizację. Ale im nie wyszło.
  • 0

#105

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Od razu mówie iż nie jestem specem w tej kwestii ale kiedyś gdzieś mi się obiło o uszy , że ktoś tam gdzieś twierdził , że samice małpoludów z których rzekomo miał powstać człowiek nie miały narządów rozrodczych / czy że miały jakieś tam ograniczenia w tych sprawach (sam do końca nie pamietam - także wybaczcie za tą teorię) - czy to prawda ?

Jak już mówiłem tylko pytam ... bo się nie znam także nie wyśmiewajcie tego , bo nie ja jestem autorem tej tezy :)

Postaram się odnaleźć stosowny tekst i zamieścić go w pełnej formie ...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych