Skocz do zawartości


Zdjęcie

11 listopada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#61

RobALL.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pudzion: Amerykanie chcę tam zostać bo, talibowie i inni są im potrzebni, mogą do woli testować nową broń pod pretekstem walki z terroryzmem dzięki czemu zachowają pozycję światowego lidera militarnego i inne kraje bd mogły im "skoczyć"

Mango: No brawo, brawo :D

Mam jeszcze 1 pytanie co byście zrobili gdyby w Polsce wybuchła wojna, zostali i walczyli otwarcie/konspiracyjnie czy uciekli w bezpieczne miejsce ? Tak szczerze.



Zostałbym i bym walczył jeżeli obrona byłaby słuszna ale broniłbym tego kraju nie z jakiegoś sentymentu czy miłości ale z własnych przekonań. Szanuje ten kraj, jego historię, ale nie mam szacunku dla części tego społeczeństwa, które opluwa wszystko i wszystkich. Nie znoszę władzy, ale mam nadzieję, że kiedyś się poprawi.
  • 0

#62

markgubi.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak co roku i w tym bez wyjatku 11 listopada falge powiesze. ale co ty chcesz od 52% spoleczenstwa popierajacych nagorszych z mozliwych sprzedawczykow i szubrawcow. postkomuna, czerwoni pod haslami jaki przewodzi donek wierzy w cuda. przecierz to bezmózgi, za nich myśli tvn i gw. najpierw trzeba rozliczyc przeszlosc czyli walese, tuska, pozniej zabrac sie za takich PO-słów jak pitera, niesolowski, komorowski, itp. a poniej edukowac ludzi, uczyc. codziennie widze ta marnosc na ulicach, przerazaja te proste odruchy jakbym widzial nendertalczyka tylko lepiej ubranego. czemu dzis zdrajcy rzadza?
  • 0

#63

RobALL.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak co roku i w tym bez wyjatku 11 listopada falge powiesze. ale co ty chcesz od 52% spoleczenstwa popierajacych nagorszych z mozliwych sprzedawczykow i szubrawcow. postkomuna, czerwoni pod haslami jaki przewodzi donek wierzy w cuda. przecierz to bezmózgi, za nich myśli tvn i gw. najpierw trzeba rozliczyc przeszlosc czyli walese, tuska, pozniej zabrac sie za takich PO-słów jak pitera, niesolowski, komorowski, itp. a poniej edukowac ludzi, uczyc. codziennie widze ta marnosc na ulicach, przerazaja te proste odruchy jakbym widzial nendertalczyka tylko lepiej ubranego. czemu dzis zdrajcy rzadza?



a kto Twoim zdaniem ma rozliczać przeszłość? Ty? a może ja? Czy też pani Jadzia z mięsnego? A czemu nie mówisz nic o naszym prezydencie? Ma tytuł profesora prawa, który zdobył w czasach komunizmu więc siłą rzeczy trzymał z tą samą bandą.Nie stwierdziłem, że społeczeństwo ma złe poglądy, chodziło mi o brak tolerancji, o brak szacunku dla innych ludzi.
  • 0

#64

markgubi.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a kto Twoim zdaniem ma rozliczać przeszłość? Ty? a może ja? Czy też pani Jadzia z mięsnego? A czemu nie mówisz nic o naszym prezydencie? Ma tytuł profesora prawa, który zdobył w czasach komunizmu więc siłą rzeczy trzymał z tą samą bandą.Nie stwierdziłem, że społeczeństwo ma złe poglądy, chodziło mi o brak tolerancji, o brak szacunku dla innych ludzi.

to nie chodzi o to kto jakie ma wykształcenie. bo wałęsa nie ma żadnego można powiedzieć. mogę powiedzieć kim był ojciec obecnego prezydenta. ale to możesz sam znaleść w necie. ale chodzi o to jak postrzega naszą rzeczywistość polityk. a widzę co jest zgodne z moimi oczekiwaniami politykę kaczyńskiego. dlaczego jest coś złego że walczy o Polską sprawę. wiesz dlamnie i kim byłby lechu w. byłby kimś ale jest kim jest i zrobił to co zrobił. proste stracił wiarygodność. a kto ma zrobić nie ty i nie ja. ale IPN, historyce bez wybielania czarnych kart, sądy. czeu imienie sie nie rozliczy bandytów, kmunistów. a jeśli podaje się fakty np. w sp. wałęsy, wynoszenia dokumentów itp to bije sie po glowie ipn, za co? logicznie każdy kto będzie oskrżony o współpracę zarzuci kłamstwo. zatem z kim walczył lechu. z wiatrakami skoro nie ma agentów w polsce. a propos to nie walesa byl prczycznkiem obalenia komuny tylko walentynowicz, wyszkowski. masz z tym problem przyjedz do stoczni bo tu pracuje. posluchasz co ludzie maja do powiedzenia o tym czlowieku. milego dnia.
  • 0

#65

RobALL.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to nie chodzi o to kto jakie ma wykształcenie. bo wałęsa nie ma żadnego można powiedzieć. mogę powiedzieć kim był ojciec obecnego prezydenta. ale to możesz sam znaleść w necie. ale chodzi o to jak postrzega naszą rzeczywistość polityk. a widzę co jest zgodne z moimi oczekiwaniami politykę kaczyńskiego. dlaczego jest coś złego że walczy o Polską sprawę. wiesz dlamnie i kim byłby lechu w. byłby kimś ale jest kim jest i zrobił to co zrobił. proste stracił wiarygodność. a kto ma zrobić nie ty i nie ja. ale IPN, historyce bez wybielania czarnych kart, sądy. czeu imienie sie nie rozliczy bandytów, kmunistów. a jeśli podaje się fakty np. w sp. wałęsy, wynoszenia dokumentów itp to bije sie po glowie ipn, za co? logicznie każdy kto będzie oskrżony o współpracę zarzuci kłamstwo. zatem z kim walczył lechu. z wiatrakami skoro nie ma agentów w polsce. a propos to nie walesa byl prczycznkiem obalenia komuny tylko walentynowicz, wyszkowski. masz z tym problem przyjedz do stoczni bo tu pracuje. posluchasz co ludzie maja do powiedzenia o tym czlowieku. milego dnia.


Szanuję Twoje poglądy i rozumiem, że masz inne zdanie. Nasz prezydent jak dla mnie ma bardzo dziwne poczucie co jest dobre dla Polski. Zgadzam się z nim (częściowo) jedynie w sprawie euro. Niestety w moich oczach ten człowiek to tylko mały pieniacz który wszystko ostro krytykuje i często rzuca poważne słowa na wiatr. Co do IPNu i rozliczania przeszłości, uważam że jest już niestety za późno. Ludzie którzy rządzili w PRLu zasiedli ponownie na stołkach w tej tzw "wolnej Polsce". Inaczej sprawa się miała w Czechach czy NRD. Polska jednak musiał się zgodzić na taki podział władzy bo to my zapoczątkowaliśmy obalanie władzy ludowej w Europie Wschodniej. Teraz nie ma już jak i za co sądzić tych ludzi. To miało być rozwiązane na samym początku tworzenia III RP. Z drugiej strony polski system sądownictwa jest zbyt kulawy żeby doprowadzić do końca takie sprawy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych