Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głosy z piekła

krzyki z głębi ziemi

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

#91

PalaSz15.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie się wydaje że to jest jakiś kit, bo niby jak może gadać ten diabeł po rosyjsku skoro w Biblii jest napisane i rózni ludzie także księża mówią że diabeł posługuje się nieludzkim głosem i językiem:/ Także ja to uważam za bujde i pierdoły a jedyne co tu może w tym artykule być prawdziwe to to, że się tak głęboko dokopali ;p
  • 0

#92

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja Kochana, już była wcześniejmowa o tym mowa że nawet w dzisiejszych czasach taki odwiert jest z technicznego punktu widzenia prawie nie wykonalny ;)
  • 0

#93

lambo.
  • Postów: 231
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rosjanie potrafią darkan. ;)
  • 0

#94

planus77.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

........słyszeli odgłosy ludzi cierpiących w piekle...... tam jest piekło....... , a co do tego w jakim języku mowi szatan to odpowiadam ze w kazdym i moze przemowic do kazdego i robi to czy wierzycie w to czy nie........
  • 0

#95

sebcio.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Moja Kochana, już była wcześniejmowa o tym mowa że nawet w dzisiejszych czasach taki odwiert jest z technicznego punktu widzenia prawie nie wykonalny ;)

Naprawde myslisz ze przed epoka PC to ludzie nic nie potrafili i nic nie mogli wykonac

http://pl.wikipedia....


http://www.promare.p...p...t&task=view

http://www.damninteresting.com/?p=567

tutaj co prawda po angielsku, ale zwroc na daty wykonania odwiertow

http://hypertextbook...amCassino.shtml
  • 0

#96

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to ja napisałem ze nic nie potrafili wykonać?? x| spoko...
napisałem że była mowa o tym wcześniej na forum że prawie sie nie da wywiercic takiej dziury.
a to co ja (nie)myśle to już całkiem inna bajka jest, bo szczerze to nie wiem czy faktycznie wykonali ten odwiert czy nie.

Na półwyspie koło miasta Zapolarnyj znajduje się najgłębszy na świecie odwiert (SG-3). Odwiert wykonywano w latach 1970-1989, jego głębokość wynosi 12 262 m.

a ten nasz "piekielny" odwiert jest ponoć głębszy..
  • 0

#97

Kamil^.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to ja napisałem ze nic nie potrafili wykonać?? x| spoko...
napisałem że była mowa o tym wcześniej na forum że prawie sie nie da wywiercic takiej dziury.
a to co ja (nie)myśle to już całkiem inna bajka jest, bo szczerze to nie wiem czy faktycznie wykonali ten odwiert czy nie.

Na półwyspie koło miasta Zapolarnyj znajduje się najgłębszy na świecie odwiert (SG-3). Odwiert wykonywano w latach 1970-1989, jego głębokość wynosi 12 262 m.

a ten nasz "piekielny" odwiert jest ponoć głębszy..


najgłebszy odwiert wynosi 12km cos wiedz ja w to poprostu niewierze... chyba ze mam jakies stare dane w dysku :P
  • 0

#98

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najgłebszy odwiert wynosi 12km cos wiedz ja w to poprostu niewierze... chyba ze mam jakies stare dane w dysku :P

a może wykopali ale nie podali oficjalnych danych zadnej organizacji zeby nikt tam nie polazł i żeby go ten szatan nie porwał do piekła ;)
  • 0

#99

DUCH SWIATLOSCI.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piekło jest nie osiągalne głosowo.

BO to inny wymiar energii.
  • 0

#100

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piekło jest nie osiągalne głosowo.

BO to inny wymiar energii.

tu się zgadzam, więc to nagranie byłoby niemożliwe.
ale szatan przemówić może, zazwyczaj przez opentanie, ale jednak. były chyba przypadki że osoba opentana mówiła w obcym sobie języku.
  • 0

#101 Gość_Sync.InC

Gość_Sync.InC.
  • Tematów: 0

Napisano

Osobiście uważam że ta grupa naukowców nie mogła zrobić tak głęboki odwiert ponieważ wątpię by w tamtych czasach dysponowali taką zaawansowaną technologią i chodzi mi tu o nagranie tych dzwięków.Przecież w takiej temperaturze od razu uległyby stopnieniu.No ale trzeba przeanalizować tę drugą możliwość jeśli nawet faktycznie te odgłosy pochodziły z głębokości 12 km spod Ziemi i jakimś cudem udało się je nagrać to po co ci naukowcy mieliby tak kłamać.W końcu to wykształceni ludzie którzy nie robią sobie takich głupich żartów.No ale trzeba też pamiętać że byli to rosjanie także po nich można się wszystkiego spodziewać.Jednak i tak raczej w to nagranie nie uwierzę.A jeśli nawet piekło istnieje naprawdę to zapewne ludzie nigdy się tego nie dowiedzą.

Ktoś napisał że piekło istnieje czy chcemy w to wierzyć czy nie.Wydaje mi się że ta osoba powinna się zastanowić co pisze skoro każdy może mieć na ten temat odmienny pogląd.
  • 0

#102

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ktoś napisał że piekło istnieje czy chcemy w to wierzyć czy nie.Wydaje mi się że ta osoba powinna się zastanowić co pisze skoro każdy może mieć na ten temat odmienny pogląd.


Największym sukcesem Szatana było sprawienie, że ludzie przestali w niego wierzyć.
  • 0



#103

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Największym sukcesem Szatana było sprawienie, że ludzie przestali w niego wierzyć.

chulaj dusza, piekła nie ma :mrgreen: a wszyscy księża powtarzają że to nie prawda cały czas. Ale ON jest siedzi w piekle (czy w tej dziurze w Rosji czy w innym wymiarze, bez znaczenia) i cieszy się z tego że ludzie mają GO gdzieś i popełniają takie czy inne grzechy, i za te grzechy będą się "smarzyć w piekle" BUAHAHAHAHAHAHAHA..... sory, troche mnie z tym demonicznym śmiechem poniosło :rotfl: dla mnie to i tak bez znaczenia, ja mam tam już od dawna miejsce zaklepane :P
  • 0

#104 Gość_Sync.InC

Gość_Sync.InC.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak babka na religii tez nam to powtarza ale trzeba jeszcze się zastanowić czy szatan istnieje bo jeżeli nie ma Boga to Szatan jest zbędny bo nie ma z kim walczyć.A w ich grze pionkami są ludzie i jeden i drugi walczą między sobą o nich tak to by przynajmniej wyglądało.No ale jeśli faktycznie mówimy że Szatan istnieje a ludzie w niego nie wierzą to faktycznie mu się udało tylko wtedy musimy jeszcze uwierzyć w Boga.
  • 0

#105

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o widzisz, właśnie jak nie wierzymy ani w jednego ani w drogiego to też jest żle?? na to mi wychodzi, bo jak nie wierzymy w boga to nie mozemy iść do nieba, a jak nie wierzymy w szatana to mamy iść do piekła i za przeproszeniem tak zwana 'dupa' >/
BTW: z tematu "głosy z piekielnej dziury" zrobił się temat "gdzie jest szatan o ile w ogóle jest" :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych