Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głosy z piekła

krzyki z głębi ziemi

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

#106

lambo.
  • Postów: 231
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Piekła nie ma, ale jakieś ruchy tektoniczne pewnie, też interesujące.
  • 0

#107 Gość_Sync.InC

Gość_Sync.InC.
  • Tematów: 0

Napisano

Zapewne nie zostanie nam ujawnione czy nagranie to było prawdziwe ale podobno wersja art bella prawdziwa jest dużo straszniejsza więc kto wie.Czytałem na forum że chyba nawet w tym temacie jakoby ta wersja nie była prawdziwa bo w końcu różne po internecie krążą więc jak ktoś znajdzie tę oryginalną to niech wrzuci.A co do szatana i Boga to nie bój się darkan oni i tak zapewne nie istnieją także nie pójdziesz ani do piekła ani do nieba no ale to tylko moje zdanie.
  • 0

#108

neo00.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ogromne wrażenie zrobiły na mnie te głosy :o
to musi być prawda
  • 0

#109

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

neo00 poczytaj wcześniejsze posty dlaczego to jest raczej nieprawdopodobne ;)
  • 0

#110

Dracu.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam was :)

Moim zdaniem odwiert w pieklo jako miejsce nie jest mozliwe. Pieklo jest bowiem, wedlug nauk teologicznym nie miejscem, lecz stanem duszy, pieklo mozna miec rowniez na ziemi, czujac sie zle, majac dola, depresje, smutek, cierpienie itp. piekla niema natomiast jako miejsca, jedyne co tam moglo byc to jakas zblakana dusza ktora odnalazla to miejsce jako miejsce wiecznego spoczynku do ktorego ludzie nie dotra a jednak ktos dotarl i przeszkodzil w odpoczynku od zycia ludzkiego i tak oto sie przejawila ta dusza.

Jesli rzeczywiscie to prawda moja teoria bylaby taka. Ale tutaj i teraz moim zdaniem to wszystko jest wymyslone. Pozdrawiam
  • 0

#111

Mond73.
  • Postów: 125
  • Tematów: 48
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawa historia choc dzisiaj sam kosciol zaklada odejscie od doktryny piekla. Moze to odglosy z mistycznej Szambali ?? Za duzo w tym wszystkim watku chrzescijanskiego. Jak by na to nie patrzec ciekawa historia szkoda ,ze tak slabo udokumentowana jezeli chodzi o naukowcow bioracych udzial w odwiercie.
  • 0

#112

Marrakech.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego ten Amerykański reporter szukał po wydawnictwach a nie u samego źródła dr. Azzacov'a (nie wiem, czy dobrze napisałem) jeżeli historia nosiłaby znamiona prawdy to czemu zainteresowała się nią jedynie 1 gazeta, dlaczego jest 1 wywiad skoro już się na forum cytuje słowa dr. odnośnie istnienia piekła ? Historia jest naciągana jak rajstopy.
  • 0

#113 Gość_Sync.InC

Gość_Sync.InC.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiesz każdy ma na ten temat ma odmienne zdanie ale jednak trzeba przyznać że postać z odwiertu czyli ten nietoperz to już faktycznie chyba wynik halucynacji jednak dobrze by było obejrzeć oryginalne nagranie.Podobnie było z filmem o sekcji zwłok obcego z roswell sam materiał pochodził od anonimowego autora nie wiadomo kto tak naprawdę kręcił film ani gdzie odbyła się sama sekcja.Więc uważam że z tym nagraniem może być podobnie.Ponieważ może nie być oficjalna wersją zdarzenia na Syberii.Tylko tutaj sama sprawa nagranie jest mniej zagadkowa w tym wypadku mamy jakieś informacje na temat nagrania.
  • 0

#114

Marrakech.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

JEŻELI TE ODWIERTY NAPRAWDĘ MIAŁY MIEJSCE, może z otworu wydobył się jakiś halucynogenny gaz ? Podobno zwykły gaz do zapalniczek narkotyzuje i powoduje przewidzenia - to jest tylko teoria :)
  • 0

#115

Dracu.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tylko teoria ale faktycznie moze byc na miejscu... Bylo tam bowiem wspomniane o jakies chmurze fosforyzujacego dymu czy gazu... Natomiast co mozna myslec na dowod na to co sie dzialo, jakim jest kaseta badz plyta z nagraniem krzykow?
  • 0

#116

Marrakech.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To tam jest gdzieś napisane, że ONI to nagrali ? Ten kolo na filmiku mówi, że wszedł w posiadanie, ale co Azzacov mu to wysłał ? Wystarczy szczekanie dobermana wrzucić na equalizer, żeby był taki metal, że bania.
  • 0

#117

Minerva Mouse.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na angielskiej wikipedii jest wyrażnie napisane, że to mistyfikacja i oszustwo!
  • 0

#118

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz, wikipedią to się akurat nie sugeruj, bo tam każdy pisze co chce. Co nie zmienia faktu, że cała ta historia to bajka.
  • 0



#119

Granat.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Artykuł nie wywarł na mnie zbyt dużego wrażenia :]
Chociaż te krzyki. Dają do myślenia :] Ale wątpię żeby to religijne piekło było akurat pod skorupą ziemska :]
  • 0

#120

casperr1989.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak...artykul ciekawy jesli ktos jeszcze wierzy w opowiesci katechetki ze pieklo jest pod ziemia..a niebo w gorze, Dracu ma racje pieklo tak jak i niebo to stan duszy a nie miejsce pod skorupa ziemska.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych