Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt 14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
268 odpowiedzi w tym temacie

#91

RainbowBeing.
  • Postów: 66
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

That would be nice;) ....ale tylu już było kontaktowców, którzy podawali jakieś daty, że nawet nie będe pisał, że mam to gdzieś. Bardziej logiczne wyda mi się jedno stwierdzenie, które mówi, że sie ujawnią wtedy gdy świat do tego dojrzeje. Patrząc na to jak jest podzielony nawet w perspektywie naszych codziennych waśni z choćby ludźmi z pracy to chyba jednak jeszcze sporo czasu upłynie ;) Chyba, że ta manifestacja to ma być terapia szokowa bo Jezus jak widać wiele nie zdziałał :)
  • 0

#92

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Daty są dla ludzi. Praktyczniej wszyscy forumowicze wiedzą, że nic się nie wydarzy 14 października, ale taka cicha nadzieje zawsze jest. Tylko dlaczego? Ile razy trzeba z Internautów zrobić debili aby przestali wierzyć w słowa ludzi, którzy najprawdopodobniej są chorzy umysłowo?
Ja wiem, że większości marzy się kontakt. Wtedy dumnie powiedziecie swoi znajomym "a nie mówiłem\a nie mówiłam?"

14.10.2008 - TO ŚCIEMA tak jak i federacja światła. Swoją drogą osoby wymyślające takie niestworzone historie odznaczają się dużą kreatywnością. Najpierw sobie coś wymyślą, następnie utwierdzają się w przekonaniu, że TO co wymyślili jest prawdą. Kolejnym krokiem jest uzyskanie chwilowej sławy i otumanienie plebsu. No ale jak robić ludzi w balona to też trzeba z głową. Zawsze należy powiedzieć, że coś się nie stanie jeśli...

A ten użytkownik nade mną napisał, że się ujawnią jak świat do tego dojrzeje - DOBRE żarty. Pomimo rozwoju technologii itd ludzie stają się bardziej puści niż miało to miejsca w dawnych czasach. To nie bogactwo uczy człowieka jak żyć ale bieda. Świat zmierza w kierunku... jakim? Na pewno nie jedności. Wszystkie organizacje międzynarodowe nie służą jedności lecz umacnianiu wpływów danych jednostek.

No to tyle.
  • 0

#93

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

ha i vice wersa ty dumnie juz sie cieszysz ze nic nie bedzie - ale bedzie twoje zdziwnienie kiedy faktycznie dojdzie do tego co jest w tym temacie. MOze zobacza Ci co maja zobaczyc? dla ludzi zamknietych jak puszki z piwem nie bedzie nic widoczne? przekaz jasno mowi - miejscie umysly i serca otwarte ....
  • 0

#94

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak z tym kontaktem będzie jak z bajką o szacie dla króla....

P.S
Co do puszki z piwem, wolę z jednak butelki.
  • 0

#95

DantE.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajnie będzie jak będzie te spotkanie , a jak nie to i tak się nie zdziwię ... Nic tylko czekać :)
  • 0

#96

Viranis.
  • Postów: 90
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam nadzieje, że nic się nie wydarzy i te wszystkie channelingi to jedna wielka bzdura. Według nich obcy przyjdą szerzyć miłość (w naszym rozumieniu tego słowa), a każdy (co wyklucza wolną wolę) z przedstawicieli plejadian etc. to wspaniała, miłująca istota. A wyjaśnienie dlaczego się z nami nie kontaktują prawdopodobniejsze wydaje mi się, że jesteśmy dla nich zbyto obcy, niż "nie jesteście na to gotowi".

Następnie weźmy np. 6 stan gęstości (wibracji miłości, czy jeszcze innej z wielu nazw) jest to takie wspaniałe nic nie robienie, bez żadnych problemów, podczas trwania w miłości. Możecie mnie uznać za debila, ale ja wolę, żyć tu na ziemi w cierpieniu i czerpać satysfakcję np. że zrobiłem coś sam, rozwiązałem problem, lub osiągnąłem coś wielkiego, niż być ot takim sobie bytem latającym w sferze astralnej.
  • 0

#97

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedno jest pewne, jedynym dowodem na istnienie obcej inteligencji jest to, że się z nami nie kontaktują.
  • 0

#98

ramedlaw.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedno jest pewne, jedynym dowodem na istnienie obcej inteligencji jest to, że się z nami nie kontaktują.

Jak to, nikt mnie nie pytał czy czasem ze mną się nie kontaktują ... ;)
  • 0

#99

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mam najlepsze rozwiązanie tego problemu, trzeba poczekać do 14 października ;)
  • 0

#100

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mam najlepsze rozwiązanie tego problemu, trzeba poczekać do 14 października ;)


To jest o tyle genialny pomysł, że nikt do tej pory na niego nie wpadł. :)

I widzicie sami. Jeszcze nie ma października (gdy piszę ten post nie ma), a juz wszyscy wiedzą co się stanie. Będzie, nie będzie, będzie, nie będzie... Nic z tego nie wynika. Zamiast spokojnie przyjąć do wiadomości tą datę i obserwować, wy już wysuwacie wnioski jakbyście wszystko wiedzieli. Jest trochę racji w stwierdzeniu, że wiele razy już nic się nie wydarzyło, ale to nie znaczy, że teraz też się nie wydarzy.
Jeśli coś się stanie 14 października, to prawie na pewno nie spostrzeżecie tego, bo wyrobiliście sobie już teraz pogląd i scenariusz wydarzeń. I będziecie go oczekiwać. Naprawdę ważne wydarzenia zignorujecie, bo nie przejdą przez wasze "filtry".

Jedno jest pewne, jedynym dowodem na istnienie obcej inteligencji jest to, że się z nami nie kontaktują.


Trochę prawda, ale może jest tak, że oni przesyłają nam wiadomości, a my je ignorujemy.
  • 0

#101

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jedno jest pewne, jedynym dowodem na istnienie obcej inteligencji jest to, że się z nami nie kontaktują.


Trochę prawda, ale może jest tak, że oni przesyłają nam wiadomości, a my je ignorujemy.


A skąd wiecie czy ich nie odbieramy i odsyłamy? Nie powiedzą Ci przecież w wiadomościach, że dostali sygnał/wiadomość od obcych. A jak podadzą, będzie to w formie ciekawostki, w którą nikt nie uwierzy.
Jakie są wogóle szansę czy się dowiemy cokolwiek o kimś z kosmosu, może nawet nigdy? Nie da się jedno znacznie określić czy ktoś tam jest, jakaś cywilizacja "rozwinięta" bo stworzenia, mikroorganizmy na pewno żyją.
Cóż trzeba pożyć trochę, aby zobaczyć jak to wszystko się skończy, najlepiej nic nie robić, i zajmować się swoim życiem, bo takie pieprzenie o kontaktach i innych sprawach już lekko wkurza.
  • 0

#102

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jakiś czas temu dla projektu Disclosure, jakiś emerytowany wojskowy, czy ktoś podobny powiedział, że udało się odebrać sygnał, który wyraźnie był stworzony sztucznie, ale nigdy nie udało się go odszyfrować.
Wcześniej gdzieś czytałem, że SETI odebrało sygnał i że wszystko jest regularnie zagłuszane przez pewne agencje z USA...
  • 0



#103

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No ciekawi mnie tez z ta manifestacja w Chicago. Ale musimy czekac. Tak smao jak do tego 14 pazdziernika. ;)

A tak dla rozluznienia atmosfery - w nocy wpadlem na forum, poczytalem ten topick chwilke i co? Snilo mi sie, ze 14 pazdziernika obca cywilizacja naprawde dala nam znak! ;) Swietny sen, dzis znow przed pojsciem spac poczytam paranormalne, heh. :)
  • 0

#104

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

OK, mój 1szy post tutaj i od razu z grubej rury

1. Tu macie linka do fajnego filmiku od Portugesza, polecam - krótki a w szczegółach filmu message w oryginale

http://pl.youtube.co...h?v=Ud_U76RbX_s

2. Tu macie wersję od Redux, od niezłego freaka ;) channelowane przez inne źródło - evil MUST be punished

http://pl.youtube.co...h?v=Ug4yyO7OFC8 - magenta pixie robi ładne wideo do medytacji, chociaż nie zgadzam się ze wszystkimi szczegółami

3. a TU znajdziecie wywiad z Blossom, jest pewna tego co mówi i osobiście wierzę jej "wewnętrznej prawdzie" - na pewno nie jest osobą która miałaby jakiekolwiek problemy ze sobą i na pewno nie kłamie ani nie chce $$, miała wątpliwości i przekaz puściła po ponad 2 miesiącach od momentu pierwszego "przesłania"

http://uk.youtube.co...h?v=SFyK2N4RG_o

nieco historii. filmiki znalazłem w sieci po 7 nocach snów o dobrych szarakach i żołnierzach zabijających ludzi. budziłem się z krzykiem, a nie zwykłem - aż Moja Śliczna miała do mnie w końcu tyle pytań że zanim jej odpowiedziałem postanowiłem zobaczyć czy ktoś nie wie czegoś co mogłoby rzucić nieco światła na moje sny... i znalazłem, poszukałem, wiele osób wiele przekazów, wiele błędnych i nie do końca prawdziwych wersji

nieco rzeczywistości:

homeland brigade rozpoczyna dzisiaj służbę w US, po raz 1szy od 230 lat wojsko pilnować ma porządku na ulicach USA. są znakomicie przygotowani, broń subsoniczna na transporterach opancerzonych, 3 lata działali w iraku.

web-bot mówi o militarnej aktywności w okolicach 7 października, związanej z jakimiś wydarzeniami - niewykluczone akty terroru (tak, ten sam który przewidział obecny kryzys finansowy)

w Cap Canaveral 10.10 miał startować statek kosmiczny, ba, nawet stoi drugi gotowy do lotu (opisane jako rescue mission) - pierwszy raz w historii stoją tam 2 GOTOWE DO STARTU statki. podobno start przełożono na 14.10, zobaczymy

nie wiem nic o ewentualnych stanach alertu w naszych siłach zbrojnych, ale zakładam że ktoś z Was może cos o tym wiedzieć - jeśli macie takie informacje to śmiało - w najgorszym razie zrobicie z siebie megadebili - tak jak ja teraz ;)

do rzeczy

TO O CO CHCĘ WAS PROSIĆ
to abyście teraz, nie jutro nie za tydzień przesłali te linki i informacje do znajomych. jeśli ICH statek przyleci i US albo ktoś inny go spróbuje zniszczyć nukami nad miastem, miasto przestanie istnieć i wybuchnie panika. możliwe są akty terroru wewnętrznego (chyba wiecie co mam na myśli) w celu wywołania paniki. sieć może przestać działać, telefony też kiedyś przestały działać i ja pamiętam te czasy, Wy może nie - ale ja tak. czyli czas na komunikację jest TERAZ.

pierwsze 3 dni powinny wyjaśnić wszystko. czyli zapasy jedzonka, alkohol i co kto lubi proszę sobie przygotować na 3 dni ;) no i kilka świeczek - zawsze to przyjemniej "spędzać wieczory" przy świecach :D niż po ciemku ;)

OK, wiem że stawiacie 0,000000000000000000000001% szansy że to prawda
ale jeśli to prawda, to wiecie już CO może się wydarzyć. naświetliłem Wam nieco...

a tu link do Mike'a Quinsey - http://www.treeofthe...ike_Quinsey.htm

znajdziecie tam jak poszukacie proste słowa : "goverments will re-form or resign"

JEŚLI to wszystko się wydarzy, wówczas Wasze słowa mogą dać wiele innym. Czeka nas kilka dni chaosu i niebezpieczeństwa związanego z działalnością wewnętrzną (czyli ze strony ludzi).

ICH intencje są właściwe

ale, nie wiemy co NASI kombinują. ps - to nie żaden blubim, ani żadna inna sprawka naszych.

aby uniknąć negatywnych konsekwencji tych ydarzeń konieczne jest aby ludzie wiedzieli co może mieć miejsce. najwyżej się wygłupicie, trudno. albo może komuś ocalicie życie..

ps - dziwi mnie że temat jest zakopany głęboko. czy Moderatorzy nie chcą jednak MIMO wszystko umieścić linków do filmów wraz z przekazem na 1szej stronie z info że oczywiście to wszystko może być nieprawdą i zmyśloną historyjką, ale jednak informacja wydaje się być dostatecznie ważna aby jej nadać status bardzo ważnej ? wiem że w razie niewydarzenia się niczego uznane to zostanie za faux-pas i wtopę na maxa, ale mimo wszystko - chodzi o informację której waga może (jeśli cokolwiek się jednak wydarzy) dać BARDZO WIELE dobrego innym
  • 0

#105

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

czyli zapasy jedzonka, alkohol

oczywiscie że przygotujemy, tzn jedzenia to ja mam dość, tylko
mam dylemat z tym alkoholem, bo przecież po pijaku to nie wypada ich przyjmować w naszych skromnych ziemskich progach.


impreza będzie miała charakter fiesty - 3 dni powiszą sobie nad nami i dopiero potem wpadną się przywitać

zdążymy chyba wytrzeźwieć, co ?

;) ja serio mam na myśli to co napisałem, to może być prawda

PS - tak miałem Lucidy kiedyś tak Monroe miał rację TAK to się może wydarzyć i TAK możemy mieć problem (z naszymi)

Dzięki za pierwszego posta.



Przedstawiłeś scenariusz dość mało prawdopodobny na terenie Polski.
--cut
O potencjalnym pojawieniu się przybyszy pewnie dowiemy się z netu, a po kilku, kilkunastu godzinach może również z TV. Na początku będzie panował chaos informacyjny. Ponieważ nie będzie nic wiadomo o ich zamiarach pierwszą reakcją będzie strach i agresja. Być może dojdzie do próby zestrzelenia obiektu. Mam tylko nadzieję, że nikt nie zginie prubójąc zestrzelić obiekt, bo tylko wywołało by to jeszcze większą agresję.
Oczywiście media będą miały olbrzymi wpływ na wykreowanie opinii o zamiarach obcych, które większość ludzi przyjmie za swoje.
--cut

Ale to tylko gdybanie.


a co gdy nie będzie teleranka, w komunikatach powiedzą nam że cała łączność została zerwana a sieć NIE będzie działać ?

dlatego uważam aby powiedzieć o tym teraz znajomym i rodzinie

nawet jeśli wyjdziemy na głupków, idiotów i durni

i co gdy wojsko nam wyjedzie na ulice, i wcale nie w pokojowych zamiarach ? nato może uznać że jesteśmy w stanie wojny z nimi

JA NIE ŻARTUJĘ

ps - swoich znajomych już uprzedziłem

http://www.nightwatc...nch-9-30-08.mp3 długi wywiad
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych