Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt 14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
268 odpowiedzi w tym temacie

#76

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wracając do tematu: jeśli przyjmiemy,że Projekt BlueBeam jest faktycznie zdolny do spreparowania manifestacji obcej cywilizacji w skali globalnej,to rzeczywiście jest to technologia,która poprzez wywołanie międzynarodowej paniki może spowodować sytuację,w której ludzie będą domagać się kosmicznego sytemu obronnego.Zastanawiam się tylko,czy to nie będzie czasem woda na młyn dla tych,którzy chcą wprowadzić jednolitą władzę światową.Czy jest lepszy pretekst,niż obrona ludzkości przed galaktycznym wrogiem,żeby umieścić nad naszymi głowami kolejną broń?
  • 0



#77

Darth X.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tę datę traktuję jak test. Jeśli nic się nie wydarzy, usuwam to forum z zakładek, przestaję wchodzić na strony z przepowiedniami i szukać jakiejkolwiek odpowiedzi, a przede wszystkim oczekiwać z niecierpliwością na 2012. Stanę się stuprocentowym sceptykiem i w nic już nie uwierzę, dopóki nie uzyskam twardych dowodów.
Natomiast jeśli się wydarzy... Wtedy chyba wszystko się zmieni.
  • 0

#78

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raven nawet ciekawa teoria i powiem,że możliwe jest zaistnienie podobnej sytuacji :) . No ale jednocześnie ludzie przestaną się tak nawalać między sobą :) . Możliwe, że NATO stanie się najważniejsza organizacją międzynarodową :) .

No ale czy ci obcy rzeczywiście przylecą?? Wszyscy wiedzą chyba jaką mam opinię :P
  • 0

#79

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie jaki jest najprawdopodobniejszy scenariusz na 14 X 2008 ?
Otóż będzie się działo to co zawsze pojawi się mnóstwo fake'ów robionych przez ludzi sfrustrowanych z powodu że nic się nie stało.
Orędownicy teorii rzekomego kontaktu podzielą się na dwie grupy, tych którzy będą twierdzić, że te fake'i to przecież niepojęta manifestacja i na pewno część jest prawdziwa i drugą która się połączy przez channeling i dowie się czemu nie przylecieli i kiedy znowu przylecą...
Przypomina mi to historię z jednym z odłamów chrześcijaństwa... Przywódca tej sekty przewidział koniec świata i sprzedawał jakieś szaty zbawienia itp. koniec nie nastąpił, ale ten człowiek przyznał się, że się pomylił i przewidział następny i znowu sprzedawał szaty zbawienia i tak parę razy... BTW. wiecie co to była za sekta - mormoni ? Słowo daję nie pamiętam.
  • 0

#80

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja np wierze, albo mam przeczucie ze 'obce' zaawansowane cywilizacje istnieja, to jest więcej jak pewne :) ale jakos nie chce mi sie wierzyc ze w dniu 14 pazdziernika, albo cos kolo niego dojdzie do kontaktu, ale bylbym mile zaskoczony jakby cos takiego sie zdarzylo :)
  • 0

#81

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję,że każdy byłby mile zaskoczony :D
Chociaż z USA to nie wiadomo ;)
  • 0

#82

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiecie co jest najzabawniejsze? Fakt, że czas w pojęciu dosłownym ma się nijak do czasu rozumianego i przyjętego przez nas. Dzień 14.10.2008 wcale nie musi być akurat tym dniem. Głupio to brzmi, nie? Nie możemy patrzeć na dni i lata, bo czas jest pojęciem względnym i zależy od punktu widzenia. Nie zdziwcie się, że tego dnia może się nic nie stać i nieba nie rozświetlą setki świateł. Jeśli tam są, w co wierzę, to na pewno prędzej czy później się pojawią ;)
  • 0



#83

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiecie co jest najzabawniejsze? Fakt, że czas w pojęciu dosłownym ma się nijak do czasu rozumianego i przyjętego przez nas. Dzień 14.10.2008 wcale nie musi być akurat tym dniem. Głupio to brzmi, nie? Nie możemy patrzeć na dni i lata, bo czas jest pojęciem względnym i zależy od punktu widzenia. Nie zdziwcie się, że tego dnia może się nic nie stać i nieba nie rozświetlą setki świateł. Jeśli tam są, w co wierzę, to na pewno prędzej czy później się pojawią ;)

ehh... i tego się boje że po 14 będą takie głupie tłumaczenia :P Nie wiem czy dobrze pamiętam ale tam było podane ,,waszego czasu" a więc... Dzień 14 oczywiście wcale nie musi być 14 ponieważ jest zastrzeżone że może wystąpić wachnięcie +/- 3 dni. W ogóle to możemy przyjąć że jest to czas na Plutonie i obcy się pojawią za jakieś 100 lat i będzie to tak samo wiarygodne. Albo się potwierdzi albo nie. :P
  • 0



#84

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez wykrętów, 14 października to 14 października! Im bliżej daty tym więcej wykrętów jak zwykle x|
  • 0

#85

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A ja sądzę, że oni przylecą 14 października, aby uratować nas przed nadchodzącą wojną nuklearną w listopadzie.
  • 1

#86

אוּרִיאֵל.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a czy ktoś słyszał o tym co się stało 13 września 2008 roku w Chicago ? Podobno wtedy doszło do manifestacji pozaziemskiej floty nad Chicago.

Projekcja filmu dokumentalnego pokazującego to zdarzenie będzie 6 października w niedzielę w Sali SWAP-u, przy 6008 W Irving Park, Rd. – o godz. 5 po poł. - tak przynajmniej zostało napisane na zaproszeniu na kolejne otwarte spotkanie "MISJI FARAON”
  • 0

#87

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I niech zgadnę, zapewne nad lotniskiem O'Hare... gdzie manifestacje ufo pojawiają się juz od jakiegoś czasu.

Hmm... jedyne co znalazłem w necie: http://pl.youtube.co...h?v=NmAI3b2eqaQ co prawda z 2007 roku,
ale nie bierzcie tego poważnie... :P Tylko dla ludzi o mocnych nerwach :D Serio.
  • 0

#88

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale zastanówmy się. Przecież informację przekazało medium, prawda? To jak zinterpretowało informację zależało wyłącznie od niego. Zostało powiedziane "Waszego czasu", co świadczy o tym, że musiało być przekładane na nasz czas. A pomyłki to przecież rzecz (nie)ludzka :D . W jakiejś książce było napisane, że jeśli w pewnym momencie dochodzenia zabrniemy w ślepy zaułek, to musimy wrócić do korzeni i rozpocząć od nowa. To nie jest tłumaczenie :mrgreen: , wymówka. Ja tylko twierdzę, że jeśli wierzyć temu wszystkiemu to pierwszy raz odwiedzili nas już w starożytności. Mówiąc o naszym czasie mogli mieć na myśli "czas" Azteków, który może się mieć nijak do naszego :o
  • 0



#89

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a czy ktoś słyszał o tym co się stało 13 września 2008 roku w Chicago ? Podobno wtedy doszło do manifestacji pozaziemskiej floty nad Chicago.

No to youtube, czy inne serwisy powinny już huczeć od ufoludków. Chicago nie Kozia Wólka, ktos powinien już ich namierzyć i nagrać.

Projekcja filmu dokumentalnego pokazującego to zdarzenie będzie 6 października w niedzielę w Sali SWAP-u, przy 6008 W Irving Park, Rd. – o godz. 5 po poł. - tak przynajmniej zostało napisane na zaproszeniu na kolejne otwarte spotkanie "MISJI FARAON”

No i co i pozaziemska flota się pojawiła, nikt jej nie widział i dopiero po ponad 20. dniach, ktoś chce ją opisać i pokazać.I wszyscy mają im wierzyć na słowo. Ciekawe czy wstęp wolny...
  • 0

#90

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z ciekawości poszukałam, co do tej pory wydarzyło się 14 października. Nie znalazłam nic interesującego, oprócz faktu, że w 1987 - miał miejsce krach na Wall Street. Myślałam, że może będzie to rocznica czegoś dziwnego, ale jak widać - nic. Już niedługo ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych