Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt 14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
268 odpowiedzi w tym temacie

#61

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Artus1989 napisał

Uważam, że może tak być jak mówisz, jednak czy nie uważasz, że wiele osób od chennelingów itp. ryzykuje swoją całą reputacją?


Bardzo ciekawe. Chanelingi itp. powiadasz. Nie sądzisz jednak że ta dziedzina zdaje się byc mistrzowska w bajerowaniu? Nie musisz więc się obawiac upadku 'swoich' autorytetów. Jakoś wybrną.

Artus1989 napisał

Dodatkowo zauważ, że inne dość znane media również potwierdziły tą datę, nigdy wcześniej nie mieliśmy tak dokładnego terminu ukazania się obcych, z tak wielu różnych źródeł.


Proszę o rozwinięcie wątku 'znane media'. Ja nie trafiłem na informacje o tym ani w telewizji, ani w radiu, ani w prasie. Przyznaję że mogłem coś przeoczyc. Staram się jednak byc na bierząco w temacie 'informacje z kraju i zagranicy'.

A co do słów Indoctrine to odnoszę wrażenie że są to moje słowa ;)
I nie chodzi tutaj o sceptycyzm lecz o tradycjonalizm. Rewelacje tego typu zawsze będą rewelacjami. Tak było kiedyś. Tak jest teraz i tak będzie aż do momentu w którym to przestanie byc istotne lub stanie się oczywiste.


Mistrzostwo w bajerowaniu osiągnął TVN, CNN, GW i parę innych "wiarygodnych" źródeł "niezależnej" informacji, myślę, że w tym względzie są nie do pobicia. Ta data 14 października to będzie taki test, jeżeli wszystko wypali tak jak trzeba zawierzę jeszcze bardziej osobom które kontaktują się z obcymi i przesyłają nam informacje od nich, jeżeli jednak będzie to wielka klapa to stanę się bardzo sceptyczny co do tej formy komunikacji z przybyszami z kosmosu. ;)

"znane media" czyli medium które się kontaktuję z obcymi, wiele różnych znanych osób odpowiedzialnych za chennelingi potwierdziły datę 14 września :) .
  • 0

#62

BillHickok.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy ktoś kto przybywa z pokojową wizytą przybywa w zamkniętym, osłoniętym jakimiś barierami nie do przejścia pojazdem ? tak to się jedzie na wojnę !


a jak byś chciał podać neandertalczykowi rękę? podszedł byś i wystawiłbyś do niego rękę czy wolałbyś na wszelki wypadek na początek przejechać koło niego samochodem w dość bezpiecznej odległości żeby zobaczyc jego reakcje?
ale załóżmy ze podchodzisz od razu, masz pokojowe zamiary, nie chcesz mu zrobić krzywdy ale mimo to wolisz zabrać ze sobą coś do obrony na wszelki wypadek (np. gaz łzawiący) :)

pewnie że bym się go nie bał, gdyż powszechne wyobrażenie o Neandertalczykach jest zupełnie błędne, pochodzi z XIX wieku...

Uważam, że może tak być jak mówisz, jednak czy nie uważasz, że wiele osób od chennelingów itp. ryzykuje swoją całą reputacją?

myślę że oni nie mają już czego ryzykować

jeżeli jednak będzie to wielka klapa to stanę się bardzo sceptyczny co do tej formy komunikacji z przybyszami z kosmosu. wink2.gif

nie staniesz się bardzo sceptyczny, bardzo łatwo wymyślicie sobie usprawiedliwienie dlaczego nas nie odwiedzili "nie byliśmy gotowi na kontakt", "silniki się zepsuły", "wylądowali na Nibiru, ale za 2 miesiące na pewno przylecą", to nie takie trudne...
  • 0

#63

goodwill.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

macie dwa tematy o Buszu i jego przygotowaniu przed inwazja :P ( z czego oni doskonale wiedza ze 14 pazdziernika stanie to co sie stanie - pretekst do ataku na nich zreszta sami sie przekonacie :P
  • 0

#64

Rigel.
  • Postów: 94
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tak trochę offtopowo, ale ogarnia mnie rozbawienie, kiedy czytam o "przebiegunowaniu", i że kiedyś biegun północny był południowym i odwrotnie :mrgreen: Ludzie, czy wy wiecie, o czym w ogóle mówicie? Jak to niby miałoby wyglądać? Nagle Ziemia zatrzymała się, fiknęła koziołka i zaczęła się kręcić w drugą stronę??? :mrgreen:
Przebiegunowanie, i owszem, miało miejsce w historii Ziemi, i to niejednokrotnie, ale chodzi o bieguny MAGNETYCZNE!!! Bieguny GEOGRAFICZNE zawsze były tam gdzie są teraz, i zawsze półkula północna była północną, a południowa południową...

edit [26.09.08] AlienGrey
Otrzymujesz ostrzeżenie za offtopic.

  • 0

#65

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oczywiście, że chodzi o bieguny magnetyczne, przecież głupi nie jestem.

Ale chodzi o to, że gdyby obcy badali naszą planetę to dla nich biegunem połnocnym byłby ten, który jest połnocnym biegunem magnetycznym ziemii. Po czasie bieguny magnetyczne by się zamieniły i wtedy my byśmy podzielili ziemię wg biegunów magnetycznych. Dla nas biegunem geograficznym połnocnym byłby biegun magnetyczny połnocny, a oni mieliby bieguny geograficzne odwrotnie. Bo dla nich domyślne ustawienie biegunów byłoby odwrotne niż u nas i oni inaczej by podzielili Ziemię na bieguny geograficzne.

Napisałem to okropnie zamotane, ale jak nie jesteś idiotą to w miarę powinieneś załapać o co mi biega :)
  • 0

#66

Matt'.
  • Postów: 440
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Taa fartuess ale miej na uwadze, że skoro oni wiedzą o istnieniu Alabamy to mają świeże informacje i wiedzą gdzie jest nasz biegun północny...
  • 0

#67

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli jakaś obca,wysoko rozwinięta rasa przybyła by na Ziemię,to sądzę,że zamiast przesłania pokoju,przyniosła by ze sobą(w najlepszym razie)niewolę-poczekamy do tej daty i zobaczymy...Mam jednak przeczucie,że sceptycy znowu będą górą i nic się nadzwyczajnego nie wydarzy-jak zwykle ;)
  • 0



#68

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taa fartuess ale miej na uwadze, że skoro oni wiedzą o istnieniu Alabamy to mają świeże informacje i wiedzą gdzie jest nasz biegun północny...


Jezuniu najświętszy! Ja nie wierzę, że wogóle ci obcy istnieją. Wypowiadałem się hipotetycznie, że gdyby obca rasa dysponowała starymi danymi o naszej planecie (oczywiście tylko tu teoretyzuję, bo w żadnych obcych odwiedzających ziemię nie wierzę.) to w ich mapach mapa naszego globu byłaby odwrócona, bo inaczej wyznaczyliby bieguny geograficzne, tj wg ówczesnego układu biegunów magnetycznych.



Tu już rzeczywiście zboczyłem z głównego wątku. Mam nadzieje, że admin się nie wkurzy :)
  • 0

#69

Freza.
  • Postów: 33
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

macie dwa tematy o Buszu i jego przygotowaniu przed inwazja :P ( z czego oni doskonale wiedza ze 14 pazdziernika stanie to co sie stanie - pretekst do ataku na nich zreszta sami sie przekonacie :P


Jeżeli to prawda to ja mam takie pytanie. Skoro USA chce przeprowadzić taka akcję w której chcą pokazać ze obcy są do nas wrogo nastawieni i mogą nam zagrażać, to czemu cały czas konsekwentnie zaprzeczają ze nikt nic nie wie o obcych cywilizacjach. Przecież gdyby chcieli wylecieć z taką informacja to już dawno dla większej wiarygodności powinni potwierdzić ze UFO to nie jest żaden mit.

Czekam na odpowiedz kogokolwiek kto ma swoją hipotezę na ten temat bo jestem tego strasznie ciekaw :D .

Jak zrobiłem coś nie tak to przepraszam.

POZDRAWIAM ;)
  • 0

#70

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

macie dwa tematy o Buszu i jego przygotowaniu przed inwazja tongue1.gif ( z czego oni doskonale wiedza ze 14 pazdziernika stanie to co sie stanie - pretekst do ataku na nich zreszta sami sie przekonacie tongue1.gif

przyniosła by ze sobą(w najlepszym razie)niewolę

Jeśli żyją to można ich zabić buahahahaha :)

Przy odpowiednio wysokiej ilości odpalonych głowic atomowych każdy ufoludek mięknie :]
  • 0

#71

Rewers.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może nie ma dużo dowodów o ich istnieniu,ale coś takiego że obcy statek był na ziemi,było jest i będzie pewne w moim przekonaniu ;) Dlaczego ? Bo obcy mogą być od ludzi sprytniejsi we wszystkich istniejących dziedzinach,
których pewnie ludzie sobie nie wyobrażają.Mogą być niewidzialni dla słabej ludzkiej świadomości 3D i czasu który
cały czas płynie.Nauka się rozwija...Naukowcy walczą z matematyka 21 wieku,fizyka już jest...Moc z niczego... :)
Free Energy,anty grawitacja,bycie po za czasem i w lepszej świadomości życia,całości z miłością w Bogu...lecz nie chrześcijańskim tylko moim własnym.Nie interesującym się nami lecz tworzącym swoje bombowe dzieło,które jest nie do opisania ani do ogarnięcia.Lubie idąc spać pomyśleć że się obudzę kiedyś,może po śmierci w innej lepszej świadomości mojego istnienia,gdzie jakiś naukowiec ładnie to nawet określi,gdy materialność fizycznego ciała które poszło z ewolucją znika ze świadomości,wszystko czego zapragniesz staje się realne. :)) Każdy człowiek żyjący może istnieć po śmierci moim zdaniem dlatego że:
Dzięki odczuwalnym emocjom, w ciele fizycznym które każdy ma i wie że tam na razie spoczywa jego świadomość intelektu i istnienia...same pozytywy na tej planecie .Wszystko wiruje wszystko się zmienia.Może po śmierci zniknie czas i troski.Myślę? może to być nawet pustka...ale w głębi duszy myślę może coś o wiele lepszego
:D Cały światopogląd ludzki by się zmienił od tej daty ale jadę dalej w tym wiecznym tangu jak lubię to nazywać
czyli naszym życiu :D z tematem który mnie w jakiś sposób zniewala...Cwaniaki sceptycy respekt ale wam nie wierze :grr: !!!
Każdy tu może pokazać swoje racje i argumenty...A oficjalny kontakt jest pozytywnym wydarzeniem :)
Lubie MĄDROŚĆ PLEJADIAN ABY ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA... :D NA pewno nam pomagają... :D A jeśli się to nie
wydarzy to nic się nie stanie... ;) Poczekamy dalej...bo kiedyś się to wydarzy...może nie dożyjemy...ale możemy w innej świadomości ich poznamy...wszystko jest możliwe tylko jesteśmy ograniczenie przez władze tym nudnym i ciężkim systemem... nie dzielą się najważniejszymi informacjami z dziedzin istnienia życia i obcych ale kiedyś to się
w końcu skończy i będzie wspaniale nie do opisania...świadomość istnienia intelektu człowieka się na pewno zmieni,
tylko na pozytywne wibracje,dzięki miłości do wszystkiego co istnieje,wspólnocie z Bogiem i jego miłością dzięki której tworzy cały czas swoje dzieło... :D

edit [27.09.08] AlienGrey
Drobne poprawki, a tak w generalnie to:
Co?? Bez urazy, ale to jakiś bełkot jest.. x|

edit:
Otrzymujesz ostrzeżenie oraz ban do poniedziałku za rozkręcanie offtopicu i za zdublowanie TEGO postu. (dubel usunąłem)

  • 0

#72

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moc z niczego... smile2.gif
Free Energy,anty grawitacja,bycie po za czasem i w lepszej świadomości życia,całości z miłością w Bogu.

Powiedz mi, gdzie skończyłeś gadać o nauce, a gdzie zacząłeś z New Age'ową ideologią bo nie zauważyłem, bo jedyne co mogło mieć coś wspólnego z rzeczywistością to Free Energy i ona bynajmniej nie bierze się z niczego

Lubie MĄDROŚĆ PLEJADIAN ABY ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA...

Niech nam żyje pan Pancerny lud nasz jemu zawsze wierny

A jeśli sie to nie
wydarzy to nic się nie stanie... wink2.gif Poczekamy dalej...bo kiedyś sie to wydarzy...może nie dożyjemy...ale możemy w innej świadomości ich poznamy...wszystko jest możliwe tylko jesteśmy ograniczenie przez władze tym nudnym i ciężkim systemem...

No nie dam rady... I ten zły gnębiący system, który pozwala Ci w te bzdury wierzyć i swobodnie pisać o tym na forum, pewnie żałujesz, że nie żyjesz w pełnym wolności ZSRR lub ChRL. Tak straszny jest ten system. W III Rzeszy byłoby cudownie... Jak Ci źle poproś o azyl na Kubie, co ?
  • 0

#73

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

avallach licz sie troche ze slowami to jest forum i kazdy moze wypowiadac sie tak jak chce nie wazne czy jest to bardziej czy mniej prawdopodobne to ze ty nie wierzysz uwazasz ze to bzdury to twoja opinia ale nie obrazaj innych ja tez nie wierze w ten kontakt co nie znaczy ze ufo nie istnieje lub ze go nie widzialem a kontakt to taki malutki byl jak wiele osob widzialo a policjant sfotografowal ufo nad dublinska dzielnica(polwyspem) howth kto mieszka w irlandii polecam wczorajszy artykul w irish daily mail
  • 0

#74

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tommi59: sorry co mogło być obraźliwe w moim poście ?
Nie lubię jak miesza się naukę z religią "poprosiłem" tylko Rewers'a o rozdzielenie dwóch rzeczy, Uwierz na New Age i pochodne mam ciężką alergię, a zwłaszcza na mieszanie do tego nauki...

Co do wolności to dostaję białej gorączki jak ktoś narzeka na "zniewolenie"... Niech mi ktoś pokaże moment w historii gdzie ludzie byli bardziej wolni ? To materia na inną dyskusję jak dla mnie, ale sorry,,,
  • 0

#75

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ostatnie ostrzeżenie.
Trzymajcie się głównego wątku, nie będę później wysłuchiwał skarg na temat otrzymanego Ostrzeżenia.

3.2 Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych