Skocz do zawartości


 Ruszyła okolicznościowa Liga Typerów z okazji Euro 2024 - zapraszamy do typowania wyników meczów! 


Zdjęcie

Kontakt 14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
268 odpowiedzi w tym temacie

#121

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

http://pl.youtube.co...h?v=cJW9PQltteo

zainstalowałem sobie aż specjalnie google earth

myślę, że Twoje spekulacje są zbyt daleko posunięte.... pięciokąt nad oceanem arktycznym to Twoim zdaniem normalne ?
  • 0

#122

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

no jest wielu scpetykow i wielu luzi z otwartymi umsylami :) spoko 11 dni i 14 godzin do dnia 14.10 :) (1410 bitwa pod grunwaldem :D tak mi sie skojarzylo ;) )
  • 0

#123

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://pl.youtube.co...h?v=cJW9PQltteo

zainstalowałem sobie aż specjalnie google earth

myślę, że Twoje spekulacje są zbyt daleko posunięte.... pięciokąt nad oceanem arktycznym to Twoim zdaniem normalne ?

To na pewno glitch.
  • 0

#124

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To na pewno glitch.


rozumiem. zupełnie przypadkowa koincydencja ;)

btw mam kilka pytań zatem - skoro to glitch to czemu nie występuje losowo tylko jakby się "przesuwa" ?
od zawsze były takie fenomeny na google earth ?
możesz podesłać linki do zrzutów ekranu / wyexportowanych plików ?

;) dziękuję

aha no i czemu te glitche są DOKŁADNIE TEGO SAMEGO KSZTAŁTU

bo właśnie sobie zachowałem identyczny glith co na zdjęciu - możesz sobie go sam zobaczyć, tylko w innym miejscu na mapie
  • 0

#125

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a co myślisz ze to jest, statek obcych ? na google earth ? bez przesady :P skoro tak ukrywaja informacje o innych cywilizacjach to nie sadzisz ze google earth tez jest pod ryzami ?
  • 0

#126

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sechmet , daj spokój :) nie zajmuje się takimi bzdetami. To normalny glitch jakich wiele. Ostatno nawet w Orionie znaleźli glitcha i krzyczeli że ktoś zakrył Nibiru :) Nie dajmy się zwariować.
Ostatnio glitche widziałam na antarktydzie i jeszcze kilku innych miejscach.
  • 0

#127

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a co myślisz ze to jest, statek obcych ? na google earth ? bez przesady :P skoro tak ukrywaja informacje o innych cywilizacjach to nie sadzisz ze google earth tez jest pod ryzami ?


w świetle posiadanej wiedzy myślę że jest to 'artefakt" tzn glitch, który systematycznie się przesuwa :D

jeśli masz nieco pojęcia o technologii to będziesz wiedział że jeśli coś miałoby być maskowane to jeśli jest takie wielkie i się porusza i jest obserwowane przez 20 - 30 satelitów to możliwość prawidłowego zamaskowania = 0
przy ilości danych wejściowych jakie są brane pod uwagę w rozsądnym czasie - pogoda działa na bieżąco.

nic nie myślę, zastanawiam się tylko co to jest skoro dalej jest blisko miejsca w którym było
ma podobny kształt do tego na filmie

może ktoś kto korzysta z earth google codziennie jest nam to w stanie wyjaśnić czy podobne fenomeny wystepowały wcześniej ?
  • 0

#128

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pierwszy kontakt z nimi odbędzie się na nasze zaproszenie, świadomość całej ludzkości musi do tego dorosnąć - w przeciwnym razie byłby to gwałt na świadomości ludzkości i coś takiego mogą zrobić jedynie cywilizacje negatywne lub Ci Którzy Zaaranżowali WTC I KTÓRYM GRUNT SIĘ POD NOGAMI PALI.


aspekt Nr 3

pomijamy go, ale jeśli właśnie leżymy na trasie nowobudowanej autostrady, to fajnie że ktoś się nad nami pochyli i nas przeniesie ;)

chyba że wówczas doktryna mówi o tym że należy właśnie zanihilować bez pytania, w końcu mieliśmy 50 lat aby przeczytać to ogłoszenie w biurze Dyrekcji na tablicy w Alfa Centauri

-->> parafrazując, może niespecjalnie jest czas na takie ceregiele bo grozi nam zupełnie coś innego
  • 0

#129

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trochę mi głupio dawać tego linka bo wierzę w 14 X, a właściwie po prostu chciałbym, żeby nastąpił kontakt, ale jak nic się nie wydarzy to trudno :)
http://www.nautilus.org.pl/?i=1548 -KONTAKT w 2014 :D
  • 0



#130

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No więc dzisiaj przeglądałem sobie z ciekawości forum PCh, ale do rzeczy ;) Zainteresował mnie post jednego użytkownika który to był właśnie o tym 14.


Dam wam dowód, że ufo już leci w naszym kierunku:

Wątek: Nieznany obiekt sfotografowany przez Teleskop Hubble'a - naukowcy w kropce
Dołączona grafika

Właśnie dla takich chwil astronauci ryzykują swoje życie naprawiając teleskop Hubble'a - w Astrophysical Journal naukowcy opisali odkrycie nowego, intrygującego obiektu kosmicznego. Co ciekawe, po kilkudziesięciu dniach obserwacji... zniknął. Żeby było jeszcze śmieszniej - pojawił się również znikąd! Po prostu wcześniej nie było go w tym miejscu. Nie są w stanie nawet określić gdzie się aktualnie znajduje, ponieważ nie zachowuje się jak żaden znany do tej pory obiekt.

Nie może być bliżej niż 130 lat świetlnych, ale może być w odległości ok. 11 miliardów ly. Nie przynależy też do żadnej wykrywalnej galaktyki. Z możliwych wyjaśnień odrzucono także supernovę. W skrócie - nie wiadomo co, jak ani gdzie.

"Sądzimy, że obiekt może należeć do zupełnie nowej klasy." - mówią naukowcy.

Jedyną rzeczą, którą astronomowie pracujący w Supernova Cosmology Project mogą potwierdzić jest to, że "coś" pojawiło się z nienacka w kierunku galaktyki CL 1432.5+3332.8, w odległości około 8.2 miliardów lat świetlnych. Teleskop Hubble'a uchwycił 'iskrę', która rozświetlała się i gasła ok. 120 razy przez okres 100 dni, po czym wygasła całkowicie w podobnym okresie czasu.

Źródło:
http://pathomidae.ho...opic,104.0.html


No i ,,zatkało kakało" astronomom ^^ Jakieś pomysły co to może być?
  • 0



#131

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Sądzimy, że obiekt może należeć do zupełnie nowej klasy."


No właśnie, nowa klasa czegoś. Chciałbym żeby gigantyczny statek obcych pojawił się na naszym niebieskim niebie, w środku na tę myśl czuję jakieś ciepełko, jednak chłodny umysł mówi że najprawdopodobniej nic się nie stanie. Pozostaje tylko czekać, bo przeczucie chyba w tak dużej sprawie nie gra roli.
  • 0

#132

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko może być, tak samo wszystko można powiązać z 14. Trzeba dystansu do sprawy i wtedy nie będzie jarania się jakimiś wymysłami łączenia na siłę faktów.
  • 0

#133

Czarny_Pan.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czym Wy się podniecacie? Jakiś talerz sobie polata nad ziemią, się z nami pożegna i tyle go widzieli ^^

Żartowałem.

Tak na poważnie to myślę, że miałem dziś fajny dzień.
  • 0

#134

illuminatii.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie...bardzo a to bardzo chcialbym żeby to się stało...ale gdy to się stanie będę wysmiewał ludzi...gdy myslę o tym robi mi się źle bo zamiast mysleć pozytywnie przychodza mi do głowy tylko mysli o tym jak ja to bym powiedziałtym wszytkim którzy wysmiewali mnie jacy to są oni głupi i co teraz? smiał bym się z nich...właśnie dlatego obawiam się ich przybycia...lecz bardzo chcialbym żeby to się stało...


Moi drodzy...wybralismy ciekawy okres na tej planecie...inne cywilizacje zwróciły na nas uwagę gdyż czeka nas coś nowego... :)
  • 0

#135

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

http://pl.youtube.co...h?v=oWwkne3yt6U

Cos do przesluchania =)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych