Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt 14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
268 odpowiedzi w tym temacie

#46

zrjsds3.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie są jaja. Najsławniejsi ludzie komunikujący z "tamtą" stroną przekazują te same informacje - 14/10/2008 stanie się! Ci sławni ludzie mogą stracić źródło utrzymania jeśli popełnią błąd na taką skalę.

3 wiadomości przetłumaczone na polski na stronie internetowej pod adresem - http://uk.geocities....pierwszykontakt - w tych wiadomościach znajdziecie wiele szczegółów. Podane tutaj są również linki do oryginalnych wiadomości.

Od 14/10/08 statek kosmiczny ogromnych rozmiarów będzie widoczny przez 3 dni w południowej półkuli. Inne cywilizacje pokazują, że istnieją co jest znane większości rządów. Ta strona internetowa wyjaśnia dlaczego nasze rządy nie chcą żeby zwykli ludzie o tym wiedzieli. Tam jest dużo więcej - warto przeczytać.

edit [25.09.08] AlienGrey
  • 0

#47 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

wszystko co tu napisane to spekulacje i mało wiarygodne informacje wg. mnie.

Ciekawe co na to K. Jackowski ??
  • 0

#48

goodwill.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sadze ze to co sie wydarzy 14nastego pazdziernika bedzie czyms naprawde wspanialym :) nie moge sie doczekac jeszcze 19 dni :) Dzielmy sie miloscia i swiatlem z wszytskimi istotkami we wszechswiecie :)
  • 0

#49

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A jak do kontaktu nie dojdzie, to się zamknę w jakimś poniemieckim bunkrze. Oj no gdyby tak zdarzyło się coś, co wreszcie dałoby do myślenia tym paskudnym sceptykom i etnocentrykom ;D
  • 0

#50

Ender.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W zasadzie, to nie wiadomo do końca czy to się wydarzy.
Z jednej strony "Ci sławni ludzie mogą stracić źródło utrzymania jeśli popełnią błąd na taką skalę.",
a z drugiej - wiele razy były tego typu przepowiednie i jakoś się nie sprawdziły.

My możemy jedynie czekać i dalej szukać informacji na ten temat ;d
  • 0

#51

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

a z drugiej - wiele razy były tego typu przepowiednie i jakoś się nie sprawdziły.


Kiedy i gdzie? Ja pierwszy raz cos takiego widze. A jesli chodzi o przepowiednie ujawnienia informacji o tym, ze sa inne cywilizacje pozaziemskie to one byly wlasnie przepowiadane na 2008 rok, a ten rok sie jeszcze nie skonczyl, wiec...
  • 0

#52

Ender.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem kiedy i gdzie, ale ktoś już mówił, że były...
Gdybym wiedział jakie, to bym przecież wymienił.
  • 0

#53

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawi mnie jak zareagują Reptalianie na ujawnienie się statku istot które mają wobec nas wspaniałe intencje, przecież jaszczury również dysponują potężną technologią, miejmy nadzieje, że nie będzie bitwy na niebie.
  • 0

#54

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Reptilianie będą być może doskonałą wymówką dla "proroków" od 14 października.
"Drodzy moi, dostaliśmy informacje od naszych kosmicznych przyjaciół, że nie chcą oni jednak wywoływać konfliktów s Reptilianami, którzy bardzo by się zdenerwowali ich ujawnieniem. Tak więc to wielkie wydarzenie odbędzie się 29 marca 2009 roku, bądźcie w pogotowiu!"
Ale pewnie wymyślą coś innego, w tym guście.
  • 0

#55

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Reptilianie będą być może doskonałą wymówką dla "proroków" od 14 października.
"Drodzy moi, dostaliśmy informacje od naszych kosmicznych przyjaciół, że nie chcą oni jednak wywoływać konfliktów s Reptilianami, którzy bardzo by się zdenerwowali ich ujawnieniem. Tak więc to wielkie wydarzenie odbędzie się 29 marca 2009 roku, bądźcie w pogotowiu!"
Ale pewnie wymyślą coś innego, w tym guście.


Uważam, że może tak być jak mówisz, jednak czy nie uważasz, że wiele osób od chennelingów itp. ryzykuje swoją całą reputacją? Dodatkowo zauważ, że inne dość znane media również potwierdziły tą datę, nigdy wcześniej nie mieliśmy tak dokładnego terminu ukazania się obcych, z tak wielu różnych źródeł. Nie wiem jak Wy ale ja czekam na 14 października z równą ekscytacją jak na 2012.
  • 0

#56

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no to ja się tak wetne między vodke a zakąske :) Były wcześniej jakieś przepowiednie na temat UFO? Bo to chyba zupełnie coś innego niż koniec świata
  • 0



#57 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Artus1989 napisał

Uważam, że może tak być jak mówisz, jednak czy nie uważasz, że wiele osób od chennelingów itp. ryzykuje swoją całą reputacją?


Bardzo ciekawe. Chanelingi itp. powiadasz. Nie sądzisz jednak że ta dziedzina zdaje się byc mistrzowska w bajerowaniu? Nie musisz więc się obawiac upadku 'swoich' autorytetów. Jakoś wybrną.

Artus1989 napisał

Dodatkowo zauważ, że inne dość znane media również potwierdziły tą datę, nigdy wcześniej nie mieliśmy tak dokładnego terminu ukazania się obcych, z tak wielu różnych źródeł.


Proszę o rozwinięcie wątku 'znane media'. Ja nie trafiłem na informacje o tym ani w telewizji, ani w radiu, ani w prasie. Przyznaję że mogłem coś przeoczyc. Staram się jednak byc na bierząco w temacie 'informacje z kraju i zagranicy'.

A co do słów Indoctrine to odnoszę wrażenie że są to moje słowa ;)
I nie chodzi tutaj o sceptycyzm lecz o tradycjonalizm. Rewelacje tego typu zawsze będą rewelacjami. Tak było kiedyś. Tak jest teraz i tak będzie aż do momentu w którym to przestanie byc istotne lub stanie się oczywiste.
  • 0

#58

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu zawsze jak słysze o spotkaniach z pozaziemską cywilizacją to są to albo złe i okrutne kreatury albo fanatycznie niosące miłość i nadzieje ufoludki. Według mnie to kolejna internetowa bajeczka i nic sie niewydaży. Już było pare takich dat w czasie których miało nastąpić nadejście pozaziemskiej cywilizacji i jak narazie ich niewidać. ;]
  • 0

#59

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeczytałem niedawno 'Kosmiczne podróże' Rosalindy McKnight (polecam fanom OBE), w 1978 podczas jednej z sesji poznawczych, które w swoim instytucie prowadził Robert Monroe, Rosalinda przeniosła sie poza ciało do roku 3000. Podczas tej podróży mówiła m.in. o tym, że przełom XX i XXI wieku był (jest) okresem wielkich przemian na wszystkich poziomach wibracyjnych Ziemi a początek naszego stulecia to także czas wielu manifestacji obcych i moment, w którym ludzkość tego świata dostaje dowód na ich istnienie. Nie mam jak zacytować bo książkę pożyczyłem ale z tego co napisała to możemy się spodziewać, że najlepsze jeszcze przed nami, może to już 14 X, who knows? ;)
  • 0

#60

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja w to nie wierze ale jakby tak sie stalo to tym wszystkim klamcom z rzadu usa ,cia itp glupio by bylo i chcialbym aby tak sie stalo bysmy poznali inne cywilizacje i zycie na innych planetach a herbee z tym o monroe masz racje
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych