Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt 14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
268 odpowiedzi w tym temacie

#226

blindcrow.
  • Postów: 226
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak to już jest sieje się 1000 kłamstw żeby ukryć jedną prawdę,wiec nie stawaj ie sceptykiem,nie zubażaj swojego ego
pozdrawiam
  • 0

#227

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale nie bycie sceptykiem nie równa się wierzeniu we wszystko co tylko pojawi się na forach tego portalu :D Trzeba też jednak trochę racjonalnego myślenia i chłodnej kalkulacji.
  • 0



#228

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sechmet wysłuchałem transmisji radiowej z youtube oraz świeżego wywiadu z strony : http://10-14-08.blogspot.com/ Pani Blossom Goodchild wydaje się być przemiłą osobą z dużą pasją,emanującą miłością i na prawdę ciężko mi stwierdzić w obecnej chwili czy była by wstanie wymyślić to wszystko :) pamiętajcie ,że nić nie dzieje się z przypadku..! jeżeli nie wydarzy się nic to znaczy ,że nie byliśmy na to gotowi... jednak po słowach Blossom można spodziewać się tylko jednego!zrobiłem sobie tydzień wolny od pracy, doładuje baterię w aparacie, kupie jakieś dobre wino i zapewne w parku na obrzeżach Londynu bede wyczekiwał obiektu....myślę ,że nasze kłopoty finansowe/moralne etc. wskazują na to ,że to najbardziej właściwy czas na takie "objawienie" ;) Jeżeli ktoś chce się dołączyć do wspólnego piknikowania zapraszam Crofton Park London Se4 1SD ;) Welcome home ;) :rotfl:
  • 0

#229

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sechmet wysłuchałem transmisji radiowej z youtube oraz świeżego wywiadu z strony : http://10-14-08.blogspot.com/ Pani Blossom Goodchild wydaje się być przemiłą osobą z dużą pasją,emanującą miłością i na prawdę ciężko mi stwierdzić w obecnej chwili czy była by wstanie wymyślić to wszystko :) pamiętajcie ,że nić nie dzieje się z przypadku..! jeżeli nie wydarzy się nic to znaczy ,że nie byliśmy na to gotowi... jednak po słowach Blossom można spodziewać się tylko jednego!zrobiłem sobie tydzień wolny od pracy, doładuje baterię w aparacie, kupie jakieś dobre wino i zapewne w parku na obrzeżach Londynu bede wyczekiwał obiektu....myślę ,że nasze kłopoty finansowe/moralne etc. wskazują na to ,że to najbardziej właściwy czas na takie "objawienie" ;) Jeżeli ktoś chce się dołączyć do wspólnego piknikowania zapraszam Crofton Park London Se4 1SD ;) Welcome home ;) :rotfl:




oliver axel masz racje co do tego jej jakiegoś takiego mówienia niby z sensem ;) .Mozna by powiedzieć ze właściwie większość naszego Kochanego społeczeństwa jest zbyt zacofana na taki kontakt..miejmy nadzieje ze ich nazbyt nie odrzucimy.W tej chwili pozostaje nam czekanie na naszych braci,sam już naładowałem zestaw baterii do aparatu,powkręcałem filtry itd. mam nadzieje ze będzie co uwiecznić.Dzisiejszy dzień poprzedzający 14.10 będzie ważny ze względu na otwarcie notowań po weekendzie,jestem ciekaw wyników,szczerze mówiąc jeśli ma coś na niebie się pojawić to teraz jest odpowiedni moment bo nie oczekuje nic na + na giełdzie a raczej kolejne załamanie.Jak już mówiłem czy się pojawia czy nie żyć dalej musimy z myślą ze jest coraz gorzej na tym świecie a taki mały kopniak by się nie którym co przydał.(np. Premierowi i Prezydentowi co to niby chcą a jednak nic nie wychodzi,z całym szacunkiem oczywiście ;) ).



PS. Jeśli jest ktoś z Bydgoszczy to zapraszam na PW,możemy jakoś się spotkać i czekać nawet na czuja w nocy w aucie ;) .Specjalnie 2 dni urlopu wziąłem ;) a nuż coś się wydarzy,wnukom będzie co opowiadać ale to jeszcze przyszłość i jakaś taka forma metafory ;d
  • 0

#230

iskiero.
  • Postów: 53
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prosze prosze niech sie wydarzy :)) ) To bylo by spelnienie marzen nie tylko moje. Wiele odpowiedzi na wiele pytan bysmy otrzymali.. Pozatym mam nadzieje ze ludzkosc nie wpadnie w panike i nie zaczna do nich strzelac. Ludzkosc jeszcze jest prymitywna. Chyba by wczesniej pomysleli ze maja lepsza technologie i zaden atak nic by niedal?
pozdrawiam
  • 0

#231

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pozatym mam nadzieje ze ludzkosc nie wpadnie w panike i nie zaczna do nich strzelac.


Jak znam ludzi, to pewnie zaczną... no sory.
No mi na maila już od tygodnia przychodzą wiadomości typu ''Kontakt 14 paź, zmieni wszystko. Wielki statek międzygwiezdny zawiśnie nad Ziemią na 3 dni i każdy będzie mógł go zobaczyć''. Ciekawe jak go każdy zobaczy jak on będzie wisiał w jednym miejscu.
No tak czy inaczej to już jutro.
  • 0

#232

Lubię ciastka.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I na koniec: wiele osób pyta nas, dlaczego nie piszemy o 14 października i zapowiadanym przylocie wielkiego obiektu UFO. Po pierwsze już pisaliśmy o tym, a poza tym... nie wierzymy pani Goodchild i jej „przekazom od Federacji Światła”.


O Jezu, w Nautilusie wreszcie powiedzieli cos sensownego ! (Cytat z najnowszego artykulu)
  • 0

#233

GW11.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

To mój 1-szy post na tym forum.
Chciałem podzielić się moim odczuciem nt info o 14.X. Otóż uważam, że pod Galaktyczną Federację u Blossom podszywa się niskorozwinięta cywilizacja typu gadziego lub podobnego. Tak więc jeśli coś się pojawi to z moim zdaniem nie będzie to statek Federacji Galaktycznej. Szkoda, że Blossom dała się nabrać, ale tak już jest, że większość przekazów jest fałszywych.
Pozdrawiam wszystkich poszukujących prawdy i Miłości.
  • 0

#234

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak czytam posty od ponownego otwarcia tematu i nie wiem co myśleć.

Fakty -> wnioski

  • Kształt plamy się zmienia -> jeśli to obiekt to oznacza, że zmienia pozycję oraz kąt nachylenia
  • Plama przemieszcza się -> jeśli to obiekt byłoby to zrozumiałe
  • Powierzchnia Ziemi jest widoczna, plama pojawia się na warstwie chmur -> jeśli to obiekt wtedy wyda się to nieco nielogiczne w naszym rozumieniu fizyki (rozpędza chmury, ale jest przeźroczysty?)
  • Od plamy odchodzą widoczne przedłużenia jej krawędzi -> nielogiczne w założeniu, że jest to obiekt
  • Plama ma ostre krawędzie oraz kąty -> nasuwa się skojarzenie z monolitem z Odysei Kosmicznej, z drugiej strony są kształty zbyt idealne biorąc pod uwagę doniesienia o "spodkach"
  • Plama "podróżowała" nad terenami zamieszkałymi -> czy możliwe jest niezauważenie obiektu o takich rozmiarach? Prędzej czy później jakiś samolot uderzyłby w taki obiekt.
Biorąc pod uwagę pewną zawodność systemów informatycznych oraz techniki możemy założyć, że w większości przypadków zamieszanie mógł spowodować jeden z elementów tych warstw. Google Earth jest niestety oparty na obliczeniach komputerowych i źle nałożona siatka to scenariusz wcale nie taki trudny do wyobrażenia :) . Sam chciałbym żeby to była prawda, jednak póki co fakty przemawiają do mnie bardziej.

Jedna rzecz mnie zastanawia. Plama niezależnie jakby się układała, zawsze jest to prostopadłościan pod pewnym kątem i w pewnej perspektywie. Żeby to stwierdzić wystarczy trochę wyobraźni przestrzennej i krótka analiza zdjęć. Tak jakby się obracał bezwładnie. Nie jestem pewien, czy komputer byłby w stanie popełnić błąd polegający na stworzeniu wirtualnej bryły i jeszcze jej obracaniu. Może nie widziałem wszystkich zdjęć, może ja się nie znam... Co sądzicie?
  • 0



#235

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

obraz ziemi masz sprzed roku lub dwóch, w najlepszym razie sprzed 6 miesięcy

warstwa chmur jest renderowana w czasie rzeczywistym, na podstawie bieżących danych z satelitów odświeżanych co 15-20 minut max

cenna uwaga - TO nie musi być wcale widoczne, to może być coś co jest jednak niewidoczne
lub anomalia która uniemożliwia odczyt w IR (podczerwień) - bo tak się odczytuje chmury

ciekawe spostrzeżenie z obracającą się bryłą, na to nie wpadłem

---------->>

co do postu o jakichś gadach, to oszczędzę sobie straszliwej szydery. na pewno gdyby mieli złe zamiary to by nas poinformowali że wpadną, na pewno by odrzucili element zaskoczenia i na pewno channeler nie ma możliwości "dotknięcia" świadomości z którą rozmawia ;) / wszystkie wnioski fałszywe, jak ktoś próbował "rozmowy" to ma pojęcie jak to działa i że niemożliwe jest zamaskowanie intencji

pozostało 20 godzin do godziny 8 rano jutro, skoro powiedzieli że wpadną ze słońcem to już powinniśmy coś wiedzieć :D

mam pytanie do kogoś kto mieszka pod lasem, czy zaobserwowaliście jakieś dziwne zachowanie zwierząt - czy jest ciszej niż zwykle ? ps - dzisiaj znowu dziwne sny miałem, podobno wiele osób ma takie sny - może ich 'wylanie' na forum rzuci nieco światła - choćby na nasze obawy i lęki, ale też na inne rzeczy
  • 0

#236

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja "spałem" z dziewczyną, więc w sumie śpię teraz w pracy :D . Jeśli chodzi o zwierzęta, to mój szef pił dzisiaj kawę bez mleka. To się liczy? :)

A na poważnie sechmet to dzięki, że mi wyjaśniłeś ten mechanizm dokładnie. W sumie jeśli chodzi o ta niewidoczność, to przecież nawet ludzie w tej chwili są o krok od opracowania podobnej technologii. Dlaczego więc, istoty pozaziemskie, zaawansowane technicznie znacznie bardziej od nas nie mogły opracować technologii niewidzialności w stopniu wystarczającym, żeby taki obiekt ukryć.

A teraz uwaga. Jeśli powiedziane jest, że przyjdą wraz ze świtem to wcale nie musi oznaczać, że pojawią się w błysku wormhole'a (dziury ponad przestrzennej) czy z wielka prędkością wpadną w naszą atmosferę. Oni po prostu mogą zrzucić swój płaszcz niewidzialności... Szok będzie tym większy, ponieważ okaże się, że byli tu być może od zawsze ;)
  • 0



#237

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Powierzchnia Ziemi jest widoczna, plama pojawia się na warstwie chmur -> jeśli to obiekt wtedy wyda się to nieco nielogiczne w naszym rozumieniu fizyki (rozpędza chmury, ale jest przeźroczysty?)

Nie wiem czy mam racje ale to chyba dlatego że sama ,,Ziemia" nie jest interaktywna tzn. tylko pogoda jest aktualizowana co 20 minut. Także jest to jakby model z pogodą ;p Ale ja też tego do końca nie rozumiem bo w takim układzie zamiast chmur powinno się pojawić to coś. Może ktoś to wytłumaczy :P

Sechemet: No ja chyba zaobserwowałem. Może nie mieszkam pod lasem ale u mnie jes takie miejsce (taka autostrada powietrzna dla ptaków pomiędzy jakimś punktem X i lasem, obok jest dość spory park) gdzie zawsze stada ptaków rano hałasują jak sto diabłów, a tu od kilku dni cisza aż miło pospać z rana :D Generalnie nawet jak teraz wystawie ucho to trudno jakiś odgłos natury dosłyszeć.
  • 0



#238

GW11.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze coś Wam powiem. Pamiętacie list od kosmitów: "Czy chcecie, abyśmy się ujawnili?". On też był od istot ciemnych, którzy planują przejąć naszą planetę. Bezczelnie nie mogą tego zrobić bez narażania się Federacji, ale jeśli duża część Ziemian będzie tego chciała to Federacja nie może zabronić na ujawnienie się kosmitów. A oszukać ludzi jest im bardzo łatwo - robią to już od tysięcy lat. Jak zauważyłem większość ufomaniaków na świecie bardzo chce tego ujawnienia się, więc teraz może to zrobią lub oszukają wykorzystując Blue Beem.
Jedno jest pewne - Istoty Światła za tym nie stoją. Oni tak nie postępują.
  • 0

#239

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

GW No ja podobnie myśle, uważam że wszystkie instrumenty do własnego zbawienia ma w sobie człowiek od zarania dziejów i jak dla mnie to nawet żadne galaktyczne federacje itp. nie są potrzebne. Może to zabrzmi naiwnie ale chociaż jakąś dewotą nie jestem to bardziej niż na UFOnautów czekam na Jezusa :P Dla mnie kluczem jest dostrzeganie w drugim człowieku części Boga, a nie hipisa, liberała itd. Ale to już inne zagadnienie ;)
  • 0



#240

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie co najważniejsze i najciekawsze to jeśli maja się pojawić to kiedy i gdzie bo jak wiadomo przecież nie wszyscy żyją w tych samych strefach czasowych ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych