Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt 14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
268 odpowiedzi w tym temacie

#196

Matt'.
  • Postów: 440
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale tu nikt nie gra na naiwności innych, co chwila mowa jest, że to najprawdopodobniej błąd Google :)
  • 0

#197

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadnijcie co... Nasze trójkąty znowu się pojawiły nad północną kanadą. Zdecydowanie bardziej na zachód niż wcześniej.

A te trojkaty to cos konkretnego czy ktos sobie zinterpretowal, ze to kosmici ?
Bo według mnie to sa miejsca gdzie poprostu zabrakło zdjec. Ewnetualnie algorytm nie dał rady złożyć w kupe informacji jak dostał i wyszedł nam taki dziwolag. Ale zeby zaraz ufo ?
  • 0

#198

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli "to coś" pojawiło się nad zamieszkałymi terenami to cały świat by już o tym trąbił. Ludzie w Kanadzie mają chyba kamery?

Zauważ że północ Kanady jest nie zamieszkana... Nie jestem specem ale tam chyba żyją tylko eskimosi, a i tego nie jestem pewien. Wyobrażasz sobie eskimosów z kamerą cyfrową? :lol2: Właśnie w tym problem że to się jeszcze nie pojawiło nad zamieszkałymi terenami.

A w międzyczasie trąjkąt znowu przesunął się na zachód i aktualnie jest blisko cieśniny Beringa No cóż jeżeli to jest błąd to z całą pewnością jeden z dziwniejszych.
Dołączona grafika

A te trojkaty to cos konkretnego czy ktos sobie zinterpretowal, ze to kosmici ?
Bo według mnie to sa miejsca gdzie poprostu zabrakło zdjec. Ewnetualnie algorytm nie dał rady złożyć w kupe informacji jak dostał i wyszedł nam taki dziwolag. Ale zeby zaraz ufo ?

Narazie nikt tego nie interpretuje bo póki co to możemy obserwować tylko zdjęcia. Problem w tym że te trójkąty się przemieszczają. Od przedpołudnia zrobiły już prawie 180 stopni.
  • 0



#199

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale tu nikt nie gra na naiwności innych, co chwila mowa jest, że to najprawdopodobniej błąd Google :)

Mimo wszystko z wielkim entuzjazmem wkleja się tu zrzuty w nadzieji że okaże się to prawdą. Czyż nie jest to mieszanie w głowach ?
Poza tym statek kosmiczny takiej wielkości i zapewne dużej masy nie może wisieć sobie nad ziemią od tak, bez żadnego wpływu na to co jest pod nim.
  • 0

#200

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do tematu, uważam że jest to bardzo mało prawdopodobne żeby się UFO pojawiło.
Wciąż nie ma ani jednego niezbitego dowodu na istnienie życia poza Ziemią. Wciąż możemy jedynie przypuszczać, czy z dużym prawdopodobieństwem przyjąć, że powinno ( czy nawet musi ) istnieć takie pozaziemskie życie. Ale na razie nie jest to żaden fakt. Po kolejne - prawdopodobieństwo, że kiedykolwiek wejdziemy w kontakt z cywilizacją pozaziemską jest bardzo małe. Wynika to najzwyczajniej w świecie z ogromnych odległości kosmicznych. Trzeba pamiętać, że cywilizacją zdolną do nawiązania jakichkolwiek pozaziemskich kontaktów jesteśmy śmiesznie krótko, jeśli brać pod uwagę skale kosmiczne. Prawdopodobieństwo, że AKURAT TERAZ, w tym bilionowo miliardowym ułamku życia wszechświata jakaś pozaziemska cywilizacja jest mniej więcej na tym samym poziomie rozwoju ( czy niewiele wyższym - to konieczność, już Lem dowodził, że cywilizacje znacznie bardziej od nas rozwinięte, jeśli istnieją, po prostu nie zwracają na nas uwagi, nie ma w nas nic, co mogłoby je zainteresować, a już tym bardziej nie jesteśmy dla nich żadnym " partnerem " do kontaktu ) co my, a w dodatku jakimś cudem dowiedziała się o naszym istnieniu, jakimś cudem zorientowała się, że jest na porównywalnym z nami poziomie, i w dodatku podjęła próby porozumienia - jest po prostu pomijalne. Słowem - kwestią istnienia cywilizacji pozaziemskich na razie można się, z naukowego punktu widzenia, w ogóle nie przejmować, dopóki nie pojawi się dowód przeciwny. A są mizerne szanse na to, że pojawi się za naszego życia. Poza tym, tak, jak napisałem wyżej - jeżeli nawet UFO to pozaziemskie statki kosmiczne, ich dowódcy dotąd nie podjęli ani jednej próby bezpośredniego i " oficjalnego " kontaktu ( w sensie np. lądowania na trawniku przed Białym Domem, jak to kiedyś przedstawiono w pewnym filmie ), więc dlaczego mieliby to zrobić akurat dzisiaj? Interpretujcie to jak chcecie. To tyle odemnie w tym temacie, jak się pokażą na prawde, to odwołuje wszystko.
  • 0

#201

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Heh offtop ale 'to coś' przelatywało 2 października nad Australią a teraz w Googlu Earth Australia jest nieźle 'popaskowana' O.o wogóle cała palneta. Tylko ja tak mam ?
  • 0

#202

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

troche poszukalem w necie dzis i te dziwne formy sa juz od czerwca

tu link

http://bbs.keyhole.c.../0/fpart/1/vc/1

czyli nie ma co sie grzac

a szkoda
  • 0

#203

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale na razie nie jest to żaden fakt.

Mam wrażenie, że kolega jest w błędzie. Przecież potwierdzono już występowanie prostych form życia na meteorytach. Czyli życie w kosmosie istnieje.


Chodziło mi raczej o zaawansowane społeczności, takie jak tutaj zwane "szaraki" i tak dalej. To że jakieś proste formy życia istnieją na meteorytach, nie dowodzi niczemu. A już na pewno nie temu, że te formy życia powstały akurat na takiej planecie która dała im możliwość rozwoju + to co napisałem wcześniej czyli "jakimś cudem dowiedziała się o naszym istnieniu" jest jak napisałem, praktycznie niemożliwe.

Nikt jak dotąd nie dowiódł, że podróżowanie z prędkością ponad świetlną jest niemożliwe. Więcej, Doświadczenia z zakresu fizyki dowiodły, że kontaktowanie się cząstek elementarnych odbywa się z o wiele większą prędkością.
Dalej jeśli faktycznie cały znany nam wszechświat to ok 5% całego wszechświata, powstaje pytanie czym jest owo 95%.


Nikt również nie dowiódł, że jest możliwe. I jestem raczej przy tej teorii, bo żeby takie masy z jakich powinne być wytworzone te NOLe + to dzięki czemu się poruszają + masa samych ufoków poruszała się z prędkością światła, albo i większą (i jest to raczej konieczne) jest niedokonalne.
  • 0

#204

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zostało dowiedzione, że informacja podróżuje dużo szybciej od światła. Co zatem jest jej nośnikiem? W jaki sposób odbywa się komunikacja cząstek elementarnych? A może faktycznie są to tylko stany kwantowe, z których my obserwujemy zaledwie jedną możliwość z morza możliwości.


W sumie jest to dla mnie nie pojęte, dlatego wątpie aby za mojego życia zdarzył się taki przeskok w technice, i zostało to wyjaśnione. Dlatego najzwyczajniej się tym nie interesuje, choć przyznam że ciekawe. Nie siedze w temacie.

Rozumiem, że Twoje myślenie jest oparte na "solidnych" trójwymiarowych podstawach.


Tak.

Jednak jeśli w teorii strun jest trochę prawdy, to praktycznie wszystko jest możliwe.


A nie znam, nie znam, na pewno poczytam.

No dobra ale troche zaofftopowałem, choć w sumie trzyma się to luźno tematu. :D
  • 0

#205

Freza.
  • Postów: 33
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O co sie kłócicie. Naukowcy ponoć są przekonani ze można tak naciągać przestrzeń (strasznie nieprofesjonalnie wiem wiem) aby znacznie zmniejszać odcinki. Zresztą jeżeli gdzieś jest życie mikroskopijne to i gdzieś będzie życie inteligentne. Może są 3 tysiące lat przed nami i to już wystarczy aby mieć technologie o jakiej nie śnimy:).
  • 0

#206

mimi.
  • Postów: 163
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mowa już jest o naginaniu przestrzeni i czasoprzestrzeni. Można nawet powiedzieć że nie są to spekulacje ale fakt. Tyle że do tego jak większość mówi potrzeba od groma (znaczy dużo, a nie od /pioruna) energii. I nie prędko tak wiele energii do nagięcia przestrzeni wytworzymy, nieprędko czyli nie prędzej niż 100/200 lat (idąc oczywiście technologicznym tempem jaki jest teraz, a nie ew. zgapieniem od obcych tychże wynalazków)

Wracając do tematu to z całego serca chce żeby przepowiednia się spełniła. Czy to przez nude życia, chęć dobiegnięcią od monotonni, bądź co bądź chce tego. I wolny dzień od szkoły wtedy jest, więc cały dzień ze wrokiem ku niebu spędze. Jeszcze tylko 3 dni ehh...
  • 0

#207

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oby to była prawda, czekam już któryś tydzień na tą magiczną datę 14.10.2008. Jeśli jest w tym prawda to będzie najszcześliwszy dzień jaki ludzkości będzie dany przeżyć.
  • 0

#208

mimi.
  • Postów: 163
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up Albo i najgorszy/najokrutniejsz xF
Bynajmniej ludzkość ma w naturze chęć zmian i niecierpi monotonii, jaką jest codzienne życie. (Możliwe że i przez to pojawiają się liczne przesłanki i przepowiednie o wielkich zmianach)

I to chyba jedna z niewielu dat (14.10.2009) która nic nie oznacza, żadne tam 07.07.2007, czy 21.12.2012 (chociaż to ostanie może i przypadkiem jest takie, a może symbolika jest ważna do czegoś tam....)

Pozatym te wszystkie dziwne wydarzenia i zjawiska teraz towarzyszące nam i temu zbliżającemu się dużymi krokami objawieniu są conajmniej dziwne, a dla mnie stanowią potwierdzenie. Nic nie pozostało tylko czekać z pokorą, na wielkie szczęście/wielką śmierć (zbyt pesymistyczny chyba jestem xF)
  • 0

#209

kj5.
  • Postów: 70
  • Tematów: 13
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

trójkat nad oceanem Akrtycznym

Szczerze mam nadzieje ze cos sie wydarzy i wtedy bede wszedzie gdzie moge pisal,mowil "a nie mowielm" wtedy cos sie zacznie dziac beda zamieszki ale kurde serio chce zeby sie ujawnili.

Btw moze ktos wysle maila do google z zapytaniem o to???.
(mam taka troche sceptyczna teorie ale google zoabczylo na roznych forach o tym i sie z nas nabija :D )

Do lewego boku tego trojkata (patrzac N na gorze) dolaczyl jakis mniejszy trojkat.Zwiadowca??

Wielkosc tego mniejszego to podstawa 424 km bok 403km
  • 0

#210

Viranis.
  • Postów: 90
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te trójkąty to na 100% błąd w oteksturowaniu, nie sądzicie, że jakiś meteorolog, by to zauważył? Tylko mi nie mówcie, że rząd przekupił wszystkich ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych