Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt 14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
268 odpowiedzi w tym temacie

#241

wizzfx.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w Nowej Zelandi już mają 14 października :) pozdrawiam i czekam na jakieś info :D

http://www.timeandda.../city.html?n=63
  • 0

#242

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powierzchnia Ziemi jest widoczna, plama pojawia się na warstwie chmur -> jeśli to obiekt wtedy wyda się to nieco nielogiczne w naszym rozumieniu fizyki (rozpędza chmury, ale jest przeźroczysty?)

Nie wiem czy mam racje ale to chyba dlatego że sama ,,Ziemia" nie jest interaktywna tzn. tylko pogoda jest aktualizowana co 20 minut. Także jest to jakby model z pogodą ;p Ale ja też tego do końca nie rozumiem bo w takim układzie zamiast chmur powinno się pojawić to coś. Może ktoś to wytłumaczy :P






Ja mniej więcej od tygodnia mam kłopoty z zasypianiem które aż tak poważnie zdarzają mi się po raz 2 w życiu dopiero,jak już zasnę (2-3) to masz czasami przedziwne sny,ogólnie jestem meteopata i czasami z wyprzedzeniem sporym umiem wyczuć ze pogorszy lub polepszy się pogoda,oczywiście już nie raz miałem jakieś przeczucia z jakimś wydarzeniem i teraz tez coś czuje ale to to coś na wzór wewnętrznego nie pokoju.Noc cóż musimy czekać,na razie nie zauważyłem żadnej różnicy w zachowaniu zwierząt ale do 8.00 jeszcze troche czasu ;) .




Hehe teraz tak się zastanowiłem i faktycznie przynajmniej dzisiaj ptaki bardzo a to bardzo cicho są ;) ,ale to jeszcze na nic nie wskazuje ;)
  • 0

#243

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hehe teraz tak się zastanowiłem i faktycznie przynajmniej dzisiaj ptaki bardzo a to bardzo cicho są ;) ,ale to jeszcze na nic nie wskazuje ;)


no właśnie mieszkam blisko parku małego i normalnie to się drą a dzisiaj ciszej znacznie... a są bo widziałem sikorkę, sroki też na pewno jeszcze nie odleciały. może mają cichszy dzień ?

polecam spojrzeć się jeszcze na

http://www.treeofthe....13.08Atmos.htm

i czekamy z małą niecierpliwością na jutro ;)
  • 0

#244

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No dokładnie z tymi snami i ,,wyczuwaniem" pewnych zjawisk też tak mam. Zwłaszcza ostatnio kiedy zegar bilogiczny przestawił mi się tak że żyłem jak nietoperz :x W nocy nie mogłem zasnąć, a w dzień odsypiałem bo nagle miałem przeskok związany ze wstawaniem o 5:30 ... Nie mniej staram się tym nie przejmować żeby nie ksończyć jako kolejny popapraniec któremu się wydaje że ma kontakt z astralem ;p
Ale dobra bo zaraz nas ktoś warnem zdzeli za OT

A tym czasem znowu mamy podwójny trójkąt nad Grenlandią. W takiej samej pozycji jak wczoraj, z tego co obserwowałem to przemieścił się tam ze ,,szczytu" naszej planety. Eee, to chyba jednak błąd.

Dołączona grafika
  • 0



#245

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nikt również nie dowiódł, że jest możliwe. I jestem raczej przy tej teorii, bo żeby takie masy z jakich powinne być wytworzone te NOLe + to dzięki czemu się poruszają + masa samych ufoków poruszała się z prędkością światła, albo i większą (i jest to raczej konieczne) jest niedokonalne.

Get a clue.
Zeby sie przemiszczac w przestrzeni, nie trzeba sie ruszyc z miejsca. Nie trzeba podrozowac z predkoscia ponad swietlna. Wystarczy ze przestrzen porusza sie wzgledem nas.
Napewno znasz przykład z kartka papieru i składaniem przeciwnów rogów, zeby skrócić mrówce podróż ?
  • 0

#246

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A tym czasem znowu mamy podwójny trójkąt nad Grenlandią. W takiej samej pozycji jak wczoraj, z tego co obserwowałem to przemieścił się tam ze ,,szczytu" naszej planety. Eee, to chyba jednak błąd.

Dołączona grafika


Tak jak mówiłem, to nie jest podwójny trójkąt. To się robi coraz ciekawsze. To jest cienka bryła prostopadłościanu widoczna z perspektywy. Lewa strona jest dalej, prawa bliżej obiektywu. Trzeba patrzeć abstrakcyjnie. Na tym zdjęciu wygląda to tak jakby obiekt ustawiał się pionowo do powierzchni Ziemi.
  • 0



#247

Viranis.
  • Postów: 90
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żaden znowu obiekt, może po prostu nie mogli w tym miejscu zaktualizować mapy. Dlaczego nikt tego nie zauważył? Już pierwszego dnia trąbili by w telewizji. Zajrzyjcie na jakiś serwis pogodowy, tam są chmury.
  • 0

#248

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czegoś tu nie rozumiem... To ten "obiekt" zakryłby chmury, ale ląd i woda pod nim jest widoczna?? :D Trochę to naciągane
  • 0



#249

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A to co? Miałem wczoraj podobne nad Ameryką Pd.

Dołączona grafika
Wie ktoś co to jest?

@Prawdziwy Dla Gry: Na Boga spójrz na poprzednią stronę tematu :x
  • 0



#250

ScOrPiOn.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawdziwy~~
Zdjęcia z chmurami są aktualizowane co 15-20 minut.
A te mapy terenu (dobrze powiedziałem ? ) są co kilka miesięcy.
  • 0

#251

Przemek6.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gomp
I tak lepiej u Ciebie wygląda.
Zobatrz na to:
Dołączona grafikaDołączona grafika
  • 0

#252

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A to co? Miałem wczoraj podobne nad Ameryką Pd.

Dołączona grafika
Wie ktoś co to jest?

@Prawdziwy Dla Gry: Na Boga spójrz na poprzednią stronę tematu :x

Ewdietnie tu widać, że zdjecia sie źle złożyły a wy tam widzicie jakieś statki kosmiczne. Odpocznijcie troche..
  • 0

#253

Przemek6.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już "naprawili" ten błąd. Oczywiście był to błąd krytyczny GE, który wymagał ponownego uruchomienia programu. Teraz juz tego nie ma.
  • 0

#254

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypomniało mi się, że znajomy mojego brata, fizyk teoretyk mówił coś o tym, że antymateria potrafi skupic materię. Nie wiem czy dobrze to zapamiętałem, a słyszałem też tylko od mojego brata, nie od niego bezpośrednio, więc autentycznośc tego twierdzenia pozostaje dla mnie zagadką. Mimo wszystko jakoś tak wpadło mi do głowy, że jeśli obca cywilizacja opracowała technologię np. przechodzenia z materii do antymaterii i odwrotnie, to mogliby pozostawac niewidzialni dla człowieka.

Co do samego 14.10. to... zobaczymy. Prywatnie gorąco bym chciał, żeby to się stało, lecz mój chłodny umysł powątpiewa ;)
  • 0

#255

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe co sie jutro wydarzy (albo cos albo nic) mam nadzieje ze wkoncu sie czegos dowiemy ale z drogiej strony zabardzo w to nie wierze przez te wszystkie zapowidzi konca swiata i kontaktu z obcymi.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych