Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt 14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
268 odpowiedzi w tym temacie

#211

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Manifestacja kosmitów, dajcie spokój... Wśród wszystkich paranormaliów (sory za karkołomne słowotwórstwo :D ) akurat historie o ufo do mnie w ogóle nie przemawiają, a zwłaszcza coś tego typu, jak ta zapowiedź manifestacji... Oświadczam wszem i wobec, że nic się nie wydarzy i to ja będę mógł powtarzać "a nie mówiłem" :D
  • 0



#212

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamiętam tylko z książki n/t jasnowidzącej Wangi (wydana kilkanaście lat temy przez Nieznany Świat), że do kontaktu z obcymi cywilizacjami dojdzie za ok. 200 lat czyli jeszcze ok. 185 lat zostało, ponadto inaczej należałoby rozumieć rok 2012 r. bo kto by ich zobaczył za te 200 lat z naszej strony i z kim mieli by się kontaktować :/


Kilka słów n/t Wangi (z jej książki?)
http://wielgoradesz....zwykleMoce2.pdf

To jest ta książka:
http://www.allegro.p...wanga_1992.html


p.s. nadal linki po edycji posta są "uszkadzane" przez znaczniki html :/
  • 0

#213

Jaku.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przemo - czyli uważasz, że cały ten temat, związany z datą 14.10.2008 i "ujawnieniem się" kosmitów nas obserwujących (?), jest na tyle SENSOWNY i pełen relacji z tzw. pierwszej ręki (cokolwiek by to mogło w tym przypadku znaczyć), że należy go traktować jako coś priorytetowego i nie znoszącego zdania sprzeciwu?
To, że spora część użytkowników tego forum od samego początku, od pierwszego wpisu dotyczącego tego tematu, uważa, że to kosmiczna bzdura nic dla Ciebie i Kolegi Alien Greya nie znaczy?
Gratuluję odwagi w takim razie. Bo data jest już całkiem bliska i kolejne narażenie się na śmieszność tuż, tuż...
Tak czy siak - szacun :) Ale jedna prośba - nie kasujcie już głosów "anty", bo to nie bardzo teges się staje ;)
  • 0



#214

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przypominam, że temat tyczy się konkretnej daty, wydarzenia z nią związanego i anomalii na Google Earth, a nie podróży między wymiarowych itp.
  • 0



#215 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

500kmx300km


hoho taki pojazd to rozmiary pół polski, miliony osób które znalazłby się bezpośrednio pod nim
faktycznie miałyby zacmienie i nie wiedziały co sie dzieje..

- a te na google earth to mają rozmiary kontynentu :D :D lol

co do blossom godchild, uważam że nadal będzie sie miała dobrze po dacie 14 pazdziernika

zobaczcie ile koncow świata przewidzieli ŚJ, i co ?
i nic
nie sprawdził, sie ani jeden, a oni mają sie nadal dobrze.

bez sensu.

pozdrawiam
  • 0

#216

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

500kmx300km


co do blossom godchild, uważam że nadal będzie sie miała dobrze po dacie 14 pazdziernika

zobaczcie ile koncow świata przewidzieli ŚJ, i co ?
i nic
nie sprawdził, sie ani jeden, a oni mają sie nadal dobrze.


Będą się mieli dobrze bo sobie i tak będąmogli znowu coś przepowiedzieć i poł netu w to znowu uwierzy :/


Jeszcze dwa dni :) . Trza poszukać czy odwolała swoje słowa, czy zrobi to jutro :P
  • 0

#217

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dobrze, mamy dziś 12.10. czas na małe podsumowanie w ramach leczenia kaca ;) w końcu chyba jest co opijać :D

wczoraj posłuchałem wywiadu z Blossom wystawionego na

http://pl.youtube.co...feature=related

(to jest część 1, pozostałe chyba znajdziecie sami) - około godzinny wywiad udzielony 10.10 dla stacji radiowej

polecam gorąco cały wywiad, nie brzmi jak brednie nawiedzonej i wyjaśnia wszystkie emocje powstałe wokół pytań które już zadaliście, tak jak i na te których jeszcze nie zadaliście ale się pojawią na pewno

sumujemy dane:

1. może nie wydarzy się NIC, wówczas zapewne wiele osób sobie myśli że my, ci którzy jej wierzą, będzie miało depresję, uzależni się od nowego guru czy też skoczy z krawężnika na jezdnię w locie nurkowym - myślę osobiście, że to mocno naciągana teoria której uzasadnienia nie znajduję, ale zakładam że każdy sceptyk chce wierzyć w coś, może w nadistotę w postaci megamrówki która zjada wszystkich którzy myślą o świecie inaczej, może w kity wklejane nam o sektach w TV - cóż, świat jest taki zdywersyfikowany i wielotorowy że występująca bioróżnorodność daje mi wiele radości ;) i nie zamierzam wnikać w te systemy wierzeń.

powiem tylko tyle, że nie jestem osobiście osobą żyjącą w iluzji i przyjmę taki "cios" z godnością :D
a znajoma się założyła z kolegami że skuta kajdankami z koleżanką naga będzie biegała wokół Rotundy w wa-wie, specjalnie przyjadę z aparatem aby udokumentować wszystko dobrą cyfrówką :D :D


2. jednak wydarzy się to, co moim zdaniem może się wydarzyć

w dużym skrócie postaram się usystematyzować dane, które na wypadek takiego zdarzenia posiadamy

- pojawi się wielkie COŚ na niebie, może to być zarówno "light ship" wielkich rozmiarów jak i bardziej konwencjonalna konstrukcja pozaziemskiego pochodzenia

- przypuszczalnie jednocześnie towarzyszyć temu będą zdarzenia związane z próbami zmiany naszego stanu świadomości, małe "light ships" będą pojawiały się wokół nas w odległości dostatecznie bliskiej abyśmy mogli je dokładnie obejrzeć. podobno mają taką właściwość aby z nami "rozmawiać" tzn oddziaływać na nas tak, abyśmy poczuli "LovE" czyli bardzo wysoką wibrację związaną z czymś, co jest emocją - jedną z najwyższych wibracji znanych nam, zmieniającą wszystko wokół siebie. takie małe "sondy" wysłane aby nas zmieniały, pokazały nam ich zamiary i intencje, czekającą nas przyszłość. jestem strasznie ciekawy jak ta technologia zadziała na ludzi, ale uważam że da właściwy skutek. to ... będzie jakby "świadome śnienie" ale bez stanu snu, na jawie.

- niestety, część osób nie będzie chciała uznać stanu faktycznego, wpadając w "stan zakręcenia". to może mieć miejsce, i od wielu osób które czytają forum zależy jak to się potoczy dalej w przypadku tych osób.

OSOBIŚCIE PROSZĘ aby nawet najbardziej zażarci sceptycy posłuchali wywiadu z Blossom który podlinkowałem powyżej, wszystkich części - godzina słuchania podczas czytania wiadomości, książki, gotowania obiadu niedzielnego - babka wie o czym mówi i warto

od nas zależy czy te osoby rzeczywiście sobie nie poradzą, czy uznają że jednak świat jest znacznie ciekawszym miejscem w którym nie chodzi tylko o kasę i pracę która nam zabiera życie. przecież możemy w życiu robić tyle ciekawych rzeczy, nasze ciała mogą kryć w sobie nieograniczone możliwości a 3-dniowa fiesta to miła okazja do odpoczynku od tego medialnego świata

some people will still deny this when it will happen

zacytowane z części 3 wywiadu ;)

- wojsko się przygotowuje, i każdy kto spojrzał na stronę http://10-14-08.blogspot.com/ poczyta sobie że jakiegoś rezerwistę z Kanady ściągają w dniach 13-19.10 do jednostki.

niestety, nie znamy zamiarów wojska i rządów. możemy tylko uznać, że jeśli pojawi się taki wielki statek, to prawdą są również inne informacje podane nam przez Blossom, w tym też te informacje które mówią nam o próbach kontaktu z Naszymi Kochanymi Władcami i Królami udzielnymi (nie oszukujmy się, nie odeszliśmy daleko od feudalizmu, bynajmniej na pewno nie żyjemy w Feudaliźmie Oświeconym).

doktryna wojenno-polityczna to czysty Machiawelizm (tak się to pisze?) i nie możemy z pewnością spodziewać się ze strony wojska niczego dobrego. czystym szaleństwem byłoby wezwanie do czynnej służby z uwagi na inwazję obcych, mam nadzieję że mając takie wezwanie w ręku KAŻDY Z WAS będzie wiedział co zrobić...

NIE wiemy, wiemy tylko że jakieś działania mobilizacyjne mają miejsce i nie wiemy z czym mają związek

- czeka nas WIELKA ZMIANA wszystkiego, przy czym czytając opinie o braku miejsc pracy i $, głodzie i cierpieniu zastanawiam się nad megakosmicznym chaosem który musi być w głowie osoby piszącej takie rzeczy...

czy naprawdę myślicie, że pieniądze jako środek transferowy są niezbędne abyśmy mogli funkcjonować jako społeczeństwo, czy myślicie że dają nam one w chwili obecnej niezbędne do życia rzeczy ?

jak rozumiem, bez istnienia pieniądza jako środka transferowego przestanie rosnąć zboże, krowy przestaną dawać mleko a słońce przestanie wschodzić ? powietrze nie będzie się z całą pewnością nadawało do oddychania, no i ptaki przestaną śpiewać a delfiny pływać bo nie będzie pieniędzy ?

także, proszę nas NIE straszyć chaosem, chaos to mamy teraz. mnóstwo ludzi wykonuje zupełnie zbędne rzeczy, pracując dla tych 5% populacji która nic robić nie musi aby żyć dostatnio. i rzeczywiście, te 5% populacji straci, straci bardzo wiele.... cóż, nauczą się samodzielnie wkładać pranie do pralki, zmywać podłogi we własnych mieszkaniach i gotować, brak służby i feudalizmu to będzie dla nich potworne doświadczenie :D

MNIE TO NIE MARTWI

jak się nie nauczą gotować to umrą z głodu, z całą pewnością psychiatrzy będą mieli co robić lecząc nową formę "postfeudalnej anoreksji" ;)

- czeka nas, prawdopodobnie, niesamowita zmiana wszystkiego. a ludzie nie lubią zmian. tylko że przypuszczalnie nie mamy już czasu który moglibyśmy dalej "tracić", brak zmiany mógłby oznaczać problem znacznie większy niż możemy sobie wyobrazić. bo JEŚLI się pojawią na niebie wielkie statki, to może prawdą jest też to, że nasze słońce grozi nam za kilka lat takim błyskiem, który przeniósłby te ocalałe 0,0002% populacji w erę kamienia łupanego i walki o ogień ? wszystko jest możliwe, skoro się pojawią w pokojowych zamiarach i mówią że nie mogli dłużej czekać to może wiedzą o czymś czego my jeszcze nie wiemy, albo o czym nasi rządzący nie chcą nam powiedzieć ? (przecież wygodnie mieć służbę...)

- no i jedna z ważniejszych spraw - kwestia ich intencji jak się pojawią. jeśli komukolwiek przychodzi do głowy scenariusz z Dnia Independensa, to chyba musiał oszaleć :D

jakakolwiek cywilizacja mająca możliwość kontaktu telepatycznego musiała wzrosnąć w sposób, który odbiega znacznie od znanych nam ludzkich schematów. telepatia to brak możliwości kłamania i oszukiwania ;) to zdecydowanie szybsza forma rozwoju emocjonalnego i duchowego opartego nie o system wierzeń, kłamstwa, wzajemne gry i oszustwa, szefów każących "sprzedawaj sprzedawaj" i "produkuj"

przestaniemy budować "nowe banki" i lać "stal płynącą z pieca" dla czyjejś satysfakcji i przyjemności, staniemy przed zupełnie nowymi wyzwaniami które na pewno podniosą nam poprzeczkę - tu się zgadzam. ale to zupełnie nowa jakość życia, i brzmi dla mnie fascynująco i ciekawie

- przypuszczalnie czeka nas jakiś "moment próby" - coś wisi w powietrzu, informacje płyną z wielu źródeł dając nam do myślenia

no, a teraz - czekam na Wasz punkt widzenia, próby oceny sytuacji.. tylko proszę, takie inteligentne, i nawet jeśli nie zgadzacie się - proszę o głębokie umotywowanie Waszego zdania, poparte wnikliwą analizą i syntezą danych którymi dysponujemy... z inteligencją ;) i humorem

PS - no i ostatnie co mnie cieszy, jak wpadną to koledzy będą skuci kajdankami biegali wokół Rotundy w Warszawie, czego nie omieszkam udokumentować ;D będzie z tego materiał na niezły Off :D
  • 0

#218

wizzfx.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hm tak duży statek obcych jeżeli by miał sie pojawić na ziemi to chyba musiałby byś dopasowany do krzywizny planety :D chyba że orbitował by na około ziemi , wkoncu 2000mil było by dobrze widać nawet z pewnej odległości, to wydaje sie być dość rozsądne w przeciwieństwie do tego że statek przysłania całą polske i wszyscy są w szoku.

Coż google earth raczej nie jest dobrym źródlem informacji jeśli idzie o ten temat, zajmuje sie troche 3D i to na bank są błędy programu.

Niech przylecą , czeakam. Co do mobilizacji wojsk w USA to być może to z powodu kryzysu ( krążą plotki o stanie wojennym ) być może kryzys to tylko przykrywka ;p do tego aby zebrać wojsko i walczyć z ufolami :) hm teraz to brzmi troche niepojęcie, chociaż samo to przesłanie federacji światła mówiło że będą próbowali ich atakować czy coś takiego ale nie uda im się nic zrobić...

tyle z mojej strony, sor za błędy w pisowni, mam dysleksje :P
  • 0

#219

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak sobie glosno mysle ze moze na manewry Rosji to tez przykrywka pomocy w razie pojawienia sie takiego wielkiego UFO nad USA

moze porosili ruskich zeby zapakowali swoja nowoczesna bron i tez byli w pogotowiu w razie czego

co do niby konfliktu na linii USA-obcy to juz wczesniej niby jakis informator podawal takie dane ze po terrorystach nowym zagrozeniem wymyslonym beda obcy

Edycja : dj_cinex :
Wpis z linkiem do nędznej podróby UFO wraz z komentarzami do tego został usunięty. Wszelkie inne wpisy nie na temat lub nie nawiązujące bezpośrednio do tematu będą usuwane bez podawania przyczyny.

Ileż to można powtarzać... fascynuje mnie podejście co niektórych, ktoś prosi... i nic. Nie róbmy tutaj śmietnika i nie dodawajmy byle treści gdzie istnieje słowo kluczowe "UFO". Jeśli drogi użytkowniku zamieściłeś tutaj swój wpis a po czasie okazuje się, iż nagle takowy wpis zniknął... zapewne nie był związany z tematem. Jeśli chodzi o mnie... ja dwa razy powtarzał nie będę...

  • 0

#220

kj5.
  • Postów: 70
  • Tematów: 13
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wprowadzenie stanu wojennego w USA to IMO kwestia czasu.Ale to nie ten temat.

O mobilizacji wojsk.Hmmm wydaje mi sie że w armi maja jakis infomratykow ktorzy 23h/5 siedza i przeszkuja net + program wyskukujacy slowo klucz np 14.10 albo coś innego.Pewnie juz wiedza o tym i napewno jakis genereal sie smieje i nabija ze moze jeszcze pod jego dom przeyleca ale na wszelki wypadek wola cos zrobic.

BTW trójkat teraz wydaje sie ze zlozony z dwoch mniejszych.Tyle ze ten po prawej jest strasznie znieksztalcony.
  • 0

#221

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawy punkt widzenia kj5 moze faktycznie wola zrobic cos w razie "W". Byc nie wierza w te przepowiednie, ale co bardziej znane moga przykowac ich uwage.
  • 0

#222

wizzfx.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje wam sie ze taki rząd USA bierze informacje z neta ? :D Że niby jakaś baba przepowie cos i wprowadzają stan wojenny ? Troche rozumu :) USA jak zwykle pewnie wszystko zaplanowało tak jak to bylo z WTC zeby wszystkich oszukać ... Cóż 14 niebawem i sie przekonamy o wszystkim. Co do tych 2000mil ( czyli wielkości statku ) to troche bzdury, po przesłuchaniu wywiadu z Blossom dowiedziałem sie ze ona na temat wielkości statku nic nie wie, niby ma być duży to wszystko. Pozdrawiam :)
  • 0

#223

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ALL THESE WORLDS ARE YOURS, EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDING THERE. USE THEM TOGETHER. USE THEM IN PEACE.


Dostałem SMSa od Blossom Goodchild, w którym mi napisała, że wiadomość jaką chce nam przekazać Federacja Światła będzie brzmiała następująco:


All your base are belong to us.



A tak na poważnie, przybycie obcych na pewno wprowadziłoby zamęt. Niepokój związany z czymś nieznanym, wizje rodem z 'Dnia Niepodległości'. Mam tylko nadzieje iż wszystko spokojnie się zakończy, jeżeli w ogóle się zacznie, a większość ludzi zmieni swoje podejście co do tego faktu i wreszcie się 'przebudzimy'.
  • 0

#224

wizzfx.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jutro po południu juz powinno byc cos wiadomo bo w np w Australi będzie juz 14 :)
  • 0

#225

FarbeN.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam tylko nadzieję, że spełnią się moje prośby i zabiorą mnie ze sobą z tego cholernego świata , do ich - lepszego.

Jeżeli nic się tego dnia nie wydarzy, moja postawa względem teorii spiskowych przyjmie do siebie trochę sceptycyzmu :) .
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych