Skocz do zawartości


Zdjęcie

USA - IRAK cała prawda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
478 odpowiedzi w tym temacie

#31

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądałem film dokumentalny o wojnie Francusko-Algierskiej i powiedzieli, że żołnierze
francuscy przebierali się za arabskich bojowników i zabijali,gwałcili,mordowali i torturowali cywilów. Chcieli w ten sposób zwalić całą winę na arabskich ekstremistów.


Pierwszy raz słysze taki tekst nigdy na myśl mi nie przyszło że armie moga robić takie coś.
mortyr po twoim artykule to naprawde jestem całkowicie zaszokowany to nie jest to samo co tylko zdjęcia i filmy na www.ogrish.com (dozwolone od lat 18) tutaj to naprawde dużo się dowiedziałem.
jeden z najlepszych tematów który czytałem POZDRO
  • 0

#32

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mortyr--> No tak, bo przecież ludzie pokroju Zarkawiego nie zabijaliby cywilów, to muszą być Żydzi, co??

Proszę, nie piszcie takich głupot. Ja rozumiem, że lewactwo musi jakoś sobie tłumaczyć, że ich ukochani "bojownicy o wolność" są w porządku, ale nie przesadzajcie.
  • 0

#33

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mortyr--> No tak, bo przecież ludzie pokroju Zarkawiego nie zabijaliby cywilów, to muszą być Żydzi, co??

Proszę, nie piszcie takich głupot. Ja rozumiem, że lewactwo musi jakoś sobie tłumaczyć, że ich ukochani "bojownicy o wolność" są w porządku, ale nie przesadzajcie.


TEŻ całkiem możliwe !!!!
tylko mam tez małe wrażenie że artykuł ten jest przeciwko amerykanom troche
nie wiem ale ja jakoś bardziej i tak jestem za amerykanami
  • 0

#34

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ten artykuł nie jest przeciwko Amerykanom... on jest przeciwko tym, którzy łamią podstawowe prawa człowieka na całym świecie. Ja jestem przeciwko politykom, którzy
dla kasy zrobią wszystko... również przeciwko armiom tego świata, które dokonują czystek etnicznych itp. Ich pochodzenie, kolor skóry, czy religia nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Jestem tylko za ukaraniem prawdziwych zbrodniarzy ukrytych w wojskowych mundurach , garniturach... takie samo zdanie miałbym w czasie II wojny światowej o Nazistach i Komunistach. Dla mnie liczą się szlachetne ideały, takie jak prawda i sprawiedliwość (kara powinna być stosowna do winy) - nie jestem przywiązany do żadnych partii i ideologii - najważniejsze są uniwersalne ideały.

Gdybym był białym amerykaninem jakieś 500 lat temu, to prawdopodobnie bym walczył po stronie indian i czarnoskórych niewolników - najważniejszy dla mnie jest człowiek.

[ Dodano: 2006-05-21, 18:42 ]

Mortyr--> No tak, bo przecież ludzie pokroju Zarkawiego nie zabijaliby cywilów, to muszą być Żydzi, co??

Proszę, nie piszcie takich głupot. Ja rozumiem, że lewactwo musi jakoś sobie tłumaczyć, że ich ukochani "bojownicy o wolność" są w porządku, ale nie przesadzajcie.


Myślę, że stoją za tym służby specjalne, wojsko i politycy - nie obchodzi mnie jaką religię
wyznają, z jakiego kraju pochodzą, jaki mają kolor skóry.

A "bojownicy o wolność" - gdybym był na miejscu jakiegoś irakijczyka, któremu amerykańska bomba zabiła całą rodzinę, to stworzyłbym takie piekło wojskom okupacyjnym i politykom - NIE CYWILOM - jakiego nie widzieli nawet w swoich superprodukcjach z Hollywood. Najważniejsze są prawa człowieka - jeśli ktoś ich nie przestrzega to nie zasługuje na miłosierdzie.

Podobne były sformułowania Busha, ale to rządy m.in w USA rozpętały to piekło już wiele lat wcześniej. To oni chcieli walczyć z islamską rewolucją w Iranie, więc uzbroili Saddama.
W 99,9 % krajów tego świata rządzą przestępcy w postaci cwanych, lub też ograniczonych
umysłowo osobników rodzaju ludzkiego zwanych politykami. Jeszcze więksi debile idą do amerykańskiej, rosyjskiej, lub każdej innej armii.
Wiem, że mam rację, bo już wiele razy się przekonałem jak działa twór zwany "PAŃSTWO"
- jest pełen patologii w każdej dziedzinie.

Choćby problem armii - po co nam one - przed kim mamy się bronić ?
Po co produkować tyle broni?

Gdyby nie wydatki na zbrojenia we wszystkich krajach świata, to nikt by nie głodował, mielibyśmy większe zarobki, bardziej ekologiczny przemysł i pieniądze na badania naukowe.

Jeśli chcemy się tylko zabijać, to proszę odpalmy wszystkie atomówki i rozpiżymy całą planetę. Wyręczymy szare ludziki, asteroidy i tym podobne zagrożenia.

Używajcie Prezerwatyw !!! bo każdego dnia rodzi się nowy Hitler, Stalin, Bush, Putin, Sharon... :mrgreen:
To w zasadzie samo kiedyś się na nich zemści, bo skoro będzie coraz mniej ludzi, to może kiedyś nie będą mieli kogo skierować do tego pier... wojska.

To nie terroryści są największym zagrożeniem, tylko cwani, bądż głupi i nieodpowiedzialni politycy!
  • 0

#35

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Terroryści są jak najbardziej zagrożeniem.

Fanatycy islamscy chca powołania swojego kalifatu, z zacofanym światopoglądem, chorą moralnością, zalegalizowaną pedofilią..

I nie mów o prawach człowieka łamanych przez USA itp, jeśli jednocześnie nie dostrzegasz, że ci "bojownicy" chcą państwa gdzie te prawa będą jeszcze bardziej łamane.
  • 0

#36

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Terroryści są jak najbardziej zagrożeniem.

Fanatycy islamscy chca powołania swojego kalifatu, z zacofanym światopoglądem, chorą moralnością, zalegalizowaną pedofilią..

I nie mów o prawach człowieka łamanych przez USA itp, jeśli jednocześnie nie dostrzegasz, że ci "bojownicy" chcą państwa gdzie te prawa będą jeszcze bardziej łamane.



Nie wiem nic o pedofilii, natomiast są doniesienia o tym, że żołnierze USA zgwałcili w Iraku 11 letnią dziewczynkę...

Powiedz mi jedno... czy ty naprawdę myślisz, że np. w Polsce mamy demokrację?

Jak to jest, że 80% społeczeństwa chce przywrócenia kary śmierci, 70% było przeciwko wysłaniu wojsk do Iraku, a ONI (politycy) i tak zrobili to co chcieli.

Masz klapki na oczach, nie widzisz, że to co leci w mediach jest propagandą "Władz".
Tak samo jest w USA, pewien koleś na forum (z USA) powiedział, że już większość
amerykanów nie wierzy w doniesienia z CNN.

Teraz wszystko zmierza w jednym kierunku - chodzi o całkowitą kontrolę nad obywatelami... - będą wiedzieli o tobie wszystko, nawet kiedy wychodzisz do łazienki..
W USA wszystkie rozmowy zagraniczne są rejestrowane.
Teraz demokracja stanie się nowym reżimem totalitarnym, bo ograniczą wszystkie twoje prawa do minimum.

Terroryści - byli, są i będą - bo na świecie jest bieda, wyobcowanie i niesprawiedliwość.
Państwo z Kalifatem - tego nigdy nie będzie, bo to nie jest ich cel, to tylko idea, tak jak
dla poetów arkadia.
Pomyśl - w jednym z afrykańskich krajów jest koleś, który zabił setki tysięcy ludzi i twierdzi, że jest nowym Chrystusem - dzieci walczą w jego armii - pomyśl co z nich wyrośnie... - oto dowód, że to nie religia jest zła, tylko niektórzy ludzie.

Uczeni z USA twierdzą, że obecne działania różnych rządów na świecie spowodują tylko jeszcze gorsze ataki i wojny.
Któregoś dnia wyjrzysz przez okno i zobaczysz atomowy grzybek.
I to będzie efekt mądrości polityków, którzy wysyłają upośledzonych umysłowo osiłków, zamiast pomocy humanitarnej.

Wierzę, że tym światem tak naprawdę rządzi jakaś elita np. Iluminati - to oni stoją za tym wszystkim, i ogłupiają ludzi, żeby się zrzekali swoich praw obywatelskich w imię walki z terrorystami, którzy nigdy nie znikną... a wiesz dlaczego?

Bo terroryzm jest sposobem walki. Terroryści to nie ufoludki z marsa - zabijemy je i będzie po krzyku. To są ludzie i terrorystą może zostać każdy.
To jest walka z cieniem. Od razu można sobie wybić z głowy walkę zbrojną.

Najgorszy terroryzm to ten państwowy uprawiany przez rządy USA, Izraela, Rosji, i wielu innych krajów...

I na koniec jeszcze jedno - wiesz z czym się kojarzy teraz słowo "amerykanin" w laickiej
Turcji - 70% turków kojarzy je ze słowem "gwałt".


a amerykanie kojarzą się tam z niemoralną pijaną dziczą.

Gdybym był amerykaninem , to bym chyba rozpętał rewolucję w celu obalenia tego mafijnego rządu Busha.
Obejrzyj sobie "Farenheita 9.11" - kto pracowal kiedyś dla Busha - obecny prezydent Afganistanu - Hamid Karzaj. To są rządy kolesiów. Oni wywołują wojny, rzeby obsadzić rządy swoimi ludżmi.

Jeszcze raz powtarzam - badania naukowe prowadzone przez kompetentnych badaczy dowodzą, że islamscy "terroryści" prowadzą swoje ataki, bo się mszczą.
Jeśli nie będą mieli za co się mścić, to to przestaną atakować z taką zaciekłością i grożba zostanie zażegnana.
Uwierz mi na słowo - To Prawda - ci ludzie prowadzili rozmowy z kandydatami na zamachowców samobójców - ci ludzie przyznawali, że chcą tylko zemsty.
Obecność wojska powoduje eskację konfliktu - tego chce polityczna elita rządząca światem.
To jest ten nowy porządek świata - całkowita kontrola.

I powiem jeszcze jedno - znam ludzi, którzy pracowali kiedyś z byłym prezydentem RP
niejakim Olkiem K. i z wieloma innymi ludżmi z póżniejszej elity z SLD.
Oni mówią, że to są zwykli alkocholicy i patałachy i ja im wierzę, bo też miałem z tymi gośćmi do czynienia na pewnym przyjęciu dla VIP-ów. Te pijaki wzięły mnie za agenta służb specjalnych. U władzy są ludzie niekompetentni - banda wymoczków.

I ty myślisz że oni dbają o nasze bezpieczeństwo ?

I ty myślisz, że naprawdę zagrażają nam terroryści ? - oni są nieświadomymi wykonawcami planów bandy szalonych agentów CIA, magnatów przemysłowych i polityków.
  • 0

#37 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

wojny i tak sie nie skoncza, chyba ze spadnie nam na glowy kubel zimnej wody
  • 0

#38

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak, tylko na razie nie ma żadnego sposobu, żeby nauczyć polityków m. in. tego co uczył Jan Paweł II - że wojną można tylko zaszkodzić, niczego nie można naprawić.

Oto czego nie pokazuje się w mediach w USA. Że amerykanie zabijają cywilów i w
ten sposób powodują chęć odwetu. Właśnie w ten sposób wychowują nowe pokolenia terrorystów:

http://www.universal...ian-deaths.html

albo to - liczby zabitych cywilów w Iraku:

http://www.iraqbodyc.../press/pr13.php
  • 0

#39

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kilka ANTY-wojennych bajerów :

http://www.bloodforoil.org/
- przesuwaj stronę w prawo ...
  • 0



#40

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiem nic o pedofilii, natomiast są doniesienia o tym, że żołnierze USA zgwałcili w Iraku 11 letnią dziewczynkę...


Prorok Mahomet miał stosunek z 9latką, z którą wziął ślub jak ta miała 6 lat.
To co mogli zrobić ci żołnierze, było wynaturzeniem, ale ponieważ naśladowanie Mahometa dla muzułman jest nakazane, to stosunek z 9latką jest u nich czymś w porządku.

Powiedz mi jedno... czy ty naprawdę myślisz, że np. w Polsce mamy demokrację?  

Jak to jest, że 80% społeczeństwa chce przywrócenia kary śmierci, 70% było przeciwko wysłaniu wojsk do Iraku, a ONI (politycy) i tak zrobili to co chcieli.


Mamy demokrację. Wybraliśmy tych ludzi wiedząc co sobą reprezentują. Nasza wina, jak są nieciekawi.

Masz klapki na oczach, nie widzisz, że to co leci w mediach jest propagandą "Władz".


Mało oglądam TV (tvn24 tylko), gazety czytam, umiem myśleć i podchodzę czasem z rezerwą do tego mi serwują.

W USA wszystkie rozmowy zagraniczne są rejestrowane.


Nieprawda, Echelon potrafi rejestrować wszystkie, nie tylko zagraniczne.

Terroryści - byli, są i będą - bo na świecie jest bieda, wyobcowanie i niesprawiedliwość.


Usprawiedliwiasz terrorystów...

Państwo z Kalifatem - tego nigdy nie będzie, bo to nie jest ich cel, to tylko idea, tak jak  
dla poetów arkadia.


Orientujesz się choć trochę w islamie?
Kalifat nie jest ideą, tylko celem do jakiego każdy muzułmanin musi dążyć.

Wierzę, że tym światem tak naprawdę rządzi jakaś elita np. Iluminati - to oni stoją za tym wszystkim, i ogłupiają ludzi, żeby się zrzekali swoich praw obywatelskich w imię walki z terrorystami, którzy nigdy nie znikną...


Upraszczasz, to jest pójście na łatwiznę.
Masz na kogo zwalić winę, że jest źle. Niestety wina jest po stronie ludzi bardziej zwykłych a nie tajnych organizacji.

Obejrzyj sobie "Farenheita 9.11"


Oglądałem. Większego idiotyzmu ciężko szukać.

Jeszcze raz powtarzam - badania naukowe prowadzone przez kompetentnych badaczy dowodzą, że islamscy "terroryści" prowadzą swoje ataki, bo się mszczą.


Link poproszę.

Uwierz mi na słowo - To Prawda


Uwierz mi na słowo - To Kłamstwo.

I powiem jeszcze jedno - znam ludzi, którzy pracowali kiedyś z byłym prezydentem RP  
niejakim Olkiem K. i z wieloma innymi ludżmi z póżniejszej elity z SLD.


Rzuć paroma nazwiskami, możesz na priv jak się obawiasz czegoś. Mam trochę kontaktów w SLD, to zobaczę.
  • 0

#41

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rzuć paroma nazwiskami, możesz na priv jak się obawiasz czegoś. Mam trochę kontaktów w SLD, to zobaczę.


Równie dobrze mogę teraz odpowiedzieć, że mam kontakty w Pentagonie :-D
Prześlij pozdrowienia dla agenta Oleksego :mrgreen:

Co do Terrorystów no ich nie usprawiedliwiam - wymieniłem tylko kilka podstawowych przyczyn terroryzmu.

Co do Proroka Mahometa - to były czasy średniowieczne - myślisz, że tak jest w większości krajów arabskich ? Współczuję twoim nauczycielom.
Mam ok. 500 stacji telewizyjnych z całego świata - w tym co najmniej 15 arabskich.


Co do Kalifatu to miałem na myśli ideę państwa w 100% islamskiego -
wiem o czym mówię.

Co do demokracji - wolne wybory - tylko tyle znaczy dla ciebie demokracja?
Ja znam o wiele szerszy zakres tego słowa.

Co do wyborów - codziennie mam kontakt z wieloma szarymi obywatelami- wielu nie zdaje sobie sprawy na kogo głosuje.

Co do partii i demokratycznych wyborów, to wystarczy żebym sfilmował wybory przedstawicieli do związków zawodowych w mojej pracy - to było coś na kształt wyborów w 3 rzeszy - Hail Lepper ! - wszyscy wiedzieli na kogo głosować !

Nie chcę cię przekonywać i nie mam po co. Żyj dalel w słodkiej nieświadomości.
Ludzie z którymi na codzień rozmawiam mają nawet po 60 lat, prawie bez przerwy bywali za granicą - sami mówią że rzeczywiście prawda jest taka jak mówię.
Nawet idą dalej niż ja w tych poglądach.

większość rzeczy o których tu napisałem to prawie idealne cytaty z polskiej prasy,
na ten artykuł o badaniach naukowych wpadłem kilka miesięcy temu - był w jednej
z poczytnych gazet (uprzedzę twoje pytanie - nie było to NIE!, Super Express, ani FAKT)
ani żaden inny brukowiec.

I jeszcze jedno pytanko doktorku - jaką miałeś średnią ocen w liceum - ja miałem 5,28 :-D

A na UW przyjęli mnie bez pytania.
Sam rzuciłem tę budę, znalazłem ciekawsze zajęcie.
Zarabiam Kasę i studiuję Zaocznie - w ciągu pół roku odłożyłem na kompa 4700zł
i kupiłem parę innych rzeczy ze sprzętu RTV.
A ty sobie zostań w polskiej DYMOKRACJI - ja stąd wyjeżdżam po studiach i nie mam
zamiaru wracać to tego kraju.

I jeszcze jedno - cierpisz na Islamofobię :-D
boisz się religii innej niż twoja własna - wstyd
A chrześcijanie robili i robią o wiele gorsze rzeczy niż wyznawcy innych religii.
Mój kolega studiuje historię - opowiadał mi ostatnio o tysiącach dzieci wysłanych na wyprawę krzyżową - miały odbić Jerozolimę z rąk Saracenów - bo podobno
tylko czyste dusze mogą to zrobić. Wróciło tylko kilka żywych dzieci.

Dalsza dyskusja z tobą nie ma przyszłości.
Na ścianie sąsiedniego budynku ktoś napisał :

"Miller ty K... okradłeś Polskę" - myślę, że miał rację :-D

I jeszcze jeden cytat - z Bogusia Lindy: "nie chce mi się z tobą gadać"


Zamiast się czepiać każdej mojej wypowiedzi lepiej zajrzyj do lodówki... może został tam jakiś schłodzony browar. :mrgreen:
[/i]
  • 1

#42

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mortyr, po przeczytaniu tego co napisałeś,przyznaję Ci 100% rację.Dla mnie jest to oczywiste.Tak na marginesie,kiedys oglądałem reportaż śp Milewicza o palestyńczykach.Była rozmowa z zamachowcem samobójcą.To co mi wpadło w pamięć,to jego oczy-to nie byly oczy mordercy,tylko zdesperowanego,zapłakanego człowieka,który stracił wszystko i teraz jak napisałeś,pragnie tylko zemsty.Mimo,że pewnie zabił potem wielu ludzi,jakoś go rozumiem.(nie zrozumcie mnie,że go usprawiedliwiam,bo to co zrobił jest okrutne,ale staram się go zrozumieć)
  • 0

#43

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pomimo, że jak napisałeś, nie chce Ci się ze mną gadać, to jednak odpowiem..

Prześlij pozdrowienia dla agenta Oleksego


Taki z niego agent jak z koziego tyłka harmonijka.

Co do Proroka Mahometa - to były czasy średniowieczne - myślisz, że tak jest w większości krajów arabskich ? Współczuję twoim nauczycielom.


Chyba naprawdę się nie orientujesz w kwestiach islamu. Nie ma znaczenie, że to było sredniowiecze, a teraz nie jest. Islam nic nie relatywizuje.

Mam ok. 500 stacji telewizyjnych z całego świata - w tym co najmniej 15 arabskich.


I co to Ci daje, jak sam piszesz, że wszędzie oszukują w mediach?

Co do Kalifatu to miałem na myśli ideę państwa w 100% islamskiego -  
wiem o czym mówię.


No i to nie jest dla nich mrzonka, oni naprawdę chcą mieć takie państwo, w 100% religijne, z prawem szariatu..

Co do demokracji - wolne wybory - tylko tyle znaczy dla ciebie demokracja?  
Ja znam o wiele szerszy zakres tego słowa.


Starczy takie w tym kontekście.

Co do wyborów - codziennie mam kontakt z wieloma szarymi obywatelami- wielu nie zdaje sobie sprawy na kogo głosuje.


Nie ma to jak skromność, co nie?
Ale to prawda, że wielu nie zdaje sobie sprawy. Tylko co? Zabrać im za to prawo głosu?

Co do partii i demokratycznych wyborów, to wystarczy żebym sfilmował wybory przedstawicieli do związków zawodowych w mojej pracy - to było coś na kształt wyborów w 3 rzeszy - Hail Lepper ! - wszyscy wiedzieli na kogo głosować !


Od świadomości ludzi zależy jak postąpią. Nie poradzisz na to.

Nie chcę cię przekonywać i nie mam po co. Żyj dalel w słodkiej nieświadomości.


Wolę słodką nieświadomość, niż paranoję.

I jeszcze jedno pytanko doktorku - jaką miałeś średnią ocen w liceum - ja miałem 5,28


Tak, widzę, że musisz się podbudowywać, że nie jesteś szarym obywatelem i bardzo dużo wiesz..
Sęk w tym, że nawet pytanie zadałeś niezbyt inteligntne (jak na kogoś kto miał takie oceny ofcoz). Było powiedzieć szkoła średnia, bo skończyłem technikum chemiczne a nie liceum. Z marną średnią około 4,5. Pewnie niegodny jestem rozmawiać z takim prymusem, co?

A ty sobie zostań w polskiej DYMOKRACJI - ja stąd wyjeżdżam po studiach i nie mam  
zamiaru wracać to tego kraju.


Droga wolna.
Szkoda, że umiesz na kraj tylko narzekać, a nie chcesz nic zmieniać. Ale tak najłatwiej. Ot, dzisiejsi "patrioci"...

I jeszcze jedno - cierpisz na Islamofobię  
boisz się religii innej niż twoja własna - wstyd


O, od razu diagnoza, fajnie.

A chrześcijanie robili i robią o wiele gorsze rzeczy niż wyznawcy innych religii.


No, zapewne. Zabijają do dziś niewiernych, okaleczają małe dziewczynki, wysadzają się w autobusach...

Mój kolega studiuje historię - opowiadał mi ostatnio o tysiącach dzieci wysłanych na wyprawę krzyżową - miały odbić Jerozolimę z rąk Saracenów - bo podobno  
tylko czyste dusze mogą to zrobić. Wróciło tylko kilka żywych dzieci.


Krucjata dziecięca była chorym pomysłem, ale lepiej poczytaj o niej dokładniej.
W każdym razie, to ci spokojni i grzeczni muzułmanie wyrżnęli masę dziecie, a resztę sprzedali w niewolę albo wstawili do haremów.

Zamiast się czepiać każdej mojej wypowiedzi lepiej zajrzyj do lodówki... może został tam jakiś schłodzony browar.


Wybacz, ale nie piję alkoholu.
  • 0

#44

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i to nie jest dla nich mrzonka, oni naprawdę chcą mieć takie państwo, w 100% religijne, z prawem szariatu..


To już moja ostatnia odpowiedż na twoje zaczepki,
bo jak już ostatnio napisałem - nasza rozmowa do niczego nie prowadzi.

Jesteś strasznie uparty - więc specjalnie dla ciebie poszukam tych informacji o badaniach naukowych, które potwierdzają, że "terroryści samobójcy" chcą tylko zemsty za swoje krzywdy. Musimy zrozumieć slaczego to robią i przeciwdziałać, a nie wysyłać w pierwszej kolejności wojsko - trzeba walczyć z przyczynami patologii - a nie z jej wynikiem.
Tego jestem uczony na moich studiach w kierunku pedagogika resocjalizacyjna.

Co do tego państwa w 100% religijnego - to tylko bardzo niewielki procent muzułmanów tego chce. Twoja wiedza na temat islamu nie jest zachwycająca.


[ Dodano: 2006-05-23, 08:37 ]

Cytat:  
A chrześcijanie robili i robią o wiele gorsze rzeczy niż wyznawcy innych religii.  


No, zapewne. Zabijają do dziś niewiernych, okaleczają małe dziewczynki, wysadzają się w autobusach...


Nie - bombardują Irak, Afganistan, itd. To w krajach chrześcijańskich urodziło się najwięcej
psychopatów, a szczególnie w USA i Rosji. W najbliższym semestrze będę miał na studiach przedmiot zwany "Psychopatologia".

JESTEŚ ISLAMOFOBEM GRATULACJE :-D
pozdrów ojca Rydzyka i mocherową koalicję. :mrgreen:
  • 0

#45 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mortyr ma racje.nie bede wiecej pisal, swoje zdanie mam i go nie zmienie.

Najbardziej jestem za tym by zadnych wojen nie bylo.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych