Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odtajniono nagranie z uderzenia w Pentagon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

#76 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak Was czytam od dluzszego czasu i jestem w szoku ze na swiecie sa ludzie ktorzy w ogole nie potrafia myslec.  
Piszecie "mala dziurka" - to Wam sie tlumaczy jak w przedszkolu ze dziurka ma dokladnie taki wymiar jak srednica kadluba B757 - nie, dla Was jest za mala :)
Pyta sie Was skad sie wziely czesci B757 w zgliszczach Pentagonu - twierdzicie ze je rakieta zostawila :)
Pyta sie Was jaka rakieta jest w stanie przebic betonowy bunkier na wylot i jednoczesnie nie ekspoldowac w srodku i jednoczesnie wywowalc pozar na przedniej scianie budynku i na dachu - robicie glupie usmieszki :)
Pyta sie Was jak to mozliwe ze pol Waszyngtonu widzialo samolot pasazerski a nie zadna rakiete - nic nie odpowiadacie :)
Pyta sie Was jakim cudem znaleziono szczatki ofiar ktore zidentyfikowano badaniami DNA - dla Was badania DNA to jakies czary :)
Naprawde myslenie nie boli no ale Was sie chyba nigdy nie przekona zebyscie zaczeli uzywac mozgu do czegos innego niz powtarzanie totalnych bzdur. Stanowicie calkiem niezly material do jakich badan psychologicznych :D
To w co Wy w ogole wierzycie skoro nie wierzycie w rzeczywistosc? Fascynujecie mnie naprawde.


zeby powstala taka dziurka od samolotu to musialby sunac po ziemi i prawdopodobnie byc tak nisko ze moglby niemal wyladaowac...a co z trawnikiem madralinski?
nawet nie zryty. zreszta na screenach widac ze nie ma samolotu wiec co sie spierasz... gdybys byl odrobine sprytniejszy to wykombinowalbys ze predkosc samolotu sama i jego masa sama w sobie spowodowalaby ze bylaby tam jopa jakiej nigdy nie widziales w budynku...doszloby do potezniejszego wybuchu bo dochodzi jeszcze paliwo...temperatura wzroslaby do 1,500stopni a tu jakims cuden na drugim pietrze rozlozona i nieosmolona ksiazka sobie lezy...sttary...rusz glowa i przestan sie spierac :lol :
  • 0

#77

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kod bibli a rakieta http://www.exodus2006.com/missile.htm


Dołączona grafika
he he ale mi samolot :lol :

źródełko i ciekawostka
  • 0

#78 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

w dodatku gdyby skrzydla rzeczywiscie sie nie sbily w budynek to reszta samolotu wystawalaby zza dziury bo jest stosunkowo dlugi, ewentualnie bylyby rozpieprzone wszedzie szczatki a co? dupa jasia...nie bylo nic, zadnych szczatkow i trawniczek zieloniutki bez zrycia...
  • 0

#79

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"a co z trawnikiem madralinski?" - a trawnik jest konkretnie zryty, przeciez podawalem tutaj zdjecia, nie ogladales ich?

"jakims cuden na drugim pietrze rozlozona i nieosmolona ksiazka sobie lezy" - to naprawde jest dla Ciebie cud? A dlaczego mialaby sie spalic ksiazka lezaca w pomieszczeniu za sciana ogniotrwala? Wytlumacz mi bo ja nie rozumiem?

"zadnych szczatkow i trawniczek zieloniutki bez zrycia..." no i co, podalem zdjecia zrytego trawnika i sporej ilosci szczatkow samolotu ale dla Ciebie one nie istnieja prawda? To co niewygodne i nie pasuje do teorii to nie istnieje? Tez mi "Poszukiwacze Prawdy" :lol :
:rotfl:
  • 0

#80

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najpierw to:
Przeczytałem twoje pytania i jakoś nie widzę linków do tych zdjęć, a chętnie bym się z nimi zapoznał. Możesz jeszcze raz podać linki, albo je tu wrzucić?

Tak Was czytam od dluzszego czasu i jestem w szoku ze na swiecie sa ludzie ktorzy w ogole nie potrafia myslec.  
Piszecie "mala dziurka" - to Wam sie tlumaczy jak w przedszkolu ze dziurka ma dokladnie taki wymiar jak srednica kadluba B757 - nie, dla Was jest za mala :)

Może i tak. Gdzie są ślady po skrzydłach?

Pyta sie Was skad sie wziely czesci B757 w zgliszczach Pentagonu - twierdzicie ze je rakieta zostawila :)

Nie wydaje ci się, że tych szczątków jest coś mało? Jeszcze raz pytam, gdzie są skrzydła? Bo przecież nie wyparowały, a mają ładną powierzchnię.

Pyta sie Was jaka rakieta jest w stanie przebic betonowy bunkier na wylot i jednoczesnie nie ekspoldowac w srodku i jednoczesnie wywowalc pozar na przedniej scianie budynku i na dachu - robicie glupie usmieszki :)

Już odpowiadałem, widocznie nie doczytałeś. Są tzw. pociski penetrujące. Po drugie skąd pożar na ścianie i na dachu? Paliwo ze skrzydeł zamiast polecieć do środka budynku poleciało na dach? Przy tej szybkości musiałoby rozlać się po ścianie i wewnątrz budynku a nie na dachu. A może to wszystko było przygotowane? Ile tam było ofiar wewnątrz pentagonu?

Pyta sie Was jak to mozliwe ze pol Waszyngtonu widzialo samolot pasazerski a nie zadna rakiete - nic nie odpowiadacie :)

A jeśli właśnie ten samolot wystrzelił rakietę?

Pyta sie Was jakim cudem znaleziono szczatki ofiar ktore zidentyfikowano badaniami DNA - dla Was badania DNA to jakies czary :)

To nie czary. Z jakich kawałków ciała pobrano to DNA?

Naprawde myslenie nie boli no ale Was sie chyba nigdy nie przekona zebyscie zaczeli uzywac mozgu do czegos innego niz powtarzanie totalnych bzdur. Stanowicie calkiem niezly material do jakich badan psychologicznych :D

Może i tak. Nikt nie jest doskonały :-)

To w co Wy w ogole wierzycie skoro nie wierzycie w rzeczywistosc? Fascynujecie mnie naprawde.


Fascynacja dobra rzecz. Ja też jestem sceptykiem, ale niektóre rzeczy są zastanawiające. Widzisz, żeby nie my, to nie miałby cię kto fascynować i nudziłbyś się :-)

Pzdr
  • 0

#81 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

"a co z trawnikiem madralinski?" - a trawnik jest konkretnie zryty, przeciez podawalem tutaj zdjecia, nie ogladales ich?

"jakims cuden na drugim pietrze rozlozona i nieosmolona ksiazka sobie lezy" - to naprawde jest dla Ciebie cud? A dlaczego mialaby sie spalic ksiazka lezaca w pomieszczeniu za sciana ogniotrwala? Wytlumacz mi bo ja nie rozumiem?

"zadnych szczatkow i trawniczek zieloniutki bez zrycia..." no i co, podalem zdjecia zrytego trawnika i sporej ilosci szczatkow samolotu ale dla Ciebie one nie istnieja prawda? To co niewygodne i nie pasuje do teorii to nie istnieje? Tez mi "Poszukiwacze Prawdy"   :lol :  
:rotfl:


dziwne bo zadnych zdjec tu takich nie widzialem...aha jedno: na wszystkich zjdeciach nie ma zrytego trawnika. czyzby pentagon udostepnil Ci z opoznieniem takie zdjecia? :surprised:

to niesamowite :smile:

Ta Twoja sciana ogniotrwala na nic sie nie zda w momencie gdy jest jopa od wybuchu wewnatrz i panuje pozar i ogromne cieplo..ksiazka byla postawiona przy krawedzi wybuchu i nawet nie ma na niej popiolu...ale to szczegol..meble tez sie zachowaly..

WIesz kiedy mogloby sie spalic? w momencie gdy samolot rzeczywiscie by uderzyl..tylko znow sie powtarzam..temperatura bylaby znacznie wyzsza...pozar bylby kilka dni a pentagon spaliby sie w znacznie wiekszej ilosci niz ten marny kawalek..behueue

rusz glowa :smile:
  • 0

#82

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też bym sobie pooglądał...
Jak już zapewne zauważyliście, lubię je analizować :-)
  • 0

#83

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

AquaManiac, narysuj mi boeinga na odtajnionym filmie to może uwierze :papapa:
  • 0

#84

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mysle ze sceptycy chwytaja sie brzytwy, ktora bez watpienia sa tutaj znalezione szczatki. Natomiast majac na uwadze fakt PODSTAWIONEJ ekipy tzn. 2 ksiezy, rannej pani, panow wojskowych w czerwonych beretach i sanitariuszy - obecnych niedaleko pentagonu, jestem sklonny uwierzyc ze:

szczatki te zostaly podrzucone / doklejone w programie graficznym (patrz znalezione fragmenty kadluba, bardzo nieliczne, na trawniku)'

lub

czesc ze szczatkow np. fragmenty silnika czy podwozia mogly znajdowac sie w remontowanej czesci pentagonu przed katastrofa.
  • 0



#85

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podrzucam zdjęcia z innego forum dotyczące wypowiedzi sceptyka i pewniaka, że to był samolot :-)
Skrzydełko czy nóżka?
Dołączona grafika

Dziurka od samolotu pasażerskiego.
Dołączona grafika

Zrąbany trawnik ledwo się trzyma kupy. Z przewagą kupy.
Dołączona grafika
  • 0

#86 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

i wlasnie to mi sie podoba...Pionta dosadna dla Aqua - maniaka poszukujacego samolotu i zrytego trawnika :rotfl:
  • 0

#87

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja tam widze jak ktoś w golfa gra :papapa:
  • 0

#88

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Manipulacja bo to jest dziura WYLOTOWA :) Proponuje poczytac a pozniej dyskutowac.
A co powiedzie madrale na to:
http://www.aerospace...acy/q0265.shtml
http://www.aerospace...acy/q0274.shtml
Ale prosze tym razem o jakies rzeczowe komentarze. Jesli to zostalo podrzucone to przez kogo, w jaki sposob i dlaczego zadna kamera tego nie zarejestrowala? Tlumaczenia o czapkach-niewidkach nie przyjmuje.
Ciekawe co teraz wymyslicie :)

A propos, NIKT oczywiscie nie odpowiedzial od paru tygodni na moje pytania co poscinalo latarnie, dlaczego setki swiadkow widzialy Boeinga, skad pozar itd... Jak jestescie pewni swojej teorii to ona musi te FAKTY tlumaczyc, dlaczego nie chcecie mi odpowiedziec? Napisaliscie dziesiatki postow ale w zadnym jakos nie widze odpowiedzi na te pytania?
  • 0

#89 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wooow jedno zdjecie silnika:P

a na screenach nie ma samolotu :surprised: chyba wyparowala jego wieksza czesc przed uderzeniem i tylko kadlub sie wbil...reszta odfrunela :rotfl:
  • 0

#90

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

AquaManiac, odpowiedź na swoje tajemnicze pytania masz w kilku tematach wystarczy je przeczytać... Jest jeszcze pare ciekawych filmów ;)

A sio to?? :rotfl:
Dołączona grafikaDołączona grafika
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych