Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odtajniono nagranie z uderzenia w Pentagon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

#46

Solaris.
  • Postów: 62
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli naprawdę w Pentagon uderzyła rakieta, to trzeba zadać sobie też kilka innych pytań - co z ludźmi, którzy rzekomo byli na pokładzie tego samolotu? Co ze świadkami, którzy akurat w momencie przelotu rakiety jechali pobliską autostradą? Czy wszystkim im zamknięto usta? Przecież musieli być jacyś świadkowie tych wydarzeń. Żeby wbić do głów całemu światu teorię o samolocie musiano zaplanować naprawdę niesamowicie dokładną akcję, tak, aby nic nie wymknęło się spod kontroli. To mistyfikacja na ogromną skalę.
  • 0

#47

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Są takie dni w życiu każdego spiskowca kiedy wychodzi zza horyzontu słońce...

moje właśnie wyszło :)

Po tym co zobaczyłem nie mam wątpliwości, że mamy tutaj rakietę, nie chcę nawet dochodzić do tego co to za rakieta (tomahawk? cruise? jeszcze inna?)... po prostu kiedy jeszcze 2 dni temu miałem tylko 90% pewności na czym ten świat stoi dziś już wiem na 100% :) władza i pieniądz.. a może w innej kolejności.. pieniądz i władza ;) rządza nami, mediami i całym światem. Dorzućmy do tej mieszanki odrobine kłamstw i wyjdzie przepis na ten świat..

A oto garść komentarzy z onetu, o dziwo 99% to komentarze zgodne z moim poglądem :)

---

Zamachy 11 września zostały najprawdopodobnej sfingowane przez amerykańskie służby specjalne
~Andreas, 17.05.2006 16:01

---

Samolot to chyba nie jest. Boeing 737 jest wiekszy to wyglada jak pocisk
~morknh

---

!!! Zwróćcie uwagę na pozycje tej kamery na kolejnych zdj 4, 5, 6, 7. dla mnie coś tu jest nie tak...zmienia swoja pozycje w ułamku sekundy jaka dzieli te 4 kadry! na zdj 4 i 7 obejmuje tez jakies słupki a na 5 i 6 nie widać że obraz jest kręcony z różnych pozycji wniosek: FOTOMONTAŻ
~sote, 17.05.2006 16:52

---

yyy gdzie ten samolot?? :|
albo slepy jestem albo tam zadnego samolotu nie bylo :|
~raSta, 17.05.2006 16:55

---

wlasnie widzialem filmik
to co uderza w pentagon,wogole nie wyglada jak samolot!!! to wyglada jak jakis pocisk!!!
adamasaki, 17.05.2006 16:42

---

Gdzie jest ten samolot???
to nie walnał w pentagon samolot tylko jakiś pocisk chyba
~slepy, 17.05.2006 15:25

---

PENTAGON MONITOROWANY PRZEZ TYLE KAMER....
albo jestem ślepa, albo na żadnym ze zdjęć samolotu nie widać!... czy to nie dziwne, że najważniejszy budynek w Stanach Zjednoczonych, monitorowany przez dziesiątki, czy setki kamer nie zarejestrował tego "SZCZEGÓŁU"?!?! ludzie, wszystkio jest jasne, choć wydaje się nielogiczne...
~x-ewa, 17.05.2006 10:26

---

Ten George chyba zwariował...
Pare razy mówiłem, żeby dał to zrobić u Warner'a, ale uparł się na ten Universal i teraz ma. Z czym do ludzi? Z takimi fotkami? No nie wytrzymam zaraz. Nie dość, że czas realizacji zamóienia taki długi to jeszcze jaka jakość... Przecież takie fotosy to mój dzieciak robi w PhotoPaint w 30 minut ze zwykłego zdjęcia marketu Tesco. Najlepsze jest to, że ci z Universala twierdzili ciągle, że to tyle trwa bo muszą dopracować do perfekcji plan... oddać klimat i atmosfere. Chyba im nie wyszło?
~johny plasma beat, 17.05.2006 15:50


---

Super tani kit!
przecież to jest ewidentna ściema, gdzie tam jest samolot? to jest tani kit i ciekwe dlaczego Amerykanie próbują go sprzedać po tylu latach?
~ściema i tyle, 17.05.2006 14:17

---

Dwie wieze + 47 pietrowy budynek zawalily sie na drobne kaweleczki
od udezenia dwuch samolotow, a tu taki sam samolot zrobil tylko mala dziurke (5 metrow), tylko sie potem dach zawalil i przygniutl caly samolot, ze az zniknal.
~heniek, 17.05.2006 13:29

---

Mieli 5 lat na spreparowanie tych zdięć a nawet nie nie postarali i tak to wszystko całkiem nie trzyma sie kupy, ale pewnie znowu coś wymyślą głupiego i wszyscy w to uwierzą!
~Gienek, 17.05.2006 14:30

---

JA WIDZE..
TYTANIKA TEZ TAM WIDZE!!! :)) )))
~nieWYTRZYMAM, 17.05.2006 08:29

a ja widze atlantyde i yeti :)

pewnie nawet widza kto pilotowal ten samolot na tych zdjeciach

WIDZE TAM MOHEROWE KOMANDO Z TORUNIA!


---

Mamy maj 2006
chyba sam Koperfild je zrobił
~baca, 17.05.2006 13:53


---

Teraz wiem dlaczego ludzie myslą iż księżyc nadal jest nie zdobyty:-)
~kluge, 17.05.2006 13:34


---

po takim czasie CIA zrobiło dosyć ładny fotomontaż. Czyż nie?
czemu tak to chowali??? przecież to był "tylko samolot", który wydrążył "tylko dziurę jakiej nie powinien" i została po nim "tylko jedna blacha"
~MISTRZ, 17.05.2006 13:32

---

Samolot miał
Janko Muzykant i bawił sie nim na podwórku
~janko, 17.05.2006 13:14

---

to jakiś żart!
Zdjęcie 4, istna sielanka, zdjęcie 5, armagedon!! a gdzie samolot, jego skrzydła, ogon?? Chyba mało prawdopodobne, by taki kolos w chwili zetknięcia z budynkiem uległ całkowitemu spaleniu, nie pozostawiając przy tym najmniejszego dowodu na swoje istnienie.
~dave, 17.05.2006 11:58


---

A za rogiem stoi sam mistrz David Copperfield, dziwne że u mnie pobiski market jest lepiej monitorowany niż pentagon??
~iluzjonista, 17.05.2006 11:35

---

Im dłużej się wpatruję
tym widze więcej kanałów na marsie. Ściema
~misior, 17.05.2006 10:10


---

samolot w Pentagonie jest jak Yeti, każdy o nim gada, ale nikt go nie widział. Na tych zdjęciach go nie ma.
~KAMERA, 17.05.2006 10:02

---

Buahahaa takie foty to w Paincie sobie moge zrobic...
żałosne, ale glupi amerykański naród to łyknie jak inne tym podobne kity...
~loko, 17.05.2006 09:52

---

samolot czy motocykl?
to bardziej wygląda jakby uderzył motor, a nie samolot :)
~qpa, 17.05.2006 09:31

---

TE ZDJĘCIA TO PIC NA WODĘ FOTOMONTARZ..........
...TAKI KIT MOŻNA WCISKAĆ JANKESOM, NIE POLAKOM.
~...świadomy oszustwa, 17.05.2006 07:25

---

Pilot, który szkolił się tylko na komputerze i nigdy nie lądował w realu,
uderzył pasażerskim samolotem, ok. pół metra nad ziemią w wybrany budynek, w swoim pierwszym i ostatnim locie?
~cud, 17.05.2006 07:03

---

To chyba UFO było, ja tam nie widze zadnego samolotu...To chyba zdjecia z
wakacji Busha w iraku z zeszlego roku :)
~hmm, 17.05.2006 06:39

  • 0



#48

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

zaznaczyłem na oko to białe coś i jak boeing to nie wygląda... Jak sie powtarzam, to sorry z góry!
Dołączona grafika
  • 0



#49

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, jak sobie sciagnolem na twardziel i obejrzalem to juz wiecej zobaczyle. Na jakies 90% nie jest to samolot (wczesnie ocenialem ze to samolot na jakies 50%)

Taka ciekawostka. Czy ktos jeszcze zauwazyl na tym nagraniu cos co przypomina RODS'a? Jak nie to sie przypatrzcie: czas 01.43 i na jakichs 4 klatkach widac z lewej strony jak cos podobnego do rodsa przelatuje :-D
  • 0

#50

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeżeli naprawdę w Pentagon uderzyła rakieta, to trzeba zadać sobie też kilka innych pytań - co z ludźmi, którzy rzekomo byli na pokładzie tego samolotu? Co ze świadkami, którzy akurat w momencie przelotu rakiety jechali pobliską autostradą? Czy wszystkim im zamknięto usta? Przecież musieli być jacyś świadkowie tych wydarzeń. Żeby wbić do głów całemu światu teorię o samolocie musiano zaplanować naprawdę niesamowicie dokładną akcję, tak, aby nic nie wymknęło się spod kontroli. To mistyfikacja na ogromną skalę.


Check this out
  • 0

#51

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy nie powinno to wyglądać tak :

Dołączona grafika

Wiadomość z dziś :
"FBI Withholding 84 More 911 Pentagon Tapes" :surprised:
  • 0



#52

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba trochę za wielki. To nie był AIRBUS.
Statecznik pionowy sięga aż do dachu :-)
Ale muszę przyznać, że ładnie to zrobiłeś. :P
  • 0

#53

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba trochę za wielki. To nie był AIRBUS.
Statecznik pionowy sięga aż do dachu :-)
Ale muszę przyznać, że ładnie to zrobiłeś. :P


No ale ogólnie w skali filmu samolot powinien być bardzo dobrze widoczny ...

P.S.
Nie jestem autorem tej animacji :)
  • 0



#54

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do samego pentagonu... gdyby to byl samolot to sprawa wygladalaby tak jak z WTC, tzn wybuch mialby miejsce dopiero gdy samolot bylby juz "w budynku", a na filmach widac ze wubuch nastepuje przy "zetknieciu" tego czegos ze sciana budynku, dokladnie tak jak dzialaja rakiety
  • 0



#55

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pozwolilem sobie zrobic mala analize 2 zdjec

1. zdjecia, ktore obieglo swiat tuz po zamachu na Pentagon
2. klatki z filmu ostatnio upublicznionego

nalozylem 2 zdjecia na siebie i zrobilem maly morfing w photoshopie oto i efekt (poczekajcie niech sie zaladuje cale, wazy jakies 350kb)

Dołączona grafika

I teraz 2 mozliwosci:

:arrow: Ostatnio opublikowany material:

a. zostal zamazany
b. zgubil kontrast
c. obiekt po prawej zostal jakby "wyciagniety" (wczesniej byl hmmm pofalowany i wygladalo to jak "smuga" dymu)..

albo

:arrow: Pierwsze zdjecia z Pentagonu

a. zostaly sztucznie wyostrzone
c. zwiekszono kontrast
d. "pofalowano" rakiete (opcja smudge w photoshopie?)



a jak wyglada wasze zdanie?
  • 0



#56

Davidd83.
  • Postów: 75
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak??? ... jedna kamera zarejestrowała tylko to "coś" wbijające sie w pentagon ??? ja chce więcej ujęć !!! mało mieli tam kamer ?? przecież to jest pentagon jeden z najważniejszych obiektów w usa a nie jakaś chatka na wygnajewie ...
  • 0

#57

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jak??? ...  jedna kamera zarejestrowała tylko to "coś" wbijające sie w pentagon ???   ja chce więcej ujęć !!!  mało mieli tam kamer ?? przecież to jest pentagon jeden z najważniejszych obiektów w usa a nie jakaś chatka na wygnajewie ...


Ujęć tego typu jest więcej - podobno ok 80 ...

Problem w tym, że zapewne co niektóre pokazują PRAWDĘ niezgodną z relacją Rządu iż to Lot 77 wleciał w Pentagon ...
  • 0



#58

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wogóle sam fakt, że odtajniono tylko zdjęcia z filmu który nic nie wnosi mówi sam za siebie... Podobno odtajnili go żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Czemu więc nie odtajnili kamer na których jest wyraźny boeing?? Odpowiedź jest prosta - bo takich nie mają...
  • 0

#59

Davidd83.
  • Postów: 75
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no faktycznie dziwna sprawa z tymi kamerami
  • 0

#60

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tym odtajnieniem to jakies nieporozumienie chyba. Do dzis mam sporo nagran sciaganych "na goraco" w czasie wydarzen 9/11 WTC i ten film rowniez mam nagrany. Tak samo jak ujecie z innej kamery gdzie nawet dokladniej widac dziob lecacego obiektu. I mimo iz juz wtedy twierdzenie ze to B757 uderzyl w Pentagon, jest tu sporo naciagane , bo wg zewnetrznych zrodel wojskowych miala to byc rakieta typu SLCM Cruise, to jednak fakt pozostaje faktem, ze to zadne odtajnione nagrania.
Sama sprawa smierdzi niezle ale sam film "chodzi" w necie od 2001 roku.
Zadna sensacja.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych