Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odtajniono nagranie z uderzenia w Pentagon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

#61

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moja wstepna analiza filmow prosto ze strony departamentu obrony

pierwsza sprawa to jak powinien wygladac rozmiarowo B757-200 na tym ujeciu:
Dołączona grafika

dalej lecimy z porownywaniem dziobu boeinga i tego czegos
Dołączona grafika
widac tu powiekszone czterokrotnie wycinki z poprzedniego zdjecia i wyniki automatycznego wykrywania krawedzi. widac wyraznie, ze ksztalt jest inny, nawet jezeli nie jest zachowana dokladna proporcja

kolejna zastanawiajaca rzecz to:
Dołączona grafika
co tam robi ta smuga. jesli poszukamy zdjec, na ktorych widac startujace samoloty nie zobaczymy za nimi smugi pomimo tego, ze w tym momencie silniki pracuja na pelnych obrotach. jest tak z powodu tego, ze przy ziemii ze wzgledu na wysokie cisnienie nie zachodzi takie zjawisko.
inaczej ma sie natomiast sprawa z silnikami nie odrzutowymi, a rakietowymi, ktore "lubia" zostawiac smuge bez wzgledu na wysokosc i warunki.

kojena rzecza, ktora podpadla jest to, ze na filmach sa widoczne jasne blyski wrecz oslepiajace kamere. wybuchowi paliwa raczej nie powinien towarzyszyc taki jasny, jednoklatkowy flesz. taki efekt jest raczej wywolywane przez wysokoenergetyczne mieszaniny pirotechniczne. nie jestem co do tego w 100% przekonany, ale mam pewne doswiadczenie w praktycznej pirotechnice i wiem jak zachowuja sie rozne materialy palne i jakie powinny dawac efekty swietlne.

a co do zmniejszonej jakosci filmu to podejrzewam, ze moze to byc efekt tego, ze tak kluczowy film zostal udostepniony w formacie WMV, co nie bylo tutaj najlepszym wyborem
  • 0

#62 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

fajna rakieta w ten pentagon uderzyla ;-)
  • 0

#63

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

fajna rakieta w ten pentagon uderzyla ;-)


:tv: najlepszy komentarz! :)
  • 0



#64 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

=]Czy nie powinno to wyglądać tak :

Obrazek

Wiadomość z dziś :  
"FBI Withholding 84 More 911 Pentagon Tapes"  :surprised:


dla mnie sprawa jest prosta. Na orginalnych screenach nie widac samolotu tylko cos bez skrzydel. Gdyby rzeczywistosc byla taka jak na tym powyzej, to trawnik bylby zryty.

A jaki byl sami wiecie. dziekuje :smile:
  • 0

#65

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie siląc się na jakies super komentarze napisze tylko: "tragedia" :P
  • 0



#66

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do obróki filmu, to jakaś paranoja.
Oglądałem na Discovery (pewnie większość z nas) wyczyszczony film z uderzenia pianki w skrzydło wahadłowca. Rewelacja. A tu co?
Amerykanie może i są idiotami, ale nie reszta świata.
  • 0

#67

GURU500.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
Otoz jakis czas temu ogladalem na Nationu relacje o tym zdarzeniu
Relacje swiadkow z autostrady nad ktora rzekome mial przelatywac boeing otoz oni nic nie widzieli!!
Nie ma poscinanych drzew ani latarni
Potwierdzam zdania przedmowcow to byla RAKIETA !! jakie typo najporowadpodobniej moim zdanie tomahawk
Dołączona grafika
Widzialem jeszcze kiedys w necie [ jak znajde ] ze to byl mysliwiec taki srebny ( z lat 60 - n ei pamietam modelu ) Pozatym wiem ze to temat o pentagonie ale jesli chodzi o WTC tez na jakiejsc stronce koles dokladnie opisywal klatka po klatce zdjecia na te ktore byly na zywo ktore nie zostaly jeszcze "ocenzurowane przez FBI " - otoz chodzilo temu kolesiowi ze pod skrzydlami tych samolotow byly podwieszone rakiety ktore przed uderzeniem zostaly odpalone :-/
Nie wiem co o tym sadzic ale moim zdaniem to byla zaplanowana akcja FBI majaca na celu wywolanie konfilkut w Afganistanie a pozniej Iraq przynajmniej mieli powod aby uderzyc
Ale wracajac do uderzenia w Pentagon to byla rakietka na 92% ;p
  • 0

#68

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Judicial Watch Pentagon Plane Crash from September 11 (Google Video)
  • 0



#69 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

hehe...fajna rakieta, zreszta gdyby samolot mial wywalic taka dziurke mizerna, to musialby byc tuz na ziemi, a wlasciwie wyladowac, zwolnic i przysrac w budynek tylko dziobem...no trawnik by sie zniszczyl a jest swiezutenki...

profesjonalnie spaprali ta akcje bueuheuh :rotfl:
  • 0

#70

Fender.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ogladalem taki jeden filmik, w ktorym jest wytlumaczone krok po kroku ze to nie byl samolot, ale obawiam sie, ze nie znajde teraz linka, ale caly czas zastanawiam sie co zrobiono z ludzmi z tego rzekomego samolotu, przeciez nie wyparowali, a poza tym czemu al-qaida sie chwalila, ze porwala samoloty ?
jesli to bylby spisek to faktycznie na naprawde masowa skale :hmm:

edit:
tak sie zastanawiam, ze gdyby al-qaida byla wciagnieta w spisek, to czemu by jej zalezalo, by atakowane byly Afganistan i Irak z kupa typow z al-quaidy, a wydarzenia z 11/9 jako pretekst do tego?

z drugiej strony po wydarzeniach z 11 wrzesnia Bush nie mial nigdy tak wielkiego poparcia, wiec mogl w tym maczac palce hehe
  • 0

#71

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... ale caly czas zastanawiam sie co zrobiono z ludzmi z tego rzekomego samolotu, przeciez nie wyparowali...


Jeśli dobrze kojarze to kiedyś dotarłem do pewnych materiałów, które rzekomo twierdziły (były poparte fotkami) , że samolot ten lądował na jakimś lotnisku i służby SWAT ewakuowały samolot pod pretekstem bomby na pokładzie ... gdzie wzięli ludzi ? Tego nie wie nikt ...

P.S.
Jak doszukam sie tego newsa to zamieszcze ...
  • 0



#72

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powiem wam ze na pewno to nie byl samolot (ale odkrywcze zdanie ) i mysle ze Bush zrobil blad myslac ze wszyscy sa tacy glupi jak amerykance, nie dziwie sie : potomki zlodziejow,mordercow i murzynow o ktorycyh ciekawie mowia w ''chlopaki nie placza '' :)
  • 0

#73 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Niech znajda glupszych od siebie, sek w tym ze nie ma takich :lol :
  • 0

#74

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak Was czytam od dluzszego czasu i jestem w szoku ze na swiecie sa ludzie ktorzy w ogole nie potrafia myslec.
Piszecie "mala dziurka" - to Wam sie tlumaczy jak w przedszkolu ze dziurka ma dokladnie taki wymiar jak srednica kadluba B757 - nie, dla Was jest za mala :)
Pyta sie Was skad sie wziely czesci B757 w zgliszczach Pentagonu - twierdzicie ze je rakieta zostawila :)
Pyta sie Was jaka rakieta jest w stanie przebic betonowy bunkier na wylot i jednoczesnie nie ekspoldowac w srodku i jednoczesnie wywowalc pozar na przedniej scianie budynku i na dachu - robicie glupie usmieszki :)
Pyta sie Was jak to mozliwe ze pol Waszyngtonu widzialo samolot pasazerski a nie zadna rakiete - nic nie odpowiadacie :)
Pyta sie Was jakim cudem znaleziono szczatki ofiar ktore zidentyfikowano badaniami DNA - dla Was badania DNA to jakies czary :)
Naprawde myslenie nie boli no ale Was sie chyba nigdy nie przekona zebyscie zaczeli uzywac mozgu do czegos innego niz powtarzanie totalnych bzdur. Stanowicie calkiem niezly material do jakich badan psychologicznych :D
To w co Wy w ogole wierzycie skoro nie wierzycie w rzeczywistosc? Fascynujecie mnie naprawde.
  • 0

#75

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc nie mam siły odpowiadać Ci na te twoje SETKI pytań :) Były te kwestie wielokrotnie już przerabiane i masz wszystko wyłożone jak na tacy. Skorzystaj z tej okazji pomyśl, poczytaj, pooglądaj :) Ty nażekasz, że nikt nie odpowiada na twoje pytania. A ja zadaje jedno proste pytanie(na które nie otrzymałem odp) i zarazem prośbę: gdzie na odtajnionym filmie widzisz Boeing B757, a jeżeli już to wskaż go nam i wszystko się wyjaśni. Proszę Cię :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych