Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odtajniono nagranie z uderzenia w Pentagon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

#91

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Manipulacja bo to jest dziura WYLOTOWA :) Proponuje poczytac a pozniej dyskutowac.

Ja czytałem i dlatego dyskutuję.
Dobrze, dziura wylotowa. Zrobiona czym? Wubuchem? Jeśli taki mur wyrzuciło na zewnątrz, co widać po gruzie przed dziurą, to jaki to musiał być wybuch, skoro szyby na piętrze są częściowo całe? Tu wywaliło gruby mur, a tam cienkie szyby się ostały? A jeśli nie wybuch, tylko jakiś element samolotu, to gdzie jest ten element?

A co powiedzie madrale na to:
http://www.aerospace...acy/q0265.shtml

Po pierwsze nie musisz zaraz pisać sarkastycznie "mądrale".
Jesteśmy tu po to, by dyskutować rzeczowo, a nie sobie dogryzać.
Po drugie:
Dołączona grafika
Jest kawałek turbiny. Ukryć się nie da. Ale to zdjęcie jest dla mnie mało przekonywującym dowodem. Nie widać na nim lokalizacji tego elementu. W którym miejscu budynku to leży. Poza tym skąd pewność, że nie jest to podrzucone? Z całej turbiny pozostał ten element i kawałek obudowy? A gdzie jest najmocniejszy element silnika, czyli oś turbiny? Pozostałe zdjęcia mogą być zrobione gdziekolwiek. Dlaczego na nich nie widać otoczenia?

Ale prosze tym razem o jakies rzeczowe komentarze. Jesli to zostalo podrzucone to przez kogo, w jaki sposob i dlaczego zadna kamera tego nie zarejestrowala?

Nie powinienem, ale odpowiem pytaniem na pytanie. Jaka kamera zarejestrowała, że to był samolot?

Tlumaczenia o czapkach-niewidkach nie przyjmuje.
Ciekawe co teraz wymyslicie :)

Dołączona grafika
A propos, NIKT oczywiscie nie odpowiedzial od paru tygodni na moje pytania co poscinalo latarnie, dlaczego setki swiadkow widzialy Boeinga, skad pozar itd...

Nie wiem co pościnało latarnie. Nie widziałem ani jednego zdjęcia tych pościnanych latarni. Jeśli takie masz, to je tu wrzuć. Setki świadków mogło widzieć jakiś samolot i idąc tym tropem, właśnie ten samolot mugł wystrzelić rakietę. Skąd pożar? Dziwne pytanie zadajesz. Skoro coś wybucha, to jest wysoka temperatura i w konsekwencji pożar.

Jak jestescie pewni swojej teorii to ona musi te FAKTY tlumaczyc, dlaczego nie chcecie mi odpowiedziec?

Chłopie, czytaj temat, bo już raz odpowiadałem i nie ustosunkowałeś się do moich odpowiedzi.

Napisaliscie dziesiatki postow ale w zadnym jakos nie widze odpowiedzi na te pytania?

Okulista potrzebny? Drugą parę możesz mi odstąpić :-)

Co do zdjęcia. Jeśli uważasz, że to prawdziwy tor lotu, to gdzie są ślady uderzenia skrzydeł w budynek? W końcu nie są z papieru. Teraz zobacz film, z kamery. Jeśli samolot leciał pod takim kątem, to dlaczego nie widać tego na tym filmie? Powinny być widoczne owale silników, bo samolot byłby pod kątem kilkudziesięciu stopni w stosunku do kamery. A na filmie wyraźnie widać coś pod kątem ok. 90 stopni a nie 45.

Czekam na replikę :-)
  • 0

#92 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Odpowiedz dal Legalize...sceptycy macie tam rakiete, nie samolot.

O co chodzi?

Sciagnijcie sobie to nagranie na dysk (link podalem wyzej) i przegladnijcie w duzej rozdzielczosci... zawsze uwazalem ze to nie samolot ale nie bylem pewien co ale teraz... po prostu widze ze to RAKIETA

zreszta sami popatrzcie:
1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek


A tu zoom i mala korekcja barw:
Obrazek
Obrazek

RAKIETA!

Obrazek
Obrazek


Aqua tu masz wyjasnienie wiec daj spokoj...tam nie ma samolotu
  • 0

#93

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Temat o lampach działa ... ;)

Enjoy :)
  • 0



#94

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzie?
  • 0

#95

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

AquaManiac, Cyt:"Jesli to zostalo podrzucone to przez kogo, w jaki sposob i dlaczego zadna kamera tego nie zarejestrowala" - a to jest chyba najgłupsze pytanie jakie można było zadać...Nawet nie chce mi się tłumaczyć dlaczego :P
  • 0

#96

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gdzie?


Eltom powaznie pytasz ?
Przecież jest taki temat jak byk!
  • 0



#97

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to ja zaślepłem. Nie trzeba było podać linka zamiast odpowiadać w ten sposób? Za dużo tematów na raz śledzę i mogę się pogubić :-)
Mogę?
  • 0

#98

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

eltom według mnie te czesci na zdjeciach były podrzucone jak wysadzili własnych obywateli, to ten pentagon to pikus

A pentagon to jeden z najbardziej strzezonych miejsc na swiecie kamer tam mają od groma
jak by udostepnili filmy to przyznali by sie do zamachu na swój kraj. A oto im nie chodzi
  • 0

#99

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Polsce każdy większy sklep ma kilka kamer. A Pentagon? Może się złożymy i założymy im kilka? Tak na wszelki wypadek?
  • 0

#100

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to ja zaślepłem. Nie trzeba było podać linka zamiast odpowiadać w ten sposób? Za dużo tematów na raz śledzę i mogę się pogubić :-)
Mogę?


Temat brzmi :

"ZAGADKA LAMP Z PENTAGONU (Eng)"
  • 0



#101

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Apropo zdjęcia tej turbiny,nie znam się na samolotach,ale turbiny tej wielkości to raczej nie pasują do samolotu pasażerskiego...
I jeszczejedno-sceptycy popatrzcie na uderzenie samolotu w WTC i w Pentagon.Przy WTC jest przeogromna kula ognia ze wszystkich stron budynku PO uderzeniu (wpadnięciu) samolotu do środka,a przy Pentagonie jest mały (w porównaniu z WTC ) słup ognia W TRAKCIE uderzenia.To chyba też o czymś świadczy (o wciskaniu ludziom kitu..) I po uderzeniu w WTC cała konstrukcja się zawala,niszcząc wszysko dookoła,a w Pentagonie tylko dziura...Jak ktoś wierzy w samolot w Pentagonie,to pewnie też w to,że dzieci przynoszą bociany...
  • 0

#102

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakie bociany?
Rodzą się w kapuście...
  • 0

#103

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To dlatego rodzice do mnie mówili ty głąbie...
  • 0

#104

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie no i znowu to samo. A ten statecznik co jest zaraz przed slynna dolepioną rakieta, ktorego na pozniejszych klatkach juz nie ma to co to jest, ufo ?? Wychodzi na to ze przed rakieta leci druga rakieta. Fajnie ktos przerobil opary z silnikow na rakiete :wow:
  • 0

#105

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Co wy na to?
Za dużo tutaj nie widać, ale jeśli jest to prawdziwe nagranie, to potwierdza to się fakt, że w pentagon nie uderzyło to, co oficjalnie uderzyć miało.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych