Skocz do zawartości


Zdjęcie

co ma robic???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#16

ARCHANIOL251.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szukam ludzi doświadczających obe .Moze oni mi pomogą.
  • 0

#17

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Skoro doświadczasz OOBE pomóc sobie możesz sam, ktos może tylko nakierować i podpowiedzieć co i jak, a raczej wyjasnić co się z Toba dzieje.
  • 0



#18

ARCHANIOL251.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I właśnie o to chodzi.
  • 0

#19

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szukam ludzi doświadczających obe .Moze oni mi pomogą.

Zastanawiam się tylko co u licha ma OOBE z tym co ci się przytrafia. Mogłabym to wiązać z klątwą, podczepieniem się do ciebie jakiegoś ducha, ostatecznie porwanie przez kosmitów. Ale z OOBE? No fakt, podczepienie się jakiegoś bytu może być teoretycznie skutkiem OOBE jednak z twojej opowieści wynika ,że tak nie jest.

Dlaczego sądzisz ,że ludzie doświadczający OOBE ci pomogą? W jaki sposób? Czego od nas(doświadczyłam OOBE kilka razy aczkolwiek nieświadomie) oczekujesz? Twoim zdaniem z czym masz do czynienia ,że akurat takiej grupy ludzi szukasz a nie np. ludzi mających doświadczenia związane z duchami?
  • 0



#20

ARCHANIOL251.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hm ufo? nie powiem ze mnie to nie interesuje .Raz nawet coś dziwnego widziałem na niebie ale nie mam pewności co to było . Byłem też kiedyś w srodku piktogramu jak kiedys sie w poblizu pojawil. Kiedy sie kłade po kilku minutach ta energia która odczuwam w stopach rozpływa sie tak jakby po całym ciele i trace czucie .Jak zamkne oczy wpatruje się w ciemność , po niedługim czasie pojawia sie tak jakby mgła ,ona wibruje ,potem pojawia sie kolor fioletowy który caly czas sie przybliża i powiększa, nastepnie zdeformowane obrazy po czym nieraz tak jakby mnie coś wciąga i widze np swój pokój ale w innym połozeniu .Wszystkiego jestem świadomy trwa to chwile i odzyskuje czucie i jestem w łóżku. 2 razem miałem tak że obudzilem się w nocy nie czulem ciała ,i wiem że byłem gdzieś w przestrzeni ,czułem silny wiatr ,slyszałem swoje i czyjeś myśli , odczuwałem radość nie chciałem wracać ,zanim zdążyłem coś pomyślec myśl sama napłyneła .W koncu otworzyłem oczy .

Użytkownik +..... edytował ten post 16.05.2008 - 18:18

  • 0

#21

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
  • 0



#22

ARCHANIOL251.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyż myśle że też doświadczam oobe.
  • 0

#23

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zakładając że zdarzenie z piorunem jest prawdziwe:
będąc tak blisko zmieniła się twoja wibracja wtórnika eterycznego lub nastąpiło jego uszkodzenie.
Jedna i druga sytuacja powoduje otwarcie na świat astralny.
Może wtedy nastąpić próba przejawienia sie istoty z innego wymiaru za pośrednictwem twojego ciała, czyli opętanie. Czy jest to bezpieczne. NIE.
  • 0



#24

ARCHANIOL251.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest prawdziwa .Prosiłbym o kontakt na gg jak masz czas .Dzięki. 10840335
  • 0

#25

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ARCHANIOL251 - jeśli zwróciłeś sie do mnie to nie mam gg. Zostaje PW Ewentualnie obecna forma.
  • 0



#26

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też myślę że to pierwsze to paraliż senny. Też to miałam. A co do tych "bazgroł" przypatrz się dobrze, nie przypominają ci one liter. Medium kontaktując się z istotą duchową nie zawsze pisze wyraźnie, fonetycznie i ortograficznie. A jeśli nie, może faktycznie jest to jakiś tik nerwowy lub coś. Choć jeśli twierdzisz że coś porusza twoją ręką to może faktycznie stałeś się medium czy coś. POWODZENIA
  • 0

#27

ARCHANIOL251.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Im dłużej się w to wpatruje ,mam wrażenie ze widze jakieś rysunki i mam wtedy przed oczami wibracje.Po jakimś czasie czuje ta energie w całym ciele ,ręka zaczyna boleć i przestaje . Próbowałem zadać pytanie w myślach ale długopis nachwile przestawał pisać,poczym dalej te rysunki.Rysunki po głebszym wpatrywaniu jak np pokazałem to dziewczynie widziała mazgroły.
  • 0

#28

Nemo.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nagle w tym miejscu co stalem chwile wczesniej uderzyl piorun, to bylo z 5 metrow ode mnie

Piorun uderzył 5 metrów od ciebie? Takie coś uszkodziło by w jakiejś części twój słuch, z oczami też by nie było najlepiej..., a tego czego doświadczasz nikt Ci nie wytłumaczy bo każdy jest indywidualny, ty to musisz wytłumaczyć sam przed sobą.
  • 0

#29

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam 3 teorie która was zadowolą

pierwaja tieorja

Gdy piorun uderzył otworzyło sie przejście do innego wymiaru lub coś w rodzaju wiru czasoprzestrzennego "aniołek" ujrzał coś co znajduje sie po drugiej stronie

Numero due

Archanioł bardzo przeżywał to co go spotkało i w jakiś przedziwny sposób synapsy w mózgu wytworzyły te obrazy

Number 3

Archanioł se z nas jaja robi po prostu centralnie
  • 0

#30

ARCHANIOL251.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sluch i wzrok mam w porządku. Opisałem tak jak to było naprawde ,czy tak trudno w to uwierzyć?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych