Skocz do zawartości


Zdjęcie

co ma robic???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#31

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sluch i wzrok mam w porządku. Opisałem tak jak to było naprawde ,czy tak trudno w to uwierzyć?


No szczerze Ci powiem że trudno.Od weterana portalu jakim jest Ivellios (ave) dostać minusa. Nie działa to dobrze na twoją korzyść. A poza tym to poćwicz gramatykę i tyle!!!
  • 0

#32

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zrobiłbyś karierę w pisaniu bajek ;) ej uwierzyłbym w jakieś dreszcze, dłonie dotykające cię i nawet ich sto,
ale po co ten piorun :) poza tym byłbyś popularny gdyby niemal trafił w ciebie piorun. Błędy gramatyczne i 29 lat?
zdarza się wada u człowieka. A tak poza tym jaki masz szacunek do rodziców jeżeli ci umarli pisząc tylko mama umarła a tata miał (tam jakiś) zawał serca... ej sorry ale mi to śmierdzi jak skarpetki kaczyńskiego po spacerze z jego kotem na dachu.
a mam pytanie, czy moderator tego działu musi czytać każde nowe tematy???

I zrobię przy okazji mały off topic a nie chce zaczynać nowego tematu.
1. Skupiając energię na np psi balla wyobrażamy sobie, że energia z np. słońca przenika nas i potem ja formulujemy
itd. Pytanie: czy w rzeczywistosci ta energie pobieramy z naszego ciała czy z jakiegos innego zrodla?
  • 0

#33

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widze np swój pokój ale w innym połozeniu


To Raczej OOBE, miałem tak przy moim pierwszym i jedynym wyjściu.
  • 0

#34

ARCHANIOL251.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie obchodzi mnie to czy mi ktos uwierzy ,poza tym zle zrobilem ze o tym napisalem . ps -przepraszam za pisownie mam cos z klawiatura .Jesli kogos urazilem swoja obecnoscia na tym forum ,sory

Użytkownik +..... edytował ten post 20.05.2008 - 19:52

  • 0

#35

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

nagle w tym miejscu co stalem chwile wczesniej uderzyl piorun, to bylo z 5 metrow ode mnie

Piorun uderzył 5 metrów od ciebie? Takie coś uszkodziło by w jakiejś części twój słuch, z oczami też by nie było najlepiej..., a tego czego doświadczasz nikt Ci nie wytłumaczy bo każdy jest indywidualny, ty to musisz wytłumaczyć sam przed sobą.


Przypomniała mi się pewna historia z Lutrem. Luter kiedy był pod gołym niebem rozpętała się straszna burza. Bał się burzy i przyrzekł, że będzie kapłanem. Różne myśli przychodzą kiedy człowiek jest przerażony.
  • 0

#36

ARCHANIOL251.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ze byla burza i byl ten piorun , nie musi byc powiazane z tym co mnie spotkalo .Nie bylem wtedy dzieckiem po prostu nie widzialem nigdy pioruna z tak bliska .Jak juz bylem w domu smialem sie z tego i w ogole sie tym nie przejalem.

Użytkownik +..... edytował ten post 20.05.2008 - 19:54

  • 0

#37

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz, jeśli nic specjalnego nie widzisz w tych "rysunkach" to może faktycznie (jak tu inni wspominali) idź do neurologa, może to naprawdę jakiś tik czy coś.
A te "inne" sprawy i sytuacje to może po przez piorun otworzyło się mu trzecie oko. Jak myślicie ?? :o
  • 0

#38

ARCHANIOL251.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze inaczej....Wpatrujac sie w te <bazgroly>pojawiaja sie rysy np moze wydac sie to smieszne i niemiec powiazania ale dzien przed katastrofa na W.T.C widzialem w tych <bazgroloach> king konga na wiezowcu,smieszne co? Podczas tego pisania czuje wibracje w rece i trace pochwili w niej czucie .TO NIEJEST ZADEN TIK!!!Poreszta to forum ,mozecie zlewac zemnie.....
  • 0

#39

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro mówisz otwarcie, że to nie TIK to pozostaje tylko sprawa paranormalna. Polecam zgłosić się do bioenergoterapeuty. Moim zdaniem to najlepszy sposób, żeby się dowiedzieć, czegoś więcej. Bo nawet jeśli na tym forum jest ktoś taki, to chyba wygodniej jest tak w cztery oczy.
  • 0

#40

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lepiej zgłosić się do psychologa, jeśli widzi się wszędzie twarze jakichś postaci, albo pioruny uderzające kilka metrów od w miejsca w którym się stoi, a nie do szarlatanów żerujących na ludzkiej naiwności.
  • 0



#41

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

do szarlatanów żerujących na ludzkiej naiwności.

Nie każdy jest szarlatanem.
  • 0

#42

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A skąd wiesz kto nim nie jest ? - od tego warto wyjść.
  • 0



#43

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale sugerowanie komuś, kto czuje wibracje w ręce i traci w niej czucie żeby poszedł do bioenergoterapeuty zakrawa na średniowiecze. Po moim wypadku, w którym bliski byłem utracie przytomności przez krwotok mogłem udać się do terapeuty energetycznego zamiast do izby przyjęć ? Ludzie, zachowajmy trochę powagi.
  • 0



#44

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hm.. No w sumie masz racje idąc, nie wiadomo czy kłamie czy nie. Ale podczas seansu można zapytać się czy widzi coś z przeszłości, a jeśli tak to co.
Sama wiem po sobie nadziałam się na światowej sławy egzorcystke zapłaciłam kupę kasy i guzik mi dało. Ale wiem, że nie wszyscy są tacy.
  • 0

#45

ARCHANIOL251.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bylem w wojsku ,ktorego wiekszosc sie boi jak ognia a ja pobyt wspominam mile, mam dziewczyne i poltorarocznego synka bez ktorego niewyobrazam sobie teraz zycia..Mialem marzenie ktore sie spelnilo i nic mi wiecej do szczescia niepotrzeba niz wychowac i zapewnic dobrobyt dziecku i nie w glowie mi pisanie bzdur .Wiele w zyciu juz przeszlem ,nikomu niezycze pochowac tak mlodych rodzicow ,mama miala 43l tato45 . Fakt myslalem o samobojstwie ale sie niepoddalem bo kocham zycie!!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych