Skocz do zawartości


Zdjęcie

co ma robic???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#1

ARCHANIOL251.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam powazny problem nie wiem czy na dobre forum trafilem. Sam nie wiem od czego zaczac gdyz wszystko jest ....zaczelo sie od tego dnia wyszedłem z domu po kilkunastu minutach rozpetala sie straszna burza powyrywane drzewa, w ogole czegos takiego niewidzialem strasznie lalo wtedy stanalem i cos mnie skusilo zeby sie schowac pod taki kiosk gdyz bylem juz caly mokry, nagle w tym miejscu co stalem chwile wczesniej uderzyl piorun, to bylo z 5 metrow ode mnie. Poczulem dreszcz i strach, opamietalem sie i w poplochu ucieklem do domu. Niby nic dziwnego, ale mysle ze to moze miec wplyw na to, co teraz mam. Po przyjsciu do domu polozylem sie spac zasnalem i nagle cos mnie jakby obudzilo. Nie czulem wlasnego ciala jakby bylo zdretwiale, nie moglem sie poruszyc zaczalem krzyczec, a mojego glosu nikt nie slyszal. Po chwili zobaczylem przed soba jakis bialy obrazek tak jakby kreskowka niedoopisania po kilku sekundach obrazek zniknal i to cos wypowiedzialo moje imie 3 razy glosno to bylo slychac. Na koncu dotykaly mnie tak jak by setki rąk dotykalo moje cialo, a ja nic nie moglem zrobic, po kilkunastu sekundach wyrwalem sie z tego i znowu czulem cialo. Od tamtej pory w stopach no nie wiem jak to opisac, tak jak by stopy owijala jakas enrgia caly czas ja czuje juz sie do tego przyzwyczailem choc dziwne to ucz ucie. Dalej, jesli wezme do reki cos do pisania i trzymam reke bezwladnie to cos ja porusza i maluje jakies bazgroly, ale po jakims czasie reka dziwnie boli i musze przestac. Zdretwienia w nocy zdrzaja mi sie co jakis czas mialem tak tez ze normalnie nasile proboje otworzyc oczy jestem tego swiadomy i ta sila mi nie daje otworzyc w czasie zdretwienia zdarza sie tez tak ze slysze ich mysli czuje zimny wiatr i swoje mysli tylko nie moge nawiazac z tym czymś kontaktu. Mozecie sie ze mnie smiac i nabijac ale od kad to mam moja mama zmarla na raka po niedlugim czasie umarl ojciec zawal....ja tez juz myslalem o samobojstwie juz mam tego dosc co to do ****** jest w ogole???????????????jesli ktos potrafi odpowiedziec bede wdzieczny.

Edit: Asieńka uff trochę poprawiłam, ale nie jestem Twoim osobistym słownikiem.
  • 0

#2

Barton.
  • Postów: 49
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skontaktuj się z egzorcystą.
  • 0

#3

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No cóż ze względu na gramatykę proponuję dokończyć gimnazjum oraz coś jeszcze i ponownie wstąpić do jakby nie było zaszczytnego forum Paranormalne. Oczywiście jeśli Twoim marzeniem jest wstąpić w szeregi PO dalsze kształcenie uważam za zbędne.
  • 0



#4

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może po prostu wyolbrzymiasz problemy. Powiedz ile masz lat a wszytsko to wyjaśni. Mówisz

....ale odkad to mam moja mama zmarla na raka po niedlugim czasie umarl ojciec zawal.

Myślę iż to może być wina tego. Może próbujesz przez to wzbudzić w sobie współczucie i poczucie winy? A może zagłuszasz swoje smutki? Nie wiem. Na początku radę skontaktować się z Psychologiem.

(BTW - O takie tematy chodzi mi )
  • 0



#5

ARCHANIOL251.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może po prostu wyolbrzymiasz problemy. Powiedz ile masz lat a wszytsko to wyjaśni. Mówisz

....ale odkad to mam moja mama zmarla na raka po niedlugim czasie umarl ojciec zawal.

Myślę iż to może być wina tego. Może próbujesz przez to wzbudzić w sobie współczucie i poczucie winy? A może zagłuszasz swoje smutki? Nie wiem. Na początku radę skontaktować się z Psychologiem.

(BTW - O takie tematy chodzi mi )

mam 29 l poco w ogole tu jesteście moze wy wpierw powinniście odwiedzić psychologa .Doswiadczam oobe i ld jesli według was tacy ludzie sa nienormalni to niema o czym gadać.
  • 0

#6

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Offtop
Przeczytałem na jednym wdechu - żart. :D :D:D
@Top

Skoro mówisz, że miałeś OOBE, to chyba pora Cię odwiedzić.
Moim zdaniem, powinieneś najpierw prze edytować post. Iść do psychologa - ja też już byłem.

Pewnie się w Tobie jakiś byt astralny zakochał. :D
  • 0

#7

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Słuchaj. Jesteś tu nowy i wiesz nie zaintrygowałeś Nas swoją historią. Jest chaotyczna. Jeśli naprawdę tego doswiadczyłeś to w pewnym stopniu nie zazdroszczę. Ale druga sprawa, krzykiem nic nie zwojujesz. Skutek bedzie odwrotny. Zapewne temat zaraz zostanie usunięty a ja postaram się zeby dostał się na listę oczekujących na malinę.

A co do psychologa to własnie przez takich jak Ty, korzystam z usług terapeutów. A czy jesteś nienormalny? Nikt tego nie powiedział. Czy ja jestem nie normalny?|??
  • 0



#8

ARCHANIOL251.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

napisałem poprostu prawde tak jak to było, liczyłem ze odezwie sie ktoś z podobnym przeżyciem .
  • 0

#9

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czemu tak jedziecie po nim. Chaotyczny post, czyli wołanie o pomoc.
(Tatik, czy wszędzie musisz wplatać te wątki polityczne. Nawet w dziale PSI! :D niereformowalny...)

Po części przypomina to paraliż nocny, aspekt niemożności poruszenia się, niemego krzyku.
Ja nie miałem w życiu takich sytuacji. Byłeś u neurologa? Może twoje samoistne pisanie, ma pochodzenie neurologiczne. Coś w rodzaju rozbudowanego tika. Oczywiście możesz też być silnym medium, ale to pozostawiam na potem ;) .
  • 0



#10

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi to przypomina mega bullshit przeplatany ortami dla zdobycia e-fame'u.
  • 0

#11

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Archanioł jeżeli to co piszesz zdarzyło się na prawdę, a raczej nie widzę powodu by uważać że nie, to nie jest ciekawie.
Po pierwsze proszę korzystaj ze słownika.
Jeżeli faktycznie masz 29 lat a tak piszesz i te odrętwienia to proponuję wizytę u neurologa, możesz mieć poważne problemy ze zdrowiem. Cała ta historia pachnie mi uprowadzeniem. Paraliż niemoc, dotyk rąk, to wszystko może być wytworem twojego mózgu, ale nie musi. Żeby to wykluczyć najlepiej się przebadać. Podczas tej burzy mogli Cię uprowadzić, a po powrocie do domu zacząłeś sobie przypominać, być może doświadczyłeś OOBE na jawie, trudno mi powiedzieć.
Jednak skoro doświadczasz OOBE to może Ci pomogę ale nic nie obiecuję proszę o kontakt na PW.

PS Moi drodzy użytkownicy, nie wkładajmy wszystkich do jednego worka dobrze :)
  • 0



#12

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę ,że uderzenie pioruna w tak bliskiej odległości od ciebie zachwiało twoją równowagę energetyczną i psychiczną (można powiedzieć iż wręcz otarłeś sie wtedy o śmierć) stąd dziwne odczucia jakich doświadczasz (to uczucie dotyku, energii wokół stóp, częste paraliże przysenne). Przypadek ze śmiercią rodziców jeszcze te problemy pogłębił. Radzę udać się do psychologa (nie mówię tego aby cię obrazić czy coś, wizyty u psychologa nie są żadną ujmą. Sama swego czasu uczęszczałam) ,neurolog też nie jest złym pomysłem, zresztą, psycholog cię zapewne do niego skieruje gdy opiszesz objawy. Jeżeli chcesz jakiejś parapsychologicznej porady to mogę ci polecić jeszcze wizytę u bioenergoterapeuty, nie zaszkodzi.
  • 0



#13

ARCHANIOL251.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czyli obe to wytwór muzgu tak sadzicie......

przepraszam za błedy ortograficzne ,ale to z pośpiechu. <mózgu> Już się poprawiam.
  • 0

#14

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie zrozumiałeś, OOBE to nie wytwór mózgu. Chcesz pomocy(porady) czy tylko się wykrzyczeć do nas przyszedłeś?
  • 0



#15

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A slyszeliscie o tej glorii polo? ja tez piorun trafil i przezyla
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości oraz 0 użytkowników anonimowych