Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na tym zdjęciu jest duch...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie zwykle dziecko, ktore sie po prostu tam schowalo, po prawej jest drugie dziecko, to tez duch ?
  • 0

#32

Baki.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawdziwe zdjęcie na 100%. Widziałem już je kiedyś na jakiejś stronie o duchach. Dam głowę że jest prawdziwe.
A, Tiamat to zdjęcie po prawej to zwykła dziewczynka.
  • 0

#33

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prawdziwe zdjęcie na 100%. Widziałem już je kiedyś na jakiejś stronie o duchach.

To nie jest argument na prawdziwość zdjęcia. Fotomontaż na fotomontażu fotomontażem pogania na takich stronkach.

A, Tiamat to zdjęcie po prawej to zwykła dziewczynka.

Na którą nikt nawet nie patrzy mimo iż ZDROWO ryczy [;
  • 0

#34

Cro Master.
  • Postów: 30
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja sie założe że to fotomontaż autorstwa tego grubego chłopaka co tam stoi między nimi...btw. ta dziewczynka co płacze wygląda jak by była nieudolnie wlepiona w kadr. Wygląda jak by zdrowo ryczała, ale cała grupka pozująca do zdjęć nawet się nie spojrzała w jej stronę - mało tego, nawet nikt nie ma grymasu na twarzy z powodu płaczącego dziecka tak jak by ono wogóle tam nie stało.



Znów muszę się zgodzić. :P Ze strony imprezowiczów nie widać żadnego zainteresowania dzieckiem. Chyba że, potrafią aż tak świetnie pozować.
A co do cienia między nogami tych osób - przyznaję, ciekawy :)
  • 0

#35

Draqq.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

100 razy ten sam temat do jednego zdjęcia. Jest na nim duch i juz.
  • 0

#36

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no co racja to racja, dzieckiem się raczej nie przejmują no ale ta druga dziewczynka między kolanami to tak dziwnie wygląda. A co do jakości zdjęcia to jak na telefon rozdzielczość duża ale szumy są niemałe
  • 0



#37

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziecko nie weszło (w 0,2) sekundy w kadr nie stanęło i nie zaczęło płakać.
Ono (według mnie) było tam wcześniej.
Tylko dlaczego nikt nie zwraca na nie uwagi ?


Może ryczało poprzednie 2 godziny i się już przyzwyczaili do tego. Dzieci często płaczą.
  • 0

#38

daf.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakiś dziwny kontrast na tej płaczącej dziewczynce, zupełnie inny, niż na całości zdjęcia oraz na osobach na nim... To samo z padaniem światła. Tylko nie rozumiem, po co ktoś miałby wklejać to dziecko, skoro głównym tematem jest ta twarz pod nogami, więc mniejsza o to.

Co do wspomnianej twarzy, to uważam, że jest zbyt wyraźna i dokładna, jak na istotę z nie tego świata... Trochę podpadające w fotomontaż...
  • 0

#39

Staszek.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fakt, dziecko miedzy nogami i to co płacze sa podobne, wydaje mi sie ze to fotomontaż, bo dziewczynka płacząca ma jeszcze ślady moim zdaniem z poprzedniego zdjęcia, do tego nikt nie zwraca na nia uwagi, nie widac jej cienia.
  • 0

#40

Nieznajomy.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziecko nie weszło (w 0,2) sekundy w kadr nie stanęło i nie zaczęło płakać.
Ono (według mnie) było tam wcześniej.

Jak dla mnie, to też ono tam po prostu stoi, i nie ma żadnej mowy w wbieganiu w ostatniej chwili. Z resztą, nawet jakby wbiegło, to byłoby zamazane i nieostre, a tutaj wygląda albo jakby stało, albo jakby było żywcem wklejone przez nieudolnego grafika (w pierwszej chwili gdy zobaczyłem to zdjęcie to tak pomyślałem). Tu widać trochę więcej (kadr jest szerszy):
Dołączona grafika

Tylko, jak ktoś już wspomniał wcześniej, po co by mięli kombinować z tą dziewczynką (równie dobrze mogłoby jej tam nie być)?

Co do domniemanego ducha, to nie mam zdania na jego temat :) Ale jeśli naprawdę było coś kombinowane z płaczącą dziewczynką, to "duch" dużo traci na wiarygodności ;)
  • 0

#41

Asik.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja się wyrażę tak o tym zdjęciu: Sama głowa ducha może się pojawić, ale aż tak wyraźna??? Śmiem wątpić i po drugie czemu akurat między nogami??? Przecież zazwyczaj pojawia się w innych miejscach... Ale powiedzmy, że jest ono prawdziwe, to czemu pojawiło się dopiero na zdjęciu, czemu nikt jej nie widział??
  • 0

#42

Samira.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie zdjęcie wygląda na autentyczne. Burzycie się, że małe płaczące wygląda jak wklejone.. ale pomyślcie - po co ktoś by doklejał płaczące dziecko? Poza tym jedna z dziewcząt (blondynka) patrzy na zapłakane dzieciątko. A zresztą to nie o nie tu chodzi tylko o to coś między kolanami ujętych na zdjęciu ludzi.
Nie wygląda to to jak fotomontaż.

Edit:
Asik - często zdarza się tak, że duchy pojawiają się dopiero na zdjęciach, a nie są widoczne gołym okiem..
  • 0

#43

Mroczny Mędrzec.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to jest DUCH!
Poszlaka nr1 : Twarz tej dziewczynki wygląda młodo i często na zdjęciach takie dzieci są między kolanami lub przytulają się do nogi kogoś bliskiego.
Poszlaka nr2 : Ta płacząca dziewczynka mogła widzieć ducha i prszestraszyła się , jak wiadomo małe dzieci mają większe szanse na dostrzeżenie tych istot.
Poszlaka nr3 : Wracając do tematu płaczącej dziewczynki to mi się wydaje że tamta dusza była jej siostrą lub czymś w tym rodzaju i nawiązała się między nimi więź dlatego płacząca dziewczynka wyczuła obecność powiedzmy siostry. ;)
  • 0

#44

Żaku.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi to wygląda na cudowny... photoshop. Duch moim zdaniem jest za kolorowy :) ale trochę nieudolnie wklejony. I dziwi mnie to że nie zajęli się tą płaczącą dziewczynką. Coś tu nie gra
  • 0

#45

yater1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z powyższych odpowiedzi można wnioskować, że ktoś kiedyś straci głowę albo rękę.

Bardzo ciężko dyskutować ze zdjęciami robionymi komórką. Jakoś nigdy do mnie nie docierało i nie dociera aby aparat z komórki mógł robić dobre foty. Mogą być one co najwyżej poprawne i to tylko w odpowiednich warunkach. Nawet diodowa lampa "błyskowa" im nie pomorze.

I w tym cały problem, jakość zdjęć "komórkowych" jest tak nędzna, że są bardzo dobrym materiałem na fake. Zawsze można jakieś niedorobienie zrzucić na jakość matrycy i "optyki". Chociaż w dzisiejszych czasach prawie każdy robi zdjęcia komórką, ja też, i dla badaczy i poszukiwaczy duchów coraz trudniej będzie oddzielić chwasty od plonów.

Co do płaczących dzieci, dzieci często płaczą z różnych bliżej nie określonych nam powodów, mam 5 miesięczną córeczką i bardzo dobrze o tym wiem, i im starsze dziecko tym tych powodów jest coraz więcej.
Na fotce są raczej nastolatki, a stosunek nastolatek do małych dzieci jest powszechnie znany. Niewielki odsetek w tym okresie posiada bardziej rozwinięty instynkt macieżyński, te ze zdjęcia raczej nie zaliczają się do tej grupy. Także w tym przypadku nie poszukiwałbym jakiś dziwnych zachowań. Co prawda dziecko wygląda na zdjęciu trochę nienaturalnie, ale jak wcześniej napisałem zdjęcie z komórki z reguły są kiepskie i tego typu efekty się zdarzają.

Co od samego ducha, to jest on dosyć wyraźny i prawie każdy od razu spostrzega go na zdjęciu. Także piksele raczej nie działają na naszą wyobraźnię, poszukującą w każdym dziwnym kształcie twarzy ludzkiej. No i z tego powodu jestem raczej skłonny stwierdzić, że to fake. Jednak do póki nie zobaczymy oryginału to się nie dowiemy jaka jest prawda.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych