Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na tym zdjęciu jest duch...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#1

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W Wielkiej Brytanii powstało niezwykłe zdjęcie, na którym uwieczniono byt z zaświatów.

Dołączona grafika

Zaczęło się niewinnie. Grupa nastolatków z brytyjskiej miejscowości Billingham urządziła sobie w połowie stycznia 2008 r. wieczorne spotkanie. W pewnym momencie młodzi ludzie postanowili uwiecznić siebie w radosnym nastroju i 17-letni Matthew Summers zrobił przyjaciołom kilka zdjęć aparatem fotograficznym w telefonie komórkowym. To, co na jednym ze zdjęć zapisał cyfrowy aparat, wywołało wstrząs w nastolatkach.

Przed obiektywem stanęło

sześć koleżanek Summersa, potem w kadr trafiło jeszcze dziecko, zapłakana młodsza siostra jednej z dziewcząt. Na zdjęciu jednak widocznych jest osiem twarzy. Ta ósma, nadliczbowa, jakby dziecięca, wysuwa się spomiędzy sylwetek nastolatek na wysokości ich kolan.

- Kiedy wykonywałem fotografię, do koleżanek podbiegła z krzykiem zapłakana młodsza siostra jednej z nich. Tyle widziałem w obiektywie - rozemocjonowany Matthew Summers relacjonował niezwykłe wydarzenie dziennikarzowi lokalnego dziennika Evening Gazette. - Jednak na zdjęciu widać co innego. To nie jest jakaś przypadkowa plama, tylko twarz. Kiedy ją zobaczyłem, przeżyłem wstrząs, bo nie wierzyłem w takie historie.

Co zostało zarejestrowane

przez cyfrowy aparat w frontowym pokoju domu przy ulicy Roscoe Road w Billingham?

Na tym jednym zdjęciu z tajemniczym dzieckiem sprawa się nie kończy. Badacze zjawisk paranormalnych odnotowali wiele przypadków utrwalania na zdjęciach osób, których tam być nie powinno. Takie nadliczbowe postaci, niewidzialne w trakcie wykonywania fotografii, eksperci określają pojęciem "extra". Według badaczy są to zjawy zmarłych, które przywiązały się do danego miejsca lub do kogoś z żywych ludzi.

źródło: http://facet.interia...st-duch,1084351
  • 0



#2 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Macie tutaj większe zdjęcie.

Edit:Przemo. 7.10 Zabronione jest hotlinkowanie czyli wykorzystywanie plików graficznych z innych serwisów bez wcześniejszego przeniesienia grafik na imageshack.us lub na własny serwer.

Ciekawie to wygląda :) powiedział bym nawet że naprawdę uchwycili duchy ALE może coś się z aparatem stało bo to zdjęcie tej dziewczynki mogło być wykonane wcześniej i obrazy nałożyły się na siebie. A co do tej twarzy między kolanami dziewcząt, sceptycznie rzecz biorąc - photoshop... :D ale raczej odpada bo zauważyli ją zaraz po zrobieniu zdjęcia.
  • 0

#3

jaceek.
  • Postów: 24
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Burnago ma rację, fotka fajna, 50/50 szans że to duch. :D
  • 0

#4

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Łał, wygląda całkiem fajnie ta fotka, szkoda tylko że taka mała ;]
  • 0

#5

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nom, ciekawie to wygląda. Byłbym nawet skłonny uwierzyc, że to zjawa.
  • 0

#6

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

dalem wieksza teraz
  • 0



#7

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Było. Jak znajde to dam linka.
  • 0



#8

Matt'.
  • Postów: 440
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, z początku nie zauważyłem tej twarzy między nogami :P
  • 0

#9

Eldor.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Było. Jak znajde to dam linka.

Owszem, ale wtedy wikusq napisał doń swoją pokręconą historyjkę i temat został zamknięty:
http://www.paranorma...showtopic=14966
  • 0

#10

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ja bym lepsza wymyslil ale mi to nawet do glowy nie przyszlo ^^
  • 0



#11

r3I3orn.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam mieszane uczucia co do tej foty, szczególnie razi mnie po oczach ta dziewczynka w prawym - dolnym rogu.

Tak jakby była wtopiona w to zdjęcie. Oczywiście mogę się mylić.

Co do ducha.

Jeśli to oryginalne zdjęcie nie żadna kopia to ciekawe co czuły te dziewczyny... :P
  • 0

#12

Bajabongo.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra jakość jak na telefon komórkowy :) .

Szczerze mówiąc to zachowuję dystans co do tego ducha. Ta dziewczynka w prawym dolnym rogu dziwnie wygląda, jakby ktoś ją zmusil do pozowania, ale to tylko mój domysł ;) .

W sumie w naszych czasach trudno określić, czy ten duch jest prawdziwy czy wklejony ;) .
  • 0

#13

Cnb.
  • Postów: 20
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

daję sobie rękę uciąć, że to fotomontaż
  • 0

#14

Mond73.
  • Postów: 125
  • Tematów: 48
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten duch troche przypomina to dziecko na pierwszym planie tyle tylko ze nie placze. Jednym slowem chcial bym byc uczestnikiem takiej sesji fotograficznej gdzie pojawia sie zjawa. Generalnia Anglia slynie z takich zjawisk dodajac do tego te stare domy to jest mozliwe ze pewne energie zyja nadal wsrod dzisiejszych mieszkancow i czasami sie manifestuja.
  • 0

#15

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja sie założe że to fotomontaż autorstwa tego grubego chłopaka co tam stoi między nimi...btw. ta dziewczynka co płacze wygląda jak by była nieudolnie wlepiona w kadr. Wygląda jak by zdrowo ryczała, ale cała grupka pozująca do zdjęć nawet się nie spojrzała w jej stronę - mało tego, nawet nikt nie ma grymasu na twarzy z powodu płaczącego dziecka tak jak by ono wogóle tam nie stało.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych