Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na tym zdjęciu jest duch...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#16

Michalson.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słuszna uwaga :) Niby taki banał, a mało osób zwróciło na to uwagę w tym temacie. Dziecko sobie płacze, a wszyscy stoją zadowoleni i strzelają sobie pamiątkową fotę - nie dość że "świetna" pamiątka to jeszcze nikt nie daje po sobie poznać, że widzi jakiekolwiek płaczące dziecko :-] Zaraz, zaraz... a może mamy tu dwa duchy? :D ;-)

Byłby wiarygodny fotomontaż, ale troszkę przekombinowali z tym płaczącym maluchem.
  • 0

#17

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moze i przypomina to dziecko na pierwszym planie...ale jak dla mnie mam podobna tylko fryzurę,ale rysy twarzy sa inne.
Fajne i (jak dla mnie) wiarygodne zdjęcie.
  • 0

#18

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a może to nieczułe brytyjskie stadko koleżanek? btw. to grube to nie chłopak, tak nawiasem, i nie grube a otyłe, nieważne.
Potrafię sobie wyobrazić sytuację w której dziecko wchodzi w kadr, ale skoro robimy foto, no to ile trwa zdjęcie, 0.2 sekudny?? Za 0.2 sekundy zajemą się nim. Zresztą kto wie z jakiego powodu płacze, oraz jakie są metody wychowawcze, może zostawiają w spokoju, aż mu przejdzie, w myśl zasady "twardym trzeba być".
A może jest to jedno z tych zdjęć które nigdy nie miały być w albumie, gdzie płacząca dziewczynka nagle weszła w kadrd, te 0.2 sekudny można odczekać i się zająć, a jedynym powodem że to zdjęcie ujrzało światło dzienne jest właśnie domniemany duch!!

Szczerze nie wiem czy to duch, pic na wodę fotomontaż, nie to jest dla mnie sednem sprawy, ale dezawoluowanie tego zdjęcia na podstawie że nikt nie spojrzał na dziecko jest conajmniej śmieszne i na siłę, bo ani nie wiemy z jakiego powodu, ani jakie są metody wychowawcze, ani co się stało sekunde po wykonaniu zdjęcia, ani czy to zdjęcie było udane czy nie.
  • 0

#19

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tej chaotycznej wypowiedzi to bardzo mało zrozumiałem...możesz jaśniej ?
I własnie,to płaczące dziecko nie daje mi spokoju.
Dziecko nie weszło (w 0,2) sekundy w kadr nie stanęło i nie zaczęło płakać.
Ono (według mnie) było tam wcześniej.
Tylko dlaczego nikt nie zwraca na nie uwagi ?
  • 0

#20

Jake Green.
  • Postów: 42
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to nikt nie patrzy? Ślepi?

3 i 4 dziewczyna od lewej...
  • 0

#21

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a moze weszlo w 0,3 albo 0,4 sec :D
  • 0



#22

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może 0,5 lub 0,6 :-)

Edit +mithrandir: warn za spam
  • 0

#23

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajne zdjęcie :)

To małe dziecko na wysokości kolan wydaje się bardzo autentyczne... Ja bym chyba zemdlała jakbym zobaczyła coś takiego pod swoimi kolanami
  • 0

#24

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Avion mdlejesz na widok dzieci -_-" a co do zdjęcia... było w Fakcie ale to jedno z niewielu zdjęć o którym bym mógł powiedzieć że według mnie został tam ujęty duch ^^
  • 0

#25

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Avion mdlejesz na widok dzieci -_-" a co do zdjęcia... było w Fakcie ale to jedno z niewielu zdjęć o którym bym mógł powiedzieć że według mnie został tam ujęty duch ^^


Na widok dzieci duchów ... tak :D
  • 0

#26

SoundBoy.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie coś jest banalne do stworzenie w photoshopie. Wystarczy pryciemnić zdjęcie dziecka, zmniejszyć i wkleić (Akurat pomiędzy kolanami tych kobiet jest takie ładne miejsce do wklejenia. :D W miarę równomierny, ciemny kolor i nie trzeba się bawić przezroczystością)
  • 0

#27

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeszcze jak jest telefonem zrobione to zazwyczaj ma mala rozdzielczosc to nikt tam nie bedzie sie wpatrywal w szczegoly bo ziarno zobaczy
  • 0

#28

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tego typu zdjęcia rzekomo przedstawiające duchy to w 99,9% fotomontaż a ten 0,1% to rzeczywiście "coś" czego nie da się racjonalnie wytłumaczyć czyli jakaś energia tylko nie mam pojęcia z kąt się tam wzięła. To konkretne zdjęcie to chyba jakiś słaby fotomontaż jedno zdjęcie na drugie nałożone.
  • 0

#29

Lady001.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg mnie to jest fotomontaż, ale nie jestem pewna :/

Edit +mithrandir: widzę, że warn niczego Cie nie nauczył. Tym razem tydzień odpoczynku za spamowanie
  • 0

#30

Company.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale te Brytyjki są otyłe...
Po co tam nasi jeźdżą, nie wiem :P
Wiec moja koncepcja jest taka, że żaden chłopak nie chce wejść pomiędzy uda tych Brytyjek, stąd z rozpaczy wkleiły sobie jakiegoś ducha ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych