Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seks od 18 roku życia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
255 odpowiedzi w tym temacie

#151

Goccolo.
  • Postów: 92
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taka teraz moda :-/
Niestety te dziewczynki nie wiedzą, że wśród myślącej męskiej części społeczeństwa taki image budzi co najwyżej politowanie... Ale im raczej nie zależy na tych myślących i z jakąś przyszłością, ale na tych, którzy mają bogatych rodziców, noszą modne ciuchy i mają odlotowe dzwonki w wybajerzonym telefonie. Czyli kolejny dowód na to jak bardzo są niedojrzałe i nie gotowe na seks. (chłopcy w tym wieku nie lepsi).
Młodszych proszę o wybaczenie sarkazmu, mam dziś ciężki dzień i szybko się irytuję... To co tu napisałem nie dotyczy obecnych tu na forum, bo zakładam, że jak ktoś tu się zarejestrował to wybija się intelektualnie ponad przeciętność.

#152

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Goccolo, pięknie uchwycone, właściwie w kilku zdaniach napisałeś to, o czym inni mogliby pisać książki :]

#153

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja to ujmę jeszcze krócej: swój ciągnie do swego - dziwki do alfonsów.

#154

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No a podobno dziewczynki dojrzewają parę lat wcześniej niż chlopcy...

#155

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przemo, już nie o prostytucję chodzi samą, te małe co się sprzedają, to robią to wyłącznie po to, żeby mieć na modne ciuchy i kosmetyki, a nam chodzi o samo uprawianie seksu przez młodych ludzi ;p

#156

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

te małe co się sprzedają, to robią to wyłącznie po to, żeby mieć na modne ciuchy i kosmetyki, a nam chodzi o samo uprawianie seksu przez młodych ludzi ;p


Mango litosci z takimi pogladami niedaleka droga do podzialow na lepszych i gorszych.
Jak myslisz co sprawia ze to robia?
Powiem Ci ze pojecia nie masz, bo sie nigdy nad tym nie zastanowilas. Nie oceniam nigdy tego co piszecie, ale Twoja wypowiedz mnie zbulwersowala. Wlasnie w duzej mierze o te dzieci chodzi, brak nam spolecznie szacunku do samego siebie i do innych i stad takie zachowania nastolatek, na ich nieszczescie to tylko jeden z licznych powodow, ale najwiekszy to brak milosci zastapiony pieniadzem.



#157

Trajan.
  • Postów: 358
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mango litosci z takimi pogladami niedaleka droga do podzialow na lepszych i gorszych.
Jak myslisz co sprawia ze to robia?
Powiem Ci ze pojecia nie masz, bo sie nigdy nad tym nie zastanowilas. Nie oceniam nigdy tego co piszecie, ale Twoja wypowiedz mnie zbulwersowala. Wlasnie w duzej mierze o te dzieci chodzi, brak nam spolecznie szacunku do samego siebie i do innych i stad takie zachowania nastolatek, na ich nieszczescie to tylko jeden z licznych powodow, ale najwiekszy to brak milosci zastapiony pieniadzem.

Nie bardzo rozumiem o co masz pretensje, abstrahując od katastrofalnej w skutkach mody i obyczajowości dzisiejszych nastolatków pojawia się całkiem spora grupa dziewczyn, które ażeby mieć "nową bluzeczkę" (a to jest faktycznie najczęstszy powód) sprzedają się na lewo i prawo. Są również biedne dziewczyny które tego nie robią. Podział na lepszych i gorszych jest w tym przypadku oczywisty, czy się to nam podobna czy nie. Jeżeli ktoś sprzedaje swoje ciało, żeby mieć nowe "ciuchy", to tego nie można usprawiedliwiać jego nieszczęściem bo wygląda to dosyć zabawnie takie "nieszczęście".

A co do sposobu bycia dzisiejszych nastolatek, to pozwolę sobie zauważyć, że znam sporo mężczyzn, którzy chcieliby współżyć z przygodnie spotkanymi "laskami" (albo też tak tylko mówią). Ale nie znam żadnego, ani jednego faceta, który chciałby z taką dziewczyną choćby przelotnie się związać nie mówiąc już o czymś "poważnym". Jeżeli takie dziewczyny świadomie wybierają życiową drogę "mięsa", czy jak kto woli "tapczanu", to niech będą świadome konsekwencji.

#158

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie bardzo rozumiem o co masz pretensje, abstrahując od katastrofalnej w skutkach mody i obyczajowości dzisiejszych nastolatków pojawia się całkiem spora grupa dziewczyn, które ażeby mieć "nową bluzeczkę" (a to jest faktycznie najczęstszy powód) sprzedają się na lewo i prawo. Są również biedne dziewczyny które tego nie robią. Podział na lepszych i gorszych jest w tym przypadku oczywisty, czy się to nam podobna czy nie. Jeżeli ktoś sprzedaje swoje ciało, żeby mieć nowe "ciuchy", to tego nie można usprawiedliwiać jego nieszczęściem bo wygląda to dosyć zabawnie takie "nieszczęście".


A czy zastanowiles sie dlaczego tak jest?
Pisalam ze to problem spoleczny, nie tylko tych dziewczyn. Przede wszystkim to wina rodzicow i srodowiska w jakim te dziewczeta wyrastaja, czasem zdarza sie ze to taka natura ale...
Podzial na lepszych i gorszych nie ma prawa bytu, bo zanim kogos uznasz za gorszego zastanow sie, a raczej staraj sie zrozumiec. Czy myslales kiedys nad tym co powoduje, ze dla tej bluzki czy "latwych pieniedzy" to robia? Przeciez to dzieci niedojrzale emocjonalnie, nie majace pojecia o zyciu. Wiele z tych dziewczat to ofiary molestowania seksualnego, wykorzystywane przez wlasnych ojcow lub partnerow matki. Wiele z nich nigdy nie zaznalo matczynej milosci i cale swoje dzieciece zycie spedzily w przekonaniu, ze sa niczym. Takie osoby latwo ulegaja wplywom patologicznych srodowisk, jezeli tylko te dadza im szanse bycia "kims". Powodow jest wiele, a czasem nawet robia to bo lubia, ale nikt nie dal Wam prawa by uznawac jakiegokoliek czlowieka za gorszego.



#159

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet nie musiały czuć się niczym, mogą po prostu mylić seks z miłością i bliskością której nie dawali im rodzice siedząc 12 godzin w pracy. Przelamują samotność. Moga sobie nawet nie zdawać sprawy, że ją czują. Zagłuszają ją ciągłymi zmianami partnerów, flirtowaniem.
Daję się zauważyć taką zasadę, ci którzy mają pieniądze i najczęściej nieobecnych, zarabiających rodziców, poszukują miłości. Przyzwyczajeni do łatwości życia wybierają najłatwiejszą i najszybszą formę miłości, miłość do ciała. Mają pieniądze, mogą z łatwością znaleść partnera.
Biedne dzieciaki gonią za pieniądzem. Dziewczyny, żeby dostać ciuch chodzą z jakimś bogatym chłopakiem, lub dają po kątach żeby mieć na nową spódniczke. Chłopaki też mogą się oddawać, ale to rzadszy proceder.
Ciekaw jestem ile procent nieletnich uprawia prostytucję, albo uprawiało. 3%? 5%?



#160

kriszo.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie ma co, człowiek żyje po to, żeby cierpieć. Taka jest niestety nasza szara rzeczywistość :/
moim zdaniem wymiana głosów w tym wątku może się ciągnąć w nieskończoność...cóż różne poglądy i doświadczenia w życiu. pogódźcie się z tym, że życie to nie bajka :( a takim dzieciakom to ja mogę tylko współczuć :s

#161

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Człowiek nie żyję aby cierpieć, szybciej to innni ludzie żyją aby on cierpiał, i nawzajem.
Widać, że wątek może się ciągnąć jeszcze bardzo długo. Niedawno powstał, a już 11 stron.



#162

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nikt nie dal Wam prawa by uznawac jakiegokoliek czlowieka za gorszego
Nikt nie dał ludziom prawa zabijać zwierząt czy siebie nawzajem, a robimy to. Sami dajemy sobie takie prawo i tak samo każdy ma prawo oceniać innych jak tylko chce. Przekonałem się, że nie warto być "jedynym sprawiedliwym". Dupek, który gdzieś ma uczucia innych ma łatwiej w życiu.

Wiecie co ja wam powiem? Mam gdzieś czy jakieś tam debilne dziewczynki dają dupy komu popadnie, mnie to nie dotyczy. Chcą, to proszę bardzo, nic mnie one nie obchodzą. Zacznę się przejmować jak bliska mi osoba będzie tak robić i jej postaram się pomóc.

#163

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

judas666 nie jestes odosobniony w swoich pogladach, gdyz tak postepuje wiekszosc ludzi. Jednak nie znaczy to, ze takie postepowanie jest sluszne, wlasnie dlatego swiat wyglada tak jak wyglada.
Kazdy z nas stanowi o sobie i o swoim zyciu tylko, ze start mamy w roznym stopniu obciazony.

tak samo każdy ma prawo oceniać innych jak tylko chce.

No to dobrze posluze sie Twoim prawem i Cie ocenie jak chce.
Jestes nieczulym, egoistycznym, maluczkim czlowieczkiem, ktory za nic ma ludzkie zycie, byles tylko mial cieplutko i przyjemnie. Masz gdzies czy przez Ciebie i Tobie podobnym cierpia inni, a Twoje ego nie miesci sie w Twoim ciele bo wylewa sie na innych.

Teraz to, ze tak postepujemy nie znaczy, ze to postepowanie jest dobre, mysle ze nie jest milo czytac takie rzeczy o sobie, ale Ty i tak to masz gdzies co ja o Tobie mysle.

Drogi judas666 zanim cos napiszesz dobrze to przemysl, bo Twoje slowa moga obrocic sie przeciwko Tobie. Tego co napisalam powyzej nie bierz sobie do serca, bo to tylko przyklad.



#164

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

te małe co się sprzedają, to robią to wyłącznie po to, żeby mieć na modne ciuchy i kosmetyki, a nam chodzi o samo uprawianie seksu przez młodych ludzi ;p


Mango litosci z takimi pogladami niedaleka droga do podzialow na lepszych i gorszych.
Jak myslisz co sprawia ze to robia?
Powiem Ci ze pojecia nie masz, bo sie nigdy nad tym nie zastanowilas. Nie oceniam nigdy tego co piszecie, ale Twoja wypowiedz mnie zbulwersowala. Wlasnie w duzej mierze o te dzieci chodzi, brak nam spolecznie szacunku do samego siebie i do innych i stad takie zachowania nastolatek, na ich nieszczescie to tylko jeden z licznych powodow, ale najwiekszy to brak milosci zastapiony pieniadzem.


Asieńka, oczywiście że się zastanowiłam i nie jeden raz czytałam artykuły dotyczące takich właśnie dziewcząt, nie jeden raz poruszaliśmy ten temat na dodatkowych zajęciach w liceum. Nikt nie zabroni mi oceniać ludzi podług tego, co sobą reprezentują, tak jak nikt nie rozkaże mi, bym odczuwała współczucie dla kogoś, do kogo czuję obrzydzenie.

Coraz więcej prostytutek to dzieci z tzw. dobrych domów. W przeciwieństwie do dorosłych, młodzi zbierają na lepsze kosmetyki lub ubrania. Obecnie podkreśla się bezradność szkół i rodziców, mimo ich wielu wysiłków i dużego zaangażowania w działania profilaktyczne.

Oficjalnie policja w Polsce zatrzymuje rocznie ok. 200 nieletnich uprawiających prostytucję; głównie dziewcząt, ale też kilkunastu chłopców. Te liczby nie obejmują jednak np. czternasto- czy piętnastoletnich dziewcząt, które na dyskotekach opłacają się szybkim seksem za parę drinków albo narkotyki. Podobnie jak tych, co w miejscowościach wczasowych odwdzięczają się tym samym za dziesięć euro albo jakiś ciuszek. Albo chłopców, którzy kręcą się przy miejskich szaletach, czekając na homoseksualnych mężczyzn, gotowych zapłacić za seks.

źródło: scholaris.pl


Mam współczuć komuś, kto prostytuuje się tylko po to, żeby mieć na drinka lub nowy ciuch? Wybacz Asieńka, ale mój wachlarz współczucia nie obejmuje kogoś takiego. Jestem konserwatystką, takie zachowania są dla mnie nie do przyjęcia, ale nie oznacza to, że miałabym biec do takich ludzi i ich nawracać.

#165

kriszo.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie bój nic Mango, nawracanie i ta nie pomorze. takie przypadki są beznadziejne, jak ktoś z tego ma wyjść to tylko z własnej woli.

Asieńka wiem że cię bulwersuje brak współczucia u ludzi ale popatrz na to z realnej strony... człowiek to na ogół barbarzyńca. Każdy chce mieć jak najlepiej w życiu, nie mów że ty nie :D

ja osobiście uważam że, świat jest zły i tyle, wszystko się kręci wokół pieniędzy i tak już pozostanie. A jak wierzycie w to, że ludzi czeka odnowa albo oświecenie to się jeszcze nieźle zdziwicie :D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych