Skocz do zawartości


Jak walczyć z reptoidami?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Może macie jakiś inny net.
Gdy wpiszę np "bush reptilian you tube" mam filmiki.
Podobnie ze źródłami kulturowymi - "zulu, mayan, aztec, tibetan... reptilian" i też jesteście w domu, a może po drodze dowiecie się innych ciekawych rzeczy...
Orion Wars - polecam Dan Winter, podobnie jak DNA.
  • 0

#32

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra Radoslaw sadze, ze juz zlota maline masz w kieszeni. Teraz mozesz juz skonczyc sie wydurniac. Chodz musze przyznac, ze sie usmialem ogladajac niektore filmiki.
  • 0

#33

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może macie jakiś inny net.
Gdy wpiszę np "bush reptilian you tube" mam filmiki.
Podobnie ze źródłami kulturowymi - "zulu, mayan, aztec, tibetan... reptilian" i też jesteście w domu, a może po drodze dowiecie się innych ciekawych rzeczy...
Orion Wars - polecam Dan Winter, podobnie jak DNA.


Dobre :) A znasz takie pojęcia jak teoria spiskowa, mitomania, kaczka dziennikarska, s-f, fantasy, sekta, wyobraźnia, pseudonauka itp ? :)

Użytkownik scpt edytował ten post 22.02.2008 - 23:39

  • 0

#34

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mmm SzpaQ doslownie... te filmiki na youtube sa zmianipulowane. Zdjecia sa tam tragicznej jakosci i do tego na zblizeniach oczu sa wielkie kwadraty a nie "kocie oczy".

radoslaw radzil bym sie opierac na sprawdzonych info. a nie na filmach z youtube, a i tak moze by zrodlo
bo takie poszukajcie sobie to wiesz...
  • 0

#35

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Acha czyli czerpiesz swoje informację z filmików na Youtube? musisz być naprawdę mądrym człowiekiem.

Zamknijcie ten temat bo szkoda brudzić forum takimi głupotami.

p.s zaraz pewnie okażę się jakimś antyreptallianem. wybaczcie
  • 0



#36 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Dobra Radoslaw sadze, ze juz zlota maline masz w kieszeni. Teraz mozesz juz skonczyc sie wydurniac. Chodz musze przyznac, ze sie usmialem ogladajac niektore filmiki.


Życie to bal i nie przestanę tańczyć. Może trochę przez imię? Lubię uśmiech i fajnie że Was to bawi.
Niektórzy się śmieją gdy się boją i niechciałbym żeby to był taki śmiech. Bać się nie ma czego, oni odchodzą...
  • 0

#37

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://pl.youtube.co...feature=related
Ten filmik mnie przekonał. Jest w dobrej jakości, więc nikt nie powie, że widzi tylko kwadraciki. Dzięki niemu UWIERZYŁEM.
  • 0

#38

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No skoro lubisz taniec to tancz...skoro myzka dalej gra :D .
  • 0

#39

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Życie to bal i nie przestanę tańczyć. Może trochę przez imię? Lubię uśmiech i fajnie że Was to bawi.
Niektórzy się śmieją gdy się boją i niechciałbym żeby to był taki śmiech. Bać się nie ma czego, oni odchodzą...


Jeżeli się niczego nie boi to znaczy, że się jest psychopatą. ;)

A jeśli jestes w 100% pewien swoich teorii zacznij je glosić w terenie ... może i media sie pojawią, a wtedy uświadomisz więcej ludzi;)

Dobrej nocy i wiesz ... trzymaj tak dalej, świat jest kolorowszy ;D

Użytkownik RedHousePainters edytował ten post 22.02.2008 - 23:46

  • 0

#40

SnoozE.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

radoslaw czasami lepiej milczec i robic swoje

Pozdro :)
  • 0

#41 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Życie to bal i nie przestanę tańczyć. Może trochę przez imię? Lubię uśmiech i fajnie że Was to bawi.
Niektórzy się śmieją gdy się boją i niechciałbym żeby to był taki śmiech. Bać się nie ma czego, oni odchodzą...


Jeżeli się niczego nie boi to znaczy, że się jest psychopatą. ;)

A jeśli jestes w 100% pewien swoich teorii zacznij je glosić w terenie ... może i media sie pojawią, a wtedy uświadomisz więcej ludzi;)

Dobrej nocy i wiesz ... trzymaj tak dalej, świat jest kolorowszy ;D


Jeśli podasz mi miejsce gdzie napisałem że się nie boję stawiam wycieczkę dookoła świata.
Inna sprawa że tak jest - widac posiadasz jakieś nadprzyrodzone zdolności :)
Pogratulować wszystkim którzy zaczęli rozpracowywać "moje teorie" od you tube...
Gratuluję przenikliwości i dogłębnego zapoznania się z tematem!
  • 0

#42

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pogratulować wszystkim którzy zaczęli rozpracowywać "moje teorie" od you tube...
Gratuluję przenikliwości i dogłębnego zapoznania się z tematem!

Radosław, znamy tutaj teorie o reptilianach, nie są dla nas żadną nowością. Większość podchodziła sceptycznie już do "fachowych" tekstów. A twój ma się do nich nijak, więc nasze reakcje też są inne.
Gratuluję złotej maliny (wiem, że z wyprzedzeniem, ale wątpię, żeby ktoś Cię przebił).
  • 0

#43

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to geniuszu podaj nam zrodła z ktorych skorzystales tworząc ta zapierajaca dech w piersiach historie.
(albo jak stworzyles ta komedie) I to uzasadnij...

Ja wam mowie ludzie w końcu na wierzbie urosną sliwki ! ale skad to wiem nie powiem. poszukajcie
  • 0

#44

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to co tutaj nowo zarejestrowany uzytkownik glosi nie jest niczym nowym, ksiazki o gadzich istotach napisal David Icke, kolega tutaj sobie troche z Danikena troche z Icke i tak jakos wyszlo jak wyszlo

szczerze, moze to byc prawda taka jak kazda inna, a moze to byc falsz taki jak akzdy inny.
  • 0

#45

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na razie to jedyne dowody jakie nam przedstawiłeś, każde następne też będą wnikliwie rozpracowane :D

rozumiem że filmy na YT to zwieńczenie waszych wieloletnich poszukiwań raptoidów, zwieńczenie godne teorii :P

ale dzięki radosław że nas wszystkich nieźle rozbawiłeś przed snem :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych