Skocz do zawartości


Jak walczyć z reptoidami?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Rozumiem że przestudiowałeś historię Sumerów, Egipcjan, Tybetańczyków, Majów, Azteków, Indian Hopi, Zulusów, Aborygenow, itd? Jak napisałem rozumiem każdego sceptyka, ale nie można przeżyć najbliższego okresu w nieświadomości, odrzucając fakty tylko dlatego że nam się nie podobają....
  • 0

#17

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra przyznaje się jestem Reptilianem... stworzyliśmy ludzkość, aby nam służyła ;p A tak na poważnie temat IMO do zamknięcia :)

edit/ właśnie o to chodzi, że to co napisałeś...każdy element jest totalną brednią :) Napisz z jakiego źródła sam korzystasz tak w ogóle.

Użytkownik scpt edytował ten post 22.02.2008 - 22:36

  • 0

#18

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tak samo
jako dowód moje oko
Dołączona grafika
wiesz radosław ile energii z ciebie wyssałem przez to że się denerwujesz w tym temacie ? hahaha pewnie nie wiesz, 200 raptodżuli :D

Użytkownik darokrol edytował ten post 22.02.2008 - 22:43

  • 0

#19 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

gady nie stworzyły ludzkości. Byliśmy tutaj dużo wcześniej. Piszę cały czas o źródlach, ale widać masz coś ze wzrokiem:)
  • 0

#20

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok moze w tej teorii jest cos prawdziwego. Ale mowienie ze Star Wars to prawda no to (bd lubie SW) buhahaha...
sorry ale przez to traci to wiarygodnosc.

...nawet jesli ktos sie zywi bolem i zlymi emocjami to musze byc okropna przekąska :D
wiecznie uśmiechnięty i nastawiony pozytywnie :P
  • 0

#21 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

radoslaw, Twoje słowa to dla mnie totalne brednie do momentu, w którym nie będziesz w stanie ich udowodnić. Twierdzisz, że to fakty więc czekam na źródła. A jeśli to Twoje przemyślenia... To gratuluję wyobraźnie i... naiwności :)
Oczywiście chodzi o źródła w postaci książek, artykułów, wywiadów, seansów spirytystycznych :P , seansów hipnotycznych, itp, itd...
  • 0

#22

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Traktując w ten sposób autora tematu psujecie opinie o scpetykach na tym forum.On w to wierzy i nie przekonacie go,aby się tego wyrzekł.Zamiast atakować go tekstami na poziomie podstawówki powinniście spróbować mu przedstawić jasne fakty,zaprzeczające temu,co mówi.

Logicznie rzecz biorąc nie możemy też jednoznacznie wykluczyć możliwości istnienia tych stworzeń.Mi potrzebne są twarde i jednoznaczne dowody na ich występowanie,żebym uwierzył w tą teorię-a jak do tej pory wszystko opiera się na typowych zeznaniach tzw. "świadków",którzy najczęściej szukają po prostu rozgłosu.

DO autora:mam nadzieję,że taka reakcja forumowiczów nie zniechęciła cię do tego portalu.
  • 1



#23

L. Mimai.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

E.T. phone home? x|

Co to za głupi topic? Bez urazy...
  • 0

#24

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Logicznie rzecz biorąc nie możemy też jednoznacznie wykluczyć możliwości istnienia tych stworzeń

tak samo jak nie możemy wykluczyć istnienia wszystkich innych stworzeń które ktoś wymyśli :)
radoslaw daj te zdjęcia polityków ok ?
  • 0

#25 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

wiesz radosław ile energii z ciebie wyssałem przez to że się denerwujesz w tym temacie ? hahaha pewnie nie wiesz, 200 raptodżuli :D


Hmm. Wyobraź sobie człeka który się nie denerwuje. NIGDY. To ja.
Żródła macie wszędzie, w każdej kulturze.
A STAR WARS są parafrazą Orion Wars, jak najbardziej realnych zdarzeń całkiem niedaleko, ot za miedzą...
  • 0

#26

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

radoslaw dobrze ze jaszczury nie ogladaly potworow i spolki bo gdyby sie dowiedzieli ze bardziej energeyczny jest smiech to bymsy ze smiechu poumierali

a moze ty jestes jaszczurem i wlasnie to odkryles... bo jak przeczytalem twoje wpisy to do tej pory tarzam sie ze smiechu po dywanie... juz nie moge
  • 0

#27 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

radoslaw, bardzo nie lubię się powtarzać, ale zrobię to specjalnie dla Ciebie :) POKAŻ źródła. Linki, cokolwiek. Już nie musisz dawać każdej kultury, wystarczy kilka :) Inaczej Twoich słów nie można potraktować inaczej jak bajdurzeń pijanego dziadka :P
  • 0

#28

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm. Wyobraź sobie człeka który się nie denerwuje. NIGDY. To ja.

to ciekawe skąd mam te 200 raptodżuli co ? :D

Żródła macie wszędzie, w każdej kulturze.

a ja nie muszę mieć ich wszędzie, wystarczy mi że podasz jedno, najlepiej to zdjęcie polityka...

A STAR WARS są parafrazą Orion Wars, jak najbardziej realnych zdarzeń całkiem niedaleko, ot za miedzą...

rozumiem że Georg Lucas brał w nich udział a Gwiezdne Wojny to jego pamiętniki tak ?

Użytkownik darokrol edytował ten post 22.02.2008 - 23:07

  • 0

#29

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dowody na istnienie gadów sa wszędzie - od naszej historii, przez budowle po filmy pokazujące np polityków z poprzecznymi źrenicami.


Czy jeśli ktoś ma nawet poprzeczne źrenice(!) to jest to dowód na to że jest jaszczurem?? Nie! Bo jest człowiekiem z kodem genetycznym człowieka, umysłem człowieka, słabościami i umiejętnościami człowieka, anatomią człowieka itp. Podaj jakie to masz dowody na istnienie innych jaszczurów, niż te które zna ludzkość z gromady gadów, z czasów współczesnych i tych dawniejszych i gadów z różnego rodzaju fantastyk i mitomańskich dzieł robionych dla sensacji i zysku?. Wszystko do czego doszła ludzkość nie jest niczym zagadkowym, broń również.

Star Wars jest oparte na faktach! Imperium z filmu to Imperium Oriona, który to sektor naszej galaktyki jest opanowany przez gady i ich wasali. Ziemię opanowali około 300 tys lat temu i do dzisiaj nieźle się tu bawią.


Star Wars? Łamane są tam dosłownie wszystkie prawa fizyki. Poza tym coś takiego jak federacje kosmiczne jest nie możliwe głównie przez dylatację czasu, a to dopiero początek pseudonaukowych bredni w świecie S-W

Opanowali? Jakoś nie ma na to najmniejszego dowodu, ani poszlaki, więc jest to równie prawdopodobne jak istnienie sekty podziemny kretoszczurów produkującej tajne cukierki żyjące w naszych...piętach.

Odżywaiją się emocjami o zabarwieniu strachu, nienawiści, bólu itp.(dlatego na Ziemi jest dziś 56 wojeno - walczą w nich ludzie, którzy już zapomnieli o co walczą, bronią którą dostali od Św. Mikołaja).


Żywy organizm nie może odżywiać się czymś co jest niematerialne...Za wojny odpowiadają ludzie i ich natura, nie trzeba szukać winnych w postaci jaszczurek. Ludzie doskonale wiedzą o co walczą, przynajmniej ci którzy pociągają w wojnach za sznurki, nie marionetki w postaci innych ludzi

Ingerowali w nasze geny, a rodziny od kilku tys lat rządzące tym światem są najbliżej z nimi spokrewnione (tak naprawdę to jedna wielka rodzina, jak ktoś ma czas niech np pogrzebie w genealogii rodziny BUSHÓW).

Zaprezentuj genealogie jak już o niej piszesz ;p Jakieś źródła o rodzinie, jakieś fakty? Skąd taki pomysł że ktoś musiał ingerować w nasze geny żebyśmy powstali?

Przez te 300 tys lat próbowali także znależć tą najcenniejszą rzecz na Ziemi i mimo ze przekopali planetę wszerz i wzdłuż, mimo że są mistrzami genetyki - nie znaleźli jej. Każdy z nas ją w sobie ma. To nasze DNA, przy którym "grzebało" ponad 20 cywilizacji i które cały czas zawiera geny pradawnej rasy Paa Tai. Geny dzięki którym możemy tworzyć wszechświaty..

.

Skąd wiadomości o tej dacie, o ilości cywilizacji i w ogóle skąd tak nienormalny pomysł o genie na tworzenie wszechświatów? :roll:

Dlaczego tego nie robimy ktoś spyta? Ależ robimy, może nie takie spektakularne rzeczy jak tworzenie wszechświatów, ale..


Chyba nie rozumiesz czym dla naszego Wszechświata są ludzie w naukowej perspektywie ;p

Nasza nauka doszła już kilkadziesiąt lat temu do tego że myśli wpływają na rzeczywistość - sami kreujemy swoje życie. Co do wszechświatów - no cóż to duża odpowiedzialność, trzeba potrenować na tworzeniu mniejszych rzeczy.


Znowu jakaś pseudonauka...jak można twierdzić że nauka doszła do tego że można z niczego tworzyć materię...wiadomo silną sugestią możesz coś zmienić w swoim życiu, ale przecież nie zamienisz piasku w złoto myślami...

Gady nie lubią wysokich wibracji, a takie ostatnio dolatują do całego naszego układu słonecznego (dlatego się rozgrzewa),


Jakie to wibrację? Gdzie dolatują i skąd dane że się nagrzewa, a jeśli nagrzewa to skąd pomysł by szukać przyczyny w jakiś "wibracjach" ?

nie lubią też kwantowych skoków świadomości,


Co to jest??? ;p :)

im bliżej magicznej daty 2012 tym będzie z nimi gorzej.


Znowu? :D

Jedyny sposób w jaki możemy z nimi walczyć to pozytywne emocje których nie lubią, wprowadzanie harmonii i wysokich wibracji do najbliższego otoczenia.

A co ma do tego nasza wewnętrzna chemia w postaci uczuć i emocji wytworzona na drodze ewolucji? O jakich wibracjach i harmonii piszesz? Chyba że chodzi ci o jakieś pojęcia abstrakcyjne?

A po 2012 będziemy wszyscy wolni i żadne gady nie będą już manipulować sytuacją na naszej Ziemii..


Znów ten 2012 ;p

PS> Ale ważne że na prawdę wesoło jest :D
Zresztą na 100 uważam że radosław to sprytny prowokator :)

Użytkownik scpt edytował ten post 22.02.2008 - 23:21

  • 0

#30

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w każdej kulturze tak?? to pokaż mi gdzie kultura Polska miała styczność z tymi raptoidami... no dobra może i istnieją ale Star Wars to już przesada...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych