Skocz do zawartości


Jak walczyć z reptoidami?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak grochem o ścianę - źródła.
David Icke, Credo Mutava, Michael Tsarion, Jose Argueles- to tylko wierzchołek góry...
Przekazy kulturowe? Wszystkie jakie przyjdą do głowy, jak widac nawet Słowianie...
  • 0

#47

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie których wymieniłeś to pseudonaukowcy - ludzie żyjący z pisania bredni, spekulacji i z historii które nijak mają się do rzeczywistości, a nawet jak coś z ich fantazji może być prawdą, to nie idzie tego sprawdzić i nawet nie ma sensu ;p
  • 0

#48

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciągle mówisz o przekazach kulturowych, a nie podasz żadnego konkretnego przykładu.
Ok, Słowianie. Co z nimi? Żmij był zły, a był smokiem/wężem? Więc gadem! pewnie wzięli go wzorując się na reptilianach, tak?
  • 0

#49

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naprawde dajcie sobie juz spokoj. Radoslaw usmial sie z calej sytuacji wystarczajaco. "Wylaczcie muzyke".
  • 0

#50 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciągle mówisz o przekazach kulturowych, a nie podasz żadnego konkretnego przykładu.
Ok, Słowianie. Co z nimi? Żmij był zły, a był smokiem/wężem? Więc gadem! pewnie wzięli go wzorując się na reptilianach, tak?


Jak już ktoś wcześniej powiedział o reptoidach/reptilianach było już trochę na tym forum. Źrodła teź podałem. Jeśli się komuś nie chce wnikac znaczy że tego nie potrzebuje do życia.
  • 0

#51

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czemu nie chcesz odpowiedzieć na moje pytanie? Odnoszę wrażenie, że zaczynasz się wycofywać. Łatwo napisać teks niepodparty żadnymi dowodami, ale trzeba mieć świadomość, że będziesz mógł się potem wybronić. A Ty widocznie o tym nie pomyślałeś.
Fakt, może nie potrzebuję tego do życia, ale jestem dociekliwy i chciałbym poznać opinię "specjalisty" na temat zadanego przeze mnie pytania. Jeżeli faktycznie znasz odpowiedź, to napisz. Nie oczekuję eseju, wystarczą dwa wyczerpujące zdania.
  • 0

#52

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak już ktoś wcześniej powiedział o reptoidach/reptilianach było już trochę na tym forum. Źrodła teź podałem. Jeśli się komuś nie chce wnikac znaczy że tego nie potrzebuje do życia.


Nie podałeś żadnych argumentów póki co i nie opowiedziałeś na nasze pytania :<
  • 0

#53 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Czemu nie chcesz odpowiedzieć na moje pytanie? Odnoszę wrażenie, że zaczynasz się wycofywać. Łatwo napisać teks niepodparty żadnymi dowodami, ale trzeba mieć świadomość, że będziesz mógł się potem wybronić. A Ty widocznie o tym nie pomyślałeś.
Fakt, może nie potrzebuję tego do życia, ale jestem dociekliwy i chciałbym poznać opinię "specjalisty" na temat zadanego przeze mnie pytania. Jeżeli faktycznie znasz odpowiedź, to napisz. Nie oczekuję eseju, wystarczą dwa wyczerpujące zdania.


Poczytaj o historii majów, azteków, zulusów, indian hopi, tybetanczykow, aborygenow, greków, celtów, słowian, indian am.półn., plemion syberyjskich, indii, chin, sumeru, egiptu, hawaji, dogonów...
jak gdzieś nie znajdziesz wątku o reptilianach dostaniesz nobla:)
  • 0

#54

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dalej nie udzieliłeś mi BEZPOŚREDNIEJ odpowiedzi na moje pytanie: gdzie u Słowian występuje wątek mówiący o reptilianach?
Nie zależy mi na Noblu. :)
  • 0

#55

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ale szczerze to ja tez bym chciał zrodla jakies konkretne, konkretne cytaty itp,a konkretniej chodzi mi o wzmianki o gadich istotach w kulturze slowianskiej

Użytkownik above edytował ten post 23.02.2008 - 01:11

  • 0

#56

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panie Radosławie albo Radku jedna z nieformalnych zasad na forum. Nigdy na siłę nie próbuj przekonywac kogoś do swoich poglądów. Lepiej na tym wyjdziesz, przede wszystkim oszczedzisz sobie wstydu;) (chyba ze takiego nie masz ) :)

Jak to już tutaj forumowicze powiedzieli, informacje na temat istot jaszczuropodobnych na tym forum są umieszczone i duża część z nas się z nimi w mniejszy lub większy sposób zapoznała. Czy daliśmy wiary w zamieszczone tam informację? Jedni tak, drudzy nie! Ale artykuły, informację tam zawarte a przede wszystkim argumenty, ( głównie powołujące się na źródła pisane ) były zdecydowanie lepiej przedstawione. A to skutkuje zdecydowanie lepszym dialogiem.

Co do prawdziwości tejże teorii... jeżeli jesteśmy skłonni uwierzyć w niejakich Szaraków to dlaczego bysmy nie mieli uwierzyć w Reptilian.
Tylko apeluje o wiekszą rozwagę i bardziej konstruktywne wypowiedzi. Jesteśmy tutaj wszyscy po to by podysktować, wymienić się informacjami, poglądami na dany temat i tego się trzymajmy!

Pozdrawiam :)

P.S. Z jednym sie z Tobą zgadzam w 100%. Mianowicie: "Jedyny sposób w jaki możemy z nimi walczyć to pozytywne emocje których nie lubią, wprowadzanie harmonii i wysokich wibracji do najbliższego otoczenia. A po 2012 będziemy wszyscy wolni i żadne gady nie będą już manipulować sytuacją na naszej Ziemii.."

Szukajmy więcej poytwów! Może nie koniecznie by zwalczać Jaszczury, ale po to "by żyło sie lepiej, wszystkim! " ;)

Użytkownik RedHousePainters edytował ten post 23.02.2008 - 01:20

  • 0

#57

ShadowX.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyle z tego wyczytalem ze reptiliano to beda dinozauro podobne wiec moim zdaniem pokonac je mozemy: dzidami, kuszami i innymi takimi xD czyli praktycznie jak sie zjawia to nie bedzie koniec ale poczatek, oni nam pewnie pozabieraja wszytskie nowoczesne sprzety i zostaniemy tylko z dzidami i mlotami z kamienia ;]
  • 0

#58

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jako jeden z dowodów,które mają przekonać ludzi,zwolennicy tej teori pokazują serię zdjęć posągów smoków z tarczami rozsianymi po całym Londynie.To jeden z nich:

Dołączona grafika


Tak rzekomo wyglądają najwyżsi rangą Reptilanie-posiadają skrzydła i to oni wydają rozkazy.

Nie muszę chyba mówić,że w to nie wierzę?Umieściłem to tutaj tylko ze względu na to,żeby pomóc w obronie autorowi tematu i podsunąć mu jakiś argument,bo na razie jest u niego z nimi krucho ;)

Uważam,że jedynym słusznym aspektem tego co zostało tu powiedziane przez Radka jest nawoływanie do pozytywnych emocji,których często bardzo brakuje na świecie-przecież nie stanie się nam nic złego,jeśli będziemy bardziej mili dla innych ludzi.

Użytkownik Raven89 edytował ten post 23.02.2008 - 09:50

  • 0



#59

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

do Eru

Na ten temat są jeszcze channelingi z plejad i kasjopeji i ostatnio czytałem nieco na ten temat z zbiorach prac Johanna Kossnera "Ja jestem innym Ty"
  • 0

#60

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no super tylko że takie smoki można znaleść na całym świecie (chodzi o wygląd)... no to teraz równie dobrze możemy wymyślić nowe rasy kosmitów biorąc na pierwowzór mityczne bestie... (biedny smok Wawelski... stał sie tera kosmitą)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych