Skocz do zawartości


Jak walczyć z reptoidami?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam!
Dowody na istnienie gadów sa wszędzie - od naszej historii, przez budowle po filmy pokazujące np polityków z poprzecznymi źrenicami.
Rozumiem sceptyków i mam dla Was wiadomość ktora powinna być powodem do śmiechu przez duże Ś.
Star Wars jest oparte na faktach! Imperium z filmu to Imperium Oriona, który to sektor naszej galaktyki jest opanowany przez gady i ich wasali. Ziemię opanowali około 300 tys lat temu i do dzisiaj nieźle się tu bawią. Odżywaiją się emocjami o zabarwieniu strachu, nienawiści, bólu itp.(dlatego na Ziemi jest dziś 56 wojeno - walczą w nich ludzie, którzy już zapomnieli o co walczą, bronią którą dostali od Św. Mikołaja).
Ingerowali w nasze geny, a rodziny od kilku tys lat rządzące tym światem są najbliżej z nimi spokrewnione (tak naprawdę to jedna wielka rodzina, jak ktoś ma czas niech np pogrzebie w genealogii rodziny BUSHÓW).
Przez te 300 tys lat próbowali także znależć tą najcenniejszą rzecz na Ziemi i mimo ze przekopali planetę wszerz i wzdłuż, mimo że są mistrzami genetyki - nie znaleźli jej. Każdy z nas ją w sobie ma. To nasze DNA, przy którym "grzebało" ponad 20 cywilizacji i które cały czas zawiera geny pradawnej rasy Paa Tai. Geny dzięki którym możemy tworzyć wszechświaty...
Dlaczego tego nie robimy ktoś spyta? Ależ robimy, może nie takie spektakularne rzeczy jak tworzenie wszechświatów, ale..
Nasza nauka doszła już kilkadziesiąt lat temu do tego że myśli wpływają na rzeczywistość - sami kreujemy swoje życie. Co do wszechświatów - no cóż to duża odpowiedzialność, trzeba potrenować na tworzeniu mniejszych rzeczy.
Gady nie lubią wysokich wibracji, a takie ostatnio dolatują do całego naszego układu słonecznego (dlatego się rozgrzewa), nie lubią też kwantowych skoków świadomości, im bliżej magicznej daty 2012 tym będzie z nimi gorzej. Jedyny sposób w jaki możemy z nimi walczyć to pozytywne emocje których nie lubią, wprowadzanie harmonii i wysokich wibracji do najbliższego otoczenia. A po 2012 będziemy wszyscy wolni i żadne gady nie będą już manipulować sytuacją na naszej Ziemii..
  • 0

#2

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie zarobie ostrzezenie, ale coz...

WIEKSZYCH BZDET DAWNO NIE CZYTALEM!
  • 0

#3

glinas.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O rany... jakie znowu poziome źrenice? :| Sory, ale ta teoria brzmi jak Matrix wciągnięty do lasu.
  • 0

#4

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak walczyć z reptoidami? Przebiegnać się wokół domu lub poszukać sobie jakiegoś zajęcia, ewentualnie pouczyć się do szkoły.
  • 0

#5 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Cieszę się że Ci się podoba!
A tak bardziej konkretnie?
  • 0

#6

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co to za najeźdźcy co przez 300 tys. lat nic na m nie zrobili ? może szympansy też są manipulowane bo są agresywne podobnie jak ludzie ? i dlaczego nie kontrolują informacji w ten sposób żeby posty takie jak autora nie zostały wysyłane ? przecież to może ich zniszczyć, toż to nawet hamerykanie zagłuszali wrogie im radia i telewizje, a co dopiero reptoidanie... :P
  • 0

#7 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Od 300 tys jesteśmy "najlepszą restauracją w układzie słonecznym",
Internetu do końca nie da się kontrolować, choć niektóre informacje są dość szybko kasowane...
USA zostało założone przez Illuminatów, granica między ich rządem a reptoidami jest więc płynna...
A takie posty niewiele mogą im zrobić.
  • 0

#8 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

A pozwól, że spytam - skąd te informacje o reptiodach? Na czym opierasz swoją wiedzę?
  • 0

#9

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od 300 tys jesteśmy "najlepszą restauracją w układzie słonecznym",
Internetu do końca nie da się kontrolować, choć niektóre informacje są dość szybko kasowane...
USA zostało założone przez Illuminatów, granica między ich rządem a reptoidami jest więc płynna...
A takie posty niewiele mogą im zrobić.

no to ludzie powinni umierać na każdym kroku z powodu wyczerpania energii życiowych :)
oczywiście że da się kontrolować internet, zresztą to super rozwinięta cywilizacja, i skoro potrafią z nas wysysać energię to nie bądź śmieszny że nie radzą sobie z internetem, nawet sami ludzie mogliby wprowadzać filtry na dane słowo, tak jak np. google blokuje pewne strony w chinach :)

informacje mu pewnie nordycy z pasa oriona powiedzieli :P

Użytkownik darokrol edytował ten post 22.02.2008 - 22:14

  • 0

#10

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie od scjentologów?

Nieee

Tinky Winky mi mówił, że należy mieć "czerwonom" torebke.
Potem należy stanąć na głowie lewą stopą dotykać prawego ucha i zaśpiewać 100 razy dóhy pod puduchy.
Jaszczurowie się tego podobno boją.






Coś jeszcze mówił, żeby zamknąć ten temat.
  • 0



#11 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Gady odżywiają się emocjami, a od ich wyrażania jeszcze nikt nie umarł.
Informacje macie wszuscy zapisane w podświadomości i dodatkowo fruwają w powietrzu.
O tym że są zapisane w naszej historii już wspominałem...
  • 0

#12

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Typowy przykład ulegania debilnym sugestiom i maksymalnie wykręconym teoriom spiskowym, albo cel tego tekstu jest inny ;p Złota Malina? Nie będę cytował i omawiał najgłupszych fragmentów, bo trzeba by zacytować cały post. Większych bzdur nie czytałem na forum jeszcze, chociaż to pewnie całkiem udana prowokacja :)
  • 0

#13

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ile razy jeszcze będe czytać temat z tymi jaszczurkami żywiąymi sie naszym strachem... takie coś nie istnieje! a gdyby istniało i żeczywiście chciało sie najeść naszym strachem to nie żylibyśmy w domach tylko w obozach tortur :sux: kurde zaraz ktoś wyskoczy z tezą że powiedzenie "Najadł sie strachu" pochodzi z czasów gdy ludzie mieli kontakt z tymi emocjono-jadalnymi jaszczurkami...
  • 0

#14

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to po cholere mam walczyć z kimś kto mi nic nie może zrobić ? niech sobie wysysa do woli, im więcej wyśle złych emocji tym więcej zostanie tych dobrych prawda ?
to tak jakbym zaczął walczyć z moimi bakteriami jelitowymi :D
co masz zapisane w historii ? jest gdzieś o wysysaniu złych emocji ?
spadaj radosław, nie będziemy walczyć z niegroźnymi najeźdzcami, jak zaczną mi wysysać jedzenie z talerza to pogadamy :D
  • 0

#15

Eldor.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki Ci, radosław! Nareszcie jakiś powiew rozsądku i wysokiej świadomości na tym forum! Teraz już wiem, że symbolika litery G u Iluminatów pochodzi zapewne od słowa "gad". A poza tym jeśli przyporządkować literom słowa "gad" ich liczby w alfabecie angielskim, to wyjdzie 12! HA! 12, dasz wiarę?! Święta liczba! Wszystko układa mi się w całość. Nie pozwolę gadom żerować na mych emocjach. Zaraz zaaplikuję sobie jakieś procenty i wesoło chodził będę...

I nie przejmuj się tymi złośliwymi komentarzami - to "Reptilianie w ludzkiej skórze", jak mawia moja babcia. Chcą ci zamknąć temat, ale niechaj wiedzą, że "jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą" (Łk 19,40).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych