Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to jest egregor?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#106

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ok, już namiastka jakiegoś dialogu (czuję smród wiki ale niech będzie). Skoro tak twierdzisz, to musisz zdefiniować co to jest według ciecie - zdrowie? Bo zrobiłeś go punktem odniesienia.


  • -1

#107

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ZdecydowanieWitam   już was sprowadził do swojego poziomu. A teraz będzie wykańczał doświadczeniem. Nie ma powodu by karmić trola. Z próby rzeczowej dyskusji, zrobila się kłótnia, z przedszkolakiem w piaskownicy. Szkoda czasu. Moim zdaniem, nawet pan @Ogarnięty prezentuje o niebo wyższy poziom, niż ten tu piewca bzdór wszelakich


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 01.01.2020 - 22:15

  • 2



#108

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Typowa reakcja matrycy, ja was uprzedzałem. Mówcie swoimi słowami, będzie mi łatwiej dostosować się do waszego światopoglądu


  • -2

#109

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak, Twoja prawda jest bardziej prawdziwsza od naszej? 

Stan określany jako "choroba" już dawno został zdefiniowany, a "zdrowie" jest jego odwrotnością. Nawet, gdybyś bardzo chciał tego nie zmienisz ani Ty, ani Twoja cewka.

W dyskusji z Tobą, nawet Konfucjusz by dostał spazmów goniąc myśl, która nie istnieje. A matrycę, to możesz sobie... wiesz co. Równie dobrze, możesz używać mikrofalówki do leczenia syfilisa - albo się uda, albo uschnie. Skutek równy zamiarowi. 

Problem z tym, że my grubszych trolli wysyłaliśmy na drzewo, a ja dyskusję z trollami traktuję jako trening umysłu.

 

Panjuzek@

Spokojnie, idzie na smyczy do wodopoju.





#110

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja piszę własnymi słowami. Bazując na wiedzy i doświadczeniu zdobytym przez całe swoje życie wyrażam swoje własne opinie, i jestem w stanie, poprzeć je konkretami. Ty natomiast zgrywasz oswieconego, piszesz jakieś belkotliwe eraboraty, a gdy ktoś zapedzi cię kozi róg to bredzisz o matrycach i zgrywasz mentora. Chcesz rozmawiać? To szanuj swoich adwersarzy i nie używaj prymitywnych aluzji gdyż to też słabo ci wychodzi.

Użytkownik Panjuzek edytował ten post 01.01.2020 - 22:36

  • 1



#111

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Od razu uprzedzam że sory za ot ale chciałem tylko powiedzieć od siebie ze może faktycznie trochę za ostry ten post ale nie wiedziałem że jest "ostry" że tak powiem heh rzuciłem se go pod wpływem impulsu, w moim towarzystwie non stop się tak ciśniemy jak ktoś poczuł sie pocisniey i jazda heh ale na forum faktycznie nie powinno być takich postów więc mam nadzieję że nikt sie nie obraził o taki czy owaki post, a jeśli tak to niech mi też pojedzie i rachunek krzywd wyrównany hehe ja tam bym nie miał żalu i głupio by mi było jakby np. Ktoś mnie pocisnal np. takim tekstem jak ja wyżej i by Warna dostał, trzeba swirowac żeby nie zwariować także wybaczcie mi że jestem chamem ja to akceptuje i siebie i proszę nie brać na poważnie postów ktore pisze pod wpływem chwili i w gniewie, bo ja minute później już nawet nie pamiętam że była jakaś sprzeczka i że ktoś mi pojechał a ja jemu, życie hehe pzdr z fartem

PS aha i była sytuacja raz chyba ze jakiś czas głupio mądry user coś się sądził teraz już nie pamiętam ktory i były plany by sie ustawić nawet hahaha ale dobrze ze nic z tego nie wyszło bo byłem w tamtym okresie bezrobotny i serio bym jakiegos kasztana z forum walil po ryju z nudów haha chyba żebym się przeliczył i bym na cymbał wylapal ale brechty by były hahaha ale co, była solowka, jest po solowce jeden wygrał drugi przegrał i Elo każdy idzie w swoją mańke, źle to by było jakby chłop poszedł na skargę, zaraz po nokaucie a ja bym bym później wyrok na wokqndzie usłyszał, lepiej omijać przypał niżse narobić lipy a że przyciąga się kłopoty? Cóż takie jest życie, trzeba uczyć się na błędach i nie wpadać dwa razy w to bagno i omijać przypal jak najdalej tyle ode mnie sory za ot ale się wkrecilem i chciałem przewinac wszystko co mialem na głowie od momentu gdy zacząłem go pisać pzdr z fartem

Użytkownik Książe Zła edytował ten post 02.01.2020 - 00:11

  • 0



#112

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Szkoda, ze forum nie śledzi jakiś daun, pewnie twierdziłby, że jest zdrowy :)

 

obraza.gif

 

Z szacunku do osób z tym zespołem, radzę się ogarnąć i nie atakować innych użytkowników bo szybko się pożegnamy.

 

TheToxic


  • -3

#113

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z jego punktu widzenia, jest zdrowy. My szanując Twój punkt widzenia tłumaczymy Ci błędy w Twoim rozumowaniu i nie nazywamy totalnym idiotą. 

Skoro posuwasz się do takich porównań, znaczy, że nie potrafisz podtrzymać swoich tez i zaczynasz płynąć w kierunku, w którym zmierzają wszystkie trolle. 

Na końcu jest Czarna Dziura. Tam nawet cewka nie działa...





#114

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Down to choroba tak podaje wiki. Moja wina, że zostały zatarte pojęcia i zdarzenia. Więc jeżeli ktoś z downem twierdzi, że jest zdrowy to przybywa w błędzie.

down, a nie daun!!!
Wszystko

Użytkownik Wszystko edytował ten post 02.01.2020 - 20:08

  • 0

#115

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@ Skoro zespół downa to choroba, to ta twoja cewka powinna sobie i z tym poradzić, czyż nie:)

 

 Pytałem się o sposób podłączenia oscyloskopu do tej twojej cewki. Obdarzysz nas jakimś schematem? Zdjęcia układu elektronicznego też nie widziałem. A chciałbym je porównać ze schematem. Postarasz się czy dalej będziesz brodził w mule?

 

ps

 Jeszcze drobna uwaga. Popracuj trochę nad składnią i stylem. Najlepiej przeczytaj sobie na głos, to co zapisałeś, i zastanów się jak to brzmi. Bo czasem ciężko ogarnąć co autor chciał przekazać)


  • 0



#116

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z jego składni wynika, że jest rosyjskojęzyczny i jedzie na jakimś biednym translatorze. Ruski troll tu zabłądził.

 

 Więc jeżeli ktoś z downem twierdzi, że jest zdrowy to przybywa w błędzie.

Z jego punktu widzenia jest inaczej, on nie czuje się chory, a "inni" są wszyscy wokół. Podobnie jest z autykami, świat zewnętrzny ich drażni i jest nienormalny z ich punktu widzenia. Dla ogarnięcia zaznaczam, że autyzm to nie choroba, a schorzenie neurologiczne.





#117

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

 

 

Z jego składni wynika, że jest rosyjskojęzyczny i jedzie na jakimś biednym translatorze. Ruski troll tu zabłądził.

  No nie wiem. W filmiku ,który nagrał specjalnie dla mnie, nie słychać ruskiego akcentu. 

http://www.paranorma...e-5#entry722810

 

 To brzmi raczej, jak ktoś by próbował mówić, w czapce naciągniętej na twarz.

 Myślę że to nie Ruski. 

 Raczej taki buraczany... 

 Ale jednak T...


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 02.01.2020 - 23:31

  • 0



#118

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mówi normalnie, ale z pisaniem jest już problem. Prawdopodobnie wynika to z problemów z zapamiętaniem zdania przed jego napisaniem (niskie wykształcenie lub jego brak). Nie traktuję tego, jako coś uwłaczającego, ale jako dopust Boży, bo naszą komunikację międzyludzką rozkłada na łopatki.

Problem z wysławianiem się tworzy nam barierę nie do przejścia, bo jak widać zaczynamy mówić różnymi językami. Na plecy rozłożył mnie "szpitalny biorezonans", ale nie dlatego, że coś takiego nie istnieje, ale dlatego, że nawet nie wiem o co chłopu chodzi.





#119

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę że problem jest znacznie głębszy. Wprawdzie jego efektem może być brak wykształcenia (i prawie zawsze jest) jednak nie to stanowi clou, tej konwersacji. Często ludzie w otoczeniu innych im podobnych, spoczywają na laurach przestają szukać, a wrodzone cechy intelektu, nie pomagają im wyrwać się z tej matni. Po osiągnięciu pewnego poziomu relatywnie wyższego od otaczającej ich zgrai, zaczynają reagować nerwowo, gdy ktoś podważa ich kompetencje. Kompetencje, które, muszę dodać stoją na bardzo mizernych podstawach, zdających się solidnym fundamentem, jedynie w oczach otaczających, tego typu osoby ludziach. Smutne to, ale zdarza się w każdym środowisku, niezależnie od dyplomów i świadectw. .  :szczerb:


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 03.01.2020 - 00:12

  • 0



#120

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta cewka (ze schematu) istnieje przeważnie na rosyjskojęzycznych stronach i na polskich chyba dwóch lub trzech. Dziwię się, że EzoTV jeszcze o tym nie szczeka. 

To taki sam fenomen, jak woda butelkowana traktowana bioenergią przez ks.Klimuszko za pomocą telewizora. 

 

Poza nawiedzonymi i oświeconymi nikt nie potwierdza jej uzdrawiających właściwości. Poza tym, jeden z elektroników powiedział, że ta cewka poza spiralnie ułożonymi żyłami z cewką jako taką nie ma nic wspólnego, a jest to raczej rodzaj anteny z tzw. otwartym dipolem (zamknięty dipol to też cewka), na co wskazują wykresy na oscyloskopie i niestabilności. Zresztą, powinien tutaj zabrać głos Urgon, bo dysponuje dużo większą wiedzą niż ja jeżeli chodzi o elektronikę.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych