Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to jest egregor?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#91

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Żeby kogoś zrozumieć, trzeba przynajmniej tego chcieć. Mówię z wami waszym językiem: Ot cewka, ona leczy wszystko. Śmiesznie proste wykonanie ale wy oczywiście tego nie zrobicie bo według waszej NIEwiedzy to nie dział. A wy dalej swoje, że kiedyś na pewno takie coś się pojawi ale nie teraz, bo mi mleko ucieka a inny coś tam zapomniał albo bateria mu wysiadła. 

Ja was rozumiem, bo tego chcę ale z tego nic nie wynika :) Ja się nie urodziłem takim, byłem taki jak wy, również uważałem że cewki to ściema bo miałem swoje zdanie oparte na mojej NIEwiedze. Dopóki nie zrobiłem pierwsza (miałem taki tupet). Cewki mi pomogły (nauczyły) rozumieć ludzi z którymi rozmawiam.

 

p.s: Być może takie coś już istnieje :)


  • 0

#92

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak leczy wszystko, zespół downa, porażenie mózgowe i aids wyleczy?
  • 0



#93

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Zanim zadasz pytanie dowiedz się o co pytasz, od kiedy daun jest chorobą? Nie wiem jaki masz poziom, umysłowy co to dla ciebie "choroba"?


porażenie mózgowe (jakie) -tak

aids -nie istnieje.


  • 0

#94

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zespół downa jest często określany jako choroba genetyczna.

Choroby genetyczne to niejednorodna grupa chorób spowodowanych nieprawidłową budową lub liczbą genów albo chromosomów
https://www.mp.pl/pa...roby-genetyczne

Zespół Downa jest przykładem aberracji chromosomowej, polegającej na obecności dodatkowego chromosomu 21. pary, co oznacza, że zamiast dwóch występują trzy chromosomy. Stąd inna nazwa choroby - trisomia 21. chromosomu.
https://www.mp.pl/pa...84,zespol-downa


Czyli w porażeniu mózgowym pomoże? To komu już pomogłeś dzięki tym cewkom?

Jeśli chodzi o aids to jest teoria spiskowa że nie istnieje ale nie ma sensu się w nią zagłębiać.
  • 0



#95

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Co w twoim słowniku oznacza słowo "choroba"? Nie przykrywaj swojej nie wiedzy odnośnikami dla debili i tym bardziej nie cytuj tych chorych tekstów. Ja piszę do ciebie z głowy swoimi słowami, uszanuj oponenta.


Skoro nie chcesz zagłębiać, to wykreśl ten punkt z pytania :)


  • -1

#96

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chorych tekstów bo? Może jakieś uzasadnienie.
W moim słowniku "choroba" ma takie samo znaczenie jak ogólnie przyjęte jej sformułowania i definicje.
Lista chorób genetycznych, wśród nich zespół downa https://www.medonet....ul,1720872.html

Skompromitowałeś się i nie wiesz jak masz się wykręcić.
  • 0



#97

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

niech ci będzie. Ja rozmawiając z tobą ostrzę umysł. Więc, jeżeli będziesz przygotowany, to zapraszam do konwersacji :)


  • -1

#98

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chorych tekstów bo? Może jakieś uzasadnienie.
W moim słowniku "choroba" ma takie samo znaczenie jak ogólnie przyjęte jej sformułowania i definicje.
Lista chorób genetycznych, wśród nich zespół downa https://www.medonet....ul,1720872.html

Skompromitowałeś się i nie wiesz jak masz się wykręcić.

On pyta o Twoją definicję tego słowa. Definicje napisane na jakiś stronach to jest matryca (matrix, manipulacja). Tylko to co napisał ZdecydowanieWitam i jemu przychylni jest prawdą.


  • 0

#99

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No cóż poradzić, żyjemy w matrycy czy tam w matrixie i nie pojmujemy jego mądrości. Widocznie jestem zbyt prymitywny żeby ogarnąć cudowne działanie tych cewek i ich moc nad mocami.
W artykułach które podałem piszą głupoty bo zdecydowaniewitam tak napisał ale bajania o polach torysjnych to już najprawdziwsza prawda.
  • 0



#100

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie chcecie po waszemu, niech będzie po mojemu: warunkiem stwierdzenia choroby roślin jest długotrwałość zaburzenia prowadząca do trwałych zmian struktury, zmian w rozwoju lub śmierci organizmu. TAK, cewki nie leczą trwałych zmian strukturalnych, natomiast hamują i odwracają długotrwałe zaburzenia prowadzące do (nie odwracalnych) trwałych zmian struktury. Czyli dopóki jesteś chory to możesz z choroby się wyleczyć cewkami, jak tylko dostaniesz rentę, to już nie, bo się nie opłaca. 


  • -1

#101

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masło maślane. Logicznym jest, że wyleczyć się z choroby można tylko i wyłącznie wtedy, gdy się jest chorym. Jak się jest zdrowym, nikt się nie leczy, bo nie ma takiej potrzeby.

Twoje pseudofilozoficzne i pseudonaukowe wynurzenia warte są tyle co nic. Nic nie wnoszą, tak jak to urządzenie nic nie leczy.

 

A to jest wisienka na tym torcie:

... warunkiem stwierdzenia choroby roślin jest długotrwałość zaburzenia prowadząca do trwałych zmian struktury, zmian w rozwoju lub śmierci organizmu. 

Warunkiem stwierdzenia choroby nie jest jej długotrwałość, ale obecność zmian chorobowych. Przykładem jest choroba popromienna, gdzie rozpad komórek jest widoczny od razu, pod warunkiem działania czynnika o wysokim stężeniu/mocy. Zmiany stryktury komórkowej roślin nie muszą być spowodowane działaniem choroby, ale np. czynników naturalnych, takich jak uszkodzenia mechaniczne, działanie temperatury lub choćby wody. Zgnicie rośliny u podstawy spowodowane działaniem wilgoci nie jest chorobą, jeżeli nie ma w tym działań grzyba czy pleśni.

 

Najpierw znajdź prawidłową definicję pewnych zjawisk, naucz się je klasyfikować (nawet pobieżnie). 





#102

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Uprzedzałem, że linki prowadza do bzdurnych wniosków. Więc twierdzenie, że bełkot jak najbardziej na miejscu ale dawać bana za cytat z wikipedii to już szczyt ... nie powiem czego bo nie chcę psuć karmy :) Zostawię bez komentarza, próbę polemizowania z wiki wypocinami. :) masakra


  • 0

#103

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wikipedia nie zawsze jest najlepszym źródłem wiedzy. Najlepiej wspomóc się innymi źródłami.

Tak nawiasem, bana nie dostałeś, nie wiem o co Ci chodzi.





#104

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Źródłem dyskusji powinno być źródło wiedzy a nie inne źródło zastępcze. Najwyższy czas zaciąć myśleć głową a nie linkami. Kolega mówił o ogólnie pojętej definicji choroba, wiki to ujmuje bardzo ogólne, Więc prosiłem zdefiniować chorobę po swojemu a nie po debilnemu (wiki).


Więc miejcie pretensje do siebie, że mnie nie rozumiecie, bo ja rozmawiam z wami jako osobami a nie biorobotami i linkami i hasłami których jak widać nie rozumiecie kompletnie. Więc dla czego na nie powołujecie?


  • 0

#105

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sam sobie przeczysz. Link to odnośnik ze źródłem wiedzy, a wiedza to rzecz nabyta. Nie myślisz, tylko wymyślasz. 

Choroba – jedno z podstawowych pojęć medycznych; ogólne określenie każdego odstępstwa od pełni zdrowia organizmu, można nawet powiedzieć, że to odwrotność zdrowia.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych